Najdłuższy mecz

OpenDamskaOpen - Eliminacje
68"54'Pełczyński Adam2
Nowisz Wojciech3
68"13'Kischel Julian2
Kotra Mateusz3
57"09'Wasilewski Jakub2
Hemmerling Piotr3
55"49'Bolechała Tomasz3
Machno Artur2
53"15'Pełczyński Adam2
Karwowski Marcin3
51"11'Kasperek Michał3
Ratigowski Marcin2
51"06'Kondratowicz Łukasz1
Khan Kaleemullah3
50"21'Kotra Mateusz3
Karwowski Marcin1
50"12'Gnitecki Przemysław3
Kapral Dawid0
48"17'Pełczyński Adam3
Sikora Grzegorz2
68"52'Kaniewska Emilia1
Wszołek Karolina4
36"06'Zawartka Anna2
Surdziel Aleksandra3
35"33'Jacobs Retha3
Szymaniak Kinga2
33"37'Zawartka Anna2
Huseynova Anna3
33"12'Szymaniak Kinga3
Wszołek Karolina1
32"42'Sypniewska Małgorzata2
Kaniewska Emilia3
32"38'Grzechowiak Dorota2
Witkowska Dominika3
31"56'Bellinger Karolina2
Sypniewska Małgorzata3
31"01'Jacobs Retha1
Ryfa Natalia3
28"11'Wszołek Karolina1
Ślipczyńska Alicja3
52"11'Dudek Kamil2
Derecki Łukasz3
48"02'Włodarczyk Szymon2
Daniluk Rafał3
45"57'Martynowski Michał2
Włodarczyk Szymon3
39"12'Ratigowski Marcin3
Wilas Dawid1
38"33'Sodo Wojciech2
Banasiak Tomasz3
37"54'Rewilak Bartosz1
Laszuk Marcin3
34"13'Martynowski Michał2
Kozłowski Przemysław3
34"01'Pietrzak Dariusz3
Osiniak Bartłomiej1
34"00'Soszka Stefan3
Cieślik Rafał2
33"56'Kozłowski Rafał3
Teichert Michał1

Najdłużej na korcie

OpenDamskaOpen - Eliminacje
Pełczyński Adam204"59'
Kotra Mateusz175"23'
Nowisz Wojciech164"33'
Karwowski Marcin163"34'
Kischel Julian148"21'
Kondratowicz Łukasz146"33'
Wasilewski Jakub145"02'
Kowalski Dominik136"05'
Hemmerling Piotr136"02'
Sikora Grzegorz134"38'
Wszołek Karolina134"48'
Kaniewska Emilia127"26'
Jacobs Retha87"50'
Grzechowiak Dorota84"57'
Rzeszutko Małgorzata80"33'
Surdziel Aleksandra79"51'
Szymaniak Kinga78"01'
Ślipczyńska Alicja74"19'
Zawartka Anna74"00'
Kornowska Małgorzata71"22'
Włodarczyk Szymon133"11'
Wilas Dawid106"45'
Soszka Stefan104"01'
Cieślik Rafał103"47'
Rewilak Bartosz90"05'
Daniluk Rafał89"03'
Dudek Kamil88"53'
Pietrzak Dariusz86"31'
Derecki Łukasz84"51'
Martynowski Michał80"07'

Czas setów: 54 godz. 28 min 5 s

OpenDamskaOpen - Eliminacje

1734 min 17 s

37"06'
1 set
Gnitecki Przemysław3
Kapral Dawid0
24"55'
5 set
Bolechała Tomasz3
Machno Artur2
21"48'
5 set
Pełczyński Adam2
Nowisz Wojciech3
17"30'
4 set
Kischel Julian2
Kotra Mateusz3
17"22'
2 set
Nowisz Wojciech1
Kotra Mateusz3
16"15'
5 set
Wasilewski Jakub2
Hemmerling Piotr3
13"59'
2 set
Kischel Julian2
Kotra Mateusz3
13"46'
4 set
Kondratowicz Łukasz1
Khan Kaleemullah3
13"22'
3 set
Kotra Mateusz3
Karwowski Marcin1
13"20'
2 set
Kozłowski Rafał3
Kapral Dawid0

