Najdłuższy mecz

OPENDAMSKAOPEN - Eliminacje
74"21'Kondratowicz Łukasz1
Khan Tahir3
63"20'Hemmerling Piotr2
Kotra Michał3
62"29'Atras Przemysław1
Spoljar Domagoj3
60"16'Khan Kaleemullah2
Atras Przemysław3
56"01'Khan Kaleemullah3
Przybysz Grzegorz1
55"28'Atras Przemysław3
Pełczyński Adam1
48"49'Rykowski Rafał2
Nowisz Wojciech3
48"17'Przytuła Michał3
Kondratowicz Łukasz2
48"06'Kotra Mateusz3
Spoljar Domagoj1
45"25'Shinnie Chris2
Kotra Mateusz3
37"40'Szymaniak Kinga3
Kornowska Małgorzata1
34"58'Ślipczyńska Alicja3
Krzywicka Paulina1
33"47'Zaręba Anita1
Cerlich Małgorzata3
33"39'Witkowska Dominika3
Ryfa Natalia1
33"28'Grzechowiak Dorota3
Krzywicka Paulina2
33"19'Zielińska Magdalena2
Rutkiewicz Sylwia3
32"36'Kotra Sylwia3
Wszołek Karolina2
31"29'Szymaniak Kinga2
Jacobs Retha3
31"18'Witkowska Dominika3
Jacobs Retha1
31"12'Ryfa Natalia3
Zarówna Klaudyna2
777"31'Kurek Michał3
Maciejewski Adam0
45"00'Podgórski Bartłomiej2
Rogalski Mikołaj3
37"48'Mróz Jacek3
Peukert Tomasz1
37"43'Hibner Jacek1
Gnitecki Przemysław3
36"03'Kurek Michał3
Rogalski Mikołaj2
35"05'Mróz Jacek1
Wąsowski Paweł3
35"01'Podgórski Bartłomiej3
Zieliński Mateusz2
32"41'Zieliński Jakub2
Szubert Jacek3
31"34'Ganczarski Marcin1
Rewilak Bartosz3
31"30'Machno Artur3
Wilas Dawid1

Najdłużej na korcie

OPENDAMSKAOPEN - Eliminacje
Atras Przemysław190"14'
Kondratowicz Łukasz178"48'
Spoljar Domagoj171"52'
Khan Tahir155"25'
Khan Kaleemullah146"09'
Hemmerling Piotr145"54'
Rykowski Rafał143"23'
Pełczyński Adam139"00'
Kotra Mateusz133"35'
Kotra Michał128"46'
Szymaniak Kinga105"39'
Krzywicka Paulina100"03'
Jacobs Retha99"31'
Stasik-Makowska Ewelina91"50'
Sielska Paulina91"21'
Zielińska Magdalena89"32'
Ryfa Natalia89"15'
Ślipczyńska Alicja87"37'
Witkowska Dominika85"46'
Owcarz Katarzyna80"59'
Maciejewski Adam848"06'
Kurek Michał818"10'
Podgórski Bartłomiej123"21'
Rogalski Mikołaj102"39'
Mróz Jacek98"18'
Ganczarski Marcin97"39'
Rewilak Bartosz95"25'
Zieliński Jakub91"35'
Szczęsny Szymon89"12'
Peukert Tomasz80"00'

Czas setów: 75 godz. 11 min 47 s

OPENDAMSKAOPEN - Eliminacje

1717 min 36 s

48"03'
1 set
Kondratowicz Łukasz1
Khan Tahir3
19"34'
4 set
Khan Kaleemullah3
Przybysz Grzegorz1
19"13'
4 set
Przytuła Michał3
Kondratowicz Łukasz2
19"13'
4 set
Hemmerling Piotr2
Kotra Michał3
19"00'
4 set
Atras Przemysław1
Spoljar Domagoj3
16"08'
2 set
Atras Przemysław1
Spoljar Domagoj3
15"31'
3 set
Atras Przemysław3
Pełczyński Adam1
14"56'
5 set
Khan Kaleemullah2
Atras Przemysław3
13"56'
3 set
Khan Kaleemullah2
Atras Przemysław3
13"38'
2 set
Atras Przemysław3
Pełczyński Adam1

