Najdłuższy mecz

OPENOPEN - eliminacjeDamski
56"58'Skorek Mateusz2
Gajewski Grzegorz3
56"16'Wojnarski Marek2
Atras Przemysław3
54"04'Kondratowicz Łukasz3
Rusek Stanisław2
50"10'Sikora Grzegorz3
Popko Łukasz2
46"21'Sikora Grzegorz3
Szymanowski Marek2
44"51'Peukert Tomasz3
Kasperek Michał2
43"37'Mazurkiewicz Filip1
Kozik Marcin3
43"12'Shinnie Chris3
Spoljar Domagoj1
42"27'Peukert Tomasz3
Przybitkowski Kamil2
40"39'Popko Łukasz3
Przybysz Grzegorz2
50"50'Gnitecki Przemysław2
Przybitkowski Kamil3
43"33'Mikołajczak Piotr1
Dyrtkowski Dariusz3
41"17'Zalewski Jakub2
Lasota Andrzej3
39"34'Jastrzębski Jakub3
Sokołowski Łukasz2
39"21'Kapuściński Bartosz2
Kowalik Maciej3
37"38'Mikuła Grzegorz1
Kieruzal Piotr3
37"01'Kieruzal Piotr1
Dyrtkowski Dariusz3
36"04'Oleksy Jarosław2
Sokołowski Łukasz3
35"04'Kowalik Maciej2
Kurek Michał3
33"22'Mikołajczak Piotr2
Samborski Piotr3
40"59'Kozikowska Paulina3
Kralewska Olga2
40"12'Sielska Paulina2
Buczkowska Ewa3
37"38'Waszkiewicz Magdalena3
Surdziel Aleksandra1
34"30'Ślipczyńska Alicja3
Kornowska Małgorzata1
34"07'Jacobs Retha3
Zarówna Klaudyna2
34"05'Mohamed Nazia3
Sielska Paulina2
33"53'Kosińska Agnieszka2
Surdziel Aleksandra3
33"18'Sielska Paulina3
Skarbińska Agnieszka2
32"32'Kałmuczak Monika3
Surdziel Aleksandra1
30"02'Waszkiewicz Magdalena3
Buczkowska Ewa1

Najdłużej na korcie

OPENOPEN - eliminacjeDamski
Popko Łukasz155"42'
Peukert Tomasz149"56'
Atras Przemysław148"45'
Kozik Marcin131"44'
Pyda Andrzej128"53'
Gajewski Grzegorz124"58'
Skorek Mateusz124"45'
Wojnarski Marek121"49'
Khan Tahir114"21'
Wasilewski Jakub113"15'
Banasiak Tomasz125"58'
Sokołowski Łukasz120"56'
Kowalik Maciej120"12'
Kieruzal Piotr113"25'
Dyrtkowski Dariusz112"25'
Mikuła Grzegorz98"18'
Mikołajczak Piotr97"23'
Podgórski Bartłomiej96"18'
Samborski Piotr94"08'
Zalewski Jakub91"44'
Sielska Paulina114"34'
Waszkiewicz Magdalena112"30'
Buczkowska Ewa107"43'
Mohamed Nazia105"34'
Surdziel Aleksandra101"25'
Dominiak Zuzanna97"29'
Kornowska Małgorzata96"27'
Wszołek Karolina91"28'
Rogaczewska Paulina88"14'
Cielecka Justyna87"54'

Czas setów: 59 godz. 7 min 18 s

OPENOPEN - eliminacjeDamski

1524 min 51 s

15"13'
3 set
Atras Przemysław3
Khan Tahir0
14"02'
4 set
Kondratowicz Łukasz3
Rusek Stanisław2
13"50'
2 set
Dominiak Kamil0
Atras Przemysław3
13"38'
5 set
Skorek Mateusz2
Gajewski Grzegorz3
13"11'
4 set
Wojnarski Marek2
Atras Przemysław3
12"04'
2 set
Wasilewski Jakub3
Pyda Andrzej1
11"51'
5 set
Nowisz Wojciech2
Andrzejczak Karol3
11"51'
3 set
Kozik Marcin1
Pyda Andrzej3
11"35'
5 set
Peukert Tomasz3
Przybitkowski Kamil2
11"34'
5 set
Wojnarski Marek2
Atras Przemysław3

