Najdłuższy mecz

OPENKOBIETOPEN eliminacje
69"12'Khan Tahir2
Atras Przemysław3
58"15'Marszał Adrian3
Rusek Stanisław2
53"47'Atras Przemysław2
Pełczyński Adam3
50"37'Hemmerling Piotr3
Przytuła Michał2
48"17'Kotra Mateusz3
Rykowski Rafał1
47"14'Kotra Mateusz3
Wojnarski Marek1
46"03'Pyda Andrzej1
Kotra Mateusz3
45"23'Marszał Adrian2
Jaworski Jakub3
42"23'Pyda Andrzej2
Andrzejczak Karol3
41"43'Tyma Konrad1
Khan Tahir3
49"00'Szymaniak Kinga2
Ślipczyńska Alicja3
40"08'Honkisz Agnieszka2
Sielska Paulina3
35"52'Sielska Paulina1
Bellinger Karolina3
33"57'Honkisz Agnieszka2
Grzechowiak Dorota3
32"50'Żabska Anna3
Stasik-Makowska Ewelina2
31"35'Owcarz Katarzyna2
Wasilewska Kinga3
29"55'Bellinger Karolina3
Owcarz Katarzyna1
29"11'Ślipczyńska Alicja1
Zarówna Klaudyna3
28"14'Krzywicka Paulina1
Witkowska Dominika3
27"52'Kotra Sylwia1
Wszołek Karolina3
44"37'Żak Marcin3
Zalewski Jakub2
42"32'Zalewski Jakub2
Banasiak Tomasz3
41"47'Zioło Artur2
Stypa Maciej3
40"59'Wojciechowski Michał3
Stypa Maciej1
39"28'Dziewanowski Marek2
Wilas Dawid3
37"58'Kowalewski Konrad3
Wilas Dawid2
36"49'Podgórski Bartłomiej1
Stachowiak Jarosław3
36"41'Podgórski Bartłomiej3
Banasiak Tomasz2
36"40'Wojciechowski Michał2
Kowalewski Konrad3
36"03'Rogalski Mikołaj1
Kaleta Grzegorz3

Najdłużej na korcie

OPENKOBIETOPEN eliminacje
Atras Przemysław184"13'
Kotra Mateusz180"17'
Pełczyński Adam160"40'
Marszał Adrian154"14'
Rykowski Rafał153"48'
Rusek Stanisław130"43'
Kaleta Grzegorz124"54'
Khan Tahir123"33'
Przybysz Grzegorz118"21'
Grabowski Marcin117"19'
Sielska Paulina107"08'
Szymaniak Kinga101"32'
Bellinger Karolina97"14'
Ślipczyńska Alicja94"13'
Grzechowiak Dorota92"35'
Wszołek Karolina87"57'
Honkisz Agnieszka87"43'
Ziomek Sylwia83"56'
Witkowska Dominika76"54'
Kornowska Małgorzata75"03'
Kowalewski Konrad132"43'
Wojciechowski Michał131"55'
Dziewanowski Marek129"04'
Banasiak Tomasz117"57'
Żak Marcin117"35'
Zalewski Jakub108"55'
Stypa Maciej108"24'
Wilas Dawid107"29'
Wysocki Tymoteusz101"55'
Podgórski Bartłomiej101"39'

Czas setów: 60 godz. 55 min 5 s

OPENKOBIETOPEN eliminacje

1541 min 59 s

18"36'
5 set
Khan Tahir2
Atras Przemysław3
18"17'
3 set
Andrzejczak Karol3
Kotra Michał0
15"36'
5 set
Atras Przemysław2
Pełczyński Adam3
14"49'
2 set
Kotra Mateusz0
Shinnie Chris3
14"19'
4 set
Kotra Mateusz3
Rykowski Rafał1
14"02'
3 set
Kotra Mateusz3
Wojnarski Marek1
13"48'
1 set
Tyma Konrad1
Khan Tahir3
13"41'
3 set
Khan Tahir2
Atras Przemysław3
13"24'
4 set
Khan Tahir2
Atras Przemysław3
13"08'
3 set
Nowisz Wojciech0
Rykowski Rafał3

