Najdłuższy mecz

M35+M40+M45+M50+M55+M60+K35+K45+
54"34'Kozłowski Łukasz1
Maciejewski Adam3
49"32'Maciejewski Adam3
Hawrylak Maciej1
45"44'Ulatowski Paweł0
Traczyk Mikołaj3
42"40'Stasiak Wojciech3
Owczarczyk Łukasz1
42"18'Stasiak Wojciech3
Sławiński Grzegorz2
41"59'Czajczyński Daniel3
Sitarz Marcin2
40"15'Maciejewski Adam3
Suchocki Dominik1
39"54'Rygielski Rafał3
Suchocki Dominik1
36"32'Owczarczyk Łukasz3
Czajczyński Daniel1
36"21'Florczyk Paweł3
Czajczyński Daniel2
60"40'Terlecki Jarek2
Maciantowicz Maciej3
55"33'Lohmann Marcin2
Widomski Sławomir3
50"34'Maciantowicz Maciej2
Szymczak Marcin3
49"25'Chudzicki Bartosz2
Połeć Sławomir3
46"30'Ochociński Krzysztof2
Chudzicki Bartosz3
45"04'Faliszek Bogusław2
Fidyt Paweł3
43"03'Szcześniak Marcin1
Ochociński Krzysztof3
42"25'Szymczak Marcin3
Paczesny Bartosz2
42"12'Rycerz Bartosz2
Kołodziej Adam3
42"11'Chodorowski Krzysztof3
Wojtunik Bartłomiej1
53"59'Ratigowski Marcin2
Breguła Maciej3
51"01'Wójcicki Marcin2
Górski Norbert3
50"57'Młyński Oskar2
Górski Norbert3
50"10'Breguła Maciej3
Habrajski Artur2
49"50'Więcław Paweł3
Sudak Robert2
47"00'Sobczak Piotr2
Więcław Paweł3
44"37'Winnik Grzegorz2
Plencler Janusz3
43"54'Plencler Janusz3
Leśniak Grzegorz2
42"06'Michałek Tomasz2
Więcław Paweł3
40"14'Mazur Wojciech2
Urbański Krzysztof3
61"42'Osiniak Bartłomiej2
Jabłoński Paweł3
33"50'Biernat Piotr3
Dutka Dariusz2
33"46'Waniak Zenon2
Biernat Piotr3
32"22'Osiniak Bartłomiej1
Grudziński Sławomir3
32"06'Biernat Piotr3
Hyams Martin2
31"42'Grudziński Sławomir1
Dutka Dariusz3
30"47'Smaga Marek2
Romański Krzysztof3
29"16'Grochowina Jacek1
Kowalski Piotr3
28"53'Janik Andrzej1
Wilk Roman3
27"29'Banasiak Tomasz3
Janik Andrzej1
39"05'Pillath Dariusz2
Dworakowski Robert3
38"29'Szymkowiak Mariusz3
Bystrzejewski Andrzej1
35"53'Bystrzejewski Andrzej3
Dworakowski Robert1
28"42'Kędzierski Maciej3
Sieradzan Michał1
27"32'Pillath Dariusz0
Sieradzan Michał3
26"44'Szymkowiak Mariusz3
Kędzierski Maciej1
26"17'Dworakowski Robert3
Robb Peter2
23"50'Sieradzan Michał0
Bystrzejewski Andrzej3
21"44'Pillath Dariusz0
Kaczmarek Jerzy Piotr3
20"35'Pillath Dariusz3
Uchto Robert0
51"36'Malczak Władysław2
Walczak Janusz3
25"59'Borek Andrzej1
Kaliski Wojciech3
23"33'Borek Andrzej3
Cygan Marek0
20"40'Malczak Władysław0
Nitka Jacek3
19"31'Nitka Jacek0
Kaliski Wojciech3
18"46'Cygan Marek3
Nitka Jacek0
18"40'Malczak Władysław0
Cygan Marek3
16"41'Walczak Janusz0
Suski Jerzy3
12"57'Suski Jerzy0
Kaliski Wojciech3
40"59'Jarzembowska Maria2
Sopińska Patrycja3
35"00'Buczkowska Ewa3
Jarzembowska Maria1
32"31'Witkowska Dominika3
Mohamed Nazia2
30"45'Sopińska Patrycja3
Nosal Sylwia2
24"17'Buczkowska Ewa3
Wilińska Joanna0
21"22'Michnowska Katarzyna1
Sopińska Patrycja3
18"21'Kozłowska Łucja0
Michnowska Katarzyna3
18"02'Kozłowska Łucja0
Jarzembowska Maria3
16"51'Sopińska Patrycja0
Witkowska Dominika3
16"12'Buczkowska Ewa0
Witkowska Dominika3
28"38'Mendrek Danuta3
Szlesinger Jolanta2
23"24'Baran Anna1
Mendrek Danuta3
21"33'Zając Maureen3
Szlesinger Jolanta1
18"49'Szlesinger Jolanta3
Baran Anna1
16"54'Półtorak Agnieszka3
Liebert Karina0
14"19'Szlesinger Jolanta3
Półtorak Agnieszka0
14"04'Baran Anna0
Zając Maureen3
13"46'Mendrek Danuta3
Półtorak Agnieszka0
13"30'Zając Maureen3
Mendrek Danuta0
12"55'Baran Anna3
Liebert Karina0

