Najdłuższy mecz

BU9BU9 - finałyBU11BU13BU15 - eliminacjeBU15BU15 - o miejsce 31BU17BU19GU9GU11GU11 - o miejsca 7-10GU13GU13 - o miejsca 9-11GU15GU15 - o miejsca 9-11GU17 grupaGU17 - o miejsca 1-4GU17 - o miejsce 5GU19
14"04'Cienciała Szymon1
Kabaciński Marcin2
10"18'Gajek Mateusz0
Kulesza Maks2
9"01'Banasiewicz Szymon0
Harris Maksymilian2
7"21'Cienciała Szymon2
Choduń Franek0
6"54'Harris Maksymilian0
Sudak Marcel2
6"53'Banasiewicz Szymon0
Sudak Marcel2
6"44'Choduń Franek0
Kabaciński Marcin2
5"11'Gajek Mateusz0
Wróbel Piotr2
4"54'Kulesza Maks0
Wróbel Piotr2
15"42'Banasiewicz Szymon1
Gajek Mateusz2
13"48'Gajek Mateusz2
Choduń Franek1
13"15'Sudak Marcel1
Kabaciński Marcin2
12"58'Kulesza Maks0
Cienciała Szymon2
11"44'Sudak Marcel0
Wróbel Piotr2
8"47'Cienciała Szymon2
Harris Maksymilian0
8"31'Kulesza Maks0
Harris Maksymilian2
8"03'Banasiewicz Szymon0
Choduń Franek2
5"14'Kabaciński Marcin0
Wróbel Piotr2
33"33'Tramś Jan2
Paluchowski Wiktor3
32"33'Dunal Mikołaj3
Leszczyński Kazimierz2
31"15'Zysnarski Erik3
Sudak Marcel2
30"36'Zdrojewski Antoni3
Leszczyński Kazimierz2
27"08'Kliś Mikołaj2
Wróbel Piotr3
26"51'Chudyk Igor3
Cziba Karol2
26"18'Wróbel Piotr3
Święch Dawid2
26"06'Kujawa Juliusz3
Tramś Jan2
24"27'Dunal Mikołaj3
Wróbel Piotr0
24"05'Kliś Mikołaj3
Rutkowski Hubert1
37"53'Ptaszek Mateusz3
Stawarski Michał2
35"18'Iwan Wojciech2
Zdrojewski Tymon3
34"38'Gnitecki Aleksander2
Kubrowski Maciej3
30"28'Kubrowski Maciej1
Żemojcin Jan3
29"56'Wieroński Ivo3
Podskarbi Mateusz2
29"16'Piorun Filip3
Kubrowski Maciej2
26"14'Krzywina Karol1
Kacprzak Jakub3
25"28'Szczepanik Maciej3
Krzywina Karol1
25"06'Żemojcin Jan1
Nogawka Maciej3
24"53'Podskarbi Mateusz1
Pawluk Tymon3
14"09'Strykowski Jakub3
Janczyszyn Kevin 0
41"38'Jakubiec Antoni3
Krysiak Karol2
38"09'Szopiak Jakub2
Hyżyk Mikołaj3
37"47'Anisiewicz Igor3
Dzido Tymoteusz2
37"30'Mozer Dominik3
Olech Antoni2
35"20'Sadowski Jakub3
Winter Alex2
32"57'Hyżyk Mikołaj1
Szymański Mikołaj3
31"26'Jakubiec Antoni3
Szymański Mikołaj1
30"52'Strykowski Jakub3
Gilewicz Adam2
29"59'Samborski Jan1
Stolecki Filip3
29"53'Dzido Tymoteusz2
Sadowski Jakub3
14"37'Gnatowski Pascal3
Janczyszyn Kevin 0
69"07'Marcinkowski Łukasz3
Świątkowski Jakub2
56"39'Marcinkowski Mateusz3
Szymaczek Piotr2
49"23'Woziwodzki Jakub3
Krysiak Leon2
48"37'Szymaczek Piotr3
Krawczyk Tobiasz2
47"46'Kozik Aleksander2
Zimecki Jakub3
45"07'Sienkiewicz Michał2
Szcześniak Jan3
43"42'Dobrzyński Wojciech3
Marcinkowski Mateusz2
42"38'Witkowski Tomasz2
Sieradzan Wojciech3
40"04'Krawczyk Tobiasz2
Marcinkowski Łukasz3
40"00'Celm Maksymilian3
Zimecki Jakub2
55"55'Jarota Filip3
Pytlowany Jakub2
47"23'Dyczkowski Jakub2
Makowski Maksymilian3
33"16'Lipski Kajetan2
Korsak Mikołaj3
32"38'Korsak Mikołaj1
Sikorski Marcin3
27"33'Kuliński Wojciech3
Dybioch Leon1
26"42'Stolecki Leon3
Dybioch Leon1
25"50'Stolecki Leon3
Dyczkowski Jakub0
25"04'Lipski Kajetan0
Jarota Filip3
22"07'Dybioch Leon3
Klimowicz Dawid0
21"07'Kuliński Wojciech3
Pol Jakub0
15"10'Jakubiec Anna1
Kuczyńska Maria2
14"41'Budzik Nadia2
Górecka Hanna1
10"44'Jakubiec Anna2
Budzik Nadia0
9"50'Górecka Hanna0
Kuczyńska Maria2
9"28'Piotrowicz Antonina2
Kuczyńska Maria0
9"02'Budzik Nadia0
Kuczyńska Maria2
8"14'Jakubiec Anna2
Górecka Hanna0
8"05'Jakubiec Anna0
Piotrowicz Antonina2
7"04'Górecka Hanna0
Piotrowicz Antonina2
6"34'Budzik Nadia0
Piotrowicz Antonina2
26"51'Kuratczyk Ewa3
Wróbel Hanna1
22"11'Kuratczyk Ewa1
Tuleja Maria3
20"59'Głogowska Zofia0
Jakubiec Anna3
15"33'Jakubiec Anna3
Hamarowicz Matylda0
14"32'Hamarowicz Matylda0
Piotrowicz Antonina3
14"04'Hamarowicz Matylda3
Budzik Nadia0
14"02'Zawadzka Alicja0
Jakubiec Anna3
13"01'Hamarowicz Matylda3
Bąk Marcelna0
11"25'Wróbel Hanna3
Piotrowicz Antonina0
10"15'Piotrowicz Antonina0
Tuleja Maria3
28"02'Głogowska Zofia1
Zawadzka Alicja3
15"06'Budzik Nadia1
Zawadzka Alicja3
14"08'Głogowska Zofia3
Budzik Nadia0
12"44'Zawadzka Alicja3
Bąk Marcelna0
12"35'Budzik Nadia3
Bąk Marcelna0
31"59'Grodzka Wiktoria2
Malinowska Martyna3
27"46'Płocica Agata2
Łukawska Natalia3
18"30'Grodzka Wiktoria0
Zimecka Weronika3
16"45'Kozłowska Ewa3
Wilk Alicja0
16"41'Zimecka Weronika3
Góra Zuzanna0
16"14'Łukawska Natalia3
Wilk Alicja0
15"37'Góra Zuzanna3
Czerkas Anna0
15"25'Góra Zuzanna3
Malinowska Martyna0
14"40'Łukawska Natalia0
Malinowska Martyna3
14"33'Rola Michalina0
Wilk Alicja3
34"18'Rola Michalina3
Banaszak Hanna2
15"50'Płocica Agata3
Banaszak Hanna0
12"07'Płocica Agata3
Rola Michalina0
31"36'Urbańska Weronika2
Strzębała Hanna3
30"42'Wilk Joanna3
Parafiniuk Zofia2
22"20'Strzębała Hanna1
Wilk Joanna3
19"26'Morawska Agnieszka3
Goluch Hanna1
18"45'Otrząsek Tola0
Góra Jagoda3
14"28'Morawska Agnieszka0
Parafiniuk Zofia3
14"19'Strzębała Hanna3
Hajduk Anna0
13"39'Goluch Hanna3
Kaźmierowska Pola0
13"38'Morawska Alicja0
Morawska Agnieszka3
13"27'Morawska Agnieszka0
Strzębała Hanna3
20"37'Kaźmierowska Pola1
Morawska Alicja3
13"59'Urbańska Weronika3
Morawska Alicja0
9"48'Kaźmierowska Pola0
Urbańska Weronika3
16"39'Gałwa Aleksandra0
Popko Aleksandra3
15"48'Rak Sonia3
Filipkowska Alicja0
13"47'Gałwa Aleksandra3
Kłosińska Zofia0
11"52'Kłosińska Zofia0
Popko Aleksandra3
10"36'Głogowska Zuzanna0
Filipkowska Alicja3
8"55'Rak Sonia3
Głogowska Zuzanna0
20"55'Gałwa Aleksandra3
Filipkowska Alicja0
16"40'Rak Sonia0
Popko Aleksandra3
16"30'Rak Sonia3
Gałwa Aleksandra0
13"51'Filipkowska Alicja0
Popko Aleksandra3
33"23'Kłosińska Zofia2
Głogowska Zuzanna3
31"03'Lubińska Dominika1
Górecka Aleksandra3
23"44'Dakowska Martyna1
Lubińska Dominika3
19"25'Sęk Wiktoria3
Olejnik Dagna1
18"33'Patałąg Julia3
Górecka Aleksandra0
16"09'Polacka Magdalena3
Sęk Wiktoria0
15"53'Dakowska Martyna0
Patałąg Julia3
15"45'Górecka Aleksandra3
Sęk Wiktoria0
14"18'Patałąg Julia3
Polacka Magdalena0
12"14'Lubińska Dominika3
Olejnik Dagna0
11"11'Dakowska Martyna3
Jazy-Kozłowska Kamila0

