Libet Hasta la Vista kat. A - OPEN

Polska Federacja Squasha, turniej kategorii A (A)

Pozycja Gracz Status Miasto Pozycja w rankingu* Pozycja końcowa
3 Shinnie ChrisPotwierdzony Inverurie 3 1
2 Kotra MateuszPotwierdzony Rzeszów 2 2
9 Rykowski RafałPotwierdzony Wrocław 11 3
10 Pełczyński AdamPotwierdzony Poznań 13 4
24 Kischel JulianPotwierdzony 123 5
5 Wojnarski MarekPotwierdzony Kietrz 5 6
1 Atras PrzemysławPotwierdzony Kraków/Krasnystaw 1 7
15 Kondratowicz ŁukaszPotwierdzony Warszawa 20 8
11 Khan TahirPotwierdzony 15 9
26 Andrzejczak KarolBrak informacji Poznań 48 10
13 Pyda AndrzejPotwierdzony Poznań 18 11
29 Jaworski JakubBrak informacji Zakroczym 35 12
27 Khan ZeeshanBrak informacji Szczecin 53 13
4 Nowisz WojciechWalkover Warszawa 4 14
7 Spoljar DomagojWalkover Chorwacja 7 15
17 Hemmerling PiotrWalkover Poznań 22 16
30 Tyma KonradBrak informacji Gorzów Wlkp. 49 17
20 Przybysz GrzegorzPotwierdzony Polkowice 26 18
12 Marszał AdrianPotwierdzony Kraków 17 19
32 Kaleta GrzegorzBrak informacji Pińczów 50 20
8 Khan KaleemullahPotwierdzony Łódź 10 21
28 Kurek MichałBrak informacji Szczecin 33 22
14 Rusek StanisławPotwierdzony Kraków 19 23
23 Sikora GrzegorzWalkover Sosnowiec 30 24
22 Grabowski MarcinPotwierdzony Wrocław 29 25
21 Kowalski DominikPotwierdzony Trójmiasto 27 26
19 Mazurkiewicz FilipPotwierdzony Kraków 24 27
25 Popko ŁukaszWalkover Białystok 51 28
18 Matejski TomaszPotwierdzony Szczecin 23 29
16 Przytuła MichałWalkover Poznań 21 30
6 Kotra MichałWalkover Rzeszów 6 31
31 Świąder MichałWalkover Wrocław 39 32


