WIELKIE 6. URODZINY MYSQUASH CLUB KAT. B+ - OPEN

Polska Federacja Squasha, turniej kategorii B+ (B0)

Pozycja Gracz Status Miasto Pozycja w rankingu* Pozycja końcowa
33 Szabelski MateuszBrak informacji Poznań 1232
35 Szelągiewicz TomaszBrak informacji Poznań
28 Schubert BartoszBrak informacji Poznań? 345
2 Shinnie ChrisBrak informacji Inverurie 11 1
1 Spoljar DomagojBrak informacji Chorwacja 5 2
3 Hemmerling PiotrBrak informacji Poznań 20 3
6 Matejski TomaszBrak informacji Szczecin 30 4
9 Andrzejczak KarolBrak informacji Poznań 57 5
7 Przybysz GrzegorzBrak informacji Polkowice 31 6
4 Przytuła MichałBrak informacji Poznań 23 7
8 Filipowski DariuszBrak informacji Poznań 44 8
11 Kleszcz PiotrBrak informacji Poznań 72 9
16 Roguski JakubPotwierdzony Szczecin 138 10
15 Moszyński PatrykBrak informacji Szczecin 135 11
14 Wąsowski PawełPotwierdzony Wrocław 117 12
17 Kapuściński BartoszBrak informacji Bydgoszcz 152 13
23 Kosiński PawełBrak informacji Poznań 198 14
18 Forreiter MaciejBrak informacji Skórzewo 166 15
5 Gałecki TomaszBrak informacji Poznań 24 16
12 Smuniewski MarcinBrak informacji Szczecin 90 17
10 Peukert TomaszBrak informacji Poznań 66 18
20 Maciejewski AdamPotwierdzony Wrocław 174 19
19 Maliński DamianBrak informacji Poznań 169 20
21 Mikołajczak PiotrBrak informacji Poznań 177 21
22 Fulneczek AdrianPotwierdzony Wrocław 181 22
26 Kramer PiotrBrak informacji Poznań 304 23
24 Jabłoński PawełBrak informacji 228 24
25 Dyrtkowski DariuszBrak informacji Turek 262 25
30 Michańków AdamBrak informacji Poznań 472 26
31 Mentlewicz MateuszBrak informacji Trójmiasto 483 27
32 Kornowska MałgorzataBrak informacji Iława 719 28
34 Felbór TytusBrak informacji Poznań 2251 29
13 Kieruzal PiotrBrak informacji Poznań 116 30
29 Jastrzębski JakubBrak informacji Inowrocław 359 31
27 Ripa AdamBrak informacji Świebodzin 308 32


