Najdłuższy mecz

OU11OU13OU15OU17OU19OU19 5-10
26"46'Pawluk Tymon1
Dunal Mikołaj3
21"25'Paluchowski Wiktor3
Serniak Kacper1
18"59'Święch Dawid1
Dunal Mikołaj3
15"05'Serniak Kacper0
Kliś Mikołaj3
13"54'Kliś Mikołaj3
Święch Dawid0
13"00'Pawluk Tymon3
Paluchowski Wiktor0
12"49'Leszczyński Kazimierz3
Cziba Karol0
8"49'Święch Dawid3
Serniak Kacper0
31"54'Dunal Mikołaj3
Rutkowski Hubert2
29"16'Iwan Wojciech3
Dunal Mikołaj0
27"46'Sobiecki Antoni3
Krzywina Karol2
26"18'Pawluk Tymon1
Dunal Mikołaj3
23"10'Pawluk Tymon0
Leszczyński Kazimierz3
22"59'Stawarski Michał3
Dunal Mikołaj0
20"37'Iwan Wojciech0
Kubrowski Maciej3
20"06'Święch Dawid3
Krzywina Karol1
20"02'Sobiecki Antoni0
Figura Tomasz Junior3
18"48'Leszczyński Kazimierz0
Figura Tomasz Junior3
40"10'Zimecki Jakub2
Stolecki Filip3
35"45'Stawarski Michał1
Stolecki Filip3
33"40'Figura Tomasz Junior2
Olech Antoni3
27"53'Sienkiewicz Michał3
Stawarski Michał0
23"51'Juźwiak Maksymilian1
Figura Tomasz Junior3
17"15'Figura Tomasz Junior3
Pazik Kamil0
16"58'Juźwiak Maksymilian3
Morawska Agnieszka0
16"46'Zimecki Jakub3
Sienkiewicz Michał0
15"01'Pazik Kamil3
Morawska Agnieszka0
14"44'Figura Tomasz Junior0
Zimecki Jakub3
40"10'Zimecki Jakub2
Sieradzan Wojciech3
37"12'Hernas Nataniel2
Lipski Kajetan3
35"08'Moncznik Mikołaj3
Witkowski Tomasz2
32"24'Dobrzyński Wojciech1
Hernas Nataniel3
28"19'Celm Maksymilian3
Kozik Aleksander1
27"34'Zimecki Jakub3
Kozik Aleksander1
24"23'Świątkowski Jakub3
Sieradzan Wojciech0
22"54'Dobrzyński Wojciech3
Świątkowski Jakub0
22"20'Lewański Daniel0
Moncznik Mikołaj3
21"39'Dobrzyński Wojciech3
Zimecki Jakub0
22"13'Witkowski Tomasz0
Makowski Maksymilian3
20"55'Makowski Maksymilian1
Stolecki Leon3
19"36'Lipski Kajetan3
Hernas Nataniel0
19"29'Lewański Daniel3
Dakowska Martyna0
19"21'Moncznik Mikołaj0
Hernas Nataniel3
14"49'Stolecki Leon0
Hernas Nataniel3
14"33'Pol Jakub0
Stolecki Leon3
13"25'Czucha Michał0
Pol Jakub3
12"27'Lewański Daniel0
Lipski Kajetan3
12"24'Makowski Maksymilian0
Lipski Kajetan3
41"30'Czucha Michał2
Lewański Daniel3
29"50'Pol Jakub1
Witkowski Tomasz3
26"38'Lewański Daniel1
Pol Jakub3
18"04'Pol Jakub3
Dakowska Martyna0
15"17'Dakowska Martyna0
Witkowski Tomasz3
9"35'Moncznik Mikołaj3
Czucha Michał0

