Najdłuższy mecz

OPENDAMSKIJUNIORSKI
47"34'Michalak Paweł2
Grochowski Patryk3
43"37'Michalak Paweł3
Mentlewicz Mateusz2
37"33'Gajos Jakub3
Kapuściński Bartosz2
36"51'Ornowski Marcin3
Sokołowski Andrzej2
33"48'Mohamed Nazia3
Karaś Zbigniew1
33"38'Sodo Wojciech3
Gajos Jakub1
31"34'Mohamed Nazia1
Michalak Paweł3
31"29'Moszyński Patryk1
Michałowski Krzysztof3
30"31'Karaś Zbigniew2
Bobkowski Przemysław3
30"18'Łuczak Radosław1
Moszyński Patryk3
36"01'Waszkiewicz Magdalena3
Mohamed Nazia1
29"31'Kralewska Olga3
Kozikowska Paulina1
21"30'Waszkiewicz Magdalena3
Albigowska-Sodo Katarzyna0
20"58'Albigowska-Sodo Katarzyna3
Skarbińska Agnieszka1
20"20'Waszkiewicz Magdalena3
Kralewska Olga0
18"52'Skarbińska Agnieszka3
Urbańska Agnieszka1
18"14'Kozikowska Paulina0
Mohamed Nazia3
16"57'Mohamed Nazia3
Skarbińska Agnieszka0
13"50'Leśniewska Dorota0
Waszkiewicz Magdalena3
13"22'Marcinkowska Karolina3
Urbańska Agnieszka0
'Budziak Kamil0
Przybitkowski Kamil0
'Cichoradzki Mateusz0
Litwa Michał0
'Plata Wojciech0
Zieliński Maciej0
'Hełminiak Piotr0
Cyrklaff Michał0

Najdłużej na korcie

OPENDAMSKI
Michalak Paweł107"55'
Wodniczak Daniel105"09'
Moszyński Patryk98"18'
Grochowski Patryk96"36'
Kapuściński Bartosz91"59'
Mohamed Nazia91"34'
Sodo Wojciech90"27'
Mentlewicz Mateusz88"55'
Łuczak Radosław83"44'
Gajos Jakub83"19'
Waszkiewicz Magdalena75"20'
Mohamed Nazia59"57'
Rogaczewska Paulina59"50'
Kralewska Olga58"01'
Skarbińska Agnieszka55"54'
Albigowska-Sodo Katarzyna45"28'
Urbańska Agnieszka42"49'
Marcinkowska Karolina30"10'
Leśniewska Dorota10"33'
Głowacka Agnieszka10"01'

Czas setów: 21 godz. 1 min 25 s

OPENDAMSKI

1025 min 1 s

14"08'
1 set
Glaza Tomasz3
Wodniczak Daniel0
12"45'
1 set
Ornowski Marcin3
Sokołowski Andrzej2
10"30'
1 set
Moszyński Patryk3
Glaza Tomasz1
10"19'
2 set
Michalak Paweł3
Mentlewicz Mateusz2
9"59'
4 set
Michalak Paweł2
Grochowski Patryk3
9"30'
2 set
Michałowski Krzysztof3
Sodo Wojciech0
8"58'
5 set
Michalak Paweł2
Grochowski Patryk3
8"38'
1 set
Sodo Wojciech3
Gajos Jakub1
8"24'
1 set
Grochowski Patryk3
Firfas Rafał1
8"21'
3 set
Michałowski Krzysztof0
Skorek Mateusz3

