Najdłuższy mecz

OPENDAMSKA
55"20'Dobry Marek3
Świerzyński Mateusz2
48"47'Jagiełło Tomasz3
Rygielski Rafał2
48"05'Kozik Marcin2
Żak Marcin3
47"42'Janikowski Jakub2
Chojnacki Sebastian3
43"37'Schneider Rafał2
Nowicki Bartosz3
42"40'Wycisło Wojciech2
Dobry Marek3
42"24'Latus Przemysław3
Kania Łukasz2
42"13'Zawadzki Michał2
Chojnacki Sebastian3
39"37'Piasecki Łukasz2
Ratka Łukasz1
37"45'Dawid Krzysztof3
Szewczyk Mateusz1
42"35'Ogorodnik Julia3
Czakańska Karolina2
33"31'Woch Paulina2
Drabczyk Joanna3
31"00'Pozlewicz Anna3
Zimecka Weronika1
26"08'Gałwa Aleksandra0
Zimecka Weronika3
24"44'Kosek Jolanta1
Jarzembowska Maria3
22"59'Suchy Anna1
Mazur Agnieszka2
22"07'Zawartka Anna3
Ogorodnik Julia0
21"28'Sonik Julia1
Kosek Jolanta2
20"58'Marcyniuk Beata0
Gałwa Aleksandra3
20"02'Pozlewicz Anna3
Jarzembowska Maria0

Najdłużej na korcie

OPENDAMSKA
Janikowski Jakub143"22'
Dobry Marek142"30'
Świerzyński Mateusz121"30'
Żak Marcin119"15'
Kozik Marcin116"04'
Dawid Krzysztof115"51'
Chojnacki Sebastian112"52'
Wycisło Wojciech110"45'
Jagiełło Tomasz106"12'
Nowicki Bartosz105"20'
Drabczyk Joanna71"12'
Pozlewicz Anna69"06'
Jarzembowska Maria65"16'
Czakańska Karolina64"31'
Zimecka Weronika62"14'
Ogorodnik Julia62"00'
Zawartka Anna59"16'
Gałwa Aleksandra58"30'
Kosek Jolanta52"12'
Marcyniuk Beata43"52'

Czas setów: 36 godz. 20 min 36 s

OPENDAMSKA

1755 min 39 s

19"20'
2 set
Piasecki Łukasz2
Ratka Łukasz1
14"16'
1 set
Drabczyk Joanna3
Łopatka Bartłomiej1
12"48'
1 set
Dobry Marek3
Świerzyński Mateusz2
12"29'
3 set
Dobry Marek3
Żak Marcin0
12"12'
4 set
Jędrocha Grzegorz3
Głowacki Michał1
12"00'
4 set
Kozik Marcin2
Żak Marcin3
11"42'
1 set
Zimecki Jakub3
Ratka Łukasz0
11"28'
2 set
Jagiełło Tomasz0
Chruściński Bartosz3
11"12'
2 set
Drabczyk Joanna2
Zięba Dawid1
11"03'
5 set
Janikowski Jakub2
Chojnacki Sebastian3

424 min 57 s

10"05'
1 set
Gałwa Aleksandra0
Zimecka Weronika3
9"10'
5 set
Ogorodnik Julia3
Czakańska Karolina2
7"45'
4 set
Ogorodnik Julia3
Czakańska Karolina2
7"34'
1 set
Suchy Anna1
Mazur Agnieszka2
7"25'
1 set
Drabczyk Joanna0
Czakańska Karolina2
7"25'
1 set
Pozlewicz Anna3
Jarzembowska Maria0
7"23'
2 set
Sonik Julia1
Kosek Jolanta2
7"16'
2 set
Suchy Anna1
Mazur Agnieszka2
7"14'
4 set
Pozlewicz Anna3
Zimecka Weronika1
7"09'
3 set
Marcyniuk Beata0
Gałwa Aleksandra3

Małych punktów: 6675

OPENDAMSKA

5238

Kozik Marcin197
Dobry Marek196
Janikowski Jakub193
Wycisło Wojciech168
Żak Marcin168
Zimecki Jakub166
Świerzyński Mateusz163
Schneider Rafał161
Kozik Aleksander159
Dawid Krzysztof155

1437

Pozlewicz Anna141
Zawartka Anna120
Ogorodnik Julia110
Jarzembowska Maria106
Zimecka Weronika102
Drabczyk Joanna99
Czakańska Karolina97
Gałwa Aleksandra91
Marcyniuk Beata85
Mazur Agnieszka79

Wszystkich rozegranych setów: 379

OPENDAMSKA

297

82


Wszystkich rozegranych meczów: 129

OPENDAMSKA

100

29


Szybkość zdobycia punktów

OPENDAMSKA
0.45'
3 set
Kujawa Piotr0
Kozik Marcin3
0.55'
2 set
Wójcik Michał0
Gallardo Jesús Ángel3
0.55'
2 set
Drabczyk Joanna3
Łopatka Bartłomiej1
13.91'
2 set
Jędrocha Grzegorz0
Żak Marcin3
14.82'
1 set
Zawadzki Michał3
Adamczyk Grzegorz0
15.18'
2 set
Janikowski Jakub2
Chojnacki Sebastian3
16.27'
2 set
Koch Mateusz2
Zych Grzegorz0
17.82'
1 set
Chruściński Bartosz3
Lewandowski Aleksander0
18.09'
2 set
Chruściński Bartosz3
Lewandowski Aleksander0
18.36'
1 set
Zych Grzegorz0
Chruściński Bartosz3
0.91'
2 set
Suchy Anna0
Ogorodnik Julia3
1.55'
1 set
Suchy Anna0
Ogorodnik Julia3
14.09'
1 set
Mazur Agnieszka2
Kosek Jolanta0
14.91'
2 set
Mazur Agnieszka2
Kosek Jolanta0
15.45'
2 set
Sonik Julia0
Kwaśniak Izabela2
18.27'
3 set
Tomaszewska Sylwia0
Zawartka Anna3
18.64'
1 set
Kosek Jolanta0
Marcyniuk Beata2
18.82'
3 set
Woch Paulina1
Tomaszewska Sylwia2
19.00'
2 set
Tomaszewska Sylwia2
Mazur Agnieszka0
19.09'
1 set
Czakańska Karolina2
Mazur Agnieszka0

Decyzji sędziowskich: 10 (0.2%)

Stroke 3
30%
Let 6
60%
Nolet 1
10%

OPEN
3 6%
3-0-0
Pozlewicz Anna1
Janikowski Jakub2
2 2.2%
0-2-0
Konieczny Kamil3
Piernikarz Damian2
2 2.3%
0-2-0
Latus Przemysław3
Kania Łukasz2
1 1.3%
0-1-0
Drabczyk Joanna3
Łopatka Bartłomiej1
1 1.5%
0-1-0
Gallardo Jesús Ángel1
Kozik Marcin3
1 1.8%
0-0-1
Dobry Marek3
Żak Marcin0




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0