Najdłuższy mecz

MĘSKIDAMSKIJUN. CHJUN. DZ
83"05'Dominiak Kamil2
Rusek Stanisław3
62"00'Daniluk Rafał3
Dziurzyński Paweł2
57"19'Leifels Stefan3
Ellis Sam2
55"12'Atras Przemysław1
Kotra Mateusz3
54"49'Karwowski Marcin3
Nowisz Wojciech1
53"27'Wojnarski Marek3
Stachowski Łukasz1
51"50'Castagnet Mathieu1
Rodriguez Miguel3
51"25'Olejniczak Robert2
Dróżdż Przemysław3
50"02'Kalinowski Kamil3
Jachimowicz Michał2
49"24'Przytuła Michał1
Kotra Michał3
58"54'Tyma Karina3
Kamińska Magda2
43"25'Zawartka Anna3
Buczkowska Ewa2
41"18'Dominiak Zuzanna3
Ślipczyńska Alicja2
41"07'Jurkun Anna2
Jacobs Retha3
40"39'Kozikowska Paulina2
Grudzień Sandra3
37"27'Kwaśniewska Karolina2
Miler Aleksandra3
37"11'Doroszkiewicz Agata3
Wszołek Karolina2
36"53'Grudzień Sandra2
Dominiak Zuzanna3
36"27'Buksa Małgorzata2
Obukowicz Monika3
33"55'Mohamed Nazia3
Szymaniak Kinga2
48"29'Jarota Filip3
Wielgus Maksymilian2
37"07'Janasiewicz Robert2
Szymaczek Piotr3
30"45'Kozik Aleksander2
Marcinkowski Mateusz3
29"07'Nowak Piotr1
Osojca Mateusz2
24"53'Hemmerling Piotr3
Szewczyk Mateusz0
24"45'Woziwodzki Jakub0
Gogol Jakub3
24"28'Felbór Tytus3
Hernas Nataniel1
24"16'Nowak Piotr3
Felbór Tytus0
23"49'Jankowiak Juliusz2
Szewczak Michał3
23"45'Osojca Mateusz3
Rewilak Bartosz0
27"42'Góra Jagoda3
Tomczyk Aleksandra1
26"07'Nikoniuk Natalia2
Orłowska Maja3
25"07'Czekaj Natalia1
Lubińska Dominika3
24"19'Grzechowiak Natasza2
Jankowiak Kaja3
16"43'Surdziel Aleksandra3
Sonik Julia0
16"01'Banak Aleksandra0
Tyma Karina3
15"53'Czekaj Natalia3
Burak Aleksandra0
14"09'Lubińska Dominika3
Burak Julia0
14"04'Tomczyk Aleksandra3
Urbańska Weronika0
13"39'Góra Jagoda3
Urbańska Weronika0

Najdłużej na korcie

MĘSKIDAMSKIJUN. CHJUN. DZ
Daniluk Rafał146"09'
Dominiak Kamil140"15'
Dziurzyński Paweł132"44'
Atras Przemysław128"34'
Kotra Michał125"43'
Rykowski Rafał123"58'
Wojnarski Marek122"11'
Popko Łukasz119"41'
Karwowski Marcin118"38'
Hibner Jacek112"29'
Tyma Karina93"38'
Doroszkiewicz Agata93"16'
Dominiak Zuzanna87"58'
Kozikowska Paulina77"26'
Jurkun Anna76"53'
Ślipczyńska Alicja75"13'
Wszołek Karolina75"06'
Grudzień Sandra74"52'
Waszkiewicz Magdalena73"06'
Zawartka Anna72"08'
Nowak Piotr55"13'
Felbór Tytus53"46'
Janasiewicz Robert52"51'
Hernas Nataniel50"05'
Wielgus Maksymilian46"45'
Szewczyk Mateusz46"20'
Osojca Mateusz44"30'
Fordoński Aleksander43"01'
Jarota Filip42"12'
Woziwodzki Jakub40"50'
Lubińska Dominika42"51'
Czekaj Natalia41"41'
Orłowska Maja39"18'
Góra Jagoda35"30'
Tomczyk Aleksandra35"04'
Sonik Julia34"14'
Burak Aleksandra30"54'
Buczkowska Marta29"21'
Surdziel Aleksandra29"19'
Tyma Karina29"18'