* Na podstawie notowania PFS OPEN z dnia 28-09-2015


Runda 1Runda 2Runda 3ĆwierćfinałPółfinałFinałZwycięzca
Spoljar Domagoj
Bye
Bye
Maciejewski Adam
Kornowska Małgorzata
2
  11:6  12:10
Szelągiewicz Tomasz
0
Bye
Moszyński Patryk
Kieruzal Piotr
Bye
Bye
Kosiński Paweł
Mikołajczak Piotr
2
  11:4  11:9
Szabelski Mateusz
0
Bye
Filipowski Dariusz
Przybysz Grzegorz
Bye
Bye
Michańków Adam
Jabłoński Paweł
Bye
Bye
Kleszcz Piotr
Smuniewski Marcin
Bye
Bye
Forreiter Maciej
Ripa Adam
Bye
Bye
Hemmerling Piotr
Przytuła Michał
Bye
Bye
Mentlewicz Mateusz
Kapuściński Bartosz
Bye
Bye
Peukert Tomasz
Wąsowski Paweł
Bye
Bye
Fulneczek Adrian
Jastrzębski Jakub
Bye
Bye
Matejski Tomasz
Gałecki Tomasz
Bye
Bye
Dyrtkowski Dariusz
Maliński Damian
Bye
Bye
Andrzejczak Karol
Roguski Jakub
Bye
Felbór Tytus
2
  12:10  11:8
Schubert Bartosz
0
Kramer Piotr
Bye
Bye
Shinnie Chris
Spoljar Domagoj
2
  2:11  11:3  11:5
Maciejewski Adam
1
Kornowska Małgorzata
0
  1:11  9:11
Moszyński Patryk
2
Kieruzal Piotr
W
WALKOVER
Kosiński Paweł
2
Mikołajczak Piotr
0
  9:11  7:11
Filipowski Dariusz
2
Przybysz Grzegorz
2
  7:11  11:9  11:2
Michańków Adam
1
Jabłoński Paweł
1
  11:9  1:11  6:11
Kleszcz Piotr
2
Smuniewski Marcin
1
  11:4  7:11  4:11
Forreiter Maciej
2
Ripa Adam
W
WALKOVER
Hemmerling Piotr
2
Przytuła Michał
2
  11:8  11:9
Mentlewicz Mateusz
0
Kapuściński Bartosz
2
  7:11  11:9  11:8
Peukert Tomasz
1
Wąsowski Paweł
2
  15:13  12:10
Fulneczek Adrian
0
Jastrzębski Jakub
0
  8:11  8:11
Matejski Tomasz
2
Gałecki Tomasz
2
  11:6  11:8
Dyrtkowski Dariusz
0
Maliński Damian
0
  8:11  9:11
Andrzejczak Karol
2
Roguski Jakub
2
  11:5  11:9
Felbór Tytus
0
Kramer Piotr
0
  0:11  5:11
Shinnie Chris
2
Spoljar Domagoj
2
  11:6  11:9
Moszyński Patryk
0
Kosiński Paweł
1
  11:8  4:11  2:11
Filipowski Dariusz
2
Przybysz Grzegorz
2
  11:8  11:9
Kleszcz Piotr
0
Forreiter Maciej
0
  8:11  8:11
Hemmerling Piotr
2
Przytuła Michał
2
  17:15  11:7
Kapuściński Bartosz
0
Wąsowski Paweł
0
  6:11  5:11
Matejski Tomasz
2
Gałecki Tomasz
0
  6:11  10:12
Andrzejczak Karol
2
Roguski Jakub
0
  4:11  3:11
Shinnie Chris
2
Spoljar Domagoj
3
  13:15  11:8  11:7  5:11  11:6
Filipowski Dariusz
2
Przybysz Grzegorz
0
  5:11  10:12  6:11
Hemmerling Piotr
3
Przytuła Michał
2
  11:9  2:11  9:11  11:6  10:12
Matejski Tomasz
3
Andrzejczak Karol
0
  2:11  8:11  5:11
Shinnie Chris
3
Spoljar Domagoj
3
  10:12  11:7  5:11  11:8  12:10
Hemmerling Piotr
2
Matejski Tomasz
0
  6:11  6:11  8:11
Shinnie Chris
3
Spoljar Domagoj
0
  6:11  4:11  8:11
Shinnie Chris
3
Shinnie Chris
Miejsca 3 - 4
Hemmerling Piotr
2
  11:4  11:8
Matejski Tomasz
0
Hemmerling Piotr
Miejsca 5 - 8
Filipowski Dariusz
0
  2:11  7:11
Przybysz Grzegorz
2
Przytuła Michał
1
  12:10  7:11  8:11
Andrzejczak Karol
2
Przybysz Grzegorz
0
  6:11  2:2
Andrzejczak Karol
1
Andrzejczak Karol
Miejsca 7 - 8
Filipowski Dariusz
0
  1:11  8:11
Przytuła Michał
2
Przytuła Michał
Miejsca 9 - 16
Moszyński Patryk
2
  5:11  11:3  11:0
Kosiński Paweł