Najdłużej na korcie

M35+M40+M45+M50+M55+M60+K35+K45+
Maciejewski Adam180"10'
Stasiak Wojciech135"16'
Owczarczyk Łukasz133"01'
Suchocki Dominik124"33'
Rygielski Rafał119"58'
Sitarz Marcin119"41'
Kozłowski Łukasz117"12'
Pietras Krzysztof115"27'
Florczyk Paweł109"06'
Czajczyński Daniel109"01'
Maciantowicz Maciej177"55'
Widomski Sławomir151"55'
Bolechała Tomasz145"40'
Szymczak Marcin134"54'
Cichocki Jakub133"26'
Chudzicki Bartosz127"49'
Połeć Sławomir126"12'
Ochociński Krzysztof124"08'
Terlecki Jarek123"25'
Waniek Tomasz121"03'
Więcław Paweł158"41'
Młyński Oskar126"19'
Mazur Wojciech126"03'
Górski Norbert122"10'
Wójcicki Marcin106"30'
Sobczak Piotr106"28'
Andrzejczak Karol99"32'
Sudak Robert98"39'
Grochowski Robert96"28'
Dubanik Grzegorz92"47'
Osiniak Bartłomiej121"35'
Jabłoński Paweł110"43'
Biernat Piotr94"31'
Walczak Paweł88"00'
Dutka Dariusz83"38'
Banasiak Tomasz80"03'
Kowalski Piotr79"33'
Wilk Roman79"05'
Grudziński Sławomir76"49'
Smaga Marek74"14'
Pillath Dariusz85"44'
Dworakowski Robert80"05'
Bystrzejewski Andrzej79"30'
Szymkowiak Mariusz69"17'
Sieradzan Michał64"30'
Kędzierski Maciej57"31'
Robb Peter47"58'
Kaczmarek Jerzy Piotr44"16'
Uchto Robert12"35'
Malczak Władysław65"29'
Cygan Marek49"59'
Walczak Janusz48"29'
Kaliski Wojciech47"26'
Nitka Jacek46"26'
Borek Andrzej41"23'
Suski Jerzy25"08'
Sopińska Patrycja90"07'
Jarzembowska Maria78"29'
Buczkowska Ewa62"39'
Witkowska Dominika52"19'
Michnowska Katarzyna52"16'
Mohamed Nazia47"56'
Kozłowska Łucja41"49'
Wilińska Joanna41"48'
Nosal Sylwia35"23'
Mnichowska Katarzyna20"16'
Szlesinger Jolanta69"56'
Mendrek Danuta64"14'
Baran Anna55"18'
Zając Maureen48"34'
Półtorak Agnieszka36"54'
Liebert Karina32"38'