871 min 38 s

10"23'
5 set
Szymaniak Kinga2
Ślipczyńska Alicja3
10"16'
1 set
Szymaniak Kinga2
Ślipczyńska Alicja3
10"05'
1 set
Bellinger Karolina3
Owcarz Katarzyna1
9"29'
2 set
Kamińska Magda3
Witkowska Dominika0
9"27'
4 set
Sielska Paulina1
Bellinger Karolina3
9"12'
1 set
Kamińska Magda3
Witkowska Dominika0
9"06'
4 set
Szymaniak Kinga2
Ślipczyńska Alicja3
8"27'
5 set
Honkisz Agnieszka2
Sielska Paulina3
8"26'
1 set
Wszołek Karolina0
Szymaniak Kinga3
8"23'
3 set
Sielska Paulina1
Bellinger Karolina3

1241 min 28 s

11"02'
3 set
Jaworski Jakub2
Szkudlarek Michał1
10"59'
1 set
Rogalski Mikołaj1
Kaleta Grzegorz3
10"50'
3 set
Wojciechowski Michał3
Stypa Maciej1
10"37'
2 set
Dziewanowski Marek0
Ganczarski Marcin3
10"03'
3 set
Ganczarski Marcin0
Tyma Konrad3
10"01'
1 set
Żak Marcin3
Zalewski Jakub2
10"00'
1 set
Ganczarski Marcin0
Tyma Konrad3
9"58'
1 set
Nabzdyk Tomasz3
Banasiak Tomasz0
9"31'
2 set
Wojciechowski Michał3
Stypa Maciej1
9"25'
1 set
Wojciechowski Michał3
Stypa Maciej1

Małych punktów: 10774

OPENKOBIETOPEN eliminacje

4116

Marszał Adrian201
Grabowski Marcin190
Kotra Mateusz187
Khan Tahir183
Tyma Konrad183
Rykowski Rafał182
Shinnie Chris179
Pełczyński Adam177
Atras Przemysław176
Przybysz Grzegorz174

3015

Grzechowiak Dorota165
Wszołek Karolina163
Szymaniak Kinga156
Ziomek Sylwia152
Bellinger Karolina149
Sielska Paulina146
Witkowska Dominika146
Owcarz Katarzyna145
Honkisz Agnieszka142
Kornowska Małgorzata140

3643

Kowalewski Konrad200
Dziewanowski Marek180
Żak Marcin175
Wojciechowski Michał174
Banasiak Tomasz168
Nabzdyk Tomasz150
Wysocki Tymoteusz146
Głębocki Jakub145
Stachowiak Jarosław144
Podgórski Bartłomiej144

