Najdłuższy mecz

OPENDAMSKA
52"02'Ratka Łukasz2
Dudek Kamil3
51"24'Rygielski Rafał3
Chruściński Bartosz2
48"30'Przerada Mariusz2
Rygielski Rafał3
33"34'Zimecki Jakub1
Dudek Kamil3
30"24'Świerzyński Mateusz1
Wycisło Wojciech3
29"03'Zięba Dawid3
Nowicki Bartosz1
28"20'Rygielski Rafał3
Dudek Kamil1
26"32'Czakańska Karolina1
Przerada Mariusz3
25"09'Zawadzki Michał0
Świerzyński Mateusz3
24"30'Chruściński Bartosz2
Zawadzki Michał1
69"30'Suchy Anna0
Czakańska Karolina2
21"34'Drabczyk Joanna1
Czakańska Karolina2
17"30'Drabczyk Joanna2
Mazur Agnieszka1
17"28'Woch Paulina1
Czakańska Karolina2
14"57'Drabczyk Joanna2
Woch Paulina1
14"00'Mazur Agnieszka1
Woch Paulina2
13"38'Drabczyk Joanna2
Suchy Anna0
9"59'Kasper Natalia0
Suchy Anna2
9"56'Mazur Agnieszka2
Suchy Anna0
7"30'Kasper Natalia0
Woch Paulina2

Najdłużej na korcie

OPENDAMSKA
Rygielski Rafał122"57'
Dudek Kamil100"27'
Chruściński Bartosz95"55'
Przerada Mariusz91"21'
Ratka Łukasz80"35'
Świerzyński Mateusz78"58'
Zimecki Jakub69"41'
Krasucki Wojciech68"48'
Zięba Dawid64"05'
Zawadzki Michał54"42'
Czakańska Karolina110"36'
Suchy Anna104"30'
Drabczyk Joanna64"42'
Woch Paulina53"44'
Mazur Agnieszka43"37'
Kasper Natalia34"47'

Czas setów: 13 godz. 41 min 2 s

OPENDAMSKA

615 min 4 s

11"57'
5 set
Przerada Mariusz2
Rygielski Rafał3
11"17'
1 set
Ratka Łukasz2
Dudek Kamil3
10"48'
5 set
Ratka Łukasz2
Dudek Kamil3
10"48'
4 set
Rygielski Rafał3
Chruściński Bartosz2
10"35'
2 set
Przerada Mariusz2
Krasucki Wojciech0
9"48'
2 set
Świerzyński Mateusz1
Wycisło Wojciech3
9"46'
5 set
Rygielski Rafał3
Chruściński Bartosz2
9"08'
3 set
Zawadzki Michał0
Świerzyński Mateusz3
9"03'
4 set
Przerada Mariusz2
Rygielski Rafał3
8"22'
1 set
Krasucki Wojciech2
Zięba Dawid1

205 min 58 s

63"14'
1 set
Suchy Anna0
Czakańska Karolina2
7"28'
1 set
Suchy Anna0
Woch Paulina2
7"11'
2 set
Drabczyk Joanna1
Czakańska Karolina2
6"51'
1 set
Drabczyk Joanna2
Suchy Anna0
6"14'
1 set
Kasper Natalia0
Suchy Anna2
5"48'
3 set
Drabczyk Joanna1
Czakańska Karolina2
5"31'
2 set
Woch Paulina1
Czakańska Karolina2
5"29'
1 set
Drabczyk Joanna1
Czakańska Karolina2
5"14'
3 set
Drabczyk Joanna2
Mazur Agnieszka1
5"10'
1 set
Drabczyk Joanna2
Mazur Agnieszka1

Małych punktów: 2445

OPENDAMSKA

1862

Rygielski Rafał145
Wycisło Wojciech143
Dudek Kamil140
Przerada Mariusz137
Chruściński Bartosz132
Świerzyński Mateusz130
Zimecki Jakub109
Ratka Łukasz107
Krasucki Wojciech94
Zięba Dawid83

583

Czakańska Karolina127
Drabczyk Joanna125
Woch Paulina120
Mazur Agnieszka102
Suchy Anna64
Kasper Natalia45

Wszystkich rozegranych setów: 141

OPENDAMSKA

106

35


Wszystkich rozegranych meczów: 50

OPENDAMSKA

35

15


Szybkość zdobycia punktów

OPENDAMSKA
1.64'
3 set
Dudek Kamil0
Wycisło Wojciech3
11.45'
2 set
Dudek Kamil0
Wycisło Wojciech3
14.45'
1 set
Dudek Kamil0
Wycisło Wojciech3
16.27'
1 set
Urbański Krzysztof2
Mazur Agnieszka0
16.36'
1 set
Wycisło Wojciech3
Zięba Dawid0
17.55'
2 set
Urbański Krzysztof2
Mazur Agnieszka0
18.18'
1 set
Adolf Adrian2
Mazur Agnieszka1
18.55'
2 set
Wycisło Wojciech3
Zięba Dawid0
19.18'
3 set
Wycisło Wojciech3
Zięba Dawid0
19.18'
2 set
Drabczyk Joanna3
Mazur Agnieszka0
12.73'
1 set
Kasper Natalia0
Mazur Agnieszka2
13.82'
2 set
Kasper Natalia0
Suchy Anna2
14.91'
1 set
Drabczyk Joanna2
Kasper Natalia0
15.27'
2 set
Kasper Natalia0
Mazur Agnieszka2
15.36'
2 set
Kasper Natalia0
Czakańska Karolina2
17.36'
2 set
Kasper Natalia0
Woch Paulina2
18.27'
1 set
Mazur Agnieszka0
Czakańska Karolina2
18.55'
3 set
Mazur Agnieszka1
Woch Paulina2
20.45'
2 set
Drabczyk Joanna2
Woch Paulina1
20.82'
1 set
Kasper Natalia0
Czakańska Karolina2

Decyzji sędziowskich: 12 (0.5%)

Stroke 5
41.7%
Let 7
58.3%
Nolet 0
0%

OPENDAMSKA
3 3.9%
1-2-0
Rygielski Rafał3
Dudek Kamil1
2 3.7%
1-1-0
Czakańska Karolina1
Chruściński Bartosz2
1 1.3%
0-1-0
Zimecki Jakub1
Dudek Kamil3
1 1.1%
0-1-0
Przerada Mariusz2
Rygielski Rafał3
4 10.8%
3-1-0
Mazur Agnieszka2
Suchy Anna0
1 2.9%
0-1-0
Mazur Agnieszka0
Czakańska Karolina2




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0