Najdłuższy mecz

OPENJUNIORZY1-45-9
51"51'Maciejewski Adam3
Podgórski Bartłomiej2
38"50'Podgórski Bartłomiej3
Fulneczek Adrian2
37"35'Żak Marcin3
Siciński Michał2
35"06'Łukaszewicz Cezary3
Płaczek Maciej1
35"05'Łukaszewicz Cezary3
Kałędkiewicz Tomasz2
34"56'Sielska Paulina2
Rakowski Tomek3
34"44'Kozłowski Łukasz3
Bobra Jacek2
31"16'Ossowski Arkadiusz3
Sztaba Rafał1
30"32'Żak Marcin1
Kawalec Ireneusz3
30"03'Tomczak Daniel2
Siciński Michał3
96"52'Sokalski Jędrzej2
Gzyl Michał0
18"51'Sokalski Jędrzej2
Szewczak Michał1
10"56'Sokalski Jędrzej0
Burak Julia2
10"13'Wojtczak Jakub0
Grabowski Juliusz2
10"01'Wojtowicz Filip2
Wojtczak Jakub0
10"00'Burak Aleksandra2
Wojtczak Jakub0
9"52'Tworuszka Franciszek0
Gzyl Michał2
8"58'Wojtowicz Filip2
Grabowski Juliusz0
8"57'Burak Julia2
Gzyl Michał0
8"00'Wojtowicz Filip0
Burak Aleksandra2
21"32'Burak Aleksandra3
Sokalski Jędrzej0
19"11'Wojtowicz Filip0
Sokalski Jędrzej3
16"23'Burak Julia0
Burak Aleksandra3
13"49'Wojtowicz Filip0
Burak Julia3
17"22'Wojtczak Jakub0
Gzyl Michał3
15"20'Grabowski Juliusz3
Gzyl Michał0
10"00'Szewczak Michał3
Grabowski Juliusz0
8"16'Szewczak Michał3
Wojtczak Jakub0

Najdłużej na korcie

OPENJUNIORZY1-45-9
Podgórski Bartłomiej124"53'
Żak Marcin113"58'
Siciński Michał111"59'
Łukaszewicz Cezary106"33'
Kozłowski Łukasz104"48'
Ossowski Arkadiusz103"10'
Bobra Jacek101"56'
Maciejewski Adam101"06'
Płaczek Maciej100"47'
Młyński Oskar90"57'
Sokalski Jędrzej127"28'
Gzyl Michał118"57'
Wojtowicz Filip24"33'
Tworuszka Franciszek23"44'
Grabowski Juliusz22"03'
Szewczak Michał13"51'
Burak Julia10"18'
Wojtczak Jakub1"39'
Burak Aleksandra-269'
Sokalski Jędrzej33"48'
Burak Aleksandra31"31'
Wojtowicz Filip27"41'
Burak Julia25"24'
Gzyl Michał28"16'
Wojtczak Jakub23"44'
Grabowski Juliusz20"56'
Szewczak Michał16"24'

Czas setów: 25 godz. 44 min 53 s

OPENJUNIORZY1-45-9

1232 min 48 s

11"05'
1 set
Żak Marcin3
Siciński Michał2
9"25'
4 set
Maciejewski Adam3
Podgórski Bartłomiej2
9"17'
2 set
Maciejewski Adam3
Podgórski Bartłomiej2
9"16'
3 set
Łukaszewicz Cezary3
Płaczek Maciej1
8"57'
2 set
Łukaszewicz Cezary3
Płaczek Maciej1
7"59'
3 set
Maciejewski Adam3
Podgórski Bartłomiej2
7"57'
1 set
Maciejewski Adam3
Podgórski Bartłomiej2
7"44'
5 set
Maciejewski Adam3
Podgórski Bartłomiej2
7"43'
2 set
Olejnik Michał0
Młyński Oskar3
7"37'
2 set
Ossowski Arkadiusz3
Żak Marcin1

