Najdłuższy mecz

OU 11 (PFS A)BU 13BU 15BU 17BU 19GU 11 (PFS A)GU 13GU 13 - FinalsGU 15GU15 - FinalsGU 17
27"44'Kwiatkowski Karol2
Birecki Bartosz3
26"53'Scherbakov Dymitriy1
Krysiak Leon3
25"43'Samborski Jan1
Beliaev Ostap3
22"26'Samborski Jan1
Scherbakov Dymitriy3
22"25'Krysiak Karol1
Binasik Antoni3
20"40'Scherbakov Dymitriy3
Zimecki Jakub0
18"14'Sienkiewicz Michał3
Krysiak Karol0
16"46'Birecki Bartosz3
Górny Alfred0
15"02'Zimecki Jakub3
Sienkiewicz Michał0
13"51'Krysiak Karol0
Samborski Jan3
45"58'Baird Jamie3
Cerovac Jan0
41"45'Hernas Nataniel0
Gogol Jakub3
38"14'Fordoński Aleksander3
Woziwodzki Jakub2
36"19'Szymaczek Piotr3
Matousek Karel2
34"05'Marcinkowski Mateusz2
Moncznik Mikołaj3
33"11'Kozik Aleksander2
Cerovac Jan3
32"25'Sokołowski Julian2
Marcinkowski Mateusz3
31"22'Kelar Alex3
Cerovac Jan2
30"49'Kelar Alex2
Hernas Nataniel3
30"27'Lipski Kajetan2
Matousek Karel3
50"09'Wróblewski Jakub2
Mracek Kristian3
37"52'Walter Lubos2
Coyle Elias3
33"30'Woziwodzki Filip1
Mracek Kristian3
32"55'Weel Tobias3
Strouhal Filip1
31"29'Klimowicz Dawid3
Pol Kamil2
30"32'Dyczkowski Jakub3
Pol Kamil1
30"05'Wróblewski Jakub1
Coyle Elias3
29"12'Walter Lubos3
Hanzal Vojtech1
28"02'Klimowicz Dawid2
Ostrowski Jakub3
27"50'Coyle Elias1
Weel Tobias3
149"26'Osojca Mateusz3
Sienkiewicz Piotr0
58"15'Fuglsang Julius2
Hemmerling Piotr3
54"31'Krznaric Ivan3
Kønigsfeldt Mikkel0
52"30'Krznaric Ivan3
Wielgus Maksymilian1
43"10'Giemza Mikołaj3
Pietrzak Aleksander2
40"06'Fordoński Jakub2
Pietrzak Aleksander3
39"56'Osojca Mateusz1
Pedersen Sebastian3
37"19'Osojca Mateusz3
Forreiter Maciej1
34"47'Dalal Shaan2
Giemza Mikołaj3
33"12'Osojca Mateusz3
Giemza Mikołaj1
898"35'Pogrebnyak Dmytro3
Gillams Hamish0
40"31'Sokołowski Łukasz3
Rybaczewski Gaspar1
35"52'Wysocki Tymoteusz3
Rewilak Bartosz1
34"33'Kegel Martin3
Pogrebnyak Dmytro1
34"13'Lapacek Marek1
Kegel Martin3
32"49'Lapacek Marek3
Gillams Hamish1
32"30'Wysocki Tymoteusz1
Lapacek Marek3
30"35'Szewczyk Mateusz3
Sokołowski Łukasz0
25"09'Wysocki Tymoteusz1
Politański Maciej3
24"58'Rybaczewski Gaspar3
Kralka Wiktor1
29"44'Jankowiak Kaja3
Breczko Joanna2
25"16'Gałwa Aleksandra2
Breczko Joanna3
24"17'Gałwa Aleksandra1
Jankowiak Kaja3
20"00'Tomczyk Aleksandra1
Gałwa Aleksandra3
15"12'Tomczyk Aleksandra0
Jankowiak Kaja3
14"46'Tomczyk Aleksandra3
Breczko Joanna0
11"18'Zimecka Weronika0
Jankowiak Kaja3
10"36'Zimecka Weronika0
Breczko Joanna3
9"56'Gałwa Aleksandra3
Zimecka Weronika0
8"26'Tomczyk Aleksandra3
Zimecka Weronika0
15"50'Gałwa Aleksandra1
Bohacova Vendula3
14"27'Rak Sonia3
Bohacova Vendula1
11"20'Gałwa Aleksandra0
Rak Sonia3
10"37'Grzechowiak Natasza3
Skrzypiec Dorota0
9"38'Gałwa Aleksandra0
Sikora Marta3
9"29'Sikora Marta3
Bohacova Vendula0
8"43'Grzechowiak Natasza0
Vidovic Franka3
7"54'Vidovic Franka3
Skrzypiec Dorota0
'Bolat BerikaW
Vidovic Franka3
'Bolat BerikaW
Skrzypiec Dorota3
9"12'Grzechowiak Natasza0
Rak Sonia3
'Gałwa Aleksandra3
Bolat BerikaW
'Bohacova Vendula3
Skrzypiec DorotaW
'Sikora Marta0
Vidovic Franka3
26"13'Slehoferova Tereza3
Dufkova Alzbeta0
24"59'Buczkowska Marta2
Dufkova Alzbeta3
23"45'Burak Aleksandra3
Dufkova Alzbeta1
21"31'Burak Julia3
Górecka Aleksandra1
15"17'Czekaj Natalia0
Slehoferova Tereza3
13"42'Dakowska Martyna0
Lubińska Dominika3
13"03'Dakowska Martyna3
Górecka Aleksandra0
12"53'Burak Julia0
Dakowska Martyna3
12"33'Czekaj Natalia3
Dufkova Alzbeta0
11"44'Burak Aleksandra3
Buczkowska Marta0
12"34'Dufkova Alzbeta3
Górecka Aleksandra0
11"16'Dakowska Martyna0
Czekaj Natalia3
'Lubińska Dominika0
Slehoferova Tereza3
'Burak Julia0
Burak Aleksandra3
51"11'Miedziocha Oliwia0
Smickova Kristina3
23"23'Surdziel Aleksandra1
Galea Kimberley3
21"16'Surdziel Aleksandra0
Smickova Kristina3
17"27'Galea Kimberley3
Smickova Kristina0
17"00'Surdziel Aleksandra0
Arunchalum Vedika3
17"00'Galea Kimberley0
Arunchalum Vedika3
13"52'Miedziocha Oliwia0
Galea Kimberley3
13"12'Arunchalum Vedika3
Smickova Kristina0
10"36'Miedziocha Oliwia0
Arunchalum Vedika3
9"21'Miedziocha Oliwia0
Surdziel Aleksandra3

