Regulamin i zasady cyklu turniejów Samsung Brand Stores & Salming Squash Tour 2015/16 .
 
1. Turniej organizowany jest przez firmę S&S Daniel Tomczak , z siedzibą w Kowanówku przy ul . Konwaliowej 28 . Wszelkiego rodzaju pytania , reklamacje , zastrzeżenia powinny być kierowane na adres mailowy organizatora : dtomczak@op.pl.
 
 
2. Cykl składa się z 10 turniejów eliminacyjnych organizowanych raz w miesiącu w 10 miastach i 10 klubach w całej polsce oraz 1 turnieju głównego który rozegrany zostanie w klubie enjoj w Bielsku Białej . Informacja o planowanych datach rozgrywania poszczegolnych turniejów umieszczony jest na stronie turniejowej www.bo5.pl/sssquashtour , fb www.fb.com/salmingandsamsungsquashtour , kalendarzu dodawanym do grudniowego wydania  magazynu Squash Active , na stronie www.squashactive.pl 
 
3. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany terminów turnijów najdalej na 1 tydzień przed planowanym wydarzeniem bez konieczności podania przyczyny zmiany terminu .
 
 
4. Cylk posiada swój własny ranking który stanowi odstawę do kwalifikacji do turnieju głównego . Informacje o rankingu i miejscu zajmowanym przez każdego z biorących udział zawodników znajduje się na stronie turniju www.bo5.pl/sssquashtour 
 
5. W cyklu mogą wziąc udział zawodnicy którzy na dzien rozpoczęcia pierwszego turniej cyklu nie zajmowali w rankingu polskiej federacji squasha miejsca lepszego niż 50 . ranking dostepny jest na stronie federacji : www.pfs.com.pl
 
6. Każdy z uczestników biorąc udział w wydarzeniu wyraża zgodę na publikację swojego wizerunku i podstawowych danych osobowych celem przedstawienia wyników i relacji z turnieju na stronach www i fb klubu.
 
7. Zgłoszenia do turnieju przyjmowane są poprzez stronę turniejową www.bo5.pl/sssquashtour lub mailowo na adres daniel.tomczak@salming.pl lub telefonicznie u organizatora turnieju w klubie turniejowym .
 
8. Każdy zawodnik który zgłosił się do turniju zagrał w nim i zajął miejsce na podium turnieju , automatycznie kwalifikuje się do udziału w turniju głównym . Tym samym spośród 10 turniejów kwalifikacyjnych utworzy sie drabinka 30 zawodników , pozostalych dwóch zawodników brakującyh do pełnej drabinki 32 zostanie wyłonionych spośród wszystkich zawodników biorących udział w cyklu którzy zajeli odpowiednio wysokie miejsce i zgromadzili nastepną w kolejności ilośc punktów w rankingu . Ponadto w przypadku jeżeli któryś z zawodników zakwalifikowanych automatycznie do finału zrezygnuje z udziału w nim z wlasnej woli , jego miejsce zajmie kolejny gracz z rankingu calego cyklu i tak do momentu zapełnienia drabinki turniejowej na 32 zawodników .
 
9. Każdy z zawodników może wziąc udzial w dowolnej ilości turniejów kwalifikacyjnych pod warunkiem dokonania opłaty startowej w każdym z turniejów osobno.
Dla najlepszych zawodników cyklu którzy wezmą udział w turnieju głownym , udzial w nim jest bezpłatny .
Organizator nie pokrywa kosztów przejazdu , zakwaterowania i wyżywienia w trakcie podrózy i pobytu na turniju finałowym .
 
10. Nagrody : w każdym turniju eliminacyjnym organizator zapewnia : 3 nagrody główne w postaci słuchawek i głośników przenośnych serii : LEVEL marki Samsung oraz nagrody niespodzianki w postaci upominków dla każdego z uczestników bez względu na zajmowane miejsce w turnieju .
 
Nagrodami w turniju głównym są :
1. Roczny kontrakt sponsorski na kwotę 5000 zł w postaci sprzetu marki Salming* + medal + dyplom 
2. Roczny kontrakt sponsorski na kwotę 3000 zł w postaci sprzętu marki Salming* + medal + dyplom 
3. Roczny kontrakt sponsorski na kwote 2000 zł w postaci sprzętu marki Salming* + medal + dyplom 
 
*kwota rozliczana jest w kwotach brutto według cen sprzedaży na dzień zakończenia cyklu .
 
11. Każdy z zawodników cyklu aby wziąc udzial w turniju eliminacyjnym zobowiązany jest do winiesienia oplaty startowej takiej samej dla każdego z turniejów :
pakiet open - 85 zł 
pakiet z koszulką - 125 zł 
w tym 10 zł  opłaty na rzecz PFS .
 
Zgodnie z regulaminem turniejow na stronie PFS członkowie PFS także opłacaja 10 zł opłaty PFS . 
 
W ramach opłaty turniejowej każdy z uczestników otrzymuje :
- możliwośc udziału w turnieju 
- nagrode niespodziankę
- obsługę turniejową poprzez system bo5.
- owoce - jabłka i banany 
- wodę 1,5l 
- ciepły obiad oraz deser 
 
zapraszamy do udziału w naszym cyklu i do rzwdziwej sportowej rywalizacji w najlepszej na świecie dyscyplinie sportu jaką jest SQUASH :)
 
Do zobaczenia na korcie .
 
Zespół SS SQUASH TOUR