208 min 13 s

92"36'
1 set
Sokalski Jędrzej2
Gzyl Michał0
6"57'
1 set
Burak Julia2
Szewczak Michał0
6"26'
1 set
Sokalski Jędrzej2
Szewczak Michał1
6"25'
1 set
Wojtowicz Filip2
Wojtczak Jakub0
5"23'
1 set
Wojtczak Jakub0
Grabowski Juliusz2
5"23'
2 set
Sokalski Jędrzej0
Burak Julia2
5"16'
1 set
Burak Julia2
Gzyl Michał0
4"49'
2 set
Sokalski Jędrzej2
Szewczak Michał1
4"48'
1 set
Sokalski Jędrzej0
Burak Julia2
4"46'
2 set
Tworuszka Franciszek0
Gzyl Michał2

59 min 12 s

7"28'
3 set
Wojtowicz Filip0
Sokalski Jędrzej3
6"27'
3 set
Burak Aleksandra3
Sokalski Jędrzej0
6"12'
2 set
Burak Aleksandra3
Sokalski Jędrzej0
5"28'
1 set
Burak Aleksandra3
Sokalski Jędrzej0
4"48'
2 set
Burak Julia0
Burak Aleksandra3
4"45'
3 set
Burak Julia0
Burak Aleksandra3
4"25'
2 set
Wojtowicz Filip0
Burak Julia3
4"09'
2 set
Wojtowicz Filip0
Sokalski Jędrzej3
4"04'
1 set
Wojtowicz Filip0
Sokalski Jędrzej3
4"01'
1 set
Wojtowicz Filip0
Burak Julia3

44 min 40 s

7"32'
1 set
Wojtczak Jakub0
Gzyl Michał3
5"16'
1 set
Grabowski Juliusz3
Gzyl Michał0
4"12'
2 set
Wojtczak Jakub0
Gzyl Michał3
4"12'
3 set
Wojtczak Jakub0
Gzyl Michał3
3"40'
2 set
Grabowski Juliusz3
Gzyl Michał0
3"24'
3 set
Grabowski Juliusz3
Gzyl Michał0
3"10'
3 set
Szewczak Michał3
Grabowski Juliusz0
3"05'
1 set
Szewczak Michał3
Wojtczak Jakub0
2"46'
3 set
Szewczak Michał3
Wojtczak Jakub0
2"44'
2 set
Szewczak Michał3
Grabowski Juliusz0

Małych punktów: 5289

OPENJUNIORZY1-45-9

4376

Podgórski Bartłomiej194
Siciński Michał192
Kozłowski Łukasz185
Bobra Jacek184
Żak Marcin183
Głębocki Jakub172
Płaczek Maciej171
Maciejewski Adam171
Młyński Oskar169
Łukaszewicz Cezary167

521

Sokalski Jędrzej90
Burak Julia88
Szewczak Michał88
Burak Aleksandra66
Wojtowicz Filip56
Grabowski Juliusz42
Gzyl Michał34
Tworuszka Franciszek32
Wojtczak Jakub25

