Najdłuższy mecz

OU9OU11OU13OU15OU17OU19GU11GU13GU15
15"30'Dunal Mikołaj3
Wróbel Piotr0
13"02'Serniak Kacper0
Dunal Mikołaj3
10"10'Serniak Kacper0
Wróbel Piotr3
29"42'Kliś Mikołaj2
Pawluk Tymon3
25"50'Al Naib Sami1
Święch Dawid3
25"20'Pawluk Tymon1
Wróbel Piotr3
22"11'Kliś Mikołaj3
Al Naib Sami1
21"30'Kliś Mikołaj3
Cziba Karol1
17"27'Pawluk Tymon3
Święch Dawid0
16"27'Wróbel Piotr0
Dunal Mikołaj3
12"25'Dunal Mikołaj3
Serniak Kacper0
12"06'Wróbel Piotr3
Cziba Karol0
11"57'Al Naib Sami3
Serniak Kacper0
35"56'Pawluk Tymon3
Szczepanik Maciej2
31"32'Piorun Filip1
Iwan Wojciech3
25"28'Szczepanik Maciej3
Gerwatowski Jakub1
25"01'Dunal Mikołaj3
Sobiecki Antoni1
23"53'Makowski Bartosz1
Bińczak Adam3
21"41'Szczepanik Maciej0
Makowski Bartosz3
20"42'Pawluk Tymon0
Bińczak Adam3
20"24'Sobiecki Antoni3
Bińczak Adam1
20"06'Pawluk Tymon0
Piorun Filip3
19"55'Figura Tomasz Junior3
Piorun Filip0
32"16'Winter Alex3
Dzido Tymoteusz2
26"49'Figura Tomasz Junior1
Dzido Tymoteusz3
25"36'Figura Tomasz Junior3
Piorun Filip1
20"16'Lohmann Szymon1
Jakubiec Antoni3
18"59'Figura Tomasz Junior0
Hyżyk Mikołaj3
16"29'Lohmann Szymon3
Hyżyk Mikołaj0
16"27'Lohmann Szymon3
Winter Alex0
15"42'Dzido Tymoteusz0
Jakubiec Antoni3
13"04'Jakubiec Antoni3
Piorun Filip0
43"09'Jakubiec Antoni3
Sieradzan Wojciech2
41"45'Woziwodzki Jakub1
Lipski Kajetan3
39"46'Sieradzan Wojciech1
Zimecki Jakub3
39"00'Jakubiec Antoni3
Witkowski Tomasz2
36"22'Kozik Aleksander3
Witkowski Tomasz2
33"56'Witkowski Tomasz3
Brzozowski Maciej1
31"31'Smółka Antoni1
Moncznik Mikołaj3
31"15'Świątkowski Jakub3
Zimecki Jakub1
31"01'Jakubiec Antoni2
Świątkowski Jakub3
27"55'Lewański Daniel0
Brzozowski Maciej3
27"50'Sikorski Marcin0
Pytlowany Jakub3
25"49'Lipski Kajetan3
Moncznik Mikołaj2
24"57'Sikorski Marcin0
Lipski Kajetan3
21"30'Lipski Kajetan0
Pytlowany Jakub3
18"08'Moncznik Mikołaj3
Makowski Maksymilian0
17"12'Sikorski Marcin3
Moncznik Mikołaj0
14"32'Lipski Kajetan3
Makowski Maksymilian0
14"10'Moncznik Mikołaj0
Pytlowany Jakub3
11"04'Sikorski Marcin3
Makowski Maksymilian0
10"57'Makowski Maksymilian0
Pytlowany Jakub3
35"00'Tuleja Maria3
Kozłowska Ewa1
28"07'Wróbel Hanna1
Kuratczyk Ewa3
19"45'Kozłowska Ewa3
Kuratczyk Ewa0
16"33'Wróbel Hanna0
Tuleja Maria3
15"38'Tuleja Maria3
Kuratczyk Ewa0
15"06'Wróbel Hanna0
Kozłowska Ewa3
24"36'Łukawska Natalia3
Wilk Alicja1
23"01'Kuratczyk Ewa1
Wilk Alicja3
22"00'Płocica Agata1
Kuratczyk Ewa3
15"16'Zimecka Weronika3
Góra Zuzanna0
13"38'Kuratczyk Ewa0
Łukawska Natalia3
12"24'Góra Zuzanna3
Wilk Alicja0
11"29'Zimecka Weronika3
Łukawska Natalia0
11"22'Zimecka Weronika3
Płocica Agata0
9"46'Płocica Agata0
Góra Zuzanna3
20"43'Morawska Alicja0
Goluch Hanna3
20"39'Wilk Alicja1
Morawska Alicja3
18"27'Góra Jagoda3
Zimecka Weronika0
15"11'Zimecka Weronika3
Wilk Joanna0
14"21'Goluch Hanna0
Wilk Joanna3
14"14'Morawska Agnieszka3
Hajduk Anna0
12"16'Morawska Alicja0
Morawska Agnieszka3
11"30'Morawska Agnieszka0
Góra Jagoda3
10"53'Hajduk Anna0
Wilk Joanna3
10"32'Goluch Hanna0
Góra Jagoda3

