Najdłuższy mecz

OPENDAMSKAJUNIORSKA
46"12'Przybysz Grzegorz2
Karp Adam3
46"05'Ledziński Filip2
Skubis Jagoda0
39"36'Piekarski Łukasz3
Siciński Michał2
34"29'Karp Adam3
Grabowski Marcin2
31"48'Skubis Jagoda3
Bober Bartosz2
30"49'Wąsowski Paweł2
Maciejewski Adam1
29"20'Górka Grzegorz2
Grabowski Marcin3
29"09'Maciejewski Adam1
Grabowski Marcin2
26"17'Piekarski Łukasz3
Leszczyński Piotr0
25"53'Wąsowski Paweł1
Podgórski Bartłomiej2
30"10'Rohleder Katarzyna2
Tomaszewska Sylwia3
30"08'Saad Szeherezada3
Tomaszewska Sylwia0
27"07'Owczarek Małgorzata1
Saad Szeherezada3
26"58'Armatys Agnieszka2
Rutkiewicz Sylwia3
26"08'Owczarek Małgorzata2
Wasilewska Kinga3
26"07'Sawicka Agnieszka3
Stasik-Makowska Ewelina2
25"52'Maskiewicz Małgorzata3
Tomaszewska Sylwia2
23"45'Owczarek Małgorzata3
Sawicka Agnieszka1
20"32'Wasilewska Kinga1
Kaczmarczyk Magdalena3
20"32'Kępczyńska Olga3
Ziaja Dagmara0
30"30'Burak Aleksandra3
Ptak Szymon2
24"48'Burak Julia2
Trojanowicz Jakub3
22"40'Burak Julia1
Burak Aleksandra3
15"02'Sokalski Jędrzej2
Szewczak Michał1
14"04'Ptak Szymon3
Trojanowicz Jakub0
12"39'Sokalski Jędrzej1
Burak Julia2
11"38'Szewczak Michał0
Burak Aleksandra2
21'Sokalski Jędrzej3
Krajewski Mikołaj0
13'Szewczak Michał3
Wojtowicz Filip0
11'Wojtowicz Filip0
Ptak Szymon2

Najdłużej na korcie

OPENDAMSKAJUNIORSKA
Wąsowski Paweł101"01'
Grabowski Marcin100"25'
Karp Adam94"53'
Maciejewski Adam91"06'
Skubis Jagoda84"02'
Przybysz Grzegorz83"09'
Piekarski Łukasz76"34'
Zarówna Klaudyna76"15'
Górka Grzegorz76"10'
Podgórski Bartłomiej75"06'
Tomaszewska Sylwia78"09'
Owczarek Małgorzata75"28'
Saad Szeherezada74"33'
Wasilewska Kinga67"13'
Sawicka Agnieszka66"40'
Maskiewicz Małgorzata60"32'
Rohleder Katarzyna60"21'
Armatys Agnieszka59"48'
Kępczyńska Olga48"51'
Rutkiewicz Sylwia46"47'
Burak Aleksandra54"40'
Burak Julia47"43'
Ptak Szymon38"30'
Trojanowicz Jakub32"23'
Szewczak Michał25"33'
Sokalski Jędrzej24"37'
Wojtowicz Filip24'
Krajewski Mikołaj18'

Czas setów: 27 godz. 12 min 46 s

OPENDAMSKAJUNIORSKA

1116 min 52 s

40"21'
1 set
Ledziński Filip2
Skubis Jagoda0
13"56'
3 set
Wąsowski Paweł2
Maciejewski Adam1
12"54'
2 set
Piekarski Łukasz3
Leszczyński Piotr0
11"44'
1 set
Maciejewski Adam1
Grabowski Marcin2
10"54'
2 set
Moszyński Patryk0
Podgórski Bartłomiej2
10"13'
3 set
Przybysz Grzegorz2
Karp Adam3
10"08'
3 set
Wąsowski Paweł1
Podgórski Bartłomiej2
9"57'
1 set
Zalewski Jakub0
Wąsowski Paweł2
9"18'
1 set
Zarówna Klaudyna2
Michałkowski Łukasz0
9"07'
1 set
Zarówna Klaudyna0
Wąsowski Paweł2

403 min 50 s

10"47'
1 set
Saad Szeherezada3
Tomaszewska Sylwia0
10"43'
3 set
Saad Szeherezada3
Tomaszewska Sylwia0
7"28'
1 set
Rohleder Katarzyna3
Jajtner Urszula0
7"20'
2 set
Owczarek Małgorzata3
Sawicka Agnieszka1
6"56'
1 set
Ziaja Dagmara0
Owczarek Małgorzata3
6"27'
2 set
Maskiewicz Małgorzata0
Kaczmarczyk Magdalena3
6"19'
1 set
Kępczyńska Olga3
Ziaja Dagmara0
6"16'
3 set
Kępczyńska Olga0
Rohleder Katarzyna3
6"13'
2 set
Kępczyńska Olga3
Ziaja Dagmara0
6"10'
5 set
Rohleder Katarzyna2
Tomaszewska Sylwia3