1
Kleszcz Piotr
2
  11:5  12:10
Forreiter Maciej
0
Kapuściński Bartosz
1
  7:11  11:6  5:11
Wąsowski Paweł
2
Gałecki Tomasz
W
WALKOVER
Roguski Jakub
2
Moszyński Patryk
1
  11:8  3:11  7:11
Kleszcz Piotr
2
Wąsowski Paweł
1
  10:12  11:9  8:11
Roguski Jakub
2
Kleszcz Piotr
2
  11:7  11:5
Roguski Jakub
0
Kleszcz Piotr
Miejsca 11 - 12
Moszyński Patryk
2
  11:9  11:7
Wąsowski Paweł
0
Moszyński Patryk
Miejsca 13 - 16
Kosiński Paweł
2
  11:9  11:3
Forreiter Maciej
0
Kapuściński Bartosz
2
WALKOVER
Gałecki Tomasz
W
Kosiński Paweł
0
  7:11  3:11
Kapuściński Bartosz
2
Kapuściński Bartosz
Miejsca 15 - 16
Forreiter Maciej
2
WALKOVER
Gałecki Tomasz
W
Forreiter Maciej
Miejsca 17 - 32
Maciejewski Adam
2
  11:9  11:3
Kornowska Małgorzata
0
Kieruzal Piotr
W
WALKOVER
Mikołajczak Piotr
2
Michańków Adam
0
  8:11  8:11
Jabłoński Paweł
2
Smuniewski Marcin
2
WALKOVER
Ripa Adam
W
Mentlewicz Mateusz
0
  10:12  8:11
Peukert Tomasz
2
Fulneczek Adrian
2
  11:5  11:9
Jastrzębski Jakub
0
Dyrtkowski Dariusz
0
  7:11  11:13
Maliński Damian
2
Felbór Tytus
0
  5:11  5:11
Kramer Piotr
2
Maciejewski Adam
2
  6:11  11:5  12:10
Mikołajczak Piotr
1
Jabłoński Paweł
0
  1:11  11:13
Smuniewski Marcin
2
Peukert Tomasz
2
  11:4  11:7
Fulneczek Adrian
0
Maliński Damian
2
  12:10  8:11  11:5
Kramer Piotr
1
Maciejewski Adam
0
  9:11  5:11
Smuniewski Marcin
2
Peukert Tomasz
2
  3:11  11:8  11:8
Maliński Damian
1
Smuniewski Marcin
2
  14:12  6:11  11:8
Peukert Tomasz
1
Smuniewski Marcin
Miejsca 19 - 20
Maciejewski Adam
1
  11:8  8:11  9:10
Maliński Damian
1
Maciejewski Adam
Miejsca 21 - 24
Mikołajczak Piotr
2
  11:5  11:5
Jabłoński Paweł
0
Fulneczek Adrian
2
  6:11  11:7  11:7
Kramer Piotr
1
Mikołajczak Piotr
2
  11:8  13:15  11:9
Fulneczek Adrian
1
Mikołajczak Piotr
Miejsca 23 - 24
Jabłoński Paweł
1
  11:3  6:11  7:11
Kramer Piotr
2
Kramer Piotr
Miejsca 25 - 32
Kornowska Małgorzata
2
WALKOVER
Kieruzal Piotr
W
Michańków Adam
2
WALKOVER
Ripa Adam
W
Mentlewicz Mateusz
2
  9:11  14:12  11:9
Jastrzębski Jakub
1
Dyrtkowski Dariusz
2
  11:8  12:14  11:8
Felbór Tytus
1
Kornowska Małgorzata
0
  4:11  5:11
Michańków Adam
2
Mentlewicz Mateusz
1
  5:11  11:4  8:11
Dyrtkowski Dariusz
2
Michańków Adam
0
  3:11  6:11
Dyrtkowski Dariusz
2
Dyrtkowski Dariusz
Miejsca 27 - 28
Kornowska Małgorzata
W
WALKOVER
Mentlewicz Mateusz
2
Mentlewicz Mateusz
Miejsca 29 - 32
Kieruzal Piotr
2
WALKOVER
Ripa Adam
W
Jastrzębski Jakub
0
  6:11  6:11
Felbór Tytus
2
Kieruzal Piotr
W
WALKOVER
Felbór Tytus
2
Felbór Tytus
Miejsca 31 - 32
Ripa Adam
W
WALKOVER
Jastrzębski Jakub
2
Jastrzębski Jakub
Stan na: 21:03:18 25-02-2018

    o miejsce 33 Schubert BartoszSzelągiewicz TomaszSzabelski Mateusz Miejsce wygrane mecze sety punkty
    z/s z-s z/s z-s
    Schubert BartoszX
    2 0 11 11  
    0 0  
    0 2 0 0  
    11 11  
    Szelągiewicz Tomasz
    0 2 0 0  
    11 11  
    X
    0 2 0 0  
    11 11  
    Szabelski Mateusz
    2 0 11 11  
    0 0  
    2 0 11 11  
    0 0  
    X