Najdłużej na korcie

OU 11 (PFS A)BU 13BU 15BU 17BU 19GU 11 (PFS A)GU 13GU 13 - FinalsGU 15GU15 - FinalsGU 17
Scherbakov Dymitriy65"14'
Krysiak Karol53"38'
Samborski Jan51"47'
Sienkiewicz Michał48"01'
Birecki Bartosz44"54'
Krysiak Leon43"30'
Zimecki Jakub42"10'
Beliaev Ostap41"05'
Binasik Antoni38"25'
Kwiatkowski Karol31"35'
Marcinkowski Mateusz151"14'
Gogol Jakub135"34'
Cerovac Jan121"38'
Hernas Nataniel109"22'
Woziwodzki Jakub101"15'
Kozik Aleksander97"10'
Baird Jamie93"58'
Dobrzyński Wojciech90"38'
Szymaczek Piotr86"58'
Kelar Alex86"53'
Mracek Kristian118"34'
Coyle Elias99"09'
Wróblewski Jakub94"18'
Weel Tobias84"48'
Walter Lubos83"22'
Strouhal Filip80"15'
Ostrowski Jakub80"12'
Klimowicz Dawid75"04'
Hanzal Vojtech73"52'
Nowak Piotr73"24'
Osojca Mateusz151"44'
Krznaric Ivan143"44'
Giemza Mikołaj108"37'
Pietrzak Aleksander101"06'
Hemmerling Piotr99"18'
Fuglsang Julius96"59'
Stratton Cameron89"25'
Pedersen Sebastian89"20'
Forreiter Maciej87"00'
Dalal Shaan82"50'
Wysocki Tymoteusz94"07'
Sokołowski Łukasz90"37'
Lapacek Marek82"43'
Szewczyk Mateusz78"56'
Kegel Martin72"04'
Rybaczewski Gaspar71"23'
Pogrebnyak Dmytro68"00'
Gillams Hamish59"32'
Politański Maciej51"42'
Rewilak Bartosz47"41'
Breczko Joanna68"45'
Jankowiak Kaja67"45'
Gałwa Aleksandra66"53'
Tomczyk Aleksandra47"56'
Zimecka Weronika33"25'
Bohacova Vendula31"33'
Gałwa Aleksandra31"32'
Rak Sonia20"47'
Sikora Marta17"10'
Grzechowiak Natasza14"10'
Skrzypiec Dorota13"24'
Vidovic Franka11"42'
Rak Sonia7"16'
Grzechowiak Natasza7"16'
Dufkova Alzbeta70"17'
Slehoferova Tereza47"59'
Burak Aleksandra43"26'
Buczkowska Marta42"21'
Czekaj Natalia37"05'
Burak Julia35"51'
Górecka Aleksandra35"17'
Dakowska Martyna31"21'
Lubińska Dominika26"17'
Górecka Aleksandra9"25'
Dufkova Alzbeta9"25'
Czekaj Natalia8"57'
Dakowska Martyna8"57'
Smickova Kristina93"46'
Miedziocha Oliwia82"27'
Galea Kimberley61"34'
Surdziel Aleksandra59"05'
Arunchalum Vedika50"58'

