Najdłuższy mecz

OPENDAMSKA
61"59'Kischel Julian3
Karwowski Marcin1
51"08'Popko Łukasz2
Khan Kaleemullah3
50"33'Olejniczak Robert1
Lipski Kajetan3
50"18'Popko Łukasz3
Rogalski Mikołaj2
49"22'Sikorski Marcin2
Kotra Michał3
47"46'Włodarczyk Szymon2
Soszka Stefan3
46"37'Wycisło Wojciech1
Terlecki Jarosław3
43"21'Wasilewski Jakub1
Pełczyński Adam3
43"10'Królewski Edward3
Gałecki Tomasz1
42"09'Solnicky Jakub3
Schweertman Piëdro1
50"18'Tyma Karina3
Ryfa Natalia2
33"26'Drabowska Karolina3
Niedzicka Maja2
32"41'Kozłowska Łucja2
Maskiewicz Małgorzata3
32"35'Kosek Jolanta3
Suchy Anna2
30"20'Zarówna Klaudyna3
Burak Aleksandra1
29"34'Drobniak Elżbieta2
Kirszenstein Patrycja3
28"23'Wilińska Joanna2
Czakańska Karolina3
27"09'Owczarek Małgorzata3
Jarzembowska Maria1
25"34'Burak Julia3
Drabczyk Joanna1
24"38'Czarzasta Agnieszka3
Kozłowska Łucja1

Najdłużej na korcie

OPENDAMSKA
Popko Łukasz128"40'
Jarota Filip115"14'
Krysiak Leon107"26'
Podgórski Bartłomiej106"33'
Królewski Edward105"55'
Karwowski Marcin104"28'
Sikorski Marcin101"21'
Kotra Michał101"19'
Wycisło Wojciech100"39'
Schweertman Piëdro100"29'
Pozlewicz Anna63"11'
Kozłowska Łucja60"47'
Tyma Karina57"32'
Owczarek Małgorzata55"43'
Drabowska Karolina54"53'
Drobniak Elżbieta54"00'
Suchy Anna53"50'
Jarzembowska Maria52"10'
Burak Julia51"32'
Niedzicka Maja49"06'

Czas setów: 53 godz. 54 min 44 s

OPENDAMSKA

2496 min 16 s

35"21'
1 set
Kischel Julian3
Karwowski Marcin1
18"10'
3 set
Krysiak Leon3
Dominiak Kamil1
18"00'
2 set
Olejniczak Robert1
Lipski Kajetan3
15"58'
3 set
Kędzierski Mateusz1
Żak Marcin3
15"19'
1 set
Jarota Filip2
Atras Przemysław1
13"51'
3 set
Busłowski Leszek0
Polakowski Jan3
13"50'
3 set
Wycisło Wojciech1
Terlecki Jarosław3
13"05'
1 set
Schweertman Piëdro3
Mekbib Daniel0
13"01'
4 set
Królewski Edward3
Gałecki Tomasz1
12"49'
1 set
Wycisło Wojciech1
Terlecki Jarosław3

738 min 28 s

10"32'
1 set
Tyma Karina3
Ryfa Natalia2
10"22'
5 set
Tyma Karina3
Ryfa Natalia2
10"01'
1 set
Zarówna Klaudyna3
Burak Aleksandra1
9"46'
1 set
Owczarek Małgorzata0
Zawartka Anna3
9"42'
1 set
Burak Aleksandra3
Czerwińska Iwona0
9"20'
1 set
Wilanowska Barbara0
Pozlewicz Anna3
9"18'
4 set
Drabowska Karolina3
Niedzicka Maja2
8"49'
1 set
Tessa Ter Sluis3
Owcarz Katarzyna0
8"18'
1 set
Borowska Ludmiła0
Jarzembowska Maria3
8"13'
2 set
Tyma Karina3
Ryfa Natalia2

Małych punktów: 9120

OPENDAMSKA

6262

Sikorski Marcin150
Jarota Filip149
Krzyżaniak Tomasz145
Solnicky Jakub142
Krysiak Leon141
Kotra Michał138
Khan Kaleemullah137
Busłowski Leszek133
Pytlowany Jakub133
Królewski Edward133

