MŁYN JACKA Squash Cup vol. 1 - Turniej PFS kat B+ - OPEN

Polska Federacja Squasha, turniej kategorii B+ (B0)

Pozycja Gracz Status Miasto Pozycja w rankingu* Pozycja końcowa
2 Kotra MichałBrak informacji Rzeszów 11 1
1 Kotra MateuszBrak informacji Rzeszów 5 2
3 Marszał AdrianBrak informacji Kraków 21 3
12 Dróżdż Przemysław Walkover Sanok 57 4
6 Sikora GrzegorzBrak informacji Sosnowiec 28 5
4 Pietras KrzysztofBrak informacji Kraków 24 6
11 Kapral DawidBrak informacji Myszków 56 7
8 Kaleta GrzegorzBrak informacji Pińczów 43 8
10 Juzwa ŁukaszBrak informacji Gliwice 52 9
9 Przybysz GrzegorzBrak informacji Polkowice 45 10
15 Wilczyński TomaszBrak informacji Kraków 74 11
13 Korostyński DamianBrak informacji Kraków 62 12
16 Dziurzyński PawełBrak informacji Szczawnica 81 13
5 Kasperek MichałBrak informacji Gliwice 27 14
14 Krzanik JakubBrak informacji Kraków 73 15
7 Bolechała TomaszWalkover Kraków 39 16
19 Zawadzki KordianBrak informacji Widna Góra 169 17
22 Nowosiad PiotrBrak informacji Tywonia 252 18
28 Rycerz BartoszBrak informacji Kraków 460 19
27 Mazur DawidBrak informacji Poręba 423 20
24 Nowak JakubBrak informacji Rzeszów 346 21
23 Litwin DanielBrak informacji Rzeszów 324 22
21 Obara AdamBrak informacji Łączna 231 23
20 Chmielowski JakubWalkover Kraków 177 24
18 Leżuch GrzegorzBrak informacji Kielce 83 25
30 Bońdos PrzemysławBrak informacji Wrocław 567 26
25 Szałajko BartoszBrak informacji Tarnów 372 27
26 Sas PawełBrak informacji Liszki 402 28
32 Buczak TomaszBrak informacji Rzeszów 616 29
31 Groch ZdzisławBrak informacji Rzeszów 594 30
29 Traczyk MikołajBrak informacji Kraków 467 31
17 Michalczuk PawełWalkover Białystok 82 32