* Na podstawie notowania PFS OPEN z dnia 07-03-2016


Runda 1Runda 2ĆwierćfinałPółfinałFinałZwycięzca
Atras Przemysław
3
  11:7  11:7  11:8
Świąder Michał
0
Tyma Konrad
1
  10:12  11:8  9:11  3:11
Khan Tahir
3
Pełczyński Adam
3
  9:11  11:4  11:7  12:10
Mazurkiewicz Filip
1
Khan Zeeshan
3
  11:13  11:6  10:12  11:3  11:6
Khan Kaleemullah
2
Spoljar Domagoj
3
  11:5  11:4  11:4
Grabowski Marcin
0
Kischel Julian
3
  11:5  11:9  13:11
Rusek Stanisław
0
Marszał Adrian
2
  16:14  5:11  4:11  11:6  6:11
Jaworski Jakub
3
Matejski Tomasz
0
  2:11  3:11  4:11
Shinnie Chris
3
Nowisz Wojciech
3
  11:5  6:11  11:4  11:9
Kowalski Dominik
1
Kaleta Grzegorz
1
  7:11  11:9  7:11  10:12
Rykowski Rafał
3
Kondratowicz Łukasz
3
  8:11  11:6  11:4  11:3
Sikora Grzegorz
1
Andrzejczak Karol
3
  11:7  11:6  18:16
Kotra Michał
0
Wojnarski Marek
3
  11:0  11:3  7:11  7:11  11:4
Kurek Michał
2
Hemmerling Piotr
3
  7:11  10:12  11:9  11:4  11:7
Przytuła Michał
2
Pyda Andrzej
3
  11:7  11:3  11:5
Popko Łukasz
0
Przybysz Grzegorz
0
  8:11  5:11  6:11
Kotra Mateusz
3
Atras Przemysław
3
  11:1  9:11  12:10  9:11  11:9
Khan Tahir
2
Pełczyński Adam
3
  11:7  11:8  3:11  11:5
Khan Zeeshan
1
Spoljar Domagoj
0
  3:11  5:11  9:11
Kischel Julian
3
Jaworski Jakub
0
  1:11  9:11  4:11
Shinnie Chris
3
Nowisz Wojciech
0
  5:11  4:11  9:11
Rykowski Rafał
3
Kondratowicz Łukasz
3
  16:14  11:5  11:8
Andrzejczak Karol
0
Wojnarski Marek
1
  11:9  3:0
Hemmerling Piotr
0
Pyda Andrzej
1
  13:11  6:11  7:11  6:11
Kotra Mateusz
3
Atras Przemysław
2
  6:11  11:5  4:11  11:8  8:11
Pełczyński Adam
3
Kischel Julian
0
  5:11  3:11  10:12
Shinnie Chris
3
Rykowski Rafał
3
  11:6  11:5  11:7
Kondratowicz Łukasz
0
Wojnarski Marek
1
  5:11  2:11  11:9  8:11
Kotra Mateusz
3
Pełczyński Adam
1
  3:11  11:9  5:11  3:11
Shinnie Chris
3
Rykowski Rafał
1
  5:11  11:7  9:11  9:11
Kotra Mateusz
3
Shinnie Chris
3
  12:10  14:12  11:6
Kotra Mateusz
0
Shinnie Chris
Miejsca 3 - 4
Pełczyński Adam
1
  11:6  9:11  9:11  1:11
Rykowski Rafał
3
Rykowski Rafał
Miejsca 5 - 8
Atras Przemysław
0
  3:11  4:11  11:13
Kischel Julian
3
Kondratowicz Łukasz
0
  7:11  11:13  1:11
Wojnarski Marek
3
Kischel Julian
3
  11:7  11:6  11:5
Wojnarski Marek
0
Kischel Julian
Miejsca 7 - 8
Atras Przemysław
3
  11:9  11:8  11:7
Kondratowicz Łukasz
0
Atras Przemysław
Miejsca 9 - 16
Khan Tahir
3
  11:7  11:7  11:2
Khan Zeeshan
0
Spoljar Domagoj
W
WALKOVER
Jaworski Jakub
3
Nowisz Wojciech
W
WALKOVER
Andrzejczak Karol
3
Hemmerling Piotr
W
WALKOVER
Pyda Andrzej
3
Khan Tahir
3
  11:9  11:4  11:2
Jaworski Jakub
0
Andrzejczak Karol
3
  13:11  5:11  11:8  5:11  11:5
Pyda Andrzej
2
Khan Tahir
3
  11:6  11:6  11:6
Andrzejczak Karol
0
Khan Tahir
Miejsca 11 - 12
Jaworski Jakub
1
  11:13  5:11  11:9  12:14
Pyda Andrzej
3
Pyda Andrzej
Miejsca 13 - 16
Khan Zeeshan
3
WALKOVER
Spoljar Domagoj
W
Nowisz Wojciech
3
WALKOVER
Hemmerling Piotr
W
Khan Zeeshan
3
WALKOVER
Nowisz Wojciech
W
Khan Zeeshan
Miejsca 15 - 16
Spoljar Domagoj
3
WALKOVER
Hemmerling Piotr
W
Spoljar Domagoj
Miejsca 17 - 32
Świąder Michał
1
  10:12  11:6  8:11  9:11
Tyma Konrad
3
Mazurkiewicz Filip
0
  6:11  7:11  3:11
Khan Kaleemullah
3
Grabowski Marcin
2
  11:6  11:13  11:4  3:11  9:11
Rusek Stanisław
3
Marszał Adrian
3
  13:11  8:11  8:11  11:4  11:8
Matejski Tomasz
2
Kowalski Dominik
1
  10:12  6:11  11:4  11:13
Kaleta Grzegorz
3
Sikora Grzegorz
3
WALKOVER
Kotra Michał
W
Kurek Michał
3
WALKOVER
Przytuła Michał
W
Popko Łukasz
1
  8:11  11:7  2:11  3:11
Przybysz Grzegorz
3
Tyma Konrad
3
  11:3  11:3  11:9
Khan Kaleemullah
0
Rusek Stanisław
2
  15:13  8:11  11:7  8:11  9:11
Marszał Adrian
3
Kaleta Grzegorz
3
  11:6  11:4  11:5
Sikora Grzegorz
0
Kurek Michał
1
  11:13  12:10  5:11  4:11
Przybysz Grzegorz
3
Tyma Konrad
3
  11:6  11:2  11:5
Marszał Adrian
0
Kaleta Grzegorz
0
  9:11  10:12  8:11
Przybysz Grzegorz
3
Tyma Konrad
3
  11:13  11:7  11:8  11:8
Przybysz Grzegorz
1
Tyma Konrad
Miejsca 19 - 20
Marszał Adrian
3
  11:4  8:11  11:7  12:10
Kaleta Grzegorz
1
Marszał Adrian
Miejsca 21 - 24
Khan Kaleemullah
3
  8:11  11:9  11:2  11:7
Rusek Stanisław
1
Sikora Grzegorz
W
WALKOVER
Kurek Michał
3
Khan Kaleemullah
3
  11:7  11:8  11:8
Kurek Michał
0
Khan Kaleemullah
Miejsca 23 - 24
Rusek Stanisław
3
WALKOVER
Sikora Grzegorz
W
Rusek Stanisław
Miejsca 25 - 32
Świąder Michał
W
WALKOVER
Mazurkiewicz Filip
3
Grabowski Marcin
3
  4:11  11:9  7:11  11:8  11:7
Matejski Tomasz
2
Kowalski Dominik
3
WALKOVER
Kotra Michał
W
Przytuła Michał
W
WALKOVER
Popko Łukasz
3
Mazurkiewicz Filip
2
  11:8  6:11  13:11  8:11  10:12
Grabowski Marcin
3
Kowalski Dominik
3
  11:7  11:2  15:17  11:1
Popko Łukasz
1
Grabowski Marcin
3
  13:11  11:8  11:5
Kowalski Dominik
0
Grabowski Marcin
Miejsca 27 - 28
Mazurkiewicz Filip
3
WALKOVER
Popko Łukasz
W
Mazurkiewicz Filip
Miejsca 29 - 32
Świąder Michał
W
WALKOVER
Matejski Tomasz
3
Kotra Michał
W
WALKOVER
Przytuła Michał
3
Matejski Tomasz
3
WALKOVER
Przytuła Michał
W
Matejski Tomasz
Miejsca 31 - 32
Świąder Michał
W
WALKOVER
Kotra Michał
3
Kotra Michał
Stan na: 21:58:05 25-02-2018