Najdłuższy mecz

OPENDAMSKA
49"30'Szypuła Piotr2
Matyja Michał3
42"30'Walczak Paweł3
Matyja Michał2
39"09'Matyja Michał1
Traczyk Mikołaj3
39"00'Szypuła Piotr3
Czok Marcel2
37"59'Czok Marcel3
Lizak Michał2
35"40'Jaszczurowski Piotr3
Kołodziej Adam2
33"53'Rzepiński Wiesław1
Zawadzki Michał3
31"30'Feliksik Paweł2
Mazur Wojciech3
31"06'Szypuła Piotr3
Mazur Wojciech2
30"54'Jaszczurowski Piotr1
Płonka Paweł3
31"09'Drobniak Elżbieta3
Zasępa Aleksandra2
19"46'Sęk Wiktoria1
Drobniak Elżbieta3
18"17'Imiołek Elżbieta3
Zasępa Aleksandra0
18"12'Sęk Wiktoria3
Imiołek Elżbieta0
17"14'Drobniak Elżbieta3
Imiołek Elżbieta0
14"00'Sęk Wiktoria0
Zasępa Aleksandra3

Najdłużej na korcie

OPENDAMSKA
Szypuła Piotr133"15'
Matyja Michał128"19'
Jaszczurowski Piotr112"05'
Czok Marcel111"46'
Lizak Michał100"06'
Feliksik Paweł98"34'
Rzepiński Wiesław98"28'
Kołodziej Adam86"34'
Walczak Paweł85"00'
Traczyk Mikołaj84"30'
Drobniak Elżbieta53"46'
Zasępa Aleksandra52"08'
Imiołek Elżbieta43"58'
Sęk Wiktoria39"40'

Czas setów: 16 godz. 34 min 39 s

OPENDAMSKA

899 min 53 s

13"14'
4 set
Matyja Michał1
Traczyk Mikołaj3
10"45'
4 set
Szypuła Piotr2
Matyja Michał3
10"17'
5 set
Walczak Paweł3
Matyja Michał2
9"55'
2 set
Szypuła Piotr3
Czok Marcel2
9"23'
4 set
Rzepiński Wiesław1
Zawadzki Michał3
9"12'
1 set
Szypuła Piotr2
Matyja Michał3
9"09'
5 set
Szypuła Piotr2
Matyja Michał3
8"46'
4 set
Czok Marcel3
Lizak Michał2
8"29'
5 set
Czok Marcel3
Lizak Michał2
8"26'
4 set
Walczak Paweł3
Matyja Michał2

94 min 46 s

6"44'
3 set
Imiołek Elżbieta3
Zasępa Aleksandra0
6"08'
2 set
Sęk Wiktoria3
Imiołek Elżbieta0
5"49'
1 set
Drobniak Elżbieta3
Zasępa Aleksandra2
5"49'
4 set
Drobniak Elżbieta3
Zasępa Aleksandra2
5"16'
3 set
Drobniak Elżbieta3
Imiołek Elżbieta0
5"14'
2 set
Drobniak Elżbieta3
Zasępa Aleksandra2
4"57'
1 set
Sęk Wiktoria3
Imiołek Elżbieta0
4"56'
5 set
Drobniak Elżbieta3
Zasępa Aleksandra2
4"48'
4 set
Sęk Wiktoria1
Drobniak Elżbieta3
4"42'
3 set
Sęk Wiktoria0
Zasępa Aleksandra3

Małych punktów: 3401

OPENDAMSKA

3012

Jaszczurowski Piotr214
Szypuła Piotr203
Feliksik Paweł192
Czok Marcel188
Rzepiński Wiesław171
Kołodziej Adam159
Matyja Michał156
Lizak Michał150
Mazur Wojciech136
Tarach Radosław132

389

Drobniak Elżbieta116
Zasępa Aleksandra111
Imiołek Elżbieta81
Sęk Wiktoria81

Wszystkich rozegranych setów: 189

OPENDAMSKA

168

21


Wszystkich rozegranych meczów: 53

OPENDAMSKA

47

6


Szybkość zdobycia punktów

OPENDAMSKA
13.64'
3 set
Czok Marcel1
Chojnacki Sebastian3
15.27'
2 set
Traczyk Mikołaj0
Tarach Radosław3
15.36'
4 set
Feliksik Paweł1
Kołodziej Adam3
15.45'
1 set
Mazur Wojciech0
Tarach Radosław3
16.09'
1 set
Półtoranos Filip0
Kołodziej Adam3
16.91'
1 set
Pavliuk Michał0
Szypuła Piotr3
17.18'
1 set
Pielech Remigiusz0
Jachimowicz Maciej3
17.45'
1 set
Czok Marcel3
Lizak Michał2
17.55'
1 set
Feliksik Paweł3
Lizak Michał2
17.64'
3 set
Kołodziej Adam0
Dębski Paweł3
13.73'
2 set
Sęk Wiktoria0
Zasępa Aleksandra3
15.73'
2 set
Sęk Wiktoria1
Drobniak Elżbieta3
16.36'
3 set
Sęk Wiktoria1
Drobniak Elżbieta3
17.82'
3 set
Sęk Wiktoria3
Imiołek Elżbieta0
18.45'
1 set
Sęk Wiktoria0
Zasępa Aleksandra3
19.82'
2 set
Drobniak Elżbieta3
Imiołek Elżbieta0
20.09'
3 set
Drobniak Elżbieta3
Zasępa Aleksandra2
22.00'
1 set
Sęk Wiktoria1
Drobniak Elżbieta3
24.75'
1 set
Sęk Wiktoria3
Imiołek Elżbieta0
25.27'
2 set
Imiołek Elżbieta3
Zasępa Aleksandra0

Decyzji sędziowskich: 32 (0,9%)

Stroke 15
46,9%
Let 16
50%
Nolet 1
3,1%

OPEN
4 3,7%
0-3-1
Czok Marcel3
Lizak Michał2
8 8,5%
5-3-0
Jaszczurowski Piotr3
Kołodziej Adam2
2 2,4%
0-2-0
Jaszczurowski Piotr1
Płonka Paweł3
5 6%
4-1-0
Jaszczurowski Piotr3
Dziedzic Filip1
3 3,6%
3-0-0
Rzepiński Wiesław1
Zawadzki Michał3
1 1,5%
1-0-0
Rzepiński Wiesław1
Jaszczurowski Piotr3
8 12,7%
2-6-0
Walczak Paweł3
Lizak Michał0
1 2,3%
0-1-0
Traczyk Mikołaj0
Tarach Radosław3




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0