Najdłuższy mecz

OPENDAMSKIOPEN 33-36
61"52'Spoljar Domagoj3
Hemmerling Piotr2
43"57'Przytuła Michał2
Matejski Tomasz3
38"20'Spoljar Domagoj3
Filipowski Dariusz2
31"14'Moszyński Patryk1
Kleszcz Piotr2
30"08'Fulneczek Adrian1
Mikołajczak Piotr2
27"38'Maciejewski Adam2
Mikołajczak Piotr1
27"36'Roguski Jakub2
Wąsowski Paweł1
26"27'Peukert Tomasz1
Kapuściński Bartosz2
26"09'Przytuła Michał1
Andrzejczak Karol2
25"19'Mentlewicz Mateusz2
Jastrzębski Jakub1
30"43'Kwaśniewska Karolina2
Kosińska Agnieszka3
29"47'Linke Natalia3
Rutkiewicz Sylwia1
27"55'Linke Natalia2
Kwaśniewska Karolina3
27"37'Rutkiewicz Sylwia1
Kosińska Agnieszka3
20"21'Mohamed Nazia0
Buczkowska Ewa3
18"46'Kwaśniewska Karolina1
Wolszczak Sylwia3
15"36'Rutkiewicz Sylwia0
Surdziel Aleksandra3
15"20'Linke Natalia0
Mohamed Nazia3
14"54'Surdziel Aleksandra0
Buczkowska Ewa3
14"18'Mohamed Nazia3
Wolszczak Sylwia0
26"30'Szelągiewicz Tomasz2
Mohamed Nazia1
15"07'Szelągiewicz Tomasz2
Schubert Bartosz0
9"51'Schubert Bartosz0
Szabelski Mateusz2
9"39'Szelągiewicz Tomasz0
Szabelski Mateusz2
'Szabelski Mateusz2
Mohamed NaziaW
'Schubert Bartosz2
Mohamed NaziaW

Najdłużej na korcie

OPENDAMSKIOPEN 33-36
Spoljar Domagoj116"21'
Hemmerling Piotr95"04'
Przytuła Michał92"27'
Matejski Tomasz87"01'
Kleszcz Piotr85"55'
Mikołajczak Piotr81"22'
Przybysz Grzegorz78"37'
Peukert Tomasz77"34'
Andrzejczak Karol75"32'
Dyrtkowski Dariusz72"27'
Rutkiewicz Sylwia59"50'
Linke Natalia59"25'
Kwaśniewska Karolina59"23'
Kosińska Agnieszka56"46'
Mohamed Nazia42"00'
Buczkowska Ewa40"12'
Wolszczak Sylwia39"17'
Surdziel Aleksandra35"55'
Szelągiewicz Tomasz45"13'
Mohamed Nazia22"57'
Schubert Bartosz20"57'
Szabelski Mateusz17"37'

Czas setów: 20 godz. 38 min 53 s

OPENDAMSKIOPEN 33-36

989 min 7 s

13"39'
5 set
Spoljar Domagoj3
Hemmerling Piotr2
12"18'
1 set
Spoljar Domagoj3
Hemmerling Piotr2
12"08'
5 set
Przytuła Michał2
Matejski Tomasz3
11"27'
2 set
Fulneczek Adrian1
Mikołajczak Piotr2
11"10'
1 set
Przybysz Grzegorz0
Andrzejczak Karol1
10"44'
2 set
Michańków Adam1
Przybysz Grzegorz2
10"37'
1 set
Kapuściński Bartosz0
Przytuła Michał2
10"32'
3 set
Peukert Tomasz1
Kapuściński Bartosz2
10"16'
3 set
Spoljar Domagoj0
Shinnie Chris3
10"06'
3 set
Moszyński Patryk1
Kleszcz Piotr2

196 min 24 s

8"10'
2 set
Rutkiewicz Sylwia1
Kosińska Agnieszka3
7"41'
1 set
Linke Natalia3
Rutkiewicz Sylwia1
6"49'
4 set
Linke Natalia3
Rutkiewicz Sylwia1
6"20'
2 set
Mohamed Nazia0
Buczkowska Ewa3
5"35'
2 set
Linke Natalia3
Rutkiewicz Sylwia1
5"28'
4 set
Rutkiewicz Sylwia1
Kosińska Agnieszka3
5"23'
1 set
Linke Natalia2
Kwaśniewska Karolina3
5"06'
1 set
Mohamed Nazia0
Buczkowska Ewa3
5"03'
1 set
Rutkiewicz Sylwia0
Surdziel Aleksandra3
4"59'
2 set
Buczkowska Ewa3
Kosińska Agnieszka0

53 min 22 s

9"58'
3 set
Szelągiewicz Tomasz2
Mohamed Nazia1
7"27'
1 set
Szelągiewicz Tomasz2
Mohamed Nazia1
7"09'
2 set
Szelągiewicz Tomasz2
Schubert Bartosz0
5"39'
1 set
Szelągiewicz Tomasz2
Schubert Bartosz0
5"32'
2 set
Szelągiewicz Tomasz2
Mohamed Nazia1
5"02'
1 set
Szelągiewicz Tomasz0
Szabelski Mateusz2
4"27'
2 set
Schubert Bartosz0
Szabelski Mateusz2
4"26'
2 set
Szelągiewicz Tomasz0
Szabelski Mateusz2
3"42'
1 set
Schubert Bartosz0
Szabelski Mateusz2