Czas setów: 108 godz. 35 min 27 s

M35+M40+M45+M50+M55+M60+K35+K45+

1303 min 31 s

27"40'
1 set
Ulatowski Paweł0
Traczyk Mikołaj3
16"49'
3 set
Maciejewski Adam0
Stasiak Wojciech3
14"39'
3 set
Maciejewski Adam3
Suchocki Dominik1
14"32'
4 set
Kozłowski Łukasz1
Maciejewski Adam3
14"00'
3 set
Blukacz Mateusz3
Filas Karol0
13"52'
3 set
Maciejewski Adam3
Hawrylak Maciej1
12"39'
2 set
Kozłowski Łukasz1
Maciejewski Adam3
11"14'
1 set
Kozłowski Łukasz1
Maciejewski Adam3
10"56'
4 set
Maciejewski Adam3
Hawrylak Maciej1
10"24'
3 set
Kozłowski Łukasz1
Maciejewski Adam3

2170 min 40 s

16"32'
1 set
Terlecki Jarek2
Maciantowicz Maciej3
15"45'
5 set
Chudzicki Bartosz2
Połeć Sławomir3
14"34'
5 set
Lohmann Marcin2
Widomski Sławomir3
13"28'
4 set
Szcześniak Marcin1
Ochociński Krzysztof3
12"07'
1 set
Kasperek Michał1
Cichocki Jakub3
11"58'
4 set
Terlecki Jarek2
Maciantowicz Maciej3
11"37'
2 set
Waniek Tomasz1
Szcześniak Marcin3
11"22'
1 set
Ochociński Krzysztof2
Chudzicki Bartosz3
11"15'
2 set
Szymczak Marcin3
Paczesny Bartosz2
11"05'
4 set
Kasperek Michał1
Cichocki Jakub3

1400 min 17 s

15"16'
5 set
Sobczak Piotr2
Więcław Paweł3
12"29'
3 set
Breguła Maciej3
Habrajski Artur2
12"08'
1 set
Breguła Maciej3
Habrajski Artur2
11"40'
5 set
Ratigowski Marcin2
Breguła Maciej3
11"15'
3 set
Dubanik Grzegorz3
Sobczak Piotr1
11"10'
2 set
Winnik Grzegorz2
Plencler Janusz3
11"10'
3 set
Więcław Paweł3
Sudak Robert2
11"05'
5 set
Młyński Oskar2
Górski Norbert3
9"49'
3 set
Młyński Oskar2
Górski Norbert3
9"38'
3 set
Dubanik Grzegorz3
Grunt Jarosław0

792 min 48 s

41"25'
1 set
Osiniak Bartłomiej2
Jabłoński Paweł3
11"13'
2 set
Łuniewski Robert0
Hyams Martin3
9"08'
2 set
Osiniak Bartłomiej1
Grudziński Sławomir3
9"03'
4 set
Osiniak Bartłomiej1
Grudziński Sławomir3
9"02'
1 set
Smaga Marek0
Dutka Dariusz3
8"58'
3 set
Waniak Zenon3
Sikora Sławomir0
8"40'
2 set
Walczak Paweł0
Hyams Martin3
8"10'
1 set
Jabłoński Paweł0
Walczak Paweł3
8"04'
3 set
Walczak Paweł0
Hyams Martin3
7"59'
2 set
Grudziński Sławomir1
Dutka Dariusz3