Czas setów: 63 godz. 58 min 29 s

OU 11 (PFS A)BU 13BU 15BU 17BU 19GU 11 (PFS A)GU 13GU 13 - FinalsGU 15GU15 - FinalsGU 17

242 min 2 s

7"23'
3 set
Scherbakov Dymitriy3
Zimecki Jakub0
6"28'
4 set
Samborski Jan1
Beliaev Ostap3
6"10'
1 set
Samborski Jan1
Beliaev Ostap3
6"06'
4 set
Scherbakov Dymitriy1
Krysiak Leon3
6"02'
4 set
Kwiatkowski Karol2
Birecki Bartosz3
5"52'
2 set
Scherbakov Dymitriy1
Krysiak Leon3
5"51'
3 set
Birecki Bartosz3
Górny Alfred0
5"44'
1 set
Sienkiewicz Michał3
Krysiak Karol0
5"43'
3 set
Scherbakov Dymitriy1
Krysiak Leon3
5"42'
1 set
Zimecki Jakub3
Sienkiewicz Michał0

936 min 30 s

61"48'
1 set
Marcinkowski Mateusz0
Gogol Jakub3
34"19'
1 set
Baird Jamie3
Cerovac Jan0
25"30'
1 set
Hernas Nataniel0
Gogol Jakub3
14"51'
2 set
Hernas Nataniel0
Woziwodzki Jakub3
11"23'
1 set
Woziwodzki Jakub3
Cerovac Jan1
9"20'
4 set
Fordoński Aleksander3
Woziwodzki Jakub2
9"18'
4 set
Wiechecki Mikołaj1
Kozik Aleksander3
8"10'
3 set
Fordoński Aleksander3
Woziwodzki Jakub2
8"03'
2 set
Dobrzyński Wojciech1
Lipski Kajetan3
7"54'
4 set
Moncznik Mikołaj3
Kozik Aleksander1

816 min 50 s

10"33'
5 set
Wróblewski Jakub2
Mracek Kristian3
9"49'
1 set
Dybioch Leon0
Strouhal Filip3
9"15'
3 set
Ostrowski Jakub1
Janasiewicz Robert3
9"13'
1 set
Klimowicz Dawid0
Mracek Jachym3
9"09'
3 set
Kanton Aleksander0
Wróblewski Jakub3
9"09'
3 set
Wróblewski Jakub1
Coyle Elias3
9"08'
4 set
Wróblewski Jakub2
Mracek Kristian3
9"06'
3 set
Mracek Kristian0
Felbór Tytus3
8"50'
3 set
Wróblewski Jakub2
Mracek Kristian3
8"42'
1 set
Nowak Piotr0
Jarota Filip3