Czas setów: 87 godz. 17 min 29 s

MĘSKIDAMSKIJUN. CHJUN. DZ

2857 min 58 s

33"18'
1 set
Dominiak Kamil2
Rusek Stanisław3
22"52'
3 set
Shinnie Chris3
Kowalski Dominik0
20"24'
3 set
Wojnarski Marek3
Stachowski Łukasz1
17"01'
1 set
Przytuła Michał1
Kotra Michał3
16"59'
1 set
Atras Przemysław1
Kotra Mateusz3
16"39'
1 set
Kotra Michał3
Popko Łukasz0
15"43'
1 set
Castagnet Mathieu1
Rodriguez Miguel3
15"34'
1 set
Karwowski Marcin2
Atras Przemysław2
15"34'
2 set
Karwowski Marcin3
Nowisz Wojciech1
15"06'
2 set
Sikora Grzegorz1
Juzwa Łukasz3

1558 min 22 s

11"14'
4 set
Tyma Karina3
Kamińska Magda2
10"40'
2 set
Tyma Karina3
Kamińska Magda2
10"40'
5 set
Dominiak Zuzanna3
Ślipczyńska Alicja2
10"08'
5 set
Tyma Karina3
Kamińska Magda2
9"58'
3 set
Tyma Karina3
Kamińska Magda2
9"31'
2 set
Kozikowska Paulina2
Grudzień Sandra3
8"52'
1 set
Whitlock Emily3
Pomportes Laura0
8"52'
4 set
Kwaśniewska Karolina2
Miler Aleksandra3
8"43'
1 set
Tyma Karina3
Krzywicka Paulina0
8"41'
4 set
Kozikowska Paulina2
Grudzień Sandra3

536 min 39 s

10"27'
5 set
Jarota Filip3
Wielgus Maksymilian2
9"28'
3 set
Jarota Filip3
Wielgus Maksymilian2
9"19'
2 set
Jarota Filip3
Wielgus Maksymilian2
9"06'
3 set
Nowak Piotr1
Osojca Mateusz2
8"56'
2 set
Woziwodzki Jakub0
Gogol Jakub3
8"46'
1 set
Nowak Piotr3
Felbór Tytus0
8"34'
1 set
Jarota Filip3
Wielgus Maksymilian2
8"12'
2 set
Nowak Piotr1
Osojca Mateusz2
7"57'
3 set
Hemmerling Piotr3
Szewczyk Mateusz0
7"45'
5 set
Janasiewicz Robert2
Szymaczek Piotr3

284 min 30 s

11"39'
1 set
Góra Jagoda3
Tomczyk Aleksandra1
6"25'
1 set
Czekaj Natalia1
Lubińska Dominika3
6"15'
1 set
Surdziel Aleksandra3
Sonik Julia0
5"10'
1 set
Nikoniuk Natalia2
Orłowska Maja3
4"55'
1 set
Banak Aleksandra0
Tyma Karina3
4"47'
3 set
Grzechowiak Natasza2
Jankowiak Kaja3
4"45'
2 set
Banak Aleksandra0
Tyma Karina3
4"45'
2 set
Czekaj Natalia1
Lubińska Dominika3
4"44'
3 set
Czekaj Natalia1
Lubińska Dominika3
4"43'
3 set
Góra Jagoda3
Tomczyk Aleksandra1

Małych punktów: 15547

MĘSKIDAMSKIJUN. CHJUN. DZ

7208

Rogalski Mikołaj160
Daniluk Rafał159
Kurek Michał159
Dziurzyński Paweł159
Rykowski Rafał156
Wojnarski Marek152
Samonek Krzysztof151
Dominiak Kamil147
Szczęsny Szymon146
Stachowski Łukasz139