Najdłużej na korcie

BU9BU9 - finałyBU11BU13BU15 - eliminacjeBU15BU15 - o miejsce 31BU17BU19GU9GU11GU11 - o miejsca 7-10GU13GU13 - o miejsca 9-11GU15GU15 - o miejsca 9-11GU17 grupaGU17 - o miejsca 1-4GU17 - o miejsce 5GU19
Cienciała Szymon17"33'
Kabaciński Marcin16"56'
Gajek Mateusz13"36'
Banasiewicz Szymon13"21'
Kulesza Maks12"43'
Harris Maksymilian12"42'
Choduń Franek11"37'
Sudak Marcel11"13'
Wróbel Piotr8"29'
Gajek Mateusz23"18'
Sudak Marcel20"57'
Cienciała Szymon19"48'
Kulesza Maks18"26'
Banasiewicz Szymon18"07'
Choduń Franek17"53'
Harris Maksymilian14"44'
Kabaciński Marcin14"37'
Wróbel Piotr14"36'
Sudak Marcel80"30'
Leszczyński Kazimierz76"35'
Wróbel Piotr69"38'
Chudyk Igor69"22'
Dunal Mikołaj68"57'
Kliś Mikołaj63"18'
Zysnarski Erik62"02'
Kujawa Juliusz61"56'
Cziba Karol59"54'
Paluchowski Wiktor58"20'
Kubrowski Maciej97"27'
Iwan Wojciech89"33'
Zdrojewski Tymon85"07'
Żemojcin Jan83"22'
Kacprzak Jakub82"41'
Gnitecki Aleksander76"36'
Al Naib Sami71"19'
Stawarski Michał71"10'
Pawluk Tymon70"47'
Krzywina Karol68"15'
Janczyszyn Kevin 10"54'
Strykowski Jakub10"54'
Dzido Tymoteusz95"57'
Jakubiec Antoni95"25'
Mozer Dominik95"18'
Hyżyk Mikołaj91"37'
Szopiak Jakub90"40'
Sadowski Jakub86"16'
Krysiak Karol85"46'
Gilewicz Adam85"08'
Stolecki Filip81"06'
Olech Antoni80"24'
Gnatowski Pascal12"09'
Janczyszyn Kevin 12"09'
Marcinkowski Mateusz145"02'
Świątkowski Jakub144"21'
Marcinkowski Łukasz140"56'
Krawczyk Tobiasz137"50'
Zimecki Jakub134"25'
Szymaczek Piotr127"40'
Woziwodzki Jakub125"33'
Kozik Aleksander120"16'
Dobrzyński Wojciech115"47'
Celm Maksymilian112"30'
Jarota Filip88"43'
Makowski Maksymilian85"36'
Korsak Mikołaj81"37'
Dybioch Leon78"10'
Pytlowany Jakub75"49'
Dyczkowski Jakub74"53'
Stolecki Leon74"16'
Sikorski Marcin72"18'
Kuliński Wojciech63"41'
Lipski Kajetan56"09'
Jakubiec Anna36"26'
Kuczyńska Maria35"36'
Budzik Nadia34"31'
Górecka Hanna33"32'
Piotrowicz Antonina25"33'
Jakubiec Anna50"08'
Kuratczyk Ewa48"02'
Hamarowicz Matylda46"10'
Wróbel Hanna38"16'
Tuleja Maria33"33'
Piotrowicz Antonina28"48'
Głogowska Zofia26"48'
Budzik Nadia18"58'
Zawadzka Alicja11"13'
Bąk Marcelna10"04'
Zawadzka Alicja48"05'
Głogowska Zofia36"15'
Budzik Nadia35"35'
Bąk Marcelna21"31'
Łukawska Natalia57"10'
Malinowska Martyna49"13'
Grodzka Wiktoria48"11'
Wilk Alicja45"52'
Kozłowska Ewa39"26'
Góra Zuzanna38"39'
Zimecka Weronika37"14'
Czerkas Anna33"16'
Płocica Agata21"10'
Rola Michalina11"05'
Banaszak Hanna41"46'
Rola Michalina37"14'
Płocica Agata22"04'
Strzębała Hanna66"57'
Wilk Joanna52"44'
Morawska Agnieszka50"13'
Parafiniuk Zofia45"56'
Góra Jagoda34"29'
Otrząsek Tola34"09'
Goluch Hanna33"03'
Urbańska Weronika26"10'
Hajduk Anna18"31'
Morawska Alicja12"09'
Morawska Alicja26"24'
Kaźmierowska Pola24"20'
Urbańska Weronika19"18'
Gałwa Aleksandra24"31'
Popko Aleksandra22"25'
Filipkowska Alicja20"10'
Kłosińska Zofia19"24'
Rak Sonia18"33'
Głogowska Zuzanna13"43'
Gałwa Aleksandra31"04'
Filipkowska Alicja28"46'
Rak Sonia27"00'
Popko Aleksandra24"42'
Kłosińska Zofia27"53'
Głogowska Zuzanna27"53'
Lubińska Dominika54"10'
Górecka Aleksandra53"41'
Dakowska Martyna40"15'
Sęk Wiktoria39"39'
Patałąg Julia39"24'
Olejnik Dagna31"38'
Polacka Magdalena31"20'
Jazy-Kozłowska Kamila23"41'