1062 min 17 s

13"29'
3 set
Mikołajczak Piotr1
Dyrtkowski Dariusz3
13"03'
1 set
Gnitecki Przemysław2
Przybitkowski Kamil3
12"37'
4 set
Banasiak Tomasz3
Szenfeld Artur1
11"49'
3 set
Kapuściński Bartosz2
Kowalik Maciej3
11"31'
4 set
Jastrzębski Jakub3
Sokołowski Łukasz2
11"23'
3 set
Mikuła Grzegorz1
Kieruzal Piotr3
11"16'
4 set
Mikołajczak Piotr1
Dyrtkowski Dariusz3
10"45'
3 set
Śmiałek Maciej3
Owczarz Jakub0
9"58'
3 set
Oleksy Jarosław0
Peukert Tomasz3
9"41'
2 set
Mikołajczak Piotr1
Dyrtkowski Dariusz3

960 min 10 s

12"15'
4 set
Kałmuczak Monika3
Surdziel Aleksandra1
11"04'
4 set
Waszkiewicz Magdalena3
Surdziel Aleksandra1
10"39'
1 set
Buczkowska Ewa0
Kornowska Małgorzata3
9"41'
1 set
Ślipczyńska Alicja3
Kornowska Małgorzata1
9"02'
3 set
Kozikowska Paulina0
Wszołek Karolina3
8"46'
3 set
Waszkiewicz Magdalena3
Surdziel Aleksandra1
8"34'
2 set
Kozikowska Paulina0
Wszołek Karolina3
8"30'
1 set
Sielska Paulina2
Buczkowska Ewa3
7"54'
3 set
Mohamed Nazia1
Dominiak Zuzanna3
7"50'
2 set
Kałmuczak Monika3
Surdziel Aleksandra1

Małych punktów: 10509

OPENOPEN - eliminacjeDamski

4089

Popko Łukasz193
Wasilewski Jakub169
Poleshchuk Daniel165
Peukert Tomasz163
Atras Przemysław162
Kozik Marcin159
Tyma Konrad157
Wojnarski Marek155
Pyda Andrzej154
Kondratowicz Łukasz151

3342

Kowalik Maciej213
Banasiak Tomasz184
Sokołowski Łukasz182
Dyrtkowski Dariusz178
Oleksy Jarosław175
Szenfeld Artur150
Mikołajczak Piotr150
Podgórski Bartłomiej150
Samborski Piotr147
Kieruzal Piotr143

3078

Sielska Paulina180
Mohamed Nazia167
Dominiak Zuzanna165
Waszkiewicz Magdalena162
Surdziel Aleksandra158
Lubińska Dominika154
Witkowska Dominika153
Buczkowska Ewa151
Zarówna Klaudyna149
Kralewska Olga146