206

Burak Aleksandra66
Burak Julia54
Sokalski Jędrzej54
Wojtowicz Filip32

186

Szewczak Michał66
Gzyl Michał51
Grabowski Juliusz41
Wojtczak Jakub28

Wszystkich rozegranych setów: 307

OPENJUNIORZY1-45-9

250

33

12

12


Wszystkich rozegranych meczów: 95

OPENJUNIORZY1-45-9

71

16

4

4


Szybkość zdobycia punktów

OPENJUNIORZY1-45-9
9.36'
1 set
Łukaszewicz Cezary0
Sztaba Rafał3
10.09'
1 set
Sztaba Rafał3
Krawczyk Radosław0
11.27'
2 set
Sztaba Rafał3
Krawczyk Radosław0
12.45'
2 set
Głębocki Jakub3
Bober Bartosz0
13.36'
1 set
Głębocki Jakub3
Bober Bartosz0
13.73'
3 set
Krawczyk Radosław0
Maciejewski Adam3
13.73'
3 set
Sztaba Rafał3
Krawczyk Radosław0
13.82'
2 set
Kleczyński Marcin0
Głębocki Jakub3
14.09'
2 set
Siciński Michał1
Borg Michał3
14.18'
2 set
Howorko Bartosz3
Turów Tomasz0
10.36'
1 set
Burak Aleksandra2
Wojtczak Jakub0
10.91'
2 set
Burak Julia2
Tworuszka Franciszek0
12.82'
1 set
Sokalski Jędrzej2
Tworuszka Franciszek0
13.09'
1 set
Burak Aleksandra2
Grabowski Juliusz0
13.27'
2 set
Tworuszka Franciszek0
Szewczak Michał2
14.00'
2 set
Burak Aleksandra2
Grabowski Juliusz0
14.18'
1 set
Tworuszka Franciszek0
Szewczak Michał2
15.00'
2 set
Sokalski Jędrzej2
Tworuszka Franciszek0
15.00'
2 set
Gzyl Michał0
Szewczak Michał2
15.64'
2 set
Wojtowicz Filip2
Wojtczak Jakub0
19.45'
3 set
Wojtowicz Filip0
Burak Julia3
21.00'
1 set
Burak Julia0
Burak Aleksandra3
21.91'
1 set
Wojtowicz Filip0
Burak Julia3
22.18'
1 set
Wojtowicz Filip0
Sokalski Jędrzej3
22.64'
2 set
Wojtowicz Filip0
Sokalski Jędrzej3
24.09'
2 set
Wojtowicz Filip0
Burak Julia3
25.91'
3 set
Burak Julia0
Burak Aleksandra3
26.18'
2 set
Burak Julia0
Burak Aleksandra3
29.82'
1 set
Burak Aleksandra3
Sokalski Jędrzej0
33.82'
2 set
Burak Aleksandra3
Sokalski Jędrzej0
10.64'
2 set
Szewczak Michał3
Wojtczak Jakub0
14.73'
1 set
Szewczak Michał3
Grabowski Juliusz0
14.91'
2 set
Szewczak Michał3
Grabowski Juliusz0
15.09'
3 set
Szewczak Michał3
Wojtczak Jakub0
16.82'
1 set
Szewczak Michał3
Wojtczak Jakub0
17.27'
3 set
Szewczak Michał3
Grabowski Juliusz0
18.55'
3 set
Grabowski Juliusz3
Gzyl Michał0
20.00'
2 set
Grabowski Juliusz3
Gzyl Michał0
22.91'
3 set
Wojtczak Jakub0
Gzyl Michał3
22.91'
2 set
Wojtczak Jakub0
Gzyl Michał3

Decyzji sędziowskich: 61 (1,1%)

Stroke 21
34,4%
Let 39
63,9%
Nolet 1
1,6%

OPENJUNIORZY1-45-9
9 9,1%
5-4-0
Łukaszewicz Cezary3
Kałędkiewicz Tomasz2
8 14,3%
5-3-0
Podgórski Bartłomiej3
Kozłowski Łukasz0
5 5,5%
4-1-0
Podgórski Bartłomiej3
Fulneczek Adrian2
5 9,3%
2-3-0
Olejnik Michał0
Podgórski Bartłomiej3
4 5,1%
0-4-0
Kozłowski Łukasz3
Młyński Oskar1
4 4,1%
2-2-0
Sielska Paulina2
Rakowski Tomek3
3 4,8%
0-3-0
Borg Michał0
Howorko Bartosz3
3 5,9%
0-3-0
Tomczak Daniel0
Bober Bartosz3
3 4,9%
0-3-0
Płaczek Maciej3
Bober Bartosz0
2 2,6%
0-2-0
Żak Marcin1
Bobra Jacek3
2 5,9%
1-0-1
Wojtowicz Filip0
Burak Aleksandra2
1 2,6%
1-0-0
Wojtowicz Filip2
Grabowski Juliusz0
1 2,6%
0-1-0
Wojtczak Jakub0
Grabowski Juliusz2
1 2,4%
0-1-0
Tworuszka Franciszek0
Gzyl Michał2
1 3,6%
0-1-0
Sokalski Jędrzej2
Gzyl Michał0
1 2,1%
0-1-0
Wojtowicz Filip0
Burak Julia3
1 1,8%
0-1-0
Wojtowicz Filip0
Sokalski Jędrzej3
1 2,5%
1-0-0
Szewczak Michał3
Wojtczak Jakub0
1 1,8%
0-1-0
Wojtczak Jakub0
Gzyl Michał3




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0