Czas setów: 91 godz. 8 min 32 s

BU9BU9 - finałyBU11BU13BU15 - eliminacjeBU15BU15 - o miejsce 31BU17BU19GU9GU11GU11 - o miejsca 7-10GU13GU13 - o miejsca 9-11GU15GU15 - o miejsca 9-11GU17 grupaGU17 - o miejsca 1-4GU17 - o miejsce 5GU19

59 min 5 s

4"30'
2 set
Gajek Mateusz0
Kulesza Maks2
4"26'
1 set
Cienciała Szymon1
Kabaciński Marcin2
4"25'
1 set
Gajek Mateusz0
Kulesza Maks2
4"10'
2 set
Cienciała Szymon1
Kabaciński Marcin2
3"49'
2 set
Banasiewicz Szymon0
Harris Maksymilian2
3"36'
1 set
Banasiewicz Szymon0
Harris Maksymilian2
3"27'
1 set
Cienciała Szymon2
Choduń Franek0
3"20'
2 set
Choduń Franek0
Kabaciński Marcin2
3"19'
1 set
Banasiewicz Szymon0
Sudak Marcel2
2"50'
3 set
Cienciała Szymon1
Kabaciński Marcin2

81 min 13 s

6"25'
2 set
Sudak Marcel0
Wróbel Piotr2
5"57'
1 set
Kulesza Maks0
Cienciała Szymon2
5"48'
2 set
Kulesza Maks0
Cienciała Szymon2
5"02'
3 set
Gajek Mateusz2
Choduń Franek1
4"32'
3 set
Banasiewicz Szymon1
Gajek Mateusz2
4"12'
1 set
Cienciała Szymon2
Harris Maksymilian0
4"04'
2 set
Banasiewicz Szymon1
Gajek Mateusz2
4"03'
1 set
Sudak Marcel0
Wróbel Piotr2
3"51'
2 set
Cienciała Szymon2
Harris Maksymilian0
3"48'
3 set
Sudak Marcel1
Kabaciński Marcin2

595 min 44 s

10"13'
4 set
Tramś Jan2
Paluchowski Wiktor3
9"06'
2 set
Dunal Mikołaj3
Wróbel Piotr0
7"14'
3 set
Dunal Mikołaj3
Leszczyński Kazimierz2
6"32'
3 set
Dunal Mikołaj3
Wróbel Piotr0
6"26'
2 set
Kliś Mikołaj3
Rutkowski Hubert1
6"08'
3 set
Zysnarski Erik3
Sudak Marcel2
6"01'
5 set
Zysnarski Erik3
Sudak Marcel2
5"55'
1 set
Chudyk Igor3
Zysnarski Erik0
5"52'
4 set
Zysnarski Erik3
Sudak Marcel2
5"51'
5 set
Zdrojewski Antoni3
Leszczyński Kazimierz2

779 min 2 s

11"33'
1 set
Al Naib Sami0
Charzewski-Woś Fryderyk3
9"05'
2 set
Ptaszek Mateusz3
Stawarski Michał2
7"40'
1 set
Kubrowski Maciej1
Żemojcin Jan3
7"23'
1 set
Charzewski-Woś Fryderyk0
Wieroński Ivo3
7"23'
2 set
Gnitecki Aleksander2
Kubrowski Maciej3
7"22'
4 set
Iwan Wojciech2
Zdrojewski Tymon3
7"13'
3 set
Iwan Wojciech3
Pawluk Tymon0
7"02'
4 set
Kubrowski Maciej1
Żemojcin Jan3
7"00'
1 set
Ptaszek Mateusz3
Stawarski Michał2
6"40'
1 set
Al Naib Sami3
Gerwatowski Jakub1

10 min 54 s

4"05'
3 set
Strykowski Jakub3
Janczyszyn Kevin 0
3"35'
1 set
Strykowski Jakub3
Janczyszyn Kevin 0
3"14'
2 set
Strykowski Jakub3
Janczyszyn Kevin 0

1125 min 13 s

10"37'
1 set
Jakubiec Antoni3
Szymański Mikołaj1
10"02'
4 set
Mozer Dominik3
Olech Antoni2
9"41'
4 set
Hyżyk Mikołaj1
Szymański Mikołaj3
9"01'
1 set
Jakubiec Antoni3
Krysiak Karol2
8"26'
1 set
Strykowski Jakub3
Gilewicz Adam2
8"11'
2 set
Kopalski Patryk0
Ramza Seweryn2
7"41'
1 set
Strykowski Jakub0
Okurowski Stanisław3
7"33'
1 set
Sadowski Jakub3
Winter Alex2
7"30'
3 set
Samborski Jan1
Stolecki Filip3
7"17'
4 set
Jakubiec Antoni3
Krysiak Karol2

12 min 9 s

4"49'
2 set
Gnatowski Pascal3
Janczyszyn Kevin 0
3"47'
3 set
Gnatowski Pascal3
Janczyszyn Kevin 0
3"33'
1 set
Gnatowski Pascal3
Janczyszyn Kevin 0

1266 min 27 s

19"41'
4 set
Marcinkowski Łukasz3
Świątkowski Jakub2
16"47'
1 set
Zimecki Jakub0
Krawczyk Tobiasz3
15"31'
1 set
Marcinkowski Łukasz3
Świątkowski Jakub2
12"16'
3 set
Marcinkowski Łukasz3
Świątkowski Jakub2
11"34'
1 set
Hernas Nataniel3
Dobrzyński Wojciech0
11"18'
3 set
Marcinkowski Mateusz3
Szymaczek Piotr2
10"31'
3 set
Sienkiewicz Michał2
Szcześniak Jan3
10"30'
1 set
Marcinkowski Mateusz3
Szymaczek Piotr2
10"02'
5 set
Kozik Aleksander2
Zimecki Jakub3
10"01'
4 set
Marcinkowski Mateusz3
Szymaczek Piotr2