Najdłużej na korcie

OU11OU13OU15OU17OU19OU19 5-10
Serniak Kacper36"32'
Dunal Mikołaj36"15'
Święch Dawid32"01'
Pawluk Tymon31"42'
Paluchowski Wiktor27"58'
Kliś Mikołaj23"50'
Cziba Karol9"31'
Leszczyński Kazimierz9"31'
Dunal Mikołaj92"41'
Iwan Wojciech72"02'
Sobiecki Antoni70"08'
Figura Tomasz Junior59"57'
Rutkowski Hubert49"48'
Pawluk Tymon49"42'
Krzywina Karol46"50'
Leszczyński Kazimierz45"54'
Stawarski Michał43"42'
Święch Dawid39"02'
Figura Tomasz Junior74"46'
Stolecki Filip64"26'
Stawarski Michał62"53'
Zimecki Jakub61"07'
Sienkiewicz Michał48"33'
Pazik Kamil36"24'
Juźwiak Maksymilian35"31'
Olech Antoni32"39'
Morawska Agnieszka27"07'
Kozicki Michał13"42'
Zimecki Jakub93"03'
Dobrzyński Wojciech85"34'
Moncznik Mikołaj83"15'
Hernas Nataniel76"20'
Sieradzan Wojciech70"40'
Świątkowski Jakub60"52'
Lipski Kajetan60"46'
Kozik Aleksander53"40'
Celm Maksymilian53"21'
Witkowski Tomasz49"23'
Makowski Maksymilian46"26'
Hernas Nataniel45"55'
Stolecki Leon39"49'
Lipski Kajetan37"47'
Lewański Daniel26"50'
Pol Jakub22"15'
Witkowski Tomasz18"52'
Dakowska Martyna17"12'
Moncznik Mikołaj16"43'
Czucha Michał11"03'
Pol Jakub61"55'
Lewański Daniel57"53'
Czucha Michał45"39'
Witkowski Tomasz36"26'
Dakowska Martyna27"05'
Moncznik Mikołaj9"24'

Czas setów: 21 godz. 42 min 33 s

OU11OU13OU15OU17OU19OU19 5-10

103 min 40 s

6"26'
1 set
Pawluk Tymon1
Dunal Mikołaj3
6"18'
2 set
Pawluk Tymon1
Dunal Mikołaj3
5"11'
1 set
Serniak Kacper0
Kliś Mikołaj3
4"54'
4 set
Paluchowski Wiktor3
Serniak Kacper1
4"32'
2 set
Paluchowski Wiktor3
Serniak Kacper1
4"30'
3 set
Pawluk Tymon1
Dunal Mikołaj3
4"27'
4 set
Pawluk Tymon1
Dunal Mikołaj3
4"23'
3 set
Pawluk Tymon3
Paluchowski Wiktor0
4"17'
1 set
Paluchowski Wiktor3
Serniak Kacper1
4"14'
3 set
Paluchowski Wiktor3
Serniak Kacper1

330 min 35 s

10"04'
1 set
Iwan Wojciech3
Dunal Mikołaj0
9"31'
2 set
Iwan Wojciech3
Dunal Mikołaj0
8"49'
1 set
Stawarski Michał3
Dunal Mikołaj0
8"08'
3 set
Leszczyński Kazimierz0
Figura Tomasz Junior3
7"29'
1 set
Sobiecki Antoni0
Figura Tomasz Junior3
7"18'
1 set
Pawluk Tymon0
Leszczyński Kazimierz3
7"08'
3 set
Stawarski Michał3
Dunal Mikołaj0
7"00'
4 set
Dunal Mikołaj3
Rutkowski Hubert2
6"51'
1 set
Dunal Mikołaj3
Rutkowski Hubert2
6"41'
2 set
Pawluk Tymon1
Dunal Mikołaj3

228 min 34 s

13"36'
3 set
Stawarski Michał1
Stolecki Filip3
11"36'
4 set
Zimecki Jakub2
Stolecki Filip3
10"20'
1 set
Sienkiewicz Michał3
Stawarski Michał0
8"06'
2 set
Sienkiewicz Michał3
Stawarski Michał0
6"19'
4 set
Stawarski Michał1
Stolecki Filip3
6"15'
3 set
Zimecki Jakub3
Sienkiewicz Michał0
6"14'
2 set
Juźwiak Maksymilian3
Morawska Agnieszka0
6"06'
1 set
Zimecki Jakub2
Stolecki Filip3
6"05'
5 set
Zimecki Jakub2
Stolecki Filip3
6"04'
4 set
Figura Tomasz Junior2
Olech Antoni3

379 min 7 s

10"47'
1 set
Lewański Daniel0
Moncznik Mikołaj3
9"39'
3 set
Świątkowski Jakub3
Sieradzan Wojciech0
9"12'
5 set
Zimecki Jakub2
Sieradzan Wojciech3
8"56'
1 set
Dobrzyński Wojciech3
Zimecki Jakub0
8"42'
2 set
Dobrzyński Wojciech1
Hernas Nataniel3
8"38'
3 set
Moncznik Mikołaj3
Witkowski Tomasz2
8"19'
1 set
Dobrzyński Wojciech1
Hernas Nataniel3
8"04'
1 set
Dobrzyński Wojciech3
Świątkowski Jakub0
7"50'
1 set
Hernas Nataniel2
Lipski Kajetan3
7"49'
4 set
Hernas Nataniel2
Lipski Kajetan3

