Najdłuższy mecz

M35+M35+ - EliminacjeM40+M45+M50+Kobiety35+
38"51'Duraj Wojciech3
Adamiszyn Janusz2
33"11'Wojtunik Bartłomiej1
Smoleń Artur3
32"59'Ratigowski Marcin1
Maciantowicz Maciej3
32"18'Wojtunik Bartłomiej3
Duraj Wojciech2
28"10'Smoleń Artur3
Szymczak Marcin1
26"45'Więcław Paweł0
Kasperek Michał4
25"43'Kasperek Michał0
Maciantowicz Maciej3
23"50'Dzierżęga Tomasz1
Stolecki Paweł3
23"36'Szymczak Marcin3
Zioło Artur1
23"28'Smoleń Artur0
Ratigowski Marcin3
39"53'Nieradzik Marcin3
Mikołajczyk Bartosz2
25"48'Bąk-Dzierżyński Bartłomiej3
Pałka Jakub1
25"36'Mikołajczyk Bartosz1
Jóźwiak Piotr3
15"59'Nieradzik Marcin3
Bąk-Dzierżyński Bartłomiej0
14"12'Nieradzik Marcin0
Szymczak Marcin3
13"55'Kowalski Piotr3
Bąk-Dzierżyński Bartłomiej0
12"06'Mikołajczyk Bartosz3
Pałka Jakub0
10"08'Pałka Jakub0
Karkoszka Krzysztof3
50"38'Pach Piotr3
Wajda Wojciech2
39"10'Górski Norbert3
Kulczyński Mariusz2
38"11'Wolski Maciej3
Musialik Mariusz2
36"26'Górski Norbert3
Wolski Maciej2
32"48'Cichocki Jakub1
Sowa Grzegorz Tiger3
31"27'Cichocki Jakub3
Górski Norbert1
31"14'Sowa Grzegorz Tiger1
Pach Piotr3
30"17'Ormianin Marcin1
Stolecki Paweł3
29"58'Więcław Paweł3
Stolecki Paweł2
29"54'Znojkiewicz Rafał3
Więcław Paweł0
39"15'Dutka Dariusz2
Banasiak Tomasz3
35"17'Błażyca Ireneusz2
Dutka Dariusz3
34"55'Smaga Marek2
Dutka Dariusz3
34"38'Paściak Mariusz1
Serafin Tomasz3
33"38'Kowalski Dariusz2
Pazdaj Cezary3
28"37'Banasiak Tomasz3
Łuniewski Robert1
26"03'Paściak Mariusz0
Deszcz Jacek3
25"49'Sienkiewicz Leszek0
Banasiak Tomasz3
24"39'Gliwiak Robert1
Łuniewski Robert3
21"53'Gliwiak Robert3
Serafin Tomasz0
36"25'Wilk Roman2
Stypa Marcin3
34"19'Przyłuski Dariusz1
Karwowski Wojciech3
33"32'Carlsberg Bou3
Sienkiewicz Leszek2
29"19'Stypa Marcin3
Bystrzejewski Andrzej1
29"12'Kędzierski Maciej1
Kobus Waldek3
26"15'Karwowski Wojciech3
Kobus Waldek0
25"21'Wilk Roman1
Carlsberg Bou3
21"26'Bystrzejewski Andrzej3
Żyła Zbigniew0
21"25'Sienkiewicz Leszek3
Stypa Marcin0
20"17'Przyłuski Dariusz1
Kędzierski Maciej3
27"39'Ksycińska-Rębiś Ewa1
Kręcichwost Lucyna2
14"38'Ksycińska-Rębiś Ewa2
Mendrek Danuta1
10"48'Kampschoer Agata2
Szlesinger Jolanta1
9"38'Mendrek Danuta2
Szlesinger Jolanta0
9"14'Ksycińska-Rębiś Ewa2
Szlesinger Jolanta0
8"33'Szlesinger Jolanta0
Kręcichwost Lucyna2
8"08'Ksycińska-Rębiś Ewa2
Kampschoer Agata0
6"32'Kampschoer Agata0
Kręcichwost Lucyna2
22'Kampschoer Agata0
Mendrek Danuta2
16'Buczkowska Ewa2
Kampschoer Agata0