456 min 10 s

11"43'
5 set
Jarota Filip3
Pytlowany Jakub2
10"19'
3 set
Jarota Filip3
Pytlowany Jakub2
10"05'
4 set
Jarota Filip3
Pytlowany Jakub2
9"43'
1 set
Lipski Kajetan0
Jarota Filip3
9"02'
3 set
Stolecki Leon3
Dyczkowski Jakub0
9"00'
3 set
Korsak Mikołaj1
Sikorski Marcin3
8"54'
1 set
Jarota Filip3
Pytlowany Jakub2
8"40'
1 set
Dyczkowski Jakub2
Makowski Maksymilian3
8"34'
3 set
Dyczkowski Jakub2
Makowski Maksymilian3
8"26'
2 set
Jarota Filip3
Pytlowany Jakub2

82 min 49 s

5"09'
2 set
Jakubiec Anna2
Budzik Nadia0
5"06'
1 set
Piotrowicz Antonina2
Kuczyńska Maria0
4"57'
1 set
Jakubiec Anna2
Budzik Nadia0
4"36'
2 set
Jakubiec Anna1
Kuczyńska Maria2
4"24'
1 set
Jakubiec Anna2
Górecka Hanna0
4"20'
3 set
Jakubiec Anna1
Kuczyńska Maria2
4"10'
2 set
Górecka Hanna0
Kuczyńska Maria2
4"10'
2 set
Budzik Nadia2
Górecka Hanna1
4"03'
3 set
Budzik Nadia2
Górecka Hanna1
4"03'
1 set
Budzik Nadia0
Kuczyńska Maria2

156 min

9"25'
4 set
Kuratczyk Ewa3
Wróbel Hanna1
9"14'
3 set
Głogowska Zofia0
Jakubiec Anna3
5"35'
3 set
Hamarowicz Matylda0
Piotrowicz Antonina3
5"32'
1 set
Kuratczyk Ewa3
Wróbel Hanna1
5"23'
1 set
Głogowska Zofia0
Jakubiec Anna3
5"10'
4 set
Kuratczyk Ewa1
Tuleja Maria3
4"53'
2 set
Głogowska Zofia0
Jakubiec Anna3
4"44'
1 set
Kuratczyk Ewa1
Tuleja Maria3
4"44'
1 set
Zawadzka Alicja0
Jakubiec Anna3
4"40'
1 set
Jakubiec Anna3
Hamarowicz Matylda0

70 min 43 s

8"17'
4 set
Głogowska Zofia1
Zawadzka Alicja3
6"10'
1 set
Głogowska Zofia1
Zawadzka Alicja3
5"43'
3 set
Głogowska Zofia3
Budzik Nadia0
5"32'
2 set
Głogowska Zofia1
Zawadzka Alicja3
4"45'
3 set
Głogowska Zofia1
Zawadzka Alicja3
3"54'
3 set
Zawadzka Alicja3
Bąk Marcelna0
3"53'
3 set
Budzik Nadia1
Zawadzka Alicja3
3"52'
3 set
Budzik Nadia3
Bąk Marcelna0
3"49'
4 set
Budzik Nadia1
Zawadzka Alicja3
3"46'
2 set
Budzik Nadia3
Bąk Marcelna0

195 min 20 s

6"59'
4 set
Grodzka Wiktoria2
Malinowska Martyna3
5"45'
1 set
Łukawska Natalia3
Wilk Alicja0
5"26'
3 set
Kozłowska Ewa3
Wilk Alicja0
5"17'
3 set
Zimecka Weronika3
Góra Zuzanna0
5"11'
3 set
Grodzka Wiktoria0
Zimecka Weronika3
5"09'
1 set
Grodzka Wiktoria0
Zimecka Weronika3
5"05'
2 set
Grodzka Wiktoria0
Zimecka Weronika3
5"02'
3 set
Grodzka Wiktoria2
Malinowska Martyna3
4"54'
1 set
Grodzka Wiktoria2
Malinowska Martyna3
4"46'
2 set
Kozłowska Ewa3
Wilk Alicja0

50 min 32 s

6"38'
4 set
Rola Michalina3
Banaszak Hanna2
6"33'
5 set
Rola Michalina3
Banaszak Hanna2
6"15'
1 set
Rola Michalina3
Banaszak Hanna2
5"57'
1 set
Płocica Agata3
Banaszak Hanna0
5"07'
3 set
Rola Michalina3
Banaszak Hanna2
4"10'
3 set
Płocica Agata3
Rola Michalina0
3"59'
3 set
Płocica Agata3
Banaszak Hanna0
3"55'
2 set
Rola Michalina3
Banaszak Hanna2
3"22'
2 set
Płocica Agata3
Banaszak Hanna0
2"38'
1 set
Płocica Agata3
Rola Michalina0

192 min 14 s

7"04'
2 set
Otrząsek Tola0
Góra Jagoda3
5"56'
1 set
Strzębała Hanna1
Wilk Joanna3
5"51'
1 set
Urbańska Weronika2
Strzębała Hanna3
5"27'
3 set
Wilk Joanna3
Parafiniuk Zofia2
5"25'
3 set
Otrząsek Tola0
Góra Jagoda3
5"24'
4 set
Wilk Joanna3
Parafiniuk Zofia2
5"24'
4 set
Urbańska Weronika2
Strzębała Hanna3
5"19'
1 set
Wilk Joanna3
Parafiniuk Zofia2
5"17'
2 set
Urbańska Weronika2
Strzębała Hanna3
4"57'
5 set
Urbańska Weronika2
Strzębała Hanna3

35 min 1 s

4"35'
4 set
Kaźmierowska Pola1
Morawska Alicja3
4"17'
1 set
Urbańska Weronika3
Morawska Alicja0
3"46'
2 set
Kaźmierowska Pola1
Morawska Alicja3
3"44'
1 set
Kaźmierowska Pola1
Morawska Alicja3
3"40'
3 set
Urbańska Weronika3
Morawska Alicja0
3"38'
3 set
Kaźmierowska Pola1
Morawska Alicja3
3"30'
1 set
Kaźmierowska Pola0
Urbańska Weronika3
2"44'
2 set
Urbańska Weronika3
Morawska Alicja0
2"39'
2 set
Kaźmierowska Pola0
Urbańska Weronika3
2"28'
3 set
Kaźmierowska Pola0
Urbańska Weronika3

59 min 23 s

6"06'
2 set
Gałwa Aleksandra0
Popko Aleksandra3
5"19'
1 set
Rak Sonia3
Filipkowska Alicja0
4"14'
2 set
Gałwa Aleksandra3
Kłosińska Zofia0
4"13'
1 set
Gałwa Aleksandra3
Kłosińska Zofia0
3"55'
3 set
Gałwa Aleksandra0
Popko Aleksandra3
3"45'
1 set
Gałwa Aleksandra0
Popko Aleksandra3
3"36'
3 set
Rak Sonia3
Filipkowska Alicja0
3"35'
2 set
Rak Sonia3
Filipkowska Alicja0
3"18'
2 set
Kłosińska Zofia0
Popko Aleksandra3
3"15'
1 set
Głogowska Zuzanna0
Filipkowska Alicja3