Wszystkich rozegranych setów: 605

OPENKOBIETOPEN eliminacje

229

174

202


Wszystkich rozegranych meczów: 164

OPENKOBIETOPEN eliminacje

61

49

54


Szybkość zdobycia punktów

OPENKOBIETOPEN eliminacje
1.27'
4 set
Kowalski Dominik3
Popko Łukasz1
11.09'
1 set
Wojnarski Marek3
Kurek Michał2
14.09'
2 set
Marszał Adrian0
Tyma Konrad3
14.64'
3 set
Marszał Adrian0
Tyma Konrad3
15.45'
3 set
Khan Tahir3
Khan Zeeshan0
16.09'
1 set
Matejski Tomasz2
Grabowski Marcin3
16.18'
2 set
Wojnarski Marek3
Kurek Michał2
16.64'
3 set
Khan Kaleemullah3
Mazurkiewicz Filip0
17.00'
1 set
Wojnarski Marek3
Kondratowicz Łukasz0
17.55'
3 set
Wojnarski Marek3
Kondratowicz Łukasz0
0.27'
3 set
Żabska AnnaW
Owcarz Katarzyna3
13.36'
1 set
Żabska AnnaW
Owcarz Katarzyna3
13.64'
2 set
Kotra Sylwia0
Kamińska Magda3
14.45'
1 set
Płaczek Aldona0
Kotra Sylwia3
15.00'
1 set
Owcarz Katarzyna3
Płaczek Aldona0
15.27'
1 set
Kotra Sylwia0
Kamińska Magda3
15.36'
2 set
Owcarz Katarzyna3
Płaczek Aldona0
15.36'
3 set
Kornowska Małgorzata0
Krzywicka Paulina3
15.45'
2 set
Płaczek Aldona0
Kotra Sylwia3
15.55'
3 set
Kotra Sylwia0
Kamińska Magda3
13.27'
4 set
Podgórski Bartłomiej3
Banasiak Tomasz2
14.09'
4 set
Bellinger Mark2
Stolicki Norbert3
15.64'
2 set
Stachowiak Jarosław3
Peukert Tomasz2
15.91'
2 set
Rogalski Mikołaj3
Maciejewski Adam0
16.55'
1 set
Stolicki Norbert3
Rewilak BartoszW
17.45'
1 set
Dziewanowski Marek3
Dudek Kamil1
17.91'
2 set
Rogalski Mikołaj3
Żak Marcin0
18.55'
4 set
Stachowiak Jarosław3
Peukert Tomasz2
19.00'
4 set
Bellinger Mark1
Wojciechowski Michał3
19.55'
2 set
Kowalewski Konrad2
Głębocki Jakub3

Decyzji sędziowskich: 128 (1,2%)

Stroke 36
28,1%
Let 88
68,8%
Nolet 4
3,1%

OPENKOBIETOPEN eliminacje
11 15,9%
6-4-1
Kotra Mateusz0
Shinnie Chris3
6 8,1%
0-6-0
Kotra Mateusz3
Wojnarski Marek1
6 8,2%
3-3-0
Rusek Stanisław1
Khan Kaleemullah3
6 7,8%
3-3-0
Marszał Adrian3
Kaleta Grzegorz1
6 11,5%
2-4-0
Khan Tahir3
Jaworski Jakub0
5 6,5%
3-2-0
Tyma Konrad1
Khan Tahir3
3 3,4%
0-3-0
Atras Przemysław2
Pełczyński Adam3
2 2,6%
1-1-0
Wojnarski Marek3
Kurek Michał2
2 4%
1-1-0
Khan Tahir3
Khan Zeeshan0
2 3,6%
0-2-0
Atras Przemysław0
Kischel Julian3
6 11,5%
4-2-0
Wszołek Karolina0
Szymaniak Kinga3
5 7,2%
0-5-0
Wszołek Karolina3
Kornowska Małgorzata1
2 4%
0-2-0
Stasik-Makowska Ewelina3
Płaczek Aldona0
2 2,9%
0-2-0
Kamińska Magda3
Witkowska Dominika0
1 2%
1-0-0
Jacobs Retha0
Zarówna Klaudyna3
1 2,3%
0-0-1
Płaczek Aldona0
Kotra Sylwia3
1 1,9%
0-1-0
Honkisz Agnieszka0
Zarówna Klaudyna3
1 1,1%
0-1-0
Owcarz Katarzyna2
Wasilewska Kinga3
23 22,5%
8-14-1
Zioło Artur2
Stypa Maciej3
8 8,7%
0-8-0
Kowalewski Konrad3
Wilas Dawid2
6 7,6%
0-6-0
Bellinger Mark1
Wojciechowski Michał3
5 9,3%
0-5-0
Nabzdyk Tomasz3
Banasiak Tomasz0
5 5,9%
0-5-0
Podgórski Bartłomiej1
Wysocki Tymoteusz3
2 3,4%
2-0-0
Zalewski Jakub0
Maciejewski Adam3
2 2,9%
0-2-0
Wilas Dawid3
Stypa Maciej0
2 2%
1-1-0
Żak Marcin3
Zalewski Jakub2
1 1,9%
0-0-1
Banasiak Tomasz3
Zioło Artur0
1 1,8%
0-1-0
Nabzdyk Tomasz0
Świąder Michał3




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0