5298

Zawartka Anna153
Doroszkiewicz Agata152
Jurkun Anna151
Obukowicz Monika149
Tyma Karina148
Ślipczyńska Alicja148
Waszkiewicz Magdalena146
Zarówna Klaudyna146
Dominiak Zuzanna146
Kozikowska Paulina142

1826

Janasiewicz Robert101
Pytlowany Jakub99
Hernas Nataniel99
Szewczyk Mateusz89
Fordoński Aleksander86
Nowak Piotr83
Felbór Tytus77
Kozik Aleksander74
Gogol Jakub71
Samborski Jan68

1215

Lubińska Dominika107
Surdziel Aleksandra101
Tyma Karina99
Czekaj Natalia98
Burak Aleksandra86
Sonik Julia85
Jankowiak Kaja83
Grzechowiak Natasza74
Góra Jagoda72
Orłowska Maja69

Wszystkich rozegranych setów: 922

MĘSKIDAMSKIJUN. CHJUN. DZ

412

319

113

78


Wszystkich rozegranych meczów: 269

MĘSKIDAMSKIJUN. CHJUN. DZ

116

93

36

24


Szybkość zdobycia punktów

MĘSKIDAMSKIJUN. CHJUN. DZ
2.18'
4 set
Hemmerling Piotr3
Matejski Tomasz1
13.09'
2 set
Atras Przemysław3
Krzanik Jakub0
14.09'
3 set
Kęsicki Paweł1
Dróżdż Przemysław3
15.00'
1 set
Hibner Jacek0
Stachowski Łukasz3
17.73'
2 set
Hibner Jacek0
Stachowski Łukasz3
17.82'
4 set
Samonek Krzysztof3
Dziurzyński Paweł2
18.09'
2 set
Michalczuk Paweł0
Stachowski Łukasz3
18.09'
1 set
Konarski Krzysztof0
Kasperek Michał3
18.27'
1 set
Byrtus Viktor3
Kowalski Dominik0
18.64'
2 set
Shinnie Chris0
Khan Faizan2
2.00'
3 set
Witkowska Dominika0
Ślipczyńska Alicja3
10.55'
2 set
Bellinger Karolina0
Ryfa Natalia2
11.82'
2 set
Więcek Karolina3
Marcinkowska Karolina0
12.55'
1 set
Zawartka Anna3
Franczuk Ewelina0
12.82'
1 set
Bellinger Karolina0
Zarówna Klaudyna3
13.00'
1 set
Pomportes Laura3
Kwaśniewska Karolina0
13.09'
1 set
Witkowska Dominika3
Franczuk Ewelina0
13.09'
1 set
Starosta Monika0
Zarówna Klaudyna3
13.55'
1 set
Krzywicka Paulina3
Huber Ewa0
13.82'
3 set
Whitlock Emily3
Ryńska Barbara0
11.91'
3 set
Woziwodzki Filip0
Pytlowany Jakub3
12.00'
1 set
Szewczyk Mateusz3
Szewczak Michał0
12.09'
2 set
Tworuszka Franciszek0
Krysiak Karol3
12.18'
1 set
Tworuszka Franciszek0
Krysiak Karol3
12.45'
2 set
Sokalski Jędrzej0
Pytlowany Jakub3
13.45'
1 set
Szopiak Jakub3
Tworuszka Franciszek0
13.45'
3 set
Tworuszka Franciszek0
Krysiak Karol3
13.55'
3 set
Szewczyk Mateusz3
Szewczak Michał0
13.64'
1 set
Szewczak Michał0
Giemza Mikołaj3
13.91'
2 set
Celm Maksymilian0
Gogol Jakub3
10.27'
1 set
Burak Julia0
Tyma Karina3
11.09'
1 set
Buczkowska Marta0
Tyma Karina3
11.73'
2 set
Nikoniuk Natalia0
Surdziel Aleksandra3
11.91'
2 set
Surdziel Aleksandra3
Orłowska Maja0
12.27'
1 set
Burak Aleksandra3
Górecka Aleksandra0
12.91'
1 set
Surdziel Aleksandra3
Orłowska Maja0
12.91'
1 set
Nikoniuk Natalia0
Surdziel Aleksandra3
13.09'
2 set
Adamiszyn Zuzanna0
Burak Julia3
13.27'
1 set
Adamiszyn Zuzanna0
Burak Julia3
13.55'
1 set
Brożek Marta0
Grzechowiak Natasza3