55 min 46 s

8"05'
3 set
Gałwa Aleksandra3
Filipkowska Alicja0
5"06'
1 set
Rak Sonia0
Popko Aleksandra3
4"52'
2 set
Gałwa Aleksandra3
Filipkowska Alicja0
4"47'
3 set
Rak Sonia3
Gałwa Aleksandra0
4"43'
1 set
Gałwa Aleksandra3
Filipkowska Alicja0
4"34'
1 set
Rak Sonia3
Gałwa Aleksandra0
4"22'
2 set
Rak Sonia0
Popko Aleksandra3
4"08'
3 set
Rak Sonia0
Popko Aleksandra3
4"03'
2 set
Rak Sonia3
Gałwa Aleksandra0
4"02'
3 set
Filipkowska Alicja0
Popko Aleksandra3

27 min 53 s

8"10'
2 set
Kłosińska Zofia2
Głogowska Zuzanna3
7"21'
1 set
Kłosińska Zofia2
Głogowska Zuzanna3
4"59'
5 set
Kłosińska Zofia2
Głogowska Zuzanna3
3"42'
4 set
Kłosińska Zofia2
Głogowska Zuzanna3
3"41'
3 set
Kłosińska Zofia2
Głogowska Zuzanna3

156 min 54 s

6"59'
2 set
Lubińska Dominika1
Górecka Aleksandra3
6"48'
3 set
Lubińska Dominika1
Górecka Aleksandra3
6"09'
4 set
Lubińska Dominika1
Górecka Aleksandra3
6"04'
3 set
Patałąg Julia3
Górecka Aleksandra0
6"02'
1 set
Lubińska Dominika1
Górecka Aleksandra3
5"38'
1 set
Dakowska Martyna1
Lubińska Dominika3
5"24'
2 set
Patałąg Julia3
Górecka Aleksandra0
5"04'
2 set
Dakowska Martyna1
Lubińska Dominika3
4"44'
2 set
Górecka Aleksandra3
Sęk Wiktoria0
4"42'
1 set
Dakowska Martyna0
Patałąg Julia3

Małych punktów: 20034

BU9BU9 - finałyBU11BU13BU15 - eliminacjeBU15BU15 - o miejsce 31BU17BU19GU9GU11GU11 - o miejsca 7-10GU13GU13 - o miejsca 9-11GU15GU15 - o miejsca 9-11GU17 grupaGU17 - o miejsca 1-4GU17 - o miejsce 5GU19

281

Kabaciński Marcin51
Cienciała Szymon46
Sudak Marcel44
Wróbel Piotr44
Kulesza Maks24
Harris Maksymilian23
Gajek Mateusz18
Banasiewicz Szymon17
Choduń Franek14

358

Gajek Mateusz58
Cienciała Szymon47
Choduń Franek47
Wróbel Piotr44
Banasiewicz Szymon37
Sudak Marcel34
Harris Maksymilian33
Kabaciński Marcin31
Kulesza Maks27

2465

Chudyk Igor164
Leszczyński Kazimierz162
Wróbel Piotr162
Sudak Marcel149
Cziba Karol141
Kliś Mikołaj136
Dunal Mikołaj134
Kujawa Juliusz133
Lohmann Mateusz132
Zdrojewski Antoni128

2946

Gnitecki Aleksander187
Iwan Wojciech175
Zdrojewski Tymon162
Kubrowski Maciej161
Żemojcin Jan155
Stawarski Michał147
Lohmann Szymon132
Kacprzak Jakub130
Nogawka Maciej125
Ptaszek Mateusz124

52

Strykowski Jakub33
Janczyszyn Kevin 19

4228

Stolecki Filip179
Hyżyk Mikołaj177
Jakubiec Antoni176
Krysiak Karol172
Dzido Tymoteusz169
Banasiewicz Oskar168
Samborski Jan163
Szopiak Jakub159
Olech Antoni157
Winter Alex155

50

Gnatowski Pascal33
Janczyszyn Kevin 17

3539

Marcinkowski Mateusz187
Dobrzyński Wojciech187
Krawczyk Tobiasz186
Kozik Aleksander184
Woziwodzki Jakub171
Sienkiewicz Michał170
Celm Maksymilian166
Szymaczek Piotr161
Marcinkowski Łukasz160
Moncznik Mikołaj155

1337

Korsak Mikołaj148
Dybioch Leon133
Sikorski Marcin116
Kuliński Wojciech114
Jarota Filip112
Pytlowany Jakub110
Dyczkowski Jakub103
Stolecki Leon99
Makowski Maksymilian99
Lipski Kajetan91

377

Jakubiec Anna90
Piotrowicz Antonina88
Kuczyńska Maria76
Budzik Nadia69
Górecka Hanna54

733

Kuratczyk Ewa119
Wróbel Hanna111
Tuleja Maria108
Jakubiec Anna104
Hamarowicz Matylda102
Głogowska Zofia67
Piotrowicz Antonina46
Budzik Nadia43
Zawadzka Alicja18
Bąk Marcelna15

343

Zawadzka Alicja113
Głogowska Zofia106
Budzik Nadia82
Bąk Marcelna42

777

Zimecka Weronika99
Łukawska Natalia97
Malinowska Martyna95
Grodzka Wiktoria91
Góra Zuzanna87
Czerkas Anna85
Wilk Alicja76
Kozłowska Ewa75
Płocica Agata47
Rola Michalina17

194

Banaszak Hanna67
Płocica Agata66
Rola Michalina61

1014

Strzębała Hanna149
Morawska Agnieszka113
Goluch Hanna107
Wilk Joanna100
Góra Jagoda99
Otrząsek Tola88
Parafiniuk Zofia86
Urbańska Weronika82
Morawska Alicja75
Hajduk Anna65

163

Urbańska Weronika66
Morawska Alicja57
Kaźmierowska Pola40

262

Rak Sonia67
Popko Aleksandra67
Filipkowska Alicja53
Gałwa Aleksandra49
Kłosińska Zofia16
Głogowska Zuzanna10

219

Popko Aleksandra66
Gałwa Aleksandra58
Rak Sonia57
Filipkowska Alicja38

97

Głogowska Zuzanna50
Kłosińska Zofia47

599

Lubińska Dominika109
Patałąg Julia99
Górecka Aleksandra90
Polacka Magdalena77
Sęk Wiktoria71
Dakowska Martyna70
Olejnik Dagna67
Jazy-Kozłowska Kamila16

Wszystkich rozegranych setów: 1199

BU9BU9 - finałyBU11BU13BU15 - eliminacjeBU15BU15 - o miejsce 31BU17BU19GU9GU11GU11 - o miejsca 7-10GU13GU13 - o miejsca 9-11GU15GU15 - o miejsca 9-11GU17 grupaGU17 - o miejsca 1-4GU17 - o miejsce 5GU19