Najdłużej na korcie

M35+M35+ - EliminacjeM40+M45+M50+Kobiety35+
Smoleń Artur86"50'
Wojtunik Bartłomiej83"09'
Maciantowicz Maciej77"42'
Ratigowski Marcin73"12'
Duraj Wojciech70"25'
Szymczak Marcin70"09'
Zioło Artur62"09'
Adamiszyn Janusz60"11'
Jóźwiak Piotr59"49'
Karkoszka Krzysztof53"02'
Mikołajczyk Bartosz64"45'
Nieradzik Marcin55"48'
Bąk-Dzierżyński Bartłomiej42"31'
Pałka Jakub39"04'
Jóźwiak Piotr21"23'
Szymczak Marcin11"28'
Kowalski Piotr10"32'
Karkoszka Krzysztof8"03'
Górski Norbert106"39'
Wajda Wojciech94"12'
Pach Piotr92"46'
Cichocki Jakub90"32'
Wolski Maciej87"17'
Sowa Grzegorz Tiger81"45'
Więcław Paweł76"32'
Stolecki Paweł75"20'
Znojkiewicz Rafał72"38'
Musialik Mariusz64"56'
Dutka Dariusz87"58'
Banasiak Tomasz78"56'
Paściak Mariusz62"17'
Sienkiewicz Leszek57"23'
Serafin Tomasz57"22'
Gliwiak Robert53"52'
Pazdaj Cezary53"08'
Łuniewski Robert52"32'
Błażyca Ireneusz51"14'
Smaga Marek50"04'
Stypa Marcin85"00'
Kędzierski Maciej68"14'
Karwowski Wojciech66"40'
Carlsberg Bou63"59'
Wilk Roman59"38'
Sienkiewicz Leszek56"50'
Kobus Waldek56"47'
Bystrzejewski Andrzej51"11'
Przyłuski Dariusz43"23'
Żyła Zbigniew33"35'
Ksycińska-Rębiś Ewa53"12'
Kręcichwost Lucyna38"09'
Szlesinger Jolanta34"35'
Kampschoer Agata23"37'
Mendrek Danuta22"43'
Buczkowska Ewa14'

Czas setów: 32 godz. 1 min 18 s

M35+M35+ - EliminacjeM40+M45+M50+Kobiety35+

477 min 49 s

10"19'
2 set
Więcław Paweł0
Kasperek Michał4
10"11'
2 set
Dzierżęga Tomasz1
Stolecki Paweł3
9"24'
4 set
Wojtunik Bartłomiej1
Smoleń Artur3
9"03'
5 set
Duraj Wojciech3
Adamiszyn Janusz2
8"50'
1 set
Smoleń Artur0
Ratigowski Marcin3
8"47'
3 set
Ratigowski Marcin1
Maciantowicz Maciej3
7"57'
3 set
Smoleń Artur3
Jóźwiak Piotr1
7"53'
1 set
Kasperek Michał0
Maciantowicz Maciej3
7"30'
2 set
Szymczak Marcin3
Kowalski Piotr0
7"24'
4 set
Ratigowski Marcin1
Maciantowicz Maciej3

126 min 47 s

7"30'
2 set
Nieradzik Marcin3
Mikołajczyk Bartosz2
6"57'
5 set
Nieradzik Marcin3
Mikołajczyk Bartosz2
6"55'
1 set
Nieradzik Marcin3
Mikołajczyk Bartosz2
6"38'
2 set
Bąk-Dzierżyński Bartłomiej3
Pałka Jakub1
6"34'
3 set
Mikołajczyk Bartosz1
Jóźwiak Piotr3
5"39'
2 set
Mikołajczyk Bartosz1
Jóźwiak Piotr3
5"30'
3 set
Mikołajczyk Bartosz3
Pałka Jakub0
5"24'
3 set
Nieradzik Marcin3
Mikołajczyk Bartosz2
5"23'
4 set
Nieradzik Marcin3
Mikołajczyk Bartosz2
5"16'
4 set
Bąk-Dzierżyński Bartłomiej3
Pałka Jakub1