Małych punktów: 4106

OPENDAMSKIOPEN 33-36

3148

Spoljar Domagoj164
Shinnie Chris143
Przytuła Michał142
Peukert Tomasz129
Maliński Damian128
Hemmerling Piotr126
Matejski Tomasz125
Kleszcz Piotr123
Mikołajczak Piotr121
Filipowski Dariusz117

779

Kwaśniewska Karolina132
Kosińska Agnieszka111
Linke Natalia107
Buczkowska Ewa99
Rutkiewicz Sylwia93
Mohamed Nazia85
Surdziel Aleksandra77
Wolszczak Sylwia75

179

Szelągiewicz Tomasz72
Szabelski Mateusz44
Mohamed Nazia32
Schubert Bartosz31

Wszystkich rozegranych setów: 228

OPENDAMSKIOPEN 33-36

176

43

9


Wszystkich rozegranych meczów: 86

OPENDAMSKIOPEN 33-36

70

12

4


Szybkość zdobycia punktów

OPENDAMSKIOPEN 33-36
13.18'
2 set
Przytuła Michał2
Matejski Tomasz3
13.64'
1 set
Shinnie Chris2
Kramer Piotr0
15.09'
1 set
Kramer Piotr2
Jabłoński Paweł1
15.73'
1 set
Jabłoński Paweł0
Smuniewski Marcin2
16.27'
1 set
Andrzejczak Karol0
Shinnie Chris3
17.55'
2 set
Kramer Piotr2
Jabłoński Paweł1
17.82'
1 set
Dyrtkowski Dariusz2
Michańków Adam0
17.91'
1 set
Kornowska Małgorzata0
Michańków Adam2
18.36'
3 set
Filipowski Dariusz2
Kosiński Paweł1
18.36'
2 set
Peukert Tomasz2
Mentlewicz Mateusz0
15.45'
1 set
Buczkowska Ewa3
Kosińska Agnieszka0
16.36'
2 set
Wolszczak Sylwia0
Surdziel Aleksandra3
17.91'
2 set
Surdziel Aleksandra0
Buczkowska Ewa3
18.73'
2 set
Kwaśniewska Karolina2
Kosińska Agnieszka3
19.36'
1 set
Wolszczak Sylwia0
Surdziel Aleksandra3
19.45'
2 set
Rutkiewicz Sylwia0
Surdziel Aleksandra3
19.55'
2 set
Kwaśniewska Karolina1
Wolszczak Sylwia3
19.82'
3 set
Kwaśniewska Karolina1
Wolszczak Sylwia3
20.17'
4 set
Kwaśniewska Karolina1
Wolszczak Sylwia3
21.00'
3 set
Linke Natalia2
Kwaśniewska Karolina3
20.18'
1 set
Schubert Bartosz0
Szabelski Mateusz2
24.18'
2 set
Szelągiewicz Tomasz0
Szabelski Mateusz2
24.27'
2 set
Schubert Bartosz0
Szabelski Mateusz2
27.45'
1 set
Szelągiewicz Tomasz0
Szabelski Mateusz2
30.18'
2 set
Szelągiewicz Tomasz2
Mohamed Nazia1
30.64'
2 set
Szelągiewicz Tomasz2
Schubert Bartosz0
30.82'
1 set
Szelągiewicz Tomasz2
Schubert Bartosz0
35.75'
2 set
Szelągiewicz Tomasz2
Schubert Bartosz0
37.25'
1 set
Szelągiewicz Tomasz2
Mohamed Nazia1
46.00'
3 set
Szelągiewicz Tomasz2
Mohamed Nazia1

Decyzji sędziowskich: 23 (0.6%)

Stroke 9
39.1%
Let 14
60.9%
Nolet 0
0%

OPENDAMSKIOPEN 33-36
5 9.8%
2-3-0
Forreiter Maciej2
Smuniewski Marcin1
3 7.9%
1-2-0
Jabłoński Paweł0
Smuniewski Marcin2
2 3.8%
1-1-0
Maliński Damian1
Peukert Tomasz2
2 3.8%
0-2-0
Moszyński Patryk1
Kleszcz Piotr2
2 3.8%
1-1-0
Michańków Adam1
Przybysz Grzegorz2
1 2.9%
0-1-0
Felbór Tytus2
Jastrzębski Jakub0
1 2.9%
0-1-0
Wąsowski Paweł0
Matejski Tomasz2
2 3.9%
0-2-0
Mohamed Nazia3
Wolszczak Sylwia0
2 3.8%
2-0-0
Mohamed Nazia0
Buczkowska Ewa3
1 2.3%
1-0-0
Surdziel Aleksandra0
Buczkowska Ewa3
1 2.7%
0-1-0
Szelągiewicz Tomasz0
Szabelski Mateusz2
1 2.2%
1-0-0
Szelągiewicz Tomasz2
Schubert Bartosz0




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0