Najdłużej na korcie

OU9OU11OU13OU15OU17OU19GU11GU13GU15
Dunal Mikołaj23"18'
Wróbel Piotr20"26'
Serniak Kacper16"52'
Kliś Mikołaj61"03'
Pawluk Tymon60"00'
al Naib Sami48"22'
Święch Dawid44"17'
Wróbel Piotr43"44'
Dunal Mikołaj31"46'
Cziba Karol27"50'
Serniak Kacper18"54'
Szczepanik Maciej82"22'
Pawluk Tymon73"25'
Bińczak Adam67"15'
Piorun Filip60"49'
Iwan Wojciech60"34'
Dunal Mikołaj52"30'
Sobiecki Antoni49"14'
Makowski Bartosz48"51'
Figura Tomasz Junior45"23'
Gerwatowski Jakub30"07'
Dzido Tymoteusz61"10'
Figura Tomasz Junior59"58'
Lohmann Szymon43"22'
Jakubiec Antoni39"51'
Winter Alex39"28'
Piorun Filip31"53'
Hyżyk Mikołaj29"34'
Witkowski Tomasz109"30'
Sieradzan Wojciech108"08'
Jakubiec Antoni92"44'
Zimecki Jakub90"31'
Kozik Aleksander82"18'
Świątkowski Jakub75"12'
Woziwodzki Jakub74"21'
Brzozowski Maciej68"47'
Lipski Kajetan65"57'
Moncznik Mikołaj64"30'
Lipski Kajetan76"45'
Sikorski Marcin72"07'
Pytlowany Jakub65"47'
Moncznik Mikołaj63"21'
Makowski Maksymilian50"34'
Kozłowska Ewa58"37'
Tuleja Maria56"47'
Kuratczyk Ewa52"38'
Wróbel Hanna50"12'
Kuratczyk Ewa48"17'
Wilk Alicja48"02'
Łukawska Natalia41"09'
Płocica Agata35"28'
Zimecka Weronika30"14'
Góra Zuzanna29"24'
Morawska Alicja45"27'
Goluch Hanna37"54'
Wilk Joanna32"13'
Morawska Agnieszka32"00'
Góra Jagoda31"25'
Zimecka Weronika26"49'
Hajduk Anna20"31'
Wilk Alicja16"49'

Czas setów: 28 godz. 45 min 52 s

OU9OU11OU13OU15OU17OU19GU11GU13GU15

30 min 18 s

4"47'
3 set
Dunal Mikołaj3
Wróbel Piotr0
4"36'
1 set
Dunal Mikołaj3
Wróbel Piotr0
4"03'
2 set
Dunal Mikołaj3
Wróbel Piotr0
3"53'
1 set
Serniak Kacper0
Dunal Mikołaj3
3"15'
2 set
Serniak Kacper0
Dunal Mikołaj3
2"44'
3 set
Serniak Kacper0
Dunal Mikołaj3
2"41'
2 set
Serniak Kacper0
Wróbel Piotr3
2"29'
3 set
Serniak Kacper0
Wróbel Piotr3
1"50'
1 set
Serniak Kacper0
Wróbel Piotr3