270 min 43 s

11"06'
4 set
Szymkowiak Mariusz3
Bystrzejewski Andrzej1
10"05'
2 set
Bystrzejewski Andrzej3
Dworakowski Robert1
9"42'
2 set
Pillath Dariusz0
Sieradzan Michał3
8"38'
3 set
Pillath Dariusz0
Kaczmarek Jerzy Piotr3
8"01'
4 set
Szymkowiak Mariusz3
Kędzierski Maciej1
7"28'
2 set
Szymkowiak Mariusz3
Bystrzejewski Andrzej1
7"27'
1 set
Bystrzejewski Andrzej3
Dworakowski Robert1
7"20'
2 set
Pillath Dariusz2
Dworakowski Robert3
7"11'
3 set
Szymkowiak Mariusz3
Bystrzejewski Andrzej1
7"03'
1 set
Sieradzan Michał0
Bystrzejewski Andrzej3

162 min 10 s

8"40'
1 set
Malczak Władysław2
Walczak Janusz3
7"29'
1 set
Borek Andrzej3
Cygan Marek0
7"01'
2 set
Nitka Jacek0
Kaliski Wojciech3
6"40'
3 set
Malczak Władysław2
Walczak Janusz3
6"39'
4 set
Malczak Władysław2
Walczak Janusz3
6"23'
1 set
Walczak Janusz0
Suski Jerzy3
6"10'
2 set
Borek Andrzej3
Cygan Marek0
6"06'
1 set
Cygan Marek3
Nitka Jacek0
6"06'
2 set
Malczak Władysław0
Cygan Marek3
6"04'
3 set
Borek Andrzej3
Cygan Marek0

261 min 31 s

10"07'
1 set
Buczkowska Ewa3
Jarzembowska Maria1
8"28'
2 set
Buczkowska Ewa3
Wilińska Joanna0
7"44'
1 set
Buczkowska Ewa3
Wilińska Joanna0
7"41'
5 set
Jarzembowska Maria2
Sopińska Patrycja3
7"34'
1 set
Jarzembowska Maria2
Sopińska Patrycja3
7"25'
2 set
Buczkowska Ewa3
Jarzembowska Maria1
7"18'
3 set
Kozłowska Łucja0
Jarzembowska Maria3
7"05'
4 set
Jarzembowska Maria2
Sopińska Patrycja3
6"44'
3 set
Buczkowska Ewa3
Jarzembowska Maria1
6"22'
3 set
Jarzembowska Maria2
Sopińska Patrycja3

153 min 47 s

5"59'
1 set
Półtorak Agnieszka3
Liebert Karina0
5"55'
2 set
Szlesinger Jolanta3
Baran Anna1
5"55'
2 set
Baran Anna1
Mendrek Danuta3
5"42'
3 set
Zając Maureen3
Szlesinger Jolanta1
5"08'
4 set
Mendrek Danuta3
Szlesinger Jolanta2
5"06'
1 set
Szlesinger Jolanta3
Półtorak Agnieszka0
5"03'
1 set
Baran Anna1
Mendrek Danuta3
4"56'
3 set
Mendrek Danuta3
Szlesinger Jolanta2
4"50'
2 set
Mendrek Danuta3
Szlesinger Jolanta2
4"45'
5 set
Mendrek Danuta3
Szlesinger Jolanta2

Małych punktów: 19556

M35+M40+M45+M50+M55+M60+K35+K45+

3502

Owczarczyk Łukasz188
Pietras Krzysztof187
Stasiak Wojciech172
Suchocki Dominik172
Rygielski Rafał168
Sławiński Grzegorz167
Florczyk Paweł166
Maciejewski Adam160
Atras Przemysław150
Sitarz Marcin149

6420

Maciantowicz Maciej242
Lohmann Marcin226
Bolechała Tomasz213
Widomski Sławomir208
Korzeniewski Dariusz205
Szymczak Marcin205
Płonka Paweł204
Ochociński Krzysztof194
Staszkiewicz Wacław187
Paczesny Bartosz179

4146

Młyński Oskar211
Więcław Paweł202
Andrzejczak Karol196
Mazur Wojciech189
Wójcicki Marcin181
Herudziński Jacek159
Grochowski Robert158
Górski Norbert154
Dubanik Grzegorz154
Sobczak Piotr145