870 min 4 s

36"19'
3 set
Krznaric Ivan3
Kønigsfeldt Mikkel0
19"56'
3 set
Osojca Mateusz3
Sienkiewicz Piotr0
15"40'
4 set
Krznaric Ivan3
Wielgus Maksymilian1
14"30'
2 set
Osojca Mateusz3
Forreiter Maciej1
13"42'
3 set
Fuglsang Julius2
Hemmerling Piotr3
12"11'
1 set
Krznaric Ivan3
Wielgus Maksymilian1
10"54'
3 set
Osojca Mateusz1
Pedersen Sebastian3
10"38'
2 set
Krznaric Ivan3
Wielgus Maksymilian1
10"31'
1 set
Pietrzak Aleksander3
Ruciński Eryk0
10"03'
2 set
Fuglsang Julius2
Hemmerling Piotr3

376 min 2 s

15"58'
2 set
Szewczyk Mateusz3
Sokołowski Łukasz0
11"23'
1 set
Wysocki Tymoteusz3
Rewilak Bartosz1
11"02'
4 set
Sokołowski Łukasz3
Rybaczewski Gaspar1
10"28'
4 set
Kegel Martin3
Pogrebnyak Dmytro1
9"44'
4 set
Lapacek Marek1
Kegel Martin3
9"31'
3 set
Sokołowski Łukasz3
Rybaczewski Gaspar1
8"14'
1 set
Lapacek Marek3
Gillams Hamish1
8"11'
1 set
Szewczyk Mateusz0
Pogrebnyak Dmytro3
8"02'
2 set
Sokołowski Łukasz3
Rybaczewski Gaspar1
7"55'
3 set
Wysocki Tymoteusz1
Lapacek Marek3

142 min 22 s

7"37'
2 set
Gałwa Aleksandra1
Jankowiak Kaja3
6"21'
5 set
Jankowiak Kaja3
Breczko Joanna2
6"17'
4 set
Jankowiak Kaja3
Breczko Joanna2
5"58'
4 set
Gałwa Aleksandra1
Jankowiak Kaja3
5"15'
4 set
Gałwa Aleksandra2
Breczko Joanna3
4"52'
2 set
Tomczyk Aleksandra3
Breczko Joanna0
4"47'
1 set
Tomczyk Aleksandra1
Gałwa Aleksandra3
4"44'
5 set
Gałwa Aleksandra2
Breczko Joanna3
4"32'
3 set
Tomczyk Aleksandra0
Jankowiak Kaja3
4"26'
3 set
Tomczyk Aleksandra3
Breczko Joanna0

70 min 9 s

3"59'
4 set
Gałwa Aleksandra1
Bohacova Vendula3
3"38'
4 set
Rak Sonia3
Bohacova Vendula1
3"35'
2 set
Gałwa Aleksandra0
Sikora Marta3
3"34'
3 set
Grzechowiak Natasza3
Skrzypiec Dorota0
3"25'
3 set
Gałwa Aleksandra0
Rak Sonia3
3"18'
3 set
Gałwa Aleksandra1
Bohacova Vendula3
3"12'
1 set
Gałwa Aleksandra0
Rak Sonia3
3"11'
3 set
Gałwa Aleksandra0
Sikora Marta3
3"02'
2 set
Gałwa Aleksandra0
Rak Sonia3
2"58'
3 set
Rak Sonia3
Bohacova Vendula1

7 min 16 s

3"03'
2 set
Grzechowiak Natasza0
Rak Sonia3
2"29'
3 set
Grzechowiak Natasza0
Rak Sonia3
1"44'
1 set
Grzechowiak Natasza0
Rak Sonia3

184 min 57 s

16"06'
1 set
Slehoferova Tereza3
Dufkova Alzbeta0
6"03'
1 set
Burak Aleksandra3
Dufkova Alzbeta1
5"33'
1 set
Burak Julia3
Górecka Aleksandra1
4"52'
3 set
Czekaj Natalia0
Slehoferova Tereza3
4"47'
2 set
Burak Julia3
Górecka Aleksandra1
4"42'
2 set
Burak Aleksandra3
Dufkova Alzbeta1
4"39'
2 set
Czekaj Natalia0
Slehoferova Tereza3
4"32'
1 set
Buczkowska Marta2
Dufkova Alzbeta3
4"29'
3 set
Burak Aleksandra3
Dufkova Alzbeta1
4"25'
4 set
Buczkowska Marta2
Dufkova Alzbeta3