167 min 58 s

7"34'
1 set
Pawluk Tymon1
Wróbel Piotr3
7"10'
3 set
Kliś Mikołaj2
Pawluk Tymon3
6"40'
3 set
Al Naib Sami1
Święch Dawid3
6"25'
4 set
Kliś Mikołaj3
Al Naib Sami1
5"41'
2 set
Kliś Mikołaj3
Cziba Karol1
5"31'
4 set
Al Naib Sami1
Święch Dawid3
5"09'
4 set
Kliś Mikołaj2
Pawluk Tymon3
5"05'
1 set
Al Naib Sami1
Święch Dawid3
5"05'
2 set
Pawluk Tymon3
Święch Dawid0
4"52'
4 set
Pawluk Tymon1
Wróbel Piotr3

324 min 40 s

8"45'
5 set
Pawluk Tymon3
Szczepanik Maciej2
8"35'
1 set
Piorun Filip1
Iwan Wojciech3
8"31'
2 set
Szczepanik Maciej0
Makowski Bartosz3
8"01'
3 set
Pawluk Tymon0
Piorun Filip3
7"55'
1 set
Szczepanik Maciej3
Gerwatowski Jakub1
6"30'
4 set
Piorun Filip1
Iwan Wojciech3
6"19'
3 set
Piorun Filip1
Iwan Wojciech3
6"06'
2 set
Pawluk Tymon0
Bińczak Adam3
6"05'
3 set
Szczepanik Maciej3
Gerwatowski Jakub1
6"01'
3 set
Bińczak Adam0
Iwan Wojciech3

152 min 38 s

7"29'
2 set
Figura Tomasz Junior1
Dzido Tymoteusz3
7"08'
2 set
Figura Tomasz Junior0
Hyżyk Mikołaj3
6"33'
4 set
Winter Alex3
Dzido Tymoteusz2
6"28'
5 set
Winter Alex3
Dzido Tymoteusz2
6"13'
3 set
Figura Tomasz Junior3
Piorun Filip1
5"54'
1 set
Figura Tomasz Junior3
Piorun Filip1
5"44'
3 set
Figura Tomasz Junior1
Dzido Tymoteusz3
5"23'
1 set
Figura Tomasz Junior1
Dzido Tymoteusz3
5"18'
3 set
Figura Tomasz Junior0
Hyżyk Mikołaj3
5"06'
4 set
Figura Tomasz Junior3
Piorun Filip1

539 min 3 s

13"37'
1 set
Sieradzan Wojciech1
Zimecki Jakub3
12"36'
2 set
Woziwodzki Jakub1
Lipski Kajetan3
11"21'
4 set
Jakubiec Antoni3
Sieradzan Wojciech2
11"02'
3 set
Lewański Daniel0
Brzozowski Maciej3
10"57'
1 set
Woziwodzki Jakub1
Lipski Kajetan3
9"55'
2 set
Smółka Antoni1
Moncznik Mikołaj3
8"58'
4 set
Witkowski Tomasz3
Brzozowski Maciej1
8"07'
4 set
Sieradzan Wojciech1
Zimecki Jakub3
7"40'
2 set
Świątkowski Jakub3
Zimecki Jakub1
7"33'
4 set
Woziwodzki Jakub1
Lipski Kajetan3

164 min 17 s

13"32'
1 set
Sikorski Marcin0
Pytlowany Jakub3
8"48'
3 set
Sikorski Marcin0
Lipski Kajetan3
8"00'
1 set
Sikorski Marcin0
Lipski Kajetan3
7"53'
1 set
Lipski Kajetan0
Pytlowany Jakub3
7"23'
2 set
Sikorski Marcin0
Pytlowany Jakub3
6"31'
3 set
Lipski Kajetan3
Makowski Maksymilian0
6"06'
2 set
Sikorski Marcin3
Moncznik Mikołaj0
6"06'
3 set
Lipski Kajetan0
Pytlowany Jakub3
5"42'
3 set
Lipski Kajetan3
Moncznik Mikołaj2
5"40'
3 set
Moncznik Mikołaj3
Makowski Maksymilian0