578 min 23 s

17"05'
3 set
Znojkiewicz Rafał3
Więcław Paweł0
12"53'
3 set
Pach Piotr3
Wajda Wojciech2
11"27'
1 set
Pach Piotr3
Wajda Wojciech2
9"59'
4 set
Cichocki Jakub3
Górski Norbert1
9"10'
2 set
Cichocki Jakub3
Łobos Mirosław0
8"44'
3 set
Cichocki Jakub1
Sowa Grzegorz Tiger3
8"35'
4 set
Cichocki Jakub1
Sowa Grzegorz Tiger3
7"55'
1 set
Wolski Maciej3
Musialik Mariusz2
7"49'
5 set
Górski Norbert3
Wolski Maciej2
7"39'
3 set
Ormianin Marcin1
Stolecki Paweł3

349 min 31 s

9"31'
2 set
Paściak Mariusz0
Deszcz Jacek3
8"34'
3 set
Sienkiewicz Leszek0
Banasiak Tomasz3
8"31'
1 set
Paściak Mariusz1
Serafin Tomasz3
8"14'
4 set
Dutka Dariusz2
Banasiak Tomasz3
8"12'
4 set
Paściak Mariusz1
Serafin Tomasz3
7"42'
5 set
Dutka Dariusz2
Banasiak Tomasz3
7"21'
1 set
Sienkiewicz Leszek0
Banasiak Tomasz3
7"15'
3 set
Paściak Mariusz1
Serafin Tomasz3
7"13'
3 set
Gliwiak Robert3
Serafin Tomasz0
6"58'
2 set
Smaga Marek2
Dutka Dariusz3

302 min 33 s

12"52'
1 set
Karwowski Wojciech3
Kobus Waldek0
7"46'
3 set
Stypa Marcin3
Bystrzejewski Andrzej1
7"42'
2 set
Przyłuski Dariusz1
Karwowski Wojciech3
7"32'
4 set
Kędzierski Maciej1
Kobus Waldek3
7"24'
4 set
Przyłuski Dariusz1
Karwowski Wojciech3
6"56'
1 set
Stypa Marcin0
Kędzierski Maciej3
6"43'
1 set
Przyłuski Dariusz1
Karwowski Wojciech3
6"37'
4 set
Carlsberg Bou3
Sienkiewicz Leszek2
6"36'
2 set
Carlsberg Bou3
Sienkiewicz Leszek2
6"31'
5 set
Wilk Roman2
Stypa Marcin3

86 min 15 s

10"38'
1 set
Ksycińska-Rębiś Ewa1
Kręcichwost Lucyna2
8"01'
2 set
Ksycińska-Rębiś Ewa1
Kręcichwost Lucyna2
5"23'
2 set
Ksycińska-Rębiś Ewa2
Mendrek Danuta1
5"13'
3 set
Ksycińska-Rębiś Ewa2
Mendrek Danuta1
5"05'
3 set
Ksycińska-Rębiś Ewa1
Kręcichwost Lucyna2
4"44'
1 set
Ksycińska-Rębiś Ewa2
Kampschoer Agata0
4"40'
1 set
Mendrek Danuta2
Szlesinger Jolanta0
4"17'
2 set
Ksycińska-Rębiś Ewa2
Szlesinger Jolanta0
4"10'
1 set
Ksycińska-Rębiś Ewa2
Szlesinger Jolanta0
4"10'
2 set
Mendrek Danuta2
Szlesinger Jolanta0

Małych punktów: 6664

M35+M35+ - EliminacjeM40+M45+M50+Kobiety35+

1646

Wojtunik Bartłomiej153
Smoleń Artur144
Duraj Wojciech144
Maciantowicz Maciej139
Szymczak Marcin137
Ratigowski Marcin133
Zioło Artur118
Jóźwiak Piotr117
Adamiszyn Janusz113
Karkoszka Krzysztof106

476

Mikołajczyk Bartosz116
Nieradzik Marcin89
Bąk-Dzierżyński Bartłomiej73
Pałka Jakub55
Jóźwiak Piotr44
Karkoszka Krzysztof33
Szymczak Marcin33
Kowalski Piotr33