112 min 4 s

7"51'
1 set
Szewczak Michał0
Burak Aleksandra2
6"06'
5 set
Burak Aleksandra3
Ptak Szymon2
6"03'
2 set
Burak Aleksandra3
Ptak Szymon2
5"23'
3 set
Sokalski Jędrzej2
Szewczak Michał1
5"07'
4 set
Burak Julia1
Burak Aleksandra3
4"56'
2 set
Burak Julia1
Burak Aleksandra3
4"55'
2 set
Ptak Szymon3
Trojanowicz Jakub0
4"53'
4 set
Burak Aleksandra3
Ptak Szymon2
4"50'
3 set
Burak Aleksandra3
Ptak Szymon2
4"38'
2 set
Sokalski Jędrzej2
Szewczak Michał1

Małych punktów: 5830

OPENDAMSKAJUNIORSKA

3648

Karp Adam165
Grabowski Marcin160
Piekarski Łukasz156
Przybysz Grzegorz149
Wąsowski Paweł135
Górka Grzegorz132
Maciejewski Adam126
Sopoliński Piotr126
Zarówna Klaudyna122
Kurman Radosław116

1598

Sawicka Agnieszka163
Owczarek Małgorzata145
Rohleder Katarzyna144
Wasilewska Kinga141
Maskiewicz Małgorzata135
Tomaszewska Sylwia133
Armatys Agnieszka131
Saad Szeherezada130
Kaczmarczyk Magdalena107
Stasik-Makowska Ewelina91

584

Ptak Szymon104
Burak Aleksandra103
Burak Julia96
Trojanowicz Jakub88
Sokalski Jędrzej83
Szewczak Michał64
Wojtowicz Filip24
Krajewski Mikołaj22

Wszystkich rozegranych setów: 334

OPENDAMSKAJUNIORSKA

206

91

37


Wszystkich rozegranych meczów: 120

OPENDAMSKAJUNIORSKA

83

25

12


Szybkość zdobycia punktów

OPENDAMSKAJUNIORSKA
0.55'
1 set
Chomicki Piotr2
Szubert Jacek1
3.82'
2 set
Chomicki Piotr2
Szubert Jacek1
12.09'
1 set
Werelich Jakub0
Karp Adam2
12.45'
2 set
Kurman Radosław2
Barbarzak Paweł0
12.82'
1 set
Kazimierczak Bartosz2
Baraniak Tomasz0
13.00'
2 set
Pierzgalski Marcin2
Gurdak Łukasz0
13.55'
3 set
Siciński Michał3
Zaziemski Kasper0
13.91'
2 set
Wilas Dawid2
Gurdak Łukasz0
14.00'
2 set
Przybysz Grzegorz2
Baraniak Tomasz0
14.36'
1 set
Moszyński Patryk2
Grec Rafał1
11.55'
1 set
Ziaja Dagmara1
Armatys Agnieszka3
12.82'
2 set
Ziaja Dagmara0
Owczarek Małgorzata3
13.64'
2 set
Kępczyńska Olga0
Rohleder Katarzyna3
13.73'
2 set
Rohleder Katarzyna3
Jajtner Urszula0
14.45'
3 set
Rohleder Katarzyna3
Jajtner Urszula0
14.55'
1 set
Jajtner Urszula0
Maskiewicz Małgorzata3
14.55'
2 set
Owczarek Małgorzata2
Wasilewska Kinga3
14.73'
1 set
Stasik-Makowska Ewelina3
Tomaszewska Sylwia0
15.36'
2 set
Sawicka Agnieszka3
Armatys Agnieszka0
16.00'
3 set
Jajtner Urszula0
Maskiewicz Małgorzata3
0.18'
2 set
Krajewski Mikołaj0
Trojanowicz Jakub2
0.18'
1 set
Krajewski Mikołaj0
Trojanowicz Jakub2
0.18'
2 set
Sokalski Jędrzej3
Krajewski Mikołaj0
0.18'
2 set
Wojtowicz Filip0
Ptak Szymon2
0.27'
1 set
Sokalski Jędrzej3
Krajewski Mikołaj0
0.27'
1 set
Wojtowicz Filip0
Krajewski Mikołaj2
0.27'
1 set
Szewczak Michał3
Wojtowicz Filip0
0.27'
3 set
Sokalski Jędrzej3
Krajewski Mikołaj0
0.27'
2 set
Wojtowicz Filip0
Krajewski Mikołaj2
0.27'
2 set
Szewczak Michał3
Wojtowicz Filip0

Decyzji sędziowskich: 29 (0,5%)

Stroke 8
27,6%
Let 21
72,4%
Nolet 0
0%

OPEN
8 8,1%
4-4-0
Piekarski Łukasz3
Siciński Michał2
5 11,9%
2-3-0
Skubis Radosław2
Werelich Jakub0
4 4,3%
0-4-0
Karp Adam3
Grabowski Marcin2
4 6,6%
2-2-0
Mieczkowski Łukasz2
Piekarski Łukasz1
2 2,2%
0-2-0
Skubis Jagoda3
Bober Bartosz2
2 5,1%
0-2-0
Chomicki Piotr2
Kazimierczak Bartosz0
2 5,3%
0-2-0
Moszyński Patryk0
Karp Adam2
1 1,5%
0-1-0
Maciejewski Adam1
Zioło Artur2
1 1,3%
0-1-0
Bober Bartosz1
Leszczyński Piotr3




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0