19

21

146

173

3

256

3

207

81

22

44

20

49

11

60

10

18

12

5

39


Wszystkich rozegranych meczów: 361

BU9BU9 - finałyBU11BU13BU15 - eliminacjeBU15BU15 - o miejsce 31BU17BU19GU9GU11GU11 - o miejsca 7-10GU13GU13 - o miejsca 9-11GU15GU15 - o miejsca 9-11GU17 grupaGU17 - o miejsca 1-4GU17 - o miejsce 5GU19

9

9

42

50

1

75

1

59

24

10

14

6

15

3

17

3

6

4

1

12


Szybkość zdobycia punktów

BU9BU9 - finałyBU11BU13BU15 - eliminacjeBU15BU15 - o miejsce 31BU17BU19GU9GU11GU11 - o miejsca 7-10GU13GU13 - o miejsca 9-11GU15GU15 - o miejsca 9-11GU17 grupaGU17 - o miejsca 1-4GU17 - o miejsce 5GU19
8.09'
2 set
Kulesza Maks0
Wróbel Piotr2
10.18'
1 set
Gajek Mateusz0
Wróbel Piotr2
11.82'
1 set
Choduń Franek0
Kabaciński Marcin2
12.64'
1 set
Kulesza Maks0
Wróbel Piotr2
14.00'
1 set
Harris Maksymilian0
Sudak Marcel2
14.27'
2 set
Banasiewicz Szymon0
Sudak Marcel2
14.55'
2 set
Cienciała Szymon2
Choduń Franek0
14.82'
2 set
Harris Maksymilian0
Sudak Marcel2
15.36'
2 set
Gajek Mateusz0
Wróbel Piotr2
15.45'
3 set
Cienciała Szymon1
Kabaciński Marcin2
10.36'
1 set
Kabaciński Marcin0
Wróbel Piotr2
12.18'
2 set
Kabaciński Marcin0
Wróbel Piotr2
15.36'
2 set
Banasiewicz Szymon0
Choduń Franek2
15.91'
1 set
Kulesza Maks0
Harris Maksymilian2
17.27'
2 set
Sudak Marcel1
Kabaciński Marcin2
17.27'
1 set
Banasiewicz Szymon1
Gajek Mateusz2
17.45'
2 set
Gajek Mateusz2
Choduń Franek1
18.00'
1 set
Gajek Mateusz2
Choduń Franek1
19.18'
1 set
Sudak Marcel1
Kabaciński Marcin2
19.27'
1 set
Banasiewicz Szymon0
Choduń Franek2
11.73'
3 set
Kliś Mikołaj0
Lohmann Mateusz3
12.45'
1 set
Lohmann Mateusz3
Zdrojewski Antoni0
12.64'
5 set
Kujawa Juliusz3
Tramś Jan2
12.82'
2 set
Hryń Adam0
Zdrojewski Antoni3
13.45'
2 set
Kliś Mikołaj0
Lohmann Mateusz3
13.55'
1 set
Zysnarski Erik0
Dunal Mikołaj3
13.91'
1 set
Orawiec Hubert3
Cienciała Szymon0
14.00'
1 set
Chudyk Igor0
Leszczyński Kazimierz3
14.36'
1 set
Kliś Mikołaj0
Lohmann Mateusz3
14.73'
2 set
Serniak Kacper3
Cienciała Szymon0
10.09'
2 set
Charzewski-Woś Fryderyk0
Gnitecki Aleksander3
13.73'
1 set
Pawluk Tymon0
Lohmann Szymon3
13.82'
2 set
Sobiecki Antoni0
Ptaszek Mateusz3
14.27'
1 set
Sobiecki Antoni0
Ptaszek Mateusz3
14.55'
3 set
Charzewski-Woś Fryderyk0
Gnitecki Aleksander3
14.73'
3 set
Makowski Bartosz3
Kołowski Bartosz0
15.00'
3 set
Kubrowski Maciej3
Serwatko Mieszko0
15.36'
2 set
Makowski Bartosz3
Kołowski Bartosz0
15.73'
2 set
Lohmann Szymon3
Solawa Jakub0
15.73'
1 set
Makowski Bartosz0
Żemojcin Jan3
17.64'
2 set
Strykowski Jakub3
Janczyszyn Kevin 0
19.55'
1 set
Strykowski Jakub3
Janczyszyn Kevin 0
22.27'
3 set
Strykowski Jakub3
Janczyszyn Kevin 0
10.00'
2 set
Stolecki Filip3
Strykowski Jakub0
10.73'
2 set
Gilewicz Adam0
Olech Antoni3
11.00'
1 set
Gnatowski Pascal0
Krysiak Karol3
11.18'
1 set
Winter Alex3
Tworuszka Franciszek0
11.64'
3 set
Jakubiec Antoni3
Harris Kajetan0
12.64'
3 set
Wawrykiewicz Dominik0
Hyżyk Mikołaj3
12.73'
3 set
Stolecki Filip3
Strykowski Jakub0
12.73'
1 set
Majek Wiktor0
Samborski Jan3
13.09'
2 set
Gnatowski Pascal0
Krysiak Karol3
13.18'
2 set
Wawrykiewicz Dominik0
Hyżyk Mikołaj3
19.36'
1 set
Gnatowski Pascal3
Janczyszyn Kevin 0
20.64'
3 set
Gnatowski Pascal3
Janczyszyn Kevin 0
26.27'
2 set
Gnatowski Pascal3
Janczyszyn Kevin 0
9.36'
1 set
Dobrzyński Wojciech3
Forreiter Marcin0
9.64'
1 set
Lewański Daniel3
Śliwa Jakub0
10.27'
2 set
Dobrzyński Wojciech3
Forreiter Marcin0
11.91'
1 set
Kozik Aleksander3
Śliwa Jakub0
12.82'
1 set
Sienkiewicz Michał3
Olejniczak Jakub0
14.00'
3 set
Dobrzyński Wojciech3
Forreiter Marcin0
14.36'
2 set
Lewański Daniel3
Śliwa Jakub0
14.82'
2 set
Kozik Aleksander3
Śliwa Jakub0
15.09'
2 set
Olejniczak Jakub0
Sieradzan Wojciech3
15.45'
2 set
Sienkiewicz Michał3
Olejniczak Jakub0
13.00'
1 set
Kuliński Wojciech3
Słabicki Mateusz0
13.27'
1 set
Słabicki Mateusz0
Lipski Kajetan3
14.18'
2 set
Słabicki Mateusz0
Lipski Kajetan3
15.55'
3 set
Słabicki Mateusz0
Lipski Kajetan3
16.09'
2 set
Kuliński Wojciech3
Słabicki Mateusz0
16.09'
3 set
Makowski Maksymilian0
Pytlowany Jakub3
16.91'
1 set
Słabicki Mateusz0
Klimowicz Dawid3
17.27'
3 set
Kuliński Wojciech3
Słabicki Mateusz0
17.82'
1 set
Dybioch Leon3
Różak Axel0
18.09'
3 set
Sikorski Marcin3
Stolecki Leon0
12.36'
2 set
Górecka Hanna0
Piotrowicz Antonina2
13.18'
1 set
Budzik Nadia0
Piotrowicz Antonina2
13.36'
2 set
Budzik Nadia0
Piotrowicz Antonina2
15.36'
2 set
Piotrowicz Antonina2
Kuczyńska Maria0
16.55'
1 set
Jakubiec Anna1
Kuczyńska Maria2
16.73'
2 set
Jakubiec Anna2
Górecka Hanna0
18.09'
2 set
Jakubiec Anna0
Piotrowicz Antonina2
19.00'
2 set
Budzik Nadia0