109 min 7 s

9"21'
3 set
Tuleja Maria3
Kozłowska Ewa1
8"27'
1 set
Wróbel Hanna1
Kuratczyk Ewa3
7"47'
2 set
Kozłowska Ewa3
Kuratczyk Ewa0
7"26'
2 set
Tuleja Maria3
Kozłowska Ewa1
6"52'
4 set
Tuleja Maria3
Kozłowska Ewa1
5"57'
1 set
Tuleja Maria3
Kozłowska Ewa1
5"22'
3 set
Wróbel Hanna1
Kuratczyk Ewa3
5"18'
3 set
Wróbel Hanna0
Tuleja Maria3
5"12'
3 set
Tuleja Maria3
Kuratczyk Ewa0
5"06'
2 set
Wróbel Hanna1
Kuratczyk Ewa3

116 min 17 s

5"52'
3 set
Łukawska Natalia3
Wilk Alicja1
5"44'
1 set
Łukawska Natalia3
Wilk Alicja1
5"41'
2 set
Łukawska Natalia3
Wilk Alicja1
5"40'
2 set
Płocica Agata1
Kuratczyk Ewa3
5"16'
2 set
Kuratczyk Ewa1
Wilk Alicja3
4"39'
4 set
Kuratczyk Ewa1
Wilk Alicja3
4"33'
3 set
Płocica Agata1
Kuratczyk Ewa3
4"23'
3 set
Kuratczyk Ewa1
Wilk Alicja3
4"22'
3 set
Zimecka Weronika3
Góra Zuzanna0
4"21'
1 set
Płocica Agata1
Kuratczyk Ewa3

121 min 34 s

9"50'
1 set
Morawska Alicja0
Goluch Hanna3
5"40'
3 set
Wilk Alicja1
Morawska Alicja3
5"39'
3 set
Góra Jagoda3
Zimecka Weronika0
5"35'
1 set
Morawska Agnieszka3
Hajduk Anna0
5"27'
1 set
Zimecka Weronika3
Wilk Joanna0
4"39'
3 set
Goluch Hanna0
Wilk Joanna3
4"30'
1 set
Góra Jagoda3
Zimecka Weronika0
4"27'
2 set
Góra Jagoda3
Zimecka Weronika0
4"14'
1 set
Goluch Hanna0
Wilk Joanna3
4"07'
2 set
Morawska Alicja0
Goluch Hanna3

Małych punktów: 6352

OU9OU11OU13OU15OU17OU19GU11GU13GU15

230

Dunal Mikołaj99
Wróbel Piotr87
Serniak Kacper44
Kuczyńska Maria0

647

Kliś Mikołaj126
Pawluk Tymon109
al Naib Sami102
Dunal Mikołaj99
Wróbel Piotr88
Święch Dawid68
Cziba Karol43
Serniak Kacper12

1187

Szczepanik Maciej143
Dunal Mikołaj119
Bińczak Adam116
Iwan Wojciech114
Sobiecki Antoni108
Pawluk Tymon108
Figura Tomasz Junior104
Lohmann Szymon99
Makowski Bartosz96
Piorun Filip91

568

Figura Tomasz Junior108
Jakubiec Antoni106
Dzido Tymoteusz103
Lohmann Szymon92
Winter Alex68
Hyżyk Mikołaj50
Piorun Filip41

1675

Sieradzan Wojciech166
Witkowski Tomasz164
Woziwodzki Jakub139
Jakubiec Antoni138
Kozik Aleksander134
Dobrzyński Wojciech124
Zimecki Jakub124
Świątkowski Jakub111
Moncznik Mikołaj109
Lipski Kajetan105

534

Lipski Kajetan137
Pytlowany Jakub132
Moncznik Mikołaj109
Sikorski Marcin104
Makowski Maksymilian52

390

Tuleja Maria110
Kozłowska Ewa108
Kuratczyk Ewa90
Wróbel Hanna82

593

Zimecka Weronika132
Góra Zuzanna114
Kuratczyk Ewa91
Łukawska Natalia89
Wilk Alicja86
Płocica Agata81
Tuleja Maria0

528

Góra Jagoda99
Zimecka Weronika87
Wilk Joanna82
Morawska Agnieszka75
Morawska Alicja73
Goluch Hanna61
Wilk Alicja29
Hajduk Anna22
Gałwa Aleksandra0