* Na podstawie notowania PFS OPEN z dnia 13-04-2015


Runda 1Runda 2ĆwierćfinałPółfinałFinałZwycięzca
Kotra Mateusz
2
  13:11  11:3
Litwin Daniel
0
Szałajko Bartosz
0
  4:11  3:11
Dziurzyński Paweł
2
Przybysz Grzegorz
2
  11:5  1:11  11:8
Rycerz Bartosz
1
Michalczuk Paweł
0
  7:11  10:12
Sikora Grzegorz
2
Bolechała Tomasz
2
  11:4  11:5
Groch Zdzisław
0
Zawadzki Kordian
0
  9:11  6:11
Kapral Dawid
2
Wilczyński Tomasz
2
  11:6  12:10
Bońdos Przemysław
0
Obara Adam
0
  4:11  3:11
Marszał Adrian
2
Pietras Krzysztof
2
  11:8  11:5
Leżuch Grzegorz
0
Nowosiad Piotr
0
  2:11  3:11
Juzwa Łukasz
2
Dróżdż Przemysław
2
  11:4  11:6
Traczyk Mikołaj
0
Nowak Jakub
0
  5:11  6:11
Kasperek Michał
2
Kaleta Grzegorz
2
  11:3  11:1
Sas Paweł
0
Mazur Dawid
0
  6:11  7:11
Krzanik Jakub
2
Korostyński Damian
2
  9:11  11:3  11:2
Chmielowski Jakub
1
Buczak Tomasz
0
  3:11  0:11
Kotra Michał
2
Kotra Mateusz
2
  11:1  11:3
Dziurzyński Paweł
0
Przybysz Grzegorz
0
  7:11  8:11
Sikora Grzegorz
2
Bolechała Tomasz
0
  8:11  9:11
Kapral Dawid
2
Wilczyński Tomasz
0
  8:11  8:11
Marszał Adrian
2
Pietras Krzysztof
2
  13:11  11:7
Juzwa Łukasz
0
Dróżdż Przemysław
2
  9:11  11:6  11:5
Kasperek Michał
1
Kaleta Grzegorz
2
  11:8  11:5
Krzanik Jakub
0
Korostyński Damian
0
  2:11  4:11
Kotra Michał
2
Kotra Mateusz
3
  11:2  11:5  11:6
Sikora Grzegorz
0
Kapral Dawid
1
  11:4  6:11  8:11  8:11
Marszał Adrian
3
Pietras Krzysztof
1
  11:9  11:13  10:12  4:11
Dróżdż Przemysław
3
Kaleta Grzegorz
0
  8:11  4:11  6:11
Kotra Michał
3
Kotra Mateusz
3
  11:5  11:8  5:11  11:5
Marszał Adrian
1
Dróżdż Przemysław
W
WALKOVER
Kotra Michał
3
Kotra Mateusz
0
  8:11  2:11  8:11
Kotra Michał
3
Kotra Michał
Miejsca 3 - 4
Marszał Adrian
3
WALKOVER
Dróżdż Przemysław
W
Marszał Adrian
Miejsca 5 - 8
Sikora Grzegorz
2
  11:5  11:3
Kapral Dawid
0
Pietras Krzysztof
2
  7:11  11:9  14:12
Kaleta Grzegorz
1
Sikora Grzegorz
2
WALKOVER
Pietras Krzysztof
W
Sikora Grzegorz
Miejsca 7 - 8
Kapral Dawid
2
WALKOVER
Kaleta Grzegorz
W
Kapral Dawid
Miejsca 9 - 16
Dziurzyński Paweł
0
  11:13  11:13
Przybysz Grzegorz
2
Bolechała Tomasz
1
  15:17  11:5  12:14
Wilczyński Tomasz
2
Juzwa Łukasz
2
  6:11  11:3  11:7
Kasperek Michał
1
Krzanik Jakub
1
  8:11  11:7  10:12
Korostyński Damian
2
Przybysz Grzegorz
2
  9:11  11:9  11:3
Wilczyński Tomasz
1
Juzwa Łukasz
2
  11:8  13:11
Korostyński Damian
0
Przybysz Grzegorz
W
WALKOVER
Juzwa Łukasz
2
Juzwa Łukasz
Miejsca 11 - 12
Wilczyński Tomasz
2
WALKOVER
Korostyński Damian
W
Wilczyński Tomasz
Miejsca 13 - 16
Dziurzyński Paweł
2
WALKOVER
Bolechała Tomasz
W
Kasperek Michał
2
  11:8  11:6
Krzanik Jakub
0
Dziurzyński Paweł
2
WALKOVER
Kasperek Michał
W
Dziurzyński Paweł
Miejsca 15 - 16
Bolechała Tomasz
W
WALKOVER
Krzanik Jakub
2
Krzanik Jakub
Miejsca 17 - 32
Litwin Daniel
2
  11:3  11:6
Szałajko Bartosz
0
Rycerz Bartosz
2
WALKOVER
Michalczuk Paweł
W
Groch Zdzisław
0
  7:11  8:11
Zawadzki Kordian
2
Bońdos Przemysław
0
  5:11  6:11
Obara Adam
2
Leżuch Grzegorz
1
  7:11  11:4  6:11
Nowosiad Piotr
2
Traczyk Mikołaj
0
  9:11  14:16
Nowak Jakub
2
Sas Paweł
0
  7:11  6:11
Mazur Dawid
2
Chmielowski Jakub
2
  11:6  11:9
Buczak Tomasz
0
Litwin Daniel
1
  7:11  11:6  7:11
Rycerz Bartosz
2
Zawadzki Kordian
2
  11:8  11:8
Obara Adam
0
Nowosiad Piotr
2
  11:9  11:6
Nowak Jakub
0
Mazur Dawid
2
  11:3  11:6
Chmielowski Jakub
0
Rycerz Bartosz
0
  7:11  5:11
Zawadzki Kordian
2
Nowosiad Piotr
2
  7:11  13:11  14:12
Mazur Dawid
1
Zawadzki Kordian
2
  11:2  11:7
Nowosiad Piotr
0
Zawadzki Kordian
Miejsca 19 - 20
Rycerz Bartosz
2
  11:9  5:11  11:9
Mazur Dawid
1
Rycerz Bartosz
Miejsca 21 - 24
Litwin Daniel
2
  11:5  10:12  14:12
Obara Adam
1
Nowak Jakub
2
WALKOVER
Chmielowski Jakub
W
Litwin Daniel
0
  9:11  4:11
Nowak Jakub
2
Nowak Jakub
Miejsca 23 - 24
Obara Adam
2
WALKOVER
Chmielowski Jakub
W
Obara Adam
Miejsca 25 - 32
Szałajko Bartosz
2
WALKOVER
Michalczuk Paweł
W
Groch Zdzisław
1
  4:11  13:11  3:11
Bońdos Przemysław
2
Leżuch Grzegorz
2
  11:5  11:4
Traczyk Mikołaj
0
Sas Paweł
2
  11:9  11:9
Buczak Tomasz
0
Szałajko Bartosz
0
  8:11  5:11
Bońdos Przemysław
2
Leżuch Grzegorz
2
  11:8  11:0
Sas Paweł
0
Bońdos Przemysław
0
  6:11  2:11
Leżuch Grzegorz
2
Leżuch Grzegorz
Miejsca 27 - 28
Szałajko Bartosz
2
  11:9  11:8
Sas Paweł
0
Szałajko Bartosz
Miejsca 29 - 32
Michalczuk Paweł
W
WALKOVER
Groch Zdzisław
2
Traczyk Mikołaj
1
  6:11  11:4  6:11
Buczak Tomasz
2
Groch Zdzisław
1
  5:11  11:7  5:11
Buczak Tomasz
2
Buczak Tomasz
Miejsca 31 - 32
Michalczuk Paweł
W
WALKOVER
Traczyk Mikołaj
2
Traczyk Mikołaj
Stan na: 06:36:36 25-02-2018