Najdłuższy mecz

OPENDAMSKAJUNIOR
44"36'Czmil Hubert2
Popko Łukasz3
37"52'Florczyk Paweł2
Górzyński Bartosz1
28"04'Hibner Jacek1
Khan Kaleemullah3
26"00'Gorzelak Piotr1
Tusschans Tom2
25"55'Tusschans Tom1
Kilian Arkadiusz2
25"29'Kowalik Maciej1
Florczyk Paweł2
25"12'Kilian Arkadiusz2
Gajos Jakub1
24"54'Suwalski Hubert1
Witkowski Rafał2
24"36'Sapierzyński Robert1
Krzyżaniak Tomasz2
24"24'Krzyżaniak Tomasz2
Kijewicz Piotr1
28"59'Wasilewska Kinga1
Mohamed Nazia3
26"55'Grzechowiak Dorota3
Cielecka Justyna1
23"43'Rysz-Górzyńska Magdalena2
Zawistowicz Donata1
21"06'Tomaszewska Sylwia1
Wasilewska Kinga2
20"11'Mohamed Nazia0
Grzechowiak Dorota3
18"55'Tomaszewska Sylwia2
Maszczyk Sylwia1
18"42'Tomaszewska Sylwia1
Sawicka Agnieszka2
17"00'Wasilewska Kinga0
Cielecka Justyna3
15"13'Sawicka Agnieszka2
Owczarek Małgorzata1
14"51'Jędra Angelika1
Owczarek Małgorzata2
21"42'Czapelski Remigiusz1
Łopuszyński Wiktor2
18"09'Chmielewski Kacper3
Ossendowski Bartosz0
16"17'Szymański Iwo0
Chmielewski Kacper3
14"13'Ossendowski Bartosz3
Łopuszyński Wiktor0
13"47'Szymański Iwo3
Łopuszyński Wiktor0
12"30'Ossendowski Jakub0
Szcześniak Kamil2
12"27'Jaskólski Szymon2
Drzewiecki Oskar1
12"18'Czapelski Remigiusz2
Jaskólski Szymon0
11"44'Szcześniak Kamil0
Czapelski Remigiusz2
11"30'Szymański Iwo2
Kośliński Jan0

Najdłużej na korcie

OPENDAMSKAJUNIOR
Górzyński Bartosz98"16'
Popko Łukasz96"10'
Kilian Arkadiusz93"10'
Florczyk Paweł88"17'
Suwalski Hubert86"57'
Czmil Hubert86"55'
Tusschans Tom83"26'
Krzyżaniak Tomasz76"53'
Florczyk Piotr75"20'
Janiszewski Michał72"46'
Wasilewska Kinga59"51'
Tomaszewska Sylwia53"30'
Mohamed Nazia47"01'
Cielecka Justyna45"54'
Grzechowiak Dorota43"39'
Sawicka Agnieszka40"55'
Zawistowicz Donata37"38'
Maszczyk Sylwia37"28'
Owczarek Małgorzata36"39'
Trendak Olga35"57'
Szymański Iwo45"09'
Łopuszyński Wiktor43"07'
Czapelski Remigiusz40"18'
Chmielewski Kacper36"47'
Szcześniak Kamil35"35'
Ossendowski Bartosz34"16'
Jaskólski Szymon32"25'
Drzewiecki Oskar28"01'
Ossendowski Jakub17"32'
Kośliński Jan17"22'

Czas setów: 33 godz. 44 min 40 s

OPENDAMSKAJUNIOR

1599 min 12 s

15"56'
2 set
Popko Łukasz2
Górzyński Bartosz0
15"04'
2 set
Florczyk Paweł2
Górzyński Bartosz1
11"54'
5 set
Czmil Hubert2
Popko Łukasz3
10"37'
2 set
Krzyżaniak Tomasz0
Górzyński Bartosz2
10"37'
3 set
Florczyk Paweł2
Górzyński Bartosz1
10"20'
1 set
Gorczyca Paweł2
Przybyłek Paweł0
10"18'
1 set
Kilian Arkadiusz2
Gajos Jakub1
10"17'
3 set
Sapierzyński Robert1
Krzyżaniak Tomasz2
10"14'
1 set
Hibner Jacek2
Kowalik Maciej0
10"02'
1 set
Kilian Arkadiusz2
Siemaszko Michał0

260 min 12 s

8"06'
1 set
Grzechowiak Dorota3
Cielecka Justyna1
7"35'
1 set
Rysz-Górzyńska Magdalena2
Zawistowicz Donata1
7"28'
3 set
Wasilewska Kinga1
Mohamed Nazia3
7"25'
3 set
Rysz-Górzyńska Magdalena2
Zawistowicz Donata1
7"23'
1 set
Zawistowicz Donata0
Jędra Angelika2
6"49'
2 set
Tomaszewska Sylwia1
Wasilewska Kinga2
6"20'
4 set
Wasilewska Kinga1
Mohamed Nazia3
6"05'
2 set
Mohamed Nazia0
Grzechowiak Dorota3
6"03'
1 set
Wasilewska Kinga1
Mohamed Nazia3
5"40'
3 set
Wasilewska Kinga0
Cielecka Justyna3