Wszystkich rozegranych setów: 601

OPENOPEN - eliminacjeDamski

239

186

176


Wszystkich rozegranych meczów: 169

OPENOPEN - eliminacjeDamski

69

51

49


Szybkość zdobycia punktów

OPENOPEN - eliminacjeDamski
0.18'
3 set
Przybitkowski Kamil0
Łuczak Radosław3
0.18'
3 set
Matejski Tomasz3
Stachowiak Jarosław0
0.18'
2 set
Spoljar Domagoj0
Kondratowicz Łukasz3
0.18'
2 set
Przybitkowski Kamil0
Łuczak Radosław3
0.18'
3 set
Khan Kaleemullah3
Spoljar Domagoj0
0.18'
3 set
Dominiak Kamil3
Gałecki Tomasz0
0.18'
2 set
Matejski Tomasz3
Stachowiak Jarosław0
0.18'
3 set
Sikora Grzegorz0
Rusek Stanisław3
0.18'
1 set
Przybitkowski Kamil0
Łuczak Radosław3
0.18'
2 set
Khan Kaleemullah3
Spoljar Domagoj0
0.18'
2 set
Dyrtkowski Dariusz3
Gnitecki Przemysław0
0.18'
2 set
Oleksy Jarosław3
Owczarz Jakub0
0.18'
3 set
Szenfeld Artur0
Przybitkowski Kamil3
0.18'
2 set
Łuczak Radosław0
Lasota Andrzej3
0.18'
1 set
Jastrzębski Jakub0
Staszkiewicz Jakub3
0.18'
3 set
Dyrtkowski Dariusz3
Gnitecki Przemysław0
0.18'
2 set
Szenfeld Artur0
Przybitkowski Kamil3
0.18'
3 set
Oleksy Jarosław3
Owczarz Jakub0
0.27'
3 set
Jastrzębski Jakub0
Staszkiewicz Jakub3
0.27'
3 set
Łuczak Radosław0
Lasota Andrzej3
13.82'
3 set
Marcinkowska Karolina0
Grzechowiak Dorota3
14.27'
3 set
Cielecka Justyna0
Witkowska Dominika3
15.36'
1 set
Cielecka Justyna0
Witkowska Dominika3
15.73'
4 set
Kwaśniewska Karolina1
Kralewska Olga3
15.73'
2 set
Albigowska-Sodo Katarzyna0
Kamińska Magda3
15.73'
1 set
Lubińska Dominika3
Kwaśniewska Karolina0
16.00'
2 set
Marcinkowska Karolina0
Grzechowiak Dorota3
16.18'
2 set
Kralewska Olga3
Kosińska Agnieszka0
16.55'
1 set
Sielska Paulina0
Jacobs Retha3
16.73'
3 set
Zarówna Klaudyna2
Witkowska Dominika3

Decyzji sędziowskich: 181 (1.7%)

Stroke 54
29.8%
Let 123
68%
Nolet 4
2.2%

OPENOPEN - eliminacjeDamski
17 28.8%
7-9-1
Khan Tahir3
Khan Kaleemullah0
16 16.2%
0-16-0
Wojnarski Marek2
Atras Przemysław3
11 18%
5-6-0
Kozik Marcin0
Khan Tahir3
9 15%
4-5-0
Khan Tahir3
Kondratowicz Łukasz0
7 12.3%
3-4-0
Andrzejczak Karol0
Mazurkiewicz Filip3
6 10.7%
0-6-0
Dominiak Kamil0
Atras Przemysław3
6 9.8%
0-6-0
Skorek Mateusz0
Khan Tahir3
4 9.1%
1-2-1
Shinnie Chris0
Poleshchuk Daniel3
3 4.9%
0-3-0
Gałecki Tomasz3
Przybitkowski Kamil0
3 6.4%
1-2-0
Tyma Konrad3
Matejski Tomasz0
10 9.2%
6-4-0
Gnitecki Przemysław2
Przybitkowski Kamil3
5 10.2%
1-4-0
Śmiałek Maciej0
Popko Łukasz3
5 6.3%
0-5-0
Kieruzal Piotr3
Śmiałek Maciej1
4 6.2%
1-2-1
Oleksy Jarosław0
Peukert Tomasz3
4 4.7%
0-4-0
Samborski Piotr1
Mikuła Grzegorz3
4 3.7%
1-3-0
Jastrzębski Jakub3
Sokołowski Łukasz2
4 7.5%
4-0-0
Kowalik Maciej3
Staszkiewicz Jakub0
3 5.9%
0-3-0
Stachowiak Jarosław3
Jastrzębski Jakub0
3 2.9%
0-3-0
Zalewski Jakub2
Lasota Andrzej3
2 2.9%
1-1-0
Kieruzal Piotr1
Kasperek Michał3
11 14.5%
5-6-0
Kornowska Małgorzata3
Wszołek Karolina1
5 6.7%
0-5-0
Mohamed Nazia1
Dominiak Zuzanna3
3 3.3%
3-0-0
Mohamed Nazia3
Sielska Paulina2
3 6%
0-3-0
Ślipczyńska Alicja0
Kamińska Magda3
2 3.3%
1-1-0
Kwaśniewska Karolina1
Kralewska Olga3
2 2.3%
2-0-0
Jacobs Retha3
Zarówna Klaudyna2
2 2.3%
0-2-0
Zarówna Klaudyna2
Witkowska Dominika3
1 1.9%
0-0-1
Cielecka Justyna3
Kozikowska Paulina0
1 1.4%
0-1-0
Waszkiewicz Magdalena3
Buczkowska Ewa1
1 1.7%
1-0-0
Kamińska Magda3
Jacobs Retha1




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0