Wszystkich rozegranych setów: 381

OU9OU11OU13OU15OU17OU19GU11GU13GU15

18

39

73

32

94

32

20

39

34


Wszystkich rozegranych meczów: 107

OU9OU11OU13OU15OU17OU19GU11GU13GU15

4

11

22

9

26

10

6

9

10


Szybkość zdobycia punktów

OU9OU11OU13OU15OU17OU19GU11GU13GU15
10.00'
1 set
Serniak Kacper0
Wróbel Piotr3
13.55'
3 set
Serniak Kacper0
Wróbel Piotr3
14.64'
2 set
Serniak Kacper0
Wróbel Piotr3
14.91'
3 set
Serniak Kacper0
Dunal Mikołaj3
17.73'
2 set
Serniak Kacper0
Dunal Mikołaj3
21.18'
1 set
Serniak Kacper0
Dunal Mikołaj3
22.09'
2 set
Dunal Mikołaj3
Wróbel Piotr0
25.09'
1 set
Dunal Mikołaj3
Wróbel Piotr0
26.09'
3 set
Dunal Mikołaj3
Wróbel Piotr0
12.36'
2 set
Al Naib Sami3
Serniak Kacper0
14.00'
1 set
Wróbel Piotr3
Cziba Karol0
14.36'
3 set
Al Naib Sami3
Serniak Kacper0
14.45'
1 set
Święch Dawid0
Dunal Mikołaj3
14.55'
2 set
Wróbel Piotr3
Cziba Karol0
15.91'
3 set
Święch Dawid0
Dunal Mikołaj3
16.45'
2 set
Dunal Mikołaj3
Serniak Kacper0
16.73'
2 set
Święch Dawid0
Dunal Mikołaj3
18.45'
3 set
Dunal Mikołaj3
Serniak Kacper0
18.82'
3 set
Kliś Mikołaj3
Al Naib Sami1
12.27'
1 set
Sobiecki Antoni3
Wojdyło Franciszek0
12.27'
2 set
Sobiecki Antoni3
Wojdyło Franciszek0
12.36'
2 set
Sobiecki Antoni0
Lohmann Szymon3
12.82'
1 set
Figura Tomasz Junior3
Gerwatowski Jakub0
12.91'
3 set
Jażdżewski Błażej0
Iwan Wojciech3
13.73'
2 set
Figura Tomasz Junior3
Gerwatowski Jakub0
13.82'
1 set
Iwan Wojciech0
Lohmann Szymon3
14.18'
3 set
Figura Tomasz Junior0
Lohmann Szymon3
14.55'
3 set
Sobiecki Antoni0
Lohmann Szymon3
14.55'
2 set
Figura Tomasz Junior0
Lohmann Szymon3
16.64'
2 set
Jakubiec Antoni3
Piorun Filip0
19.27'
1 set
Lohmann Szymon1
Jakubiec Antoni3
19.36'
3 set
Jakubiec Antoni3
Piorun Filip0
20.36'
1 set
Winter Alex3
Dzido Tymoteusz2
20.36'
3 set
Dzido Tymoteusz0
Jakubiec Antoni3
20.64'
1 set
Figura Tomasz Junior0
Hyżyk Mikołaj3
21.18'
4 set
Figura Tomasz Junior1
Dzido Tymoteusz3
21.36'
3 set
Lohmann Szymon3
Hyżyk Mikołaj0
21.64'
2 set
Lohmann Szymon1
Jakubiec Antoni3
21.64'
2 set
Dzido Tymoteusz0
Jakubiec Antoni3
12.91'
2 set
Winter Alex0
Woziwodzki Jakub3
14.09'
3 set
Winter Alex0
Woziwodzki Jakub3
15.55'
3 set
Lewański Daniel0
Dobrzyński Wojciech3
16.73'
1 set
Widomski Igor0
Smółka Antoni3
16.91'
1 set
Zimecki Jakub0
Smółka Antoni3
17.18'
2 set
Woziwodzki Jakub3
Świątkowski Jakub0
17.73'
1 set
Widomski Igor3
Winter Alex0
19.36'
1 set
Lewański Daniel0
Dobrzyński Wojciech3
19.91'
2 set
Świątkowski Jakub0