236 min 24 s

12"14'
4 set
Waszkiewicz Magdalena3
Mohamed Nazia1
7"36'
4 set
Kralewska Olga3
Kozikowska Paulina1
7"30'
3 set
Waszkiewicz Magdalena3
Kralewska Olga0
7"22'
3 set
Waszkiewicz Magdalena3
Albigowska-Sodo Katarzyna0
7"18'
2 set
Waszkiewicz Magdalena3
Mohamed Nazia1
7"08'
2 set
Kozikowska Paulina0
Mohamed Nazia3
7"07'
3 set
Waszkiewicz Magdalena3
Mohamed Nazia1
5"56'
3 set
Kralewska Olga3
Kozikowska Paulina1
5"27'
1 set
Waszkiewicz Magdalena3
Albigowska-Sodo Katarzyna0
5"24'
4 set
Albigowska-Sodo Katarzyna3
Skarbińska Agnieszka1

Małych punktów: 5499

OPENDAMSKI

4017

Grochowski Patryk205
Łuczak Radosław188
Michalak Paweł183
Moszyński Patryk179
Mohamed Nazia179
Ornowski Marcin172
Wodniczak Daniel170
Gajos Jakub165
Mentlewicz Mateusz163
Michałowski Krzysztof160

1482

Waszkiewicz Magdalena142
Mohamed Nazia138
Kralewska Olga126
Albigowska-Sodo Katarzyna125
Skarbińska Agnieszka123
Głowacka Agnieszka118
Rogaczewska Paulina117
Linowska Katarzyna101
Leśniewska Dorota101
Kremblewska Magdalena100

Wszystkich rozegranych setów: 318

OPENDAMSKI

227

91


Wszystkich rozegranych meczów: 96

OPENDAMSKIJUNIORSKI

63

29

4


Szybkość zdobycia punktów

OPENDAMSKI
0.36'
2 set
Kempa Maciej3
Greczka Dariusz0
0.45'
3 set
Kempa Maciej3
Greczka Dariusz0
0.82'
4 set
Mohamed Nazia1
Łuczak Radosław3
0.82'
1 set
Kempa Maciej3
Greczka Dariusz0
0.82'
3 set
Mohamed Nazia1
Łuczak Radosław3
0.82'
2 set
Mohamed Nazia1
Łuczak Radosław3
1.18'
1 set
Mohamed Nazia1
Łuczak Radosław3
11.36'
2 set
Karaś Zbigniew0
Meckien Bartosz3
11.82'
2 set
Kapuściński Rafał0
Skorek Mateusz3
13.36'
1 set
Kapuściński Rafał0
Skorek Mateusz3
11.45'
3 set
Urbańska Agnieszka3
Kremblewska Magdalena0
11.82'
1 set
Albigowska-Sodo Katarzyna3
Marcinkowska Karolina0
12.09'
1 set
Urbańska Agnieszka3
Kremblewska Magdalena0
14.45'
2 set
Kralewska Olga3
Aftyka Beata0
14.82'
1 set
Kralewska Olga3
Aftyka Beata0
14.91'
3 set
Kralewska Olga3
Aftyka Beata0
15.00'
2 set
Urbańska Agnieszka3
Kremblewska Magdalena0
15.18'
1 set
Kralewska Olga3
Marcinkowska Karolina0
15.45'
3 set
Albigowska-Sodo Katarzyna3
Marcinkowska Karolina0
15.64'
1 set
Głowacka Agnieszka0
Skarbińska Agnieszka3

Decyzji sędziowskich: 12 (0,3%)

Stroke 3
25%
Let 7
58,3%
Nolet 2
16,7%

OPENDAMSKI
3 4%
0-3-0
Konopa Bartosz3
Greczka Dariusz1
2 2,6%
0-2-0
Mohamed Nazia3
Wodniczak Daniel1
1 1,3%
1-0-0
Łuczak Radosław3
Bobkowski Przemysław1
1 1,8%
1-0-0
Łuczak Radosław3
Ledziński Filip0
1 1,4%
0-1-0
Sodo Wojciech1
Kurek Michał3
1 1,5%
0-0-1
Ornowski Marcin3
Kroll Adam1
2 3,9%
0-1-1
Mohamed Nazia3
Skarbińska Agnieszka0
1 1,9%
1-0-0
Marcinkowska Karolina3
Urbańska Agnieszka0




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0