141 min 26 s

10"09'
3 set
Witkowski Tomasz0
Makowski Maksymilian3
7"19'
1 set
Lipski Kajetan3
Hernas Nataniel0
7"04'
1 set
Moncznik Mikołaj0
Hernas Nataniel3
6"11'
1 set
Lewański Daniel3
Dakowska Martyna0
6"04'
2 set
Lewański Daniel3
Dakowska Martyna0
5"58'
2 set
Lipski Kajetan3
Hernas Nataniel0
5"53'
2 set
Moncznik Mikołaj0
Hernas Nataniel3
4"58'
3 set
Stolecki Leon0
Hernas Nataniel3
4"57'
3 set
Lewański Daniel3
Dakowska Martyna0
4"50'
2 set
Witkowski Tomasz0
Makowski Maksymilian3

119 min 11 s

8"14'
2 set
Pol Jakub1
Witkowski Tomasz3
8"03'
3 set
Czucha Michał2
Lewański Daniel3
7"35'
1 set
Czucha Michał2
Lewański Daniel3
7"32'
4 set
Czucha Michał2
Lewański Daniel3
7"31'
1 set
Pol Jakub3
Dakowska Martyna0
6"55'
5 set
Czucha Michał2
Lewański Daniel3
6"50'
4 set
Pol Jakub1
Witkowski Tomasz3
6"39'
4 set
Lewański Daniel1
Pol Jakub3
6"10'
2 set
Czucha Michał2
Lewański Daniel3
6"01'
3 set
Pol Jakub3
Dakowska Martyna0

Małych punktów: 6488

GU11OU11OU13GU15OU15OU17OU19OU19 5-10

424

Góra Zuzanna132
Tuleja Maria106
Polońska Ida81
Hamarowicz Matylda58
Paszek Milena47

1004

Kliś Mikołaj158
Święch Dawid149
Cziba Karol132
Dunal Mikołaj118
Pawluk Tymon102
Rutkowski Hubert96
Leszczyński Kazimierz94
Paluchowski Wiktor91
Serniak Kacper64

1291

Rutkowski Hubert143
Dunal Mikołaj139
Sobiecki Antoni135
Iwan Wojciech125
Figura Tomasz Junior113
Stawarski Michał99
Krzywina Karol98
Leszczyński Kazimierz94
Pawluk Tymon85
Święch Dawid82

534

Zimecka Weronika129
Góra Jagoda109
Gałwa Aleksandra103
Toboła Hanna81
Morawska Agnieszka58
Morawska Alicja54

1035

Figura Tomasz Junior142
Stolecki Filip137
Zimecki Jakub112
Pazik Kamil110
Stawarski Michał103
Juźwiak Maksymilian102
Olech Antoni95
Sienkiewicz Michał86
Kozicki Michał75
Morawska Alicja42

1154

Moncznik Mikołaj145
Zimecki Jakub142
Dobrzyński Wojciech135
Hernas Nataniel122
Lipski Kajetan110
Kozik Aleksander104
Sieradzan Wojciech99
Celm Maksymilian82
Witkowski Tomasz77
Świątkowski Jakub75

492

Lipski Kajetan99
Stolecki Leon83
Hernas Nataniel83
Makowski Maksymilian74
Pol Jakub43
Lewański Daniel43
Dakowska Martyna24
Witkowski Tomasz18
Moncznik Mikołaj17
Czucha Michał8

554

Lewański Daniel112
Pol Jakub103
Moncznik Mikołaj100
Witkowski Tomasz93
Czucha Michał79
Dakowska Martyna67