Decyzji sędziowskich: 551 (3.5%)

Stroke 248
45%
Let 289
52.5%
Nolet 14
2.5%

MĘSKIDAMSKIJUN. CHJUN. DZ
20 19.4%
6-12-2
Kleszcz Piotr2
Kania Piotr3
18 22.8%
8-9-1
Tyma Konrad3
Kaleta Grzegorz1
17 20.5%
7-10-0
Castagnet Mathieu1
Rodriguez Miguel3
14 18.2%
6-4-4
Karwowski Marcin2
Atras Przemysław2
13 11.9%
6-7-0
Leifels Stefan3
Ellis Sam2
12 12.2%
7-5-0
Dominiak Kamil2
Rusek Stanisław3
12 14.3%
3-9-0
Kotra Michał3
Popko Łukasz0
12 14.1%
6-6-0
Sikora Grzegorz1
Juzwa Łukasz3
11 18%
5-6-0
Khan Kaleemullah3
Teichert Michał0
11 14.5%
6-5-0
Jankowski Marek3
Dominiak Kamil1
13 12.4%
4-9-0
Kozikowska Paulina2
Grudzień Sandra3
9 8.7%
0-8-1
Zawartka Anna3
Buczkowska Ewa2
7 13.5%
1-6-0
Skarbińska Agnieszka0
Nideraus-Martyniak Katarzyna3
6 9.4%
1-5-0
Skarbińska Agnieszka0
Surdziel Aleksandra3
6 12.2%
2-3-1
Mohamed Nazia0
Jacobs Retha3
5 9.4%
1-4-0
Witkowska Dominika0
Ślipczyńska Alicja3
5 6.3%
1-3-1
Wolszczak Sylwia1
Marcyniuk Beata3
5 6.8%
1-4-0
Mohamed Nazia3
Cielecka Justyna1
5 5%
0-5-0
Grudzień Sandra2
Dominiak Zuzanna3
4 6.3%
1-3-0
Albigowska-Sodo Katarzyna1
Ślipczyńska Alicja3
13 15.3%
13-0-0
Jarota Filip3
Wielgus Maksymilian2
4 5.9%
3-1-0
Woziwodzki Jakub0
Gogol Jakub3
4 6.7%
4-0-0
Nowak Piotr3
Felbór Tytus0
2 3.8%
2-0-0
Fordoński Aleksander0
Woziwodzki Jakub3
2 2.6%
0-2-0
Felbór Tytus3
Hernas Nataniel1
1 1.2%
0-1-0
Kozik Aleksander2
Marcinkowski Mateusz3
1 2.4%
1-0-0
Kraczkowski Damian3
Krajewski Mikołaj0
1 1%
1-0-0
Janasiewicz Robert2
Szymaczek Piotr3
1 1.8%
0-1-0
Hemmerling Piotr3
Szewczyk Mateusz0
1 2.7%
0-1-0
Tworuszka Franciszek0
Krysiak Karol3
2 4.9%
0-2-0
Burak Aleksandra3
Górecka Aleksandra0
2 3.7%
2-0-0
Surdziel Aleksandra3
Sonik Julia0
1 1.1%
1-0-0
Grzechowiak Natasza2
Jankowiak Kaja3
1 2.7%
0-0-1
Burak Julia0
Tyma Karina3
1 2.2%
0-1-0
Lubińska Dominika3
Burak Julia0
1 1.4%
1-0-0
Czekaj Natalia1
Lubińska Dominika3
1 1.9%
0-1-0
Góra Jagoda3
Urbańska Weronika0
1 2.6%
1-0-0
Nikoniuk Natalia0
Surdziel Aleksandra3




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0