2522

Walczak Paweł166
Biernat Piotr159
Osiniak Bartłomiej152
Jabłoński Paweł148
Grzelczak Włodzimierz139
Wilk Roman137
Kowalski Piotr136
Dutka Dariusz130
Banasiak Tomasz124
Sasinowski Artur118

841

Dworakowski Robert131
Pillath Dariusz120
Szymkowiak Mariusz111
Bystrzejewski Andrzej108
Kędzierski Maciej102
Robb Peter100
Sieradzan Michał83
Kaczmarek Jerzy Piotr82
Uchto Robert4

543

Kaliski Wojciech109
Cygan Marek92
Malczak Władysław87
Walczak Janusz74
Nitka Jacek69
Borek Andrzej67
Suski Jerzy45

933

Sopińska Patrycja160
Witkowska Dominika117
Jarzembowska Maria116
Michnowska Katarzyna111
Mohamed Nazia105
Buczkowska Ewa97
Nosal Sylwia79
Wilińska Joanna67
Kozłowska Łucja57
Mnichowska Katarzyna24

649

Szlesinger Jolanta152
Zając Maureen140
Mendrek Danuta139
Baran Anna105
Półtorak Agnieszka70
Liebert Karina43

Wszystkich rozegranych setów: 1114

M35+M40+M45+M50+M55+M60+K35+K45+

204

362

238

142

47

30

53

38


Wszystkich rozegranych meczów: 306

M35+M40+M45+M50+M55+M60+K35+K45+

59

95

64

40

13

9

15

11


Szybkość zdobycia punktów

M35+M40+M45+M50+M55+M60+K35+K45+
14.64'
3 set
Suchocki Dominik3
Diduch Michał0
15.27'
1 set
Filas Karol3
Gałka Lech0
17.00'
2 set
Janiak Tomasz3
Ulatowski Paweł0
17.45'
2 set
Wisz Paweł3
Rutkowski Krzysztof0
17.91'
1 set
Blukacz Mateusz0
Rygielski Rafał3
18.00'
1 set
Sławiński Grzegorz3
Lizak Michał0
18.45'
1 set
Rybicki Łukasz0
Wisz Paweł3
18.73'
2 set
Wisz Paweł0
Rygielski Rafał3
18.82'
1 set
Owczarczyk Łukasz3
Pietras Krzysztof2
19.82'
1 set
Wisz Paweł0
Rygielski Rafał3
1.27'
2 set
Korzeniewski Dariusz2
Widomski Sławomir3
13.00'
3 set
Makowski Paweł0
Narkowicz Jarosław3
14.45'
1 set
Płonka Paweł3
Winter Artur0
14.82'
4 set
Urbaniak Tomasz1
Wala Oskar3
15.18'
1 set
Paczesny Bartosz3
Kalita Krzysztof0
15.18'
3 set
Urbaniak Tomasz1
Wala Oskar3
15.45'
2 set
Lohmann Marcin3
Winter Artur0
16.18'
1 set
Płonka Paweł3
Narkowicz Jarosław0
17.18'
2 set
Kańtoch Łukasz1
Nieradzik Marcin3
17.18'
3 set
Wala Oskar0
Ochociński Krzysztof3
0.73'
3 set
Herudziński Jacek3
Grochowski Robert0
13.18'
1 set
Herudziński Jacek3
Grochowski Robert0
15.36'
2 set
Michałowski Mateusz0
Dubanik Grzegorz3
15.91'
5 set
Michałek Tomasz2
Więcław Paweł3
16.27'
2 set
Olkuski Sławomir0
Wójcicki Marcin3
16.55'
5 set
Młyński Oskar3
Wrzosek Bartłomiej2
16.64'
1 set
Stalewski Krzysztof3
Banaszek Arkadiusz0
17.00'
1 set
Krasucki Maciej2
Grochowski Robert3
17.27'
1 set