648 min 50 s

48"14'
4 set
Kaniewska Emilia1
Wszołek Karolina4
11"08'
1 set
Bellinger Karolina3
Nowak Joanna0
9"03'
1 set
Sypniewska Małgorzata3
Bargenda Iwona0
8"31'
4 set
Jacobs Retha3
Szymaniak Kinga2
8"24'
5 set
Sypniewska Małgorzata2
Kaniewska Emilia3
8"15'
2 set
Jacobs Retha3
Ślipczyńska Alicja0
7"54'
2 set
Kornowska Małgorzata0
Grzechowiak Dorota3
7"50'
3 set
Bellinger Karolina3
Nowak Joanna0
7"46'
3 set
Kornowska Małgorzata0
Grzechowiak Dorota3
7"40'
3 set
Szymaniak Kinga3
Kornowska Małgorzata1

884 min 58 s

12"28'
3 set
Ratigowski Marcin3
Wilas Dawid1
11"52'
3 set
Michałowski Krzysztof3
Derecki Łukasz0
11"01'
3 set
Martynowski Michał2
Włodarczyk Szymon3
11"01'
4 set
Rewilak Bartosz1
Laszuk Marcin3
10"58'
5 set
Włodarczyk Szymon2
Daniluk Rafał3
10"37'
5 set
Dudek Kamil2
Derecki Łukasz3
9"59'
1 set
Gnitecki Przemysław3
Dudek Kamil0
9"56'
3 set
Pietrzak Dariusz3
Osiniak Bartłomiej1
9"48'
5 set
Dudek Kamil2
Rewilak Bartosz3
9"29'
5 set
Martynowski Michał2
Włodarczyk Szymon3

Małych punktów: 8949

OpenDamskaOpen - Eliminacje

4368

Kotra Mateusz217
Pełczyński Adam213
Wasilewski Jakub212
Karwowski Marcin210
Kischel Julian207
Nowisz Wojciech190
Kondratowicz Łukasz187
Jaworski Jakub180
Mazurkiewicz Filip178
Kowalski Dominik173

1973

Wszołek Karolina163
Kaniewska Emilia157
Jacobs Retha152
Witkowska Dominika146
Ryfa Natalia142
Grzechowiak Dorota135
Rzeszutko Małgorzata129
Surdziel Aleksandra128
Szymaniak Kinga123
Ślipczyńska Alicja120

2608

Włodarczyk Szymon183
Cieślik Rafał175
Wilas Dawid173
Soszka Stefan172
Rewilak Bartosz141
Pietrzak Dariusz127
Busłowski Leszek119
Dudek Kamil112
Daniluk Rafał111
Martynowski Michał98