Kuczyńska Maria2
19.55'
1 set
Jakubiec Anna0
Piotrowicz Antonina2
19.64'
1 set
Górecka Hanna0
Piotrowicz Antonina2
9.36'
3 set
Budzik Nadia0
Tuleja Maria3
9.91'
3 set
Jakubiec Anna0
Wróbel Hanna3
10.00'
2 set
Budzik Nadia0
Tuleja Maria3
10.73'
3 set
Kuratczyk Ewa3
Głogowska Zofia0
11.09'
2 set
Kuratczyk Ewa3
Głogowska Zofia0
13.18'
2 set
Piotrowicz Antonina0
Tuleja Maria3
13.18'
1 set
Wróbel Hanna3
Piotrowicz Antonina0
13.18'
1 set
Jakubiec Anna0
Wróbel Hanna3
13.73'
2 set
Jakubiec Anna0
Wróbel Hanna3
14.45'
1 set
Hamarowicz Matylda3
Bąk Marcelna0
14.18'
2 set
Budzik Nadia1
Zawadzka Alicja3
14.45'
1 set
Budzik Nadia1
Zawadzka Alicja3
14.64'
2 set
Głogowska Zofia3
Budzik Nadia0
15.73'
1 set
Zawadzka Alicja3
Bąk Marcelna0
17.00'
1 set
Głogowska Zofia3
Budzik Nadia0
19.00'
1 set
Budzik Nadia3
Bąk Marcelna0
19.73'
2 set
Zawadzka Alicja3
Bąk Marcelna0
20.55'
2 set
Budzik Nadia3
Bąk Marcelna0
20.82'
4 set
Budzik Nadia1
Zawadzka Alicja3
21.09'
3 set
Budzik Nadia3
Bąk Marcelna0
11.09'
2 set
Kozłowska Ewa0
Grodzka Wiktoria3
11.91'
1 set
Wilk Alicja0
Zimecka Weronika3
12.91'
3 set
Kozłowska Ewa0
Grodzka Wiktoria3
13.64'
3 set
Kozłowska Ewa3
Banaszak Hanna0
14.91'
3 set
Wilk Alicja0
Zimecka Weronika3
15.82'
1 set
Kozłowska Ewa0
Grodzka Wiktoria3
15.82'
3 set
Czerkas Anna3
Kozłowska Ewa0
16.27'
1 set
Czerkas Anna3
Łukawska Natalia0
16.73'
1 set
Czerkas Anna3
Kozłowska Ewa0
17.27'
2 set
Łukawska Natalia3
Wilk Alicja0
10.73'
2 set
Płocica Agata3
Rola Michalina0
14.36'
1 set
Płocica Agata3
Rola Michalina0
18.36'
2 set
Płocica Agata3
Banaszak Hanna0
21.36'
2 set
Rola Michalina3
Banaszak Hanna2
21.73'
3 set
Płocica Agata3
Banaszak Hanna0
22.73'
3 set
Płocica Agata3
Rola Michalina0
27.91'
3 set
Rola Michalina3
Banaszak Hanna2
28.07'
5 set
Rola Michalina3
Banaszak Hanna2
28.85'
1 set
Rola Michalina3
Banaszak Hanna2
32.45'
1 set
Płocica Agata3
Banaszak Hanna0
0.36'
3 set
Morawska Alicja0
Urbańska Weronika3
0.45'
2 set
Morawska Alicja0
Urbańska Weronika3
1.09'
1 set
Morawska Alicja0
Urbańska Weronika3
11.64'
2 set
Hajduk Anna0
Otrząsek Tola3
12.00'
3 set
Goluch Hanna0
Góra Jagoda3
14.18'
3 set
Hajduk Anna0
Otrząsek Tola3
14.18'
1 set
Goluch Hanna0
Góra Jagoda3
15.55'
2 set
Parafiniuk Zofia0
Góra Jagoda3
15.82'
1 set
Hajduk Anna0
Otrząsek Tola3
15.82'
1 set
Goluch Hanna3
Kaźmierowska Pola0
13.45'
3 set
Kaźmierowska Pola0
Urbańska Weronika3
14.45'
2 set
Kaźmierowska Pola0
Urbańska Weronika3
14.91'
2 set
Urbańska Weronika3
Morawska Alicja0
19.09'
1 set
Kaźmierowska Pola0
Urbańska Weronika3
19.82'
3 set
Kaźmierowska Pola1
Morawska Alicja3
20.00'
3 set
Urbańska Weronika3
Morawska Alicja0
20.36'
1 set
Kaźmierowska Pola1
Morawska Alicja3
20.55'
2 set
Kaźmierowska Pola1
Morawska Alicja3
23.36'
1 set
Urbańska Weronika3
Morawska Alicja0
25.00'
4 set
Kaźmierowska Pola1
Morawska Alicja3
9.64'
1 set
Rak Sonia3
Głogowska Zuzanna0
11.18'
3 set
Rak Sonia3
Głogowska Zuzanna0
11.91'
3 set
Głogowska Zuzanna0
Filipkowska Alicja3
12.18'
2 set
Rak Sonia3
Głogowska Zuzanna0
12.18'
2 set
Głogowska Zuzanna0
Filipkowska Alicja3
12.55'
3 set
Gałwa Aleksandra3
Kłosińska Zofia0
13.45'
3 set
Kłosińska Zofia0
Popko Aleksandra3
15.73'
1 set
Kłosińska Zofia0
Popko Aleksandra3
17.73'
1 set
Głogowska Zuzanna0
Filipkowska Alicja3
18.00'
2 set
Kłosińska Zofia0
Popko Aleksandra3
18.36'
2 set
Filipkowska Alicja0
Popko Aleksandra3
20.18'
1 set
Filipkowska Alicja0
Popko Aleksandra3
22.00'
3 set
Filipkowska Alicja0
Popko Aleksandra3
22.09'
2 set
Rak Sonia3
Gałwa Aleksandra0
22.55'
3 set
Rak Sonia0
Popko Aleksandra3
23.82'
2 set
Rak Sonia0
Popko Aleksandra3
24.91'
1 set
Rak Sonia3
Gałwa Aleksandra0
25.73'
1 set
Gałwa Aleksandra3
Filipkowska Alicja0
26.09'
3 set
Rak Sonia3
Gałwa Aleksandra0
26.55'
2 set
Gałwa Aleksandra3
Filipkowska Alicja0
20.09'
3 set
Kłosińska Zofia2
Głogowska Zuzanna3
20.18'
4 set
Kłosińska Zofia2
Głogowska Zuzanna3
27.18'
5 set
Kłosińska Zofia2
Głogowska Zuzanna3
35.00'
2 set
Kłosińska Zofia2
Głogowska Zuzanna3
40.09'
1 set
Kłosińska Zofia2
Głogowska Zuzanna3
40.83'
2 set
Kłosińska Zofia2
Głogowska Zuzanna3
11.64'
3 set
Jazy-Kozłowska Kamila0
Polacka Magdalena3
12.27'
1 set
Jazy-Kozłowska Kamila0
Polacka Magdalena3
13.45'
2 set
Jazy-Kozłowska Kamila0
Polacka Magdalena3
13.91'
2 set
Jazy-Kozłowska Kamila0
Olejnik Dagna3
13.91'
1 set
Jazy-Kozłowska Kamila0
Olejnik Dagna3
13.91'
3 set
Dakowska Martyna3
Jazy-Kozłowska Kamila0
14.55'
3 set
Jazy-Kozłowska Kamila0
Olejnik Dagna3
15.00'
1 set
Sęk Wiktoria3
Olejnik Dagna1
16.09'
3 set
Lubińska Dominika3
Olejnik Dagna0
16.18'
1 set
Dakowska Martyna3
Jazy-Kozłowska Kamila0