1920

Pach Piotr168
Górski Norbert161
Sowa Grzegorz Tiger146
Wajda Wojciech140
Wolski Maciej137
Musialik Mariusz132
Stolecki Paweł131
Cichocki Jakub131
Więcław Paweł114
Znojkiewicz Rafał114

1152

Dutka Dariusz142
Banasiak Tomasz125
Błażyca Ireneusz108
Smaga Marek108
Serafin Tomasz97
Gliwiak Robert95
Paściak Mariusz93
Pazdaj Cezary92
Łuniewski Robert80
Sienkiewicz Leszek74

1003

Kędzierski Maciej135
Stypa Marcin132
Wilk Roman115
Karwowski Wojciech114
Carlsberg Bou113
Bystrzejewski Andrzej102
Kobus Waldek92
Sienkiewicz Leszek87
Przyłuski Dariusz53
Żyła Zbigniew42

467

Ksycińska-Rębiś Ewa102
Kręcichwost Lucyna99
Mendrek Danuta89
Kampschoer Agata69
Szlesinger Jolanta64
Buczkowska Ewa44

Wszystkich rozegranych setów: 388

M35+M35+ - EliminacjeM40+M45+M50+Kobiety35+

97

28

112

65

59

27


Wszystkich rozegranych meczów: 113

M35+M35+ - EliminacjeM40+M45+M50+Kobiety35+

28

8

31

18

16

12


Szybkość zdobycia punktów

M35+M35+ - EliminacjeM40+M45+M50+Kobiety35+
0.45'
4 set
Więcław Paweł0
Kasperek Michał4
1.36'
1 set
Smoleń Artur3
Jóźwiak Piotr1
1.36'
2 set
Duraj Wojciech3
Adamiszyn Janusz2
2.17'
3 set
Duraj Wojciech3
Adamiszyn Janusz2
2.36'
1 set
Duraj Wojciech3
Adamiszyn Janusz2
10.09'
3 set
Ratigowski Marcin3
Stepecki Rafał1
13.27'
2 set
Ratigowski Marcin3
Stepecki Rafał1
14.36'
4 set
Ratigowski Marcin3
Stepecki Rafał1
15.00'
2 set
Stepecki Rafał0
Duraj Wojciech3
16.36'
3 set
Jóźwiak Piotr0
Maciantowicz Maciej3
10.73'
3 set
Pałka Jakub0
Karkoszka Krzysztof3
13.09'
1 set
Mikołajczyk Bartosz3
Pałka Jakub0
14.64'
2 set
Pałka Jakub0
Karkoszka Krzysztof3
15.64'
1 set
Nieradzik Marcin0
Szymczak Marcin3
16.55'
2 set
Nieradzik Marcin3
Bąk-Dzierżyński Bartłomiej0
16.64'
3 set
Kowalski Piotr3
Bąk-Dzierżyński Bartłomiej0
18.09'
2 set
Mikołajczyk Bartosz3
Pałka Jakub0
18.55'
1 set
Pałka Jakub0
Karkoszka Krzysztof3
19.09'
2 set
Kowalski Piotr3
Bąk-Dzierżyński Bartłomiej0
20.27'
3 set
Bąk-Dzierżyński Bartłomiej3
Pałka Jakub1
1.00'
2 set
Adamiszyn Janusz1
Musialik Mariusz3
1.83'
1 set
Adamiszyn Janusz1
Musialik Mariusz3
11.91'
1 set
Stolecki Paweł0
Pach Piotr3
12.45'
2 set
Sowa Grzegorz Tiger3
Kulczyński Mariusz1
12.45'
3 set
Łobos Mirosław3
Bąk-Dzierżyński Bartłomiej0
13.73'
2 set
Ormianin Marcin3
Szota Michał0
13.91'
3 set
Bąk-Dzierżyński Bartłomiej0
Wolski Maciej3
14.82'
1 set
Więcław Paweł3
Szota Michał0
15.00'
3 set
Ormianin Marcin0
Musialik Mariusz3
15.64'
2 set
Więcław Paweł3
Szota Michał0
12.36'
1 set
Pazdaj Cezary0
Serafin Tomasz3
13.64'
3 set
Smaga Marek3
Łuniewski Robert0
14.09'
1 set
Deszcz Jacek0
Smaga Marek3
15.82'
2 set
Kowalski Dariusz0
Błażyca Ireneusz3
16.00'
4 set
Gliwiak Robert1
Łuniewski Robert3
16.73'
3 set
Deszcz Jacek0
Błażyca Ireneusz3
18.36'
1 set
Smaga Marek3
Łuniewski Robert0
18.91'
2 set
Paściak Mariusz3
Kowalski Dariusz0
19.45'
2 set
Pazdaj Cezary0
Serafin Tomasz3
19.91'
1 set
Paściak Mariusz3
Kowalski Dariusz0
12.00'
3 set
Drużyński Mirosław0
Bystrzejewski Andrzej3
12.27'
3 set
Sienkiewicz Leszek0
Kobus Waldek3
13.45'
2 set
Drużyński Mirosław0
Bystrzejewski Andrzej3
15.27'
3 set
Przyłuski Dariusz1
Kędzierski Maciej3
16.18'
2 set
Drużyński Mirosław0
Wilk Roman3
16.27'
4 set
Carlsberg Bou1
Karwowski Wojciech3
16.36'
5 set
Carlsberg Bou3
Sienkiewicz Leszek2
17.82'
2 set
Carlsberg Bou1
Karwowski Wojciech3
17.91'
1 set
Drużyński Mirosław0
Wilk Roman3
18.36'
1 set
Przyłuski Dariusz1
Kędzierski Maciej3
0.45'
2 set
Buczkowska Ewa2
Kampschoer Agata0
0.67'
2 set
Kampschoer Agata0
Mendrek Danuta2
0.82'
1 set
Buczkowska Ewa2
Kampschoer Agata0
1.18'
1 set
Kampschoer Agata0
Mendrek Danuta2
14.18'
1 set
Kampschoer Agata0
Kręcichwost Lucyna2
15.00'
2 set
Ksycińska-Rębiś Ewa2
Kampschoer Agata0
16.00'
1 set
Ksycińska-Rębiś Ewa2
Mendrek Danuta1
16.18'
3 set
Kampschoer Agata2
Szlesinger Jolanta1
16.73'
1 set
Kampschoer Agata2
Szlesinger Jolanta1
17.36'
2 set
Kampschoer Agata2
Szlesinger Jolanta1