Wszystkich rozegranych setów: 503

OpenDamskaOpen - Eliminacje

240

114

149


Wszystkich rozegranych meczów: 135

OpenDamskaOpen - Eliminacje

64

31

40


Szybkość zdobycia punktów

OpenDamskaOpen - Eliminacje
12.09'
1 set
Matejski Tomasz3
Gryz Witold0
12.18'
3 set
Kurek Michał1
Karwowski Marcin3
14.18'
3 set
Matejski Tomasz3
Gryz Witold0
14.91'
2 set
Matejski Tomasz3
Gryz Witold0
16.18'
1 set
Kozłowski Rafał0
Kondratowicz Łukasz3
17.45'
3 set
Khan Kaleemullah3
Kapral Dawid0
18.55'
2 set
Gnitecki Przemysław3
Kapral Dawid0
19.00'
4 set
Kischel Julian3
Khan Kaleemullah1
19.27'
2 set
Khan Kaleemullah3
Kapral Dawid0
19.82'
1 set
Przybysz Grzegorz3
Gnitecki Przemysław0
1.09'
5 set
Kaniewska Emilia1
Wszołek Karolina4
14.18'
1 set
Sikora Magdalena0
Nowak Joanna3
16.00'
2 set
Szymaniak Kinga3
Kornowska Małgorzata1
16.36'
3 set
Sikora Magdalena0
Nowak Joanna3
17.27'
1 set
Surdziel Aleksandra0
Witkowska Dominika3
17.27'
2 set
Surdziel Aleksandra0
Witkowska Dominika3
17.36'
1 set
Huseynova Anna3
Nowak Joanna0
17.45'
2 set
Sypniewska Małgorzata0
Jacobs Retha3
17.45'
1 set
Ryfa Natalia3
Kornowska Małgorzata0
17.73'
2 set
Sikora Magdalena0
Nowak Joanna3
17.27'
1 set
Rewilak Bartosz3
Osiniak Bartłomiej0
17.45'
1 set
Stachowiak Jarosław3
Kozłowski Przemysław0
17.64'
3 set
Busłowski Leszek0
Gryz Witold3
18.55'
1 set
Rewilak Bartosz1
Wilas Dawid3
18.91'
3 set
Teichert Michał3
Staszkiewicz Jakub1
19.18'
3 set
Cieślik Rafał2
Busłowski Leszek3
19.55'
1 set
Banasiak Tomasz0
Machno Artur3
19.55'
2 set
Pietrzak Dariusz0
Soszka Stefan3
19.91'
1 set
Dudek Kamil2
Rewilak Bartosz3
20.00'
2 set
Stachowiak Jarosław3
Kozłowski Przemysław0

Decyzji sędziowskich: 265 (2.9%)

Stroke 90
34%
Let 166
62.6%
Nolet 9
3.4%

OpenDamskaOpen - Eliminacje
37 27.2%
11-22-4
Kischel Julian2
Kotra Mateusz3
20 21.3%
1-19-0
Kondratowicz Łukasz1
Khan Kaleemullah3
16 16.2%
6-10-0
Pełczyński Adam2
Karwowski Marcin3
16 13.1%
1-15-0
Wasilewski Jakub2
Hemmerling Piotr3
11 14.3%
4-6-1
Sikora Grzegorz3
Ratigowski Marcin1
9 9%
9-0-0
Mazurkiewicz Filip3
Kowalski Dominik2
9 8.5%
1-8-0
Pełczyński Adam2
Nowisz Wojciech3
8 8.2%
2-6-0
Bolechała Tomasz3
Machno Artur2
6 6.1%
6-0-0
Kasperek Michał3
Ratigowski Marcin2
6 7.5%
2-3-1
Nowisz Wojciech1
Kotra Mateusz3
9 11%
3-6-0
Jacobs Retha1
Ryfa Natalia3
7 10.9%
2-5-0
Ślipczyńska Alicja0
Witkowska Dominika3
6 10%
2-4-0
Jacobs Retha3
Ślipczyńska Alicja0
4 7.5%
4-0-0
Nowak Joanna0
Kornowska Małgorzata3
3 5%
3-0-0
Kaniewska Emilia3
Huseynova Anna0
2 2.8%
0-2-0
Wszołek Karolina1
Ślipczyńska Alicja3
2 3.3%
0-2-0
Ryfa Natalia3
Witkowska Dominika0
2 3.4%
0-2-0
Bellinger Karolina3
Nowak Joanna0
1 2.3%
0-1-0
Bargenda Iwona3
Sikora Magdalena0
1 2%
0-1-0
Huseynova Anna3
Nowak Joanna0
13 13.1%
4-9-0
Włodarczyk Szymon2
Daniluk Rafał3
8 13.3%
3-5-0
Soszka Stefan0
Machno Artur3
5 5.3%
1-4-0
Dudek Kamil2
Rewilak Bartosz3
3 3.2%
2-1-0
Soszka Stefan3
Cieślik Rafał2
3 3.2%
1-2-0
Martynowski Michał2
Włodarczyk Szymon3
3 4.1%
2-1-0
Rewilak Bartosz1
Laszuk Marcin3
3 5.1%
1-2-0
Kaczyński Emil0
Pietrzak Dariusz3
2 3.8%
1-1-0
Wilas Dawid3
Derecki Łukasz0
2 3.7%
1-1-0
Cieślik Rafał3
Staszkiewicz Jakub0
1 1.1%
0-1-0
Sodo Wojciech2
Banasiak Tomasz3




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0