Decyzji sędziowskich: 232 (1,2%)

Stroke 130
56%
Let 98
42,2%
Nolet 4
1,7%

BU11BU13BU15BU17BU19GU11GU13GU13 - o miejsca 9-11GU15GU17 grupaGU17 - o miejsca 1-4GU19
4 4,2%
2-2-0
Zdrojewski Antoni3
Leszczyński Kazimierz2
2 2,2%
1-1-0
Kliś Mikołaj2
Wróbel Piotr3
1 1,2%
0-1-0
Kujawa Juliusz3
Tramś Jan2
2 2,8%
1-1-0
Cziba Karol1
Kliś Mikołaj3
1 1,7%
1-0-0
Kłosowicz Ignacy0
Orawiec Hubert3
2 4,2%
2-0-0
Lohmann Mateusz3
Dunal Mikołaj0
1 2,1%
1-0-0
Cziba Karol3
Sudak Marcel0
1 2,2%
0-1-0
Kujawa Juliusz3
Hryń Adam0
2 4,8%
2-0-0
Lohmann Mateusz3
Zdrojewski Antoni0
6 5,5%
1-5-0
Gnitecki Aleksander2
Kubrowski Maciej3
2 2%
0-2-0
Ptaszek Mateusz3
Stawarski Michał2
1 1,1%
0-1-0
Wieroński Ivo3
Podskarbi Mateusz2
4 5%
2-2-0
Żemojcin Jan1
Nogawka Maciej3
3 5,8%
3-0-0
Solawa Jakub0
Stawarski Michał3
1 2,2%
1-0-0
Stawarski Michał3
Nogawka Maciej0
5 5,4%
4-1-0
Sadowski Jakub3
Winter Alex2
19 24,4%
13-6-0
Samborski Jan1
Stolecki Filip3
9 14,1%
4-5-0
Anisiewicz Igor1
Stolecki Filip3
3 5%
1-2-0
Szopiak Jakub3
Mozer Dominik1
3 5,5%
1-2-0
Ramza Seweryn0
Olech Antoni3
1 2,1%
1-0-0
Ramza Seweryn0
Wojciechowski Filip Krzysztof3
2 4,3%
2-0-0
Szymański Mikołaj3
Sadowski Jakub0
4 9,3%
4-0-0
Ramza Seweryn3
Oczkowski Ryszard0
1 2,3%
0-1-0
Strykowski Jakub0
Okurowski Stanisław3
1 2,6%
1-0-0
Stolecki Filip3
Strykowski Jakub0
15 14,7%
9-5-1
Woziwodzki Jakub3
Krysiak Leon2
16 16,2%
6-10-0
Witkowski Tomasz2
Sieradzan Wojciech3
9 9,1%
3-6-0
Krawczyk Tobiasz2
Marcinkowski Łukasz3
4 5,2%
1-3-0
Kozik Aleksander1
Hernas Nataniel3
4 7%
0-4-0
Krysiak Leon3
Hernas Nataniel0
9 16,4%
4-5-0
Woziwodzki Jakub0
Gogol Jakub3
3 5,8%
0-3-0
Górecki Mateusz0
Moncznik Mikołaj3
4 7,8%
2-1-1
Celm Maksymilian3
Czucha Michał0
2 3,9%
1-1-0
Zimecki Jakub0
Dobrzyński Wojciech3
2 4,2%
1-0-1
Smółka Antoni0
Szcześniak Jan3
16 16,7%
9-6-1
Jarota Filip3
Pytlowany Jakub2
1 1,1%
1-0-0
Lipski Kajetan2
Korsak Mikołaj3
9 11,5%
3-6-0
Stolecki Leon3
Dybioch Leon1
4 5,7%
2-2-0
Korsak Mikołaj1
Sikorski Marcin3
1 1,7%
1-0-0
Makowski Maksymilian3
Klimowicz Dawid0
3 6,1%
2-1-0
Jarota Filip3
Sikorski Marcin0
3 6,3%
2-1-0
Sikorski Marcin3
Stolecki Leon0
2 4,3%
1-1-0
Różak Axel0
Dyczkowski Jakub3
2 4,5%
2-0-0
Dybioch Leon3
Różak Axel0
2 4,7%
2-0-0
Stolecki Leon0
Pytlowany Jakub3
1 2,6%
0-1-0
Wróbel Hanna3
Piotrowicz Antonina0
5 5,7%
3-2-0
Grodzka Wiktoria2
Malinowska Martyna3
1 1,9%
1-0-0
Zimecka Weronika3
Góra Zuzanna0
1 1,9%
1-0-0
Grodzka Wiktoria0
Zimecka Weronika3
1 2,1%
0-1-0
Płocica Agata3
Banaszak Hanna0
1 2,4%
1-0-0
Płocica Agata3
Rola Michalina0
4 4,4%
3-1-0
Wilk Joanna3
Parafiniuk Zofia2
3 5,4%
2-1-0
Otrząsek Tola0
Góra Jagoda3
1 1,9%
1-0-0
Rak Sonia3
Filipkowska Alicja0
2 4%
2-0-0
Gałwa Aleksandra0
Popko Aleksandra3
2 3%
1-1-0
Gałwa Aleksandra3
Filipkowska Alicja0
7 12,1%
6-1-0
Rak Sonia0
Popko Aleksandra3
1 2,3%
1-0-0
Filipkowska Alicja0
Popko Aleksandra3
1 1,5%
0-1-0
Dakowska Martyna1
Lubińska Dominika3
1 2%
1-0-0
Polacka Magdalena3
Sęk Wiktoria0
1 2,3%
1-0-0
Dakowska Martyna0
Patałąg Julia3
1 2,3%
1-0-0
Patałąg Julia3
Polacka Magdalena0




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0