Decyzji sędziowskich: 88 (1,3%)

Stroke 59
67%
Let 29
33%
Nolet 0
0%

M40+M45+M50+
40 95,2%
40-0-0
Bąk-Dzierżyński Bartłomiej0
Wolski Maciej3
5 6%
5-0-0
Sowa Grzegorz Tiger1
Pach Piotr3
4 4,1%
3-1-0
Pach Piotr3
Wajda Wojciech2
1 1,6%
0-1-0
Znojkiewicz Rafał3
Więcław Paweł0
1 1,3%
0-1-0
Adamiszyn Janusz1
Musialik Mariusz3
1 2,6%
0-1-0
Łobos Mirosław3
Bąk-Dzierżyński Bartłomiej0
1 1,5%
0-1-0
Cichocki Jakub1
Sowa Grzegorz Tiger3
7 11,7%
2-5-0
Gliwiak Robert3
Serafin Tomasz0
2 2,7%
0-2-0
Banasiak Tomasz3
Łuniewski Robert1
6 7,8%
4-2-0
Stypa Marcin3
Bystrzejewski Andrzej1
5 6,3%
0-5-0
Kędzierski Maciej1
Kobus Waldek3
5 5,2%
3-2-0
Wilk Roman2
Stypa Marcin3
4 6,3%
0-4-0
Sienkiewicz Leszek3
Stypa Marcin0
3 5,6%
0-3-0
Bystrzejewski Andrzej3
Żyła Zbigniew0
2 3,5%
2-0-0
Kędzierski Maciej3
Żyła Zbigniew0
1 1,7%
0-1-0
Carlsberg Bou1
Karwowski Wojciech3




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0