Dobrzyński Wojciech3
20.18'
2 set
Kozik Aleksander3
Widomski Igor0
15.36'
4 set
Lipski Kajetan3
Moncznik Mikołaj2
17.27'
3 set
Makowski Maksymilian0
Pytlowany Jakub3
17.64'
3 set
Sikorski Marcin3
Makowski Maksymilian0
18.50'
1 set
Lipski Kajetan3
Moncznik Mikołaj2
19.36'
1 set
Makowski Maksymilian0
Pytlowany Jakub3
19.55'
2 set
Lipski Kajetan3
Makowski Maksymilian0
20.09'
2 set
Moncznik Mikołaj3
Makowski Maksymilian0
20.18'
3 set
Moncznik Mikołaj0
Pytlowany Jakub3
20.18'
1 set
Sikorski Marcin3
Makowski Maksymilian0
20.55'
2 set
Sikorski Marcin3
Makowski Maksymilian0
17.91'
1 set
Tuleja Maria3
Kuratczyk Ewa0
19.73'
2 set
Wróbel Hanna0
Kozłowska Ewa3
21.55'
1 set
Kozłowska Ewa3
Kuratczyk Ewa0
21.82'
3 set
Wróbel Hanna0
Kozłowska Ewa3
23.09'
2 set
Tuleja Maria3
Kuratczyk Ewa0
24.00'
4 set
Wróbel Hanna1
Kuratczyk Ewa3
24.91'
1 set
Wróbel Hanna0
Tuleja Maria3
25.09'
2 set
Wróbel Hanna0
Tuleja Maria3
26.18'
1 set
Wróbel Hanna0
Kozłowska Ewa3
26.55'
3 set
Kozłowska Ewa3
Kuratczyk Ewa0
13.73'
3 set
Płocica Agata0
Góra Zuzanna3
13.73'
2 set
Płocica Agata0
Góra Zuzanna3
14.36'
2 set
Zimecka Weronika3
Płocica Agata0
14.91'
3 set
Zimecka Weronika3
Łukawska Natalia0
14.91'
3 set
Zimecka Weronika3
Płocica Agata0
15.36'
1 set
Płocica Agata0
Góra Zuzanna3
15.82'
3 set
Góra Zuzanna3
Wilk Alicja0
17.00'
1 set
Góra Zuzanna3
Wilk Alicja0
17.27'
4 set
Łukawska Natalia3
Wilk Alicja1
17.36'
2 set
Zimecka Weronika3
Łukawska Natalia0
11.55'
1 set
Hajduk Anna0
Wilk Joanna3
13.00'
2 set
Goluch Hanna0
Góra Jagoda3
13.36'
3 set
Morawska Agnieszka0
Góra Jagoda3
13.64'
3 set
Goluch Hanna0
Góra Jagoda3
13.73'
2 set
Morawska Agnieszka0
Góra Jagoda3
15.45'
2 set
Zimecka Weronika3
Wilk Joanna0
15.64'
2 set
Hajduk Anna0
Wilk Joanna3
16.55'
1 set
Goluch Hanna0
Góra Jagoda3
16.64'
3 set
Hajduk Anna0
Wilk Joanna3
16.82'
2 set
Goluch Hanna0
Wilk Joanna3

Decyzji sędziowskich: 29 (0,5%)

Stroke 7
24,1%
Let 21
72,4%
Nolet 1
3,4%

OU11OU13OU15OU17
4 4,1%
0-4-0
Kliś Mikołaj2
Pawluk Tymon3
1 1,4%
0-0-1
Kliś Mikołaj3
Cziba Karol1
1 1,3%
0-1-0
Piorun Filip1
Iwan Wojciech3
1 1,7%
1-0-0
Szczepanik Maciej0
Makowski Bartosz3
3 5,9%
2-1-0
Wojdyło Franciszek0
Makowski Bartosz3
1 2%
1-0-0
Bińczak Adam0
Iwan Wojciech3
2 2,2%
1-1-0
Winter Alex3
Dzido Tymoteusz2
10 9%
2-8-0
Kozik Aleksander3
Witkowski Tomasz2
4 5,7%
0-4-0
Lewański Daniel0
Brzozowski Maciej3
2 4,5%
0-2-0
Widomski Igor0
Smółka Antoni3




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0