Wszystkich rozegranych setów: 384

GU11OU11OU13GU15OU15OU17OU19OU19 5-10

30

60

75

33

58

66

31

31


Wszystkich rozegranych meczów: 114

GU11OU11OU13GU15OU15OU17OU19OU19 5-10

10

18

22

9

17

19

10

9


Szybkość zdobycia punktów

OU11OU13OU15OU17OU19OU19 5-10
10.64'
3 set
Święch Dawid3
Serniak Kacper0
11.27'
1 set
Święch Dawid3
Serniak Kacper0
11.36'
2 set
Święch Dawid3
Serniak Kacper0
13.82'
3 set
Leszczyński Kazimierz3
Cziba Karol0
14.36'
1 set
Pawluk Tymon3
Paluchowski Wiktor0
16.36'
2 set
Pawluk Tymon3
Paluchowski Wiktor0
16.73'
2 set
Leszczyński Kazimierz3
Cziba Karol0
17.55'
4 set
Święch Dawid1
Dunal Mikołaj3
18.27'
2 set
Święch Dawid1
Dunal Mikołaj3
19.36'
3 set
Serniak Kacper0
Kliś Mikołaj3
14.27'
1 set
Pawluk Tymon3
Serniak Kacper0
14.45'
2 set
Krzywina Karol3
Serniak Kacper0
14.45'
3 set
Kubrowski Maciej0
Stawarski Michał3
15.91'
4 set
Święch Dawid3
Krzywina Karol1
16.55'
3 set
Krzywina Karol3
Serniak Kacper0
16.64'
3 set
Bogusz Filip0
Kubrowski Maciej3
17.45'
4 set
Sobiecki Antoni3
Bogusz Filip1
17.55'
2 set
Święch Dawid3
Krzywina Karol1
17.64'
1 set
Sobiecki Antoni3
Bogusz Filip1
18.27'
3 set
Leszczyński Kazimierz3
Święch Dawid0
11.73'
1 set
Kozicki Michał0
Olech Antoni3
13.27'
3 set
Kozicki Michał0
Stawarski Michał3
14.27'
2 set
Kozicki Michał0
Stawarski Michał3
15.55'
2 set
Pazik Kamil0
Sienkiewicz Michał3
16.09'
1 set
Pazik Kamil0
Sienkiewicz Michał3
16.82'
1 set
Kozicki Michał0
Stawarski Michał3
17.82'
3 set
Pazik Kamil0
Sienkiewicz Michał3
18.64'
2 set
Kozicki Michał0
Olech Antoni3
19.64'
2 set
Figura Tomasz Junior0
Zimecki Jakub3
20.00'
1 set
Juźwiak Maksymilian3
Morawska Agnieszka0
10.27'
3 set
Kozik Aleksander3
Czucha Michał0
13.64'
2 set
Witkowski Tomasz0
Lipski Kajetan3
14.09'
1 set
Witkowski Tomasz0
Lipski Kajetan3
14.91'
2 set
Czucha Michał0
Witkowski Tomasz3
16.09'
1 set
Kozik Aleksander3
Czucha Michał0
17.45'
5 set
Moncznik Mikołaj3
Witkowski Tomasz2
17.73'
3 set
Witkowski Tomasz0
Lipski Kajetan3
18.64'
2 set
Kozik Aleksander3
Czucha Michał0
19.00'
3 set
Celm Maksymilian3
Kozik Aleksander1
19.27'
3 set
Czucha Michał0
Witkowski Tomasz3
16.55'
1 set
Lewański Daniel0
Lipski Kajetan3
16.82'
3 set
Czucha Michał0
Pol Jakub3
17.18'
3 set
Lewański Daniel0
Lipski Kajetan3
17.82'
1 set
Makowski Maksymilian0
Lipski Kajetan3
18.00'
2 set
Stolecki Leon0
Hernas Nataniel3
18.82'
2 set
Lewański Daniel0
Lipski Kajetan3
19.27'
1 set
Pol Jakub0
Stolecki Leon3
19.27'
3 set
Pol Jakub0
Stolecki Leon3
20.00'
1 set
Czucha Michał0
Pol Jakub3
20.00'
3 set
Makowski Maksymilian0
Lipski Kajetan3
10.55'
2 set
Pol Jakub3
Dakowska Martyna0
15.00'
1 set
Moncznik Mikołaj3
Czucha Michał0
17.45'
2 set
Moncznik Mikołaj3
Czucha Michał0
18.64'
1 set
Dakowska Martyna0
Witkowski Tomasz3
18.82'
3 set
Moncznik Mikołaj3
Czucha Michał0
22.00'
2 set
Dakowska Martyna0
Witkowski Tomasz3
22.73'
3 set
Dakowska Martyna0
Witkowski Tomasz3
25.27'
1 set
Pol Jakub1
Witkowski Tomasz3
25.55'
1 set
Lewański Daniel1
Pol Jakub3
27.73'
3 set
Lewański Daniel1
Pol Jakub3

Decyzji sędziowskich: 31 (0,7%)

Stroke 12
38,7%
Let 16
51,6%
Nolet 3
9,7%

OU11OU13OU15OU17OU19 5-10
1 2,4%
0-1-0
Leszczyński Kazimierz3
Cziba Karol0
1 1%
0-1-0
Dunal Mikołaj3
Rutkowski Hubert2
2 2,3%
2-0-0
Sobiecki Antoni3
Krzywina Karol2
4 8,7%
2-2-0
Figura Tomasz Junior0
Stawarski Michał3
2 4,5%
1-1-0
Stawarski Michał3
Dunal Mikołaj0
16 14,4%
7-9-0
Zimecki Jakub2
Stolecki Filip3
1 1,6%
0-1-0
Figura Tomasz Junior3
Pazik Kamil0
1 2,1%
0-0-1
Pazik Kamil3
Morawska Agnieszka0
1 2%
0-0-1
Dobrzyński Wojciech3
Zimecki Jakub0
1 2,1%
0-0-1
Lewański Daniel0
Moncznik Mikołaj3
1 1,3%
0-1-0
Lewański Daniel1
Pol Jakub3




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0