1091 min 4 s

12"01'
4 set
Szymaniak Kinga3
Kornowska Małgorzata1
10"26'
3 set
Stasik-Makowska Ewelina0
Owcarz Katarzyna3
9"49'
3 set
Ślipczyńska Alicja3
Krzywicka Paulina1
8"51'
2 set
Ślipczyńska Alicja3
Szymaniak Kinga0
8"48'
4 set
Zaręba Anita1
Cerlich Małgorzata3
8"45'
3 set
Witkowska Dominika3
Ryfa Natalia1
8"42'
4 set
Szymaniak Kinga2
Jacobs Retha3
8"38'
3 set
Krzywicka Paulina3
Buczkowska Ewa1
8"26'
2 set
Witkowska Dominika3
Ryfa Natalia1
8"15'
1 set
Zaborowska Aneta0
Jacobs Retha3

1703 min 7 s

763"46'
1 set
Kurek Michał3
Maciejewski Adam0
14"04'
1 set
Maciejewski Adam1
Mróz Jacek3
13"13'
4 set
Mróz Jacek3
Peukert Tomasz1
10"23'
1 set
Popko Łukasz3
Maciejewski Adam0
9"51'
1 set
Hibner Jacek1
Gnitecki Przemysław3
9"36'
3 set
Hibner Jacek1
Gnitecki Przemysław3
9"18'
3 set
Rogalski Mikołaj0
Terlecki Jarosław3
9"04'
2 set
Mróz Jacek1
Wąsowski Paweł3
9"00'
1 set
Stachowiak Jarosław0
Tyma Konrad3
8"59'
4 set
Podgórski Bartłomiej2
Rogalski Mikołaj3

Małych punktów: 11379

OPENDAMSKAOPEN - Eliminacje

4423

Hemmerling Piotr192
Rykowski Rafał188
Spoljar Domagoj184
Tyma Konrad181
Kotra Mateusz180
Pełczyński Adam174
Shinnie Chris170
Matejski Tomasz169
Khan Tahir167
Kondratowicz Łukasz165

3867

Krzywicka Paulina193
Jacobs Retha188
Ryfa Natalia185
Grzechowiak Dorota176
Kamińska Magda165
Szymaniak Kinga162
Owcarz Katarzyna161
Stasik-Makowska Ewelina156
Witkowska Dominika154
Zielińska Magdalena142

3089

Szczęsny Szymon203
Podgórski Bartłomiej190
Rewilak Bartosz174
Ganczarski Marcin164
Zieliński Jakub153
Zalewski Jakub148
Peukert Tomasz140
Roguski Jakub139
Nabzdyk Tomasz136
Rogalski Mikołaj135