165 min 16 s

8"54'
2 set
Czapelski Remigiusz1
Łopuszyński Wiktor2
6"59'
2 set
Szcześniak Kamil0
Czapelski Remigiusz2
6"53'
1 set
Czapelski Remigiusz2
Jaskólski Szymon0
5"44'
2 set
Chmielewski Kacper3
Ossendowski Bartosz0
5"33'
2 set
Szymański Iwo3
Łopuszyński Wiktor0
5"30'
1 set
Szymański Iwo2
Kośliński Jan0
5"26'
2 set
Ossendowski Jakub0
Szcześniak Kamil2
5"24'
1 set
Szymański Iwo0
Chmielewski Kacper3
5"18'
2 set
Czapelski Remigiusz2
Jaskólski Szymon0
4"50'
1 set
Drzewiecki Oskar0
Chmielewski Kacper2

Małych punktów: 6840

OPENDAMSKAJUNIOR

5200

Czmil Hubert152
Kowalik Maciej148
Tusschans Tom146
Khan Kaleemullah145
Popko Łukasz143
Florczyk Paweł131
Kowalski Bartosz130
Kilian Arkadiusz129
Suwalski Hubert127
Post Michał126

973

Wasilewska Kinga104
Grzechowiak Dorota100
Tomaszewska Sylwia98
Sawicka Agnieszka89
Cielecka Justyna83
Mohamed Nazia83
Owczarek Małgorzata82
Trendak Olga80
Maszczyk Sylwia69
Zawistowicz Donata59

667

Szymański Iwo95
Chmielewski Kacper88
Czapelski Remigiusz87
Łopuszyński Wiktor85
Ossendowski Bartosz75
Jaskólski Szymon65
Drzewiecki Oskar55
Szcześniak Kamil54
Kośliński Jan32
Ossendowski Jakub31

Wszystkich rozegranych setów: 390

OPENDAMSKAJUNIOR

298

56

36


Wszystkich rozegranych meczów: 166

OPENDAMSKAJUNIOR

129

22

15


Szybkość zdobycia punktów

OPENDAMSKAJUNIOR
0.36'
1 set
Wyrzykowski Robert2
Ptak Marcin0
0.55'
3 set
Hibner Jacek3
Czmil Hubert0
0.91'
2 set
Wyrzykowski Robert2
Ptak Marcin0
1.09'
2 set
Hibner Jacek3
Czmil Hubert0
4.09'
1 set
Hibner Jacek3
Czmil Hubert0
12.82'
1 set
Olkowicz Radosław0
Czmil Hubert2
14.00'
2 set
Kowalski Bartosz1
Krysicki Tomasz2
14.00'
2 set
Olkowicz Radosław0
Czmil Hubert2
14.45'
1 set
Kowalski Bartosz2
Olkowicz Radosław0
15.09'
2 set
Olkowicz Radosław2
Sulej Michał1
13.36'
2 set
Sawicka Agnieszka2
Rysz-Górzyńska Magdalena0
14.27'
1 set
Owczarek Małgorzata0
Grzechowiak Dorota2
14.64'
1 set
Maszczyk Sylwia2
Zawistowicz Donata0
15.73'
2 set
Sawicka Agnieszka0
Mohamed Nazia2
15.73'
3 set
Jędra Angelika1
Owczarek Małgorzata2
16.36'
1 set
Tomaszewska Sylwia1
Wasilewska Kinga2
16.73'
3 set
Grzechowiak Dorota3
Cielecka Justyna1
17.36'
2 set
Wasilewska Kinga1
Mohamed Nazia3
17.55'
1 set
Sawicka Agnieszka2
Rysz-Górzyńska Magdalena0
18.00'
2 set
Owczarek Małgorzata0
Grzechowiak Dorota2
17.36'
2 set
Ossendowski Jakub0
Kośliński Jan2
17.45'
2 set
Szymański Iwo2
Jaskólski Szymon0
17.91'
1 set
Szcześniak Kamil0
Ossendowski Bartosz2
18.00'
1 set
Szcześniak Kamil0
Drzewiecki Oskar2
18.55'
3 set
Jaskólski Szymon2
Drzewiecki Oskar1
18.82'
2 set
Szcześniak Kamil0
Drzewiecki Oskar2
19.09'
2 set
Ossendowski Bartosz3
Łopuszyński Wiktor0
19.64'
3 set
Chmielewski Kacper3
Ossendowski Bartosz0
20.91'
1 set
Szymański Iwo3
Łopuszyński Wiktor0
21.00'
3 set
Czapelski Remigiusz1
Łopuszyński Wiktor2

Decyzji sędziowskich: 45 (0,7%)

Stroke 13
28,9%
Let 29
64,4%
Nolet 3
6,7%

OPENDAMSKA
9 18,8%
3-6-0
Wasik Piotr0
Drobnik Rafał2
5 13,5%
1-3-1
Drobnik Rafał0
Dałek Marcin2
4 8,9%
2-2-0
Gorzelak Piotr2
Dałek Marcin0
3 4,2%
2-1-0
Florczyk Paweł2
Górzyński Bartosz1
2 5,3%
1-1-0
Kaczmarek Nikodem2
Ciszewski Marcin0
2 2,8%
0-2-0
Hibner Jacek1
Khan Kaleemullah3
2 3,9%
0-2-0
Olkowicz Radosław2
Suliński Piotr1
2 5,7%
2-0-0
Piątkowski Marcin0
Kilian Arkadiusz2
2 5,1%
0-2-0
Czmil Hubert2
Gnitecki Przemysław0
1 2,9%
0-1-0
Kopiec Tomasz2
Witkowski Rafał0
1 1,4%
0-1-0
Grzechowiak Dorota3
Cielecka Justyna1




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0