Najdłuższy mecz

OPENDAMSKA
47"47'Sroka Marek1
Widuch Michał3
39"52'Matuszny Patryk2
Sroka Marek3
37"48'Nowicki Bartosz3
Matuszny Patryk1
35"09'Suchański Adam2
Zaleski Maciej3
32"07'Zaleski Maciej1
Nowicki Bartosz3
28"39'Nowak Maciej3
Wysypoł Marta2
26"59'Nowak Maciej2
Nowak Bartłomiej3
23"47'Suchański Adam1
Matuszny Patryk3
23"01'Hanasiewicz Marcin1
Rabaszowski Jacek3
22"05'Nowak Bartłomiej1
Zych Grzegorz3
11"33'Wysypoł Marta3
Rudzka Magdalena0

Najdłużej na korcie

OPENDAMSKA
Matuszny Patryk92"42'
Zaleski Maciej81"58'
Sroka Marek77"39'
Nowicki Bartosz75"12'
Widuch Michał69"24'
Suchański Adam61"23'
Nowak Maciej56"39'
Zych Grzegorz53"27'
Nowak Bartłomiej48"24'
Wysypoł Marta46"36'
Wysypoł Marta11"19'
Rudzka Magdalena11"19'

Czas setów: 6 godz. 34 min 20 s

OPENDAMSKA

383 min 1 s

13"46'
1 set
Sroka Marek1
Widuch Michał3
10"23'
2 set
Hanasiewicz Marcin1
Rabaszowski Jacek3
9"16'
2 set
Nowicki Bartosz3
Matuszny Patryk1
8"22'
4 set
Suchański Adam1
Matuszny Patryk3
8"00'
3 set
Matuszny Patryk2
Sroka Marek3
7"44'
1 set
Nowicki Bartosz3
Matuszny Patryk1
7"40'
1 set
Nowak Maciej3
Wysypoł Marta2
7"29'
5 set
Matuszny Patryk2
Sroka Marek3
7"22'
2 set
Sroka Marek1
Widuch Michał3
7"15'
3 set
Suchański Adam2
Zaleski Maciej3

11 min 19 s

4"26'
3 set
Wysypoł Marta3
Rudzka Magdalena0
4"09'
2 set
Wysypoł Marta3
Rudzka Magdalena0
2"44'
1 set
Wysypoł Marta3
Rudzka Magdalena0

Małych punktów: 1880

OPENDAMSKA

1726

Matuszny Patryk160
Suchański Adam153
Sroka Marek152
Zaleski Maciej137
Nowak Bartłomiej133
Zych Grzegorz126
Nowak Maciej125
Nowicki Bartosz125
Widuch Michał117
Rudzka Magdalena106

154

Wysypoł Marta66
Rudzka Magdalena48
Kortyka Monika40

Wszystkich rozegranych setów: 109

OPENDAMSKA

100

9


Wszystkich rozegranych meczów: 31

OPENDAMSKA

28

3


Szybkość zdobycia punktów

OPENDAMSKA
0.36'
3 set
Zych Grzegorz3
Rabaszowski Jacek0
0.55'
5 set
Nowak Maciej2
Nowak Bartłomiej3
9.27'
3 set
Nowak Maciej3
Hanasiewicz Marcin0
10.54'
3 set
Hanasiewicz Marcin1
Rabaszowski Jacek3
11.91'
1 set
Widuch Michał3
Rabaszowski Jacek0
12.45'
3 set
Hanasiewicz Marcin1
Rabaszowski Jacek3
12.73'
2 set
Nowak Maciej0
Nowicki Bartosz3
13.55'
5 set
Suchański Adam2
Zaleski Maciej3
13.73'
2 set
Nowak Maciej3
Hanasiewicz Marcin0
13.82'
2 set
Widuch Michał3
Rabaszowski Jacek0
14.91'
1 set
Wysypoł Marta3
Rudzka Magdalena0
22.64'
2 set
Wysypoł Marta3
Rudzka Magdalena0
24.18'
3 set
Wysypoł Marta3
Rudzka Magdalena0

Decyzji sędziowskich: 7 (0,5%)

Stroke 1
14,3%
Let 5
71,4%
Nolet 1
14,3%

OPENDAMSKA
4 5,1%
0-4-0
Sroka Marek1
Widuch Michał3
1 1,3%
0-0-1
Nowak Bartłomiej1
Zych Grzegorz3
1 1,8%
0-1-0
Zaleski Maciej0
Widuch Michał3
1 2,1%
1-0-0
Wysypoł Marta3
Rudzka Magdalena0




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0