Wszystkich rozegranych setów: 648

OPENDAMSKAOPEN - Eliminacje

247

226

175


Wszystkich rozegranych meczów: 178

OPENDAMSKAOPEN - Eliminacje

66

66

46


Szybkość zdobycia punktów

OPENDAMSKAOPEN - Eliminacje
15.82'
2 set
Gnitecki Przemysław0
Nowisz Wojciech3
16.36'
2 set
Matejski Tomasz1
Hemmerling Piotr3
17.45'
2 set
Pietras Krzysztof0
Jaworski Jakub3
17.82'
3 set
Rykowski Rafał3
Khan Tahir0
18.36'
2 set
Shinnie Chris3
Jaworski Jakub0
18.45'
1 set
Popko Łukasz2
Jaworski Jakub3
18.55'
1 set
Machno Artur0
Pełczyński Adam3
18.73'
1 set
Matejski Tomasz1
Hemmerling Piotr3
19.00'
3 set
Przybysz Grzegorz1
Tyma Konrad3
19.00'
3 set
Khan Tahir3
Chomicki Piotr0
6.45'
4 set
Krzywicka Paulina3
Buczkowska Ewa1
11.00'
3 set
Kwaśniewska Karolina0
Kamińska Magda3
11.91'
3 set
Bryś Ewelina0
Sawicka Agnieszka3
13.91'
1 set
Kaniewska Emilia3
Zaborowska Aneta0
14.09'
2 set
Albigowska-Sodo Katarzyna3
Bryś Ewelina0
14.09'
2 set
Zarówna Klaudyna3
Sawicka Agnieszka0
14.18'
2 set
Sonik Julia0
Owcarz Katarzyna3
14.27'
3 set
Kaniewska Emilia3
Zaborowska Aneta0
14.82'
3 set
Kornowska Małgorzata3
Bilewicz-Morcinek Katarzyna0
15.00'
2 set
Stasik-Makowska Ewelina0
Owcarz Katarzyna3
2.46'
2 set
Maciejewski Adam1
Mróz Jacek3
2.91'
2 set
Maciejewski Adam1
Mróz Jacek3
11.73'
2 set
Mróz Jacek0
Szczęsny Szymon3
14.64'
2 set
Podgórski Bartłomiej1
Roguski Jakub3
15.64'
4 set
Szczęsny Szymon3
Roguski Jakub2
16.09'
2 set
Banasiak Tomasz1
Hibner Jacek3
16.45'
2 set
Pierzgalski Marcin0
Chomicki Piotr3
16.91'
1 set
Głębocki Jakub3
Szczęsny Szymon2
16.91'
3 set
Kurek Michał1
Szczęsny Szymon3
17.09'
2 set
Podgórski Bartłomiej3
Banasiak Tomasz1

Decyzji sędziowskich: 239 (2,1%)

Stroke 84
35,1%
Let 143
59,8%
Nolet 12
5%

OPENDAMSKAOPEN - Eliminacje
39 37,9%
15-19-5
Atras Przemysław1
Spoljar Domagoj3
22 20,6%
4-18-0
Khan Kaleemullah3
Przybysz Grzegorz1
20 16,8%
9-11-0
Hemmerling Piotr2
Kotra Michał3
17 20,2%
8-9-0
Khan Tahir1
Wojnarski Marek3
15 18,3%
4-11-0
Kondratowicz Łukasz1
Khan Tahir3
12 15,2%
5-6-1
Terlecki Jarosław1
Khan Kaleemullah3
6 13%
2-4-0
Khan Kaleemullah0
Kotra Mateusz3
6 10,7%
2-4-0
Tyma Konrad0
Kotra Mateusz3
5 9,1%
3-2-0
Terlecki Jarosław0
Khan Tahir3
5 8,8%
3-2-0
Przytuła Michał3
Wąsowski Paweł0
8 13,6%
1-7-0
Ślipczyńska Alicja3
Szymaniak Kinga0
5 5,4%
3-1-1
Witkowska Dominika3
Jacobs Retha1
3 6,1%
3-0-0
Ślipczyńska Alicja0
Ryfa Natalia3
3 3,9%
1-2-0
Owcarz Katarzyna3
Kaniewska Emilia2
2 2,9%
1-1-0
Sielska Paulina1
Wszołek Karolina3
1 1,4%
0-0-1
Ślipczyńska Alicja3
Krzywicka Paulina1
1 0,9%
1-0-0
Grzechowiak Dorota3
Krzywicka Paulina2
1 2%
0-1-0
Sonik Julia0
Szymaniak Kinga3
1 1,2%
0-0-1
Szymaniak Kinga2
Jacobs Retha3
1 2,2%
0-1-0
Albigowska-Sodo Katarzyna0
Grzechowiak Dorota3
14 17,1%
9-5-0
Mróz Jacek3
Peukert Tomasz1
4 8,9%
1-3-0
Tyma Konrad3
Bolechała Tomasz0
3 5,7%
0-3-0
Rewilak Bartosz3
Zieliński Mateusz0
3 4,2%
0-3-0
Hibner Jacek1
Gnitecki Przemysław3
3 4,5%
0-3-0
Banasiak Tomasz0
Zalewski Jakub3
2 2,4%
2-0-0
Zalewski Jakub2
Roguski Jakub3
2 3,5%
0-2-0
Rewilak Bartosz0
Popko Łukasz3
2 3,2%
0-2-0
Rogalski Mikołaj0
Terlecki Jarosław3
1 2,2%
1-0-0
Mróz Jacek0
Szczęsny Szymon3
1 1,9%
0-1-0
Wąsowski Paweł3
Zalewski Jakub0




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0