Kozik Marcin3
Górski Norbert0
17.55'
1 set
Sudak Robert3
Winnik Grzegorz2
13.82'
1 set
Jabłoński Paweł0
Grzelczak Włodzimierz3
13.82'
1 set
Sasinowski Artur3
Kobiela Jacek0
13.91'
4 set
Osiniak Bartłomiej2
Jabłoński Paweł3
14.64'
3 set
Walczak Paweł3
Dąbek Michał0
16.82'
1 set
Grzelczak Włodzimierz3
Dutka Dariusz0
17.18'
2 set
Sasinowski Artur0
Jabłoński Paweł3
17.27'
3 set
Sasinowski Artur3
Dąbek Michał0
17.27'
2 set
Walczak Paweł3
Dąbek Michał0
18.55'
3 set
Romański Krzysztof0
Jabłoński Paweł3
18.82'
3 set
Jabłoński Paweł0
Grzelczak Włodzimierz3
17.73'
2 set
Pillath Dariusz3
Uchto Robert0
18.18'
1 set
Kaczmarek Jerzy Piotr0
Kędzierski Maciej3
18.82'
3 set
Dworakowski Robert3
Robb Peter2
19.17'
1 set
Robb Peter3
Kaczmarek Jerzy Piotr0
19.18'
1 set
Dworakowski Robert3
Robb Peter2
21.45'
3 set
Pillath Dariusz3
Uchto Robert0
21.64'
3 set
Robb Peter3
Kaczmarek Jerzy Piotr0
21.73'
4 set
Dworakowski Robert3
Robb Peter2
21.91'
2 set
Szymkowiak Mariusz3
Kędzierski Maciej1
22.45'
1 set
Szymkowiak Mariusz3
Kędzierski Maciej1
15.36'
3 set
Suski Jerzy0
Kaliski Wojciech3
17.55'
1 set
Nitka Jacek0
Kaliski Wojciech3
19.45'
2 set
Suski Jerzy0
Kaliski Wojciech3
21.73'
2 set
Walczak Janusz0
Suski Jerzy3
22.73'
3 set
Walczak Janusz0
Suski Jerzy3
23.00'
1 set
Suski Jerzy0
Kaliski Wojciech3
24.09'
3 set
Cygan Marek3
Nitka Jacek0
24.27'
3 set
Malczak Władysław0
Cygan Marek3
24.45'
2 set
Cygan Marek3
Nitka Jacek0
25.73'
1 set
Malczak Władysław0
Cygan Marek3
11.91'
3 set
Mnichowska Katarzyna0
Michnowska Katarzyna3
13.82'
2 set
Nosal Sylwia3
Mnichowska Katarzyna0
14.64'
1 set
Michnowska Katarzyna0
Wilińska Joanna3
16.36'
2 set
Michnowska Katarzyna0
Wilińska Joanna3
16.91'
1 set
Mnichowska Katarzyna0
Michnowska Katarzyna3
16.91'
1 set
Mohamed Nazia3
Wilińska Joanna0
17.64'
2 set
Sopińska Patrycja0
Witkowska Dominika3
18.82'
1 set
Kozłowska Łucja0
Jarzembowska Maria3
19.18'
2 set
Kozłowska Łucja0
Mohamed Nazia3
19.45'
2 set
Mohamed Nazia3
Wilińska Joanna0
13.36'
2 set
Baran Anna0
Zając Maureen3
13.91'
1 set
Szlesinger Jolanta3
Baran Anna1
14.82'
2 set
Zając Maureen3
Liebert Karina0
15.45'
3 set
Zając Maureen3
Liebert Karina0
15.73'
1 set
Zając Maureen3
Mendrek Danuta0
16.09'
2 set
Baran Anna3
Liebert Karina0
16.82'
3 set
Baran Anna3
Liebert Karina0
17.45'
3 set
Szlesinger Jolanta3
Baran Anna1
17.91'
3 set
Mendrek Danuta3
Półtorak Agnieszka0
18.00'
3 set
Szlesinger Jolanta3
Półtorak Agnieszka0