2858

Pozlewicz Anna112
Kozłowska Łucja112
Drobniak Elżbieta111
Drabowska Karolina106
Suchy Anna100
Burak Aleksandra99
Czakańska Karolina99
Tessa Ter Sluis89
Tyma Karina84
Szymaniak Kinga81

Wszystkich rozegranych setów: 552

OPENDAMSKA

370

182


Wszystkich rozegranych meczów: 154

OPENDAMSKA

110

44


Szybkość zdobycia punktów

OPENDAMSKA
0.18'
2 set
SNS Foods Squash Budowlani Łódź0
Wojciechowski Marcin3
0.18'
2 set
Soszka Stefan0
Chlebowicz Piotr3
0.18'
3 set
SNS Foods Squash Budowlani Łódź0
Wojciechowski Marcin3
0.27'
1 set
Soszka Stefan0
Chlebowicz Piotr3
0.36'
3 set
Soszka Stefan0
Chlebowicz Piotr3
0.82'
1 set
SNS Foods Squash Budowlani Łódź0
Wojciechowski Marcin3
6.45'
1 set
Michałowski Krzysztof0
Serme Lucas3
10.18'
1 set
Królewski Edward0
Krzyżaniak Tomasz3
11.00'
3 set
Schweertman Piëdro3
Kowalski Dominik0
12.18'
2 set
Schweertman Piëdro3
Kowalski Dominik0
12.64'
3 set
Kosek Jolanta0
Szymaniak Kinga3
13.45'
3 set
Osika Kamila0
Surdziel Aleksandra3
13.45'
2 set
Przybylska Natalia0
Dominiak Zuzanna3
13.73'
3 set
Drabowska Karolina0
Mazur Agnieszka3
13.91'
3 set
Borowska Ludmiła0
Jarzembowska Maria3
14.27'
3 set
Przybylska Natalia0
Dominiak Zuzanna3
14.73'
2 set
Osika Kamila0
Surdziel Aleksandra3
14.73'
3 set
Witkowska Dominika3
Wilanowska Barbara0
14.91'
1 set
Osika Kamila0
Surdziel Aleksandra3
15.00'
1 set
Tyma Karina3
Maskiewicz Małgorzata0

Decyzji sędziowskich: 468 (5,2%)

Stroke 274
58,5%
Let 149
31,8%
Nolet 45
9,6%

OPENDAMSKA
23 25,6%
11-10-2
Popko Łukasz2
Khan Kaleemullah3
19 29,7%
10-9-0
Hemmerling Piotr3
Marszał Adrian0
18 19,8%
13-4-1
Czarnota Krzysztof3
Mądry Mateusz2
15 18,8%
11-4-0
Krysiak Leon3
Dominiak Kamil1
13 15,9%
5-7-1
Wasilewski Jakub1
Pełczyński Adam3
13 15,9%
5-4-4
Olejniczak Robert1
Lipski Kajetan3
12 20,3%
4-4-4
Byrtus Viktor3
Mekbib Daniel0
11 18%
7-3-1
Jarota Filip2
Atras Przemysław1
10 13%
9-1-0
Przybitkowski Kamil1
Jarota Filip3
10 17,9%
6-3-1
Filipowski Dariusz0
Kotra Michał3
33 29,5%
10-14-9
Tyma Karina3
Ryfa Natalia2
10 13,7%
5-3-2
Owczarek Małgorzata3
Jarzembowska Maria1
7 7,3%
4-3-0
Kosek Jolanta3
Suchy Anna2
7 8%
3-4-0
Wilińska Joanna2
Czakańska Karolina3
5 6,7%
3-2-0
Zarówna Klaudyna3
Burak Aleksandra1
5 8,2%
2-3-0
Pozlewicz Anna3
Huseynova AnnaW
4 7,3%
2-2-0
Owczarek Małgorzata0
Zawartka Anna3
4 8%
3-0-1
Wilanowska Barbara0
Pozlewicz Anna3
4 7,5%
4-0-0
Jarzembowska Maria0
Owcarz Katarzyna3
4 5,8%
1-2-1
Burak Julia3
Drabczyk Joanna1




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0