Decyzji sędziowskich: 169 (0.9%)

Stroke 46
27.2%
Let 115
68%
Nolet 8
4.7%

M35+M40+M45+M50+M55+M60+K45+
1 1.3%
1-0-0
Rygielski Rafał3
Suchocki Dominik1
4 5.1%
1-3-0
Kozłowski Łukasz1
Maciejewski Adam3
5 6.5%
1-3-1
Maciejewski Adam3
Suchocki Dominik1
2 2.7%
2-0-0
Hawrylak Maciej1
Pietras Krzysztof3
3 4.3%
0-3-0
Pietras Krzysztof1
Suchocki Dominik3
2 3.2%
2-0-0
Wisz Paweł3
Rutkowski Krzysztof0
4 6.7%
0-4-0
Maciejewski Adam0
Stasiak Wojciech3
6 10.3%
0-6-0
Florczyk Paweł3
Stasiak Wojciech0
1 1.7%
0-1-0
Janiak Tomasz3
Opęchowski Tomasz0
1 2.2%
0-1-0
Atras Przemysław3
Maciejewski Adam0
23 21.1%
8-13-2
Maciantowicz Maciej2
Szymczak Marcin3
3 2.9%
0-3-0
Terlecki Jarek2
Maciantowicz Maciej3
7 7.6%
3-4-0
Nieradzik Marcin2
Rycerz Bartosz3
2 2.2%
0-2-0
Rycerz Bartosz2
Kołodziej Adam3
2 2.6%
1-1-0
Hyżyk Sławomir1
Legutko Marcin3
4 5.5%
0-4-0
Wójcik Artur1
Waniek Tomasz3
2 2.8%
0-2-0
Bolechała Tomasz3
Szcześniak Marcin1
4 6.8%
2-2-0
Paczesny Bartosz3
Dawid Krzysztof0
4 6.9%
1-3-0
Michalak Radosław3
Urbaniak Tomasz0
2 3.6%
0-2-0
Połeć Sławomir0
Paczesny Bartosz3
17 17.5%
7-8-2
Plencler Janusz3
Leśniak Grzegorz2
2 2.1%
0-2-0
Więcław Paweł3
Sudak Robert2
2 2.9%
0-2-0
Więcław Paweł1
Grzybowski Michał3
2 3%
1-1-0
Herudziński Jacek3
Banaszek Arkadiusz1
11 17.5%
5-5-1
Andrzejczak Karol0
Kozik Marcin3
3 5.5%
0-3-0
Plencler Janusz3
Toboła Łukasz0
2 4%
0-2-0
Kozik Marcin3
Górski Norbert0
3 6.1%
1-2-0
Lewandowski Aleksander0
Olkuski Sławomir3
1 2%
0-0-1
Andrzejczak Karol3
Grunt Jarosław0
1 2%
0-1-0
Sobczak Piotr3
Borkowski Sebastian0
3 4.3%
0-3-0
Osiniak Bartłomiej3
Smaga Marek1
3 4.4%
1-2-0
Banasiak Tomasz3
Janik Andrzej1
2 4.5%
0-1-1
Jabłoński Paweł0
Grzelczak Włodzimierz3
3 4.1%
0-3-0
Szymkowiak Mariusz3
Bystrzejewski Andrzej1
1 1.4%
0-1-0
Kędzierski Maciej3
Sieradzan Michał1
10 14.3%
5-5-0
Pillath Dariusz0
Kaczmarek Jerzy Piotr3
3 2.9%
0-3-0
Malczak Władysław2
Walczak Janusz3
4 5.7%
1-3-0
Zając Maureen3
Szlesinger Jolanta1
1 2.1%
0-1-0
Baran Anna0
Zając Maureen3




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0