18 min 22 s

3"51'
2 set
Dufkova Alzbeta3
Górecka Aleksandra0
3"23'
3 set
Dakowska Martyna0
Czekaj Natalia3
3"11'
1 set
Dufkova Alzbeta3
Górecka Aleksandra0
2"59'
2 set
Dakowska Martyna0
Czekaj Natalia3
2"35'
1 set
Dakowska Martyna0
Czekaj Natalia3
2"23'
3 set
Dufkova Alzbeta3
Górecka Aleksandra0

173 min 55 s

44"17'
1 set
Miedziocha Oliwia0
Smickova Kristina3
7"07'
2 set
Surdziel Aleksandra0
Smickova Kristina3
6"59'
1 set
Miedziocha Oliwia0
Galea Kimberley3
6"30'
2 set
Galea Kimberley3
Smickova Kristina0
6"23'
3 set
Surdziel Aleksandra0
Smickova Kristina3
5"34'
2 set
Miedziocha Oliwia0
Arunchalum Vedika3
5"32'
2 set
Surdziel Aleksandra0
Arunchalum Vedika3
5"20'
4 set
Surdziel Aleksandra1
Galea Kimberley3
5"00'
3 set
Galea Kimberley0
Arunchalum Vedika3
4"59'
2 set
Surdziel Aleksandra1
Galea Kimberley3

Małych punktów: 12936

OU 11 (PFS A)BU 13BU 15BU 17BU 19GU 11 (PFS A)GU 13GU 13 - FinalsGU 15GU15 - FinalsGU 17

952

Scherbakov Dymitriy146
Krysiak Leon108
Samborski Jan100
Krysiak Karol98
Sienkiewicz Michał94
Zimecki Jakub93
Birecki Bartosz91
Beliaev Ostap90
Binasik Antoni63
Kwiatkowski Karol50

3077

Dobrzyński Wojciech187
Kelar Alex176
Kozik Aleksander173
Moncznik Mikołaj165
Woziwodzki Jakub160
Matousek Karel157
Szymaczek Piotr154
Marcinkowski Mateusz153
Zimecki Jakub151
Baird Jamie141

2938

Mracek Kristian163
Felbór Tytus155
Klimowicz Dawid152
Wróblewski Jakub148
Pytlowany Jakub143
Weel Tobias143
Walter Lubos142
Ostrowski Jakub140
Strouhal Filip139
Jarota Filip136

2425

Osojca Mateusz182
Krznaric Ivan168
Hemmerling Piotr155
Pietrzak Aleksander145
Giemza Mikołaj139
Stratton Cameron138
Pedersen Sebastian137
Dalal Shaan136
Angilley Ben128
Kønigsfeldt Mikkel127

1005

Wysocki Tymoteusz133
Rybaczewski Gaspar116
Szewczyk Mateusz115
Kegel Martin112
Lapacek Marek110
Pogrebnyak Dmytro94
Sokołowski Łukasz89
Gillams Hamish74
Politański Maciej68
Rewilak Bartosz52

619

Jankowiak Kaja165
Gałwa Aleksandra153
Breczko Joanna152
Tomczyk Aleksandra112
Zimecka Weronika37

415

Sikora Marta99
Rak Sonia87
Bohacova Vendula66
Vidovic Franka66
Gałwa Aleksandra50
Grzechowiak Natasza35
Skrzypiec Dorota12

88

Vidovic Franka34
Rak Sonia33
Sikora Marta13
Grzechowiak Natasza8

751

Slehoferova Tereza132
Czekaj Natalia110
Lubińska Dominika99
Dufkova Alzbeta90
Burak Aleksandra89
Dakowska Martyna75
Burak Julia57
Buczkowska Marta54
Górecka Aleksandra45

177

Slehoferova Tereza33
Dufkova Alzbeta33
Burak Aleksandra33
Czekaj Natalia33
Lubińska Dominika15
Burak Julia14
Górecka Aleksandra10
Dakowska Martyna6

489

Arunchalum Vedika132
Galea Kimberley128
Surdziel Aleksandra107
Smickova Kristina101
Miedziocha Oliwia21

Wszystkich rozegranych setów: 776

OU 11 (PFS A)BU 13BU 15BU 17BU 19GU 11 (PFS A)GU 13GU 13 - FinalsGU 15GU15 - FinalsGU 17

57

180

174

138

61

36

29

6

52

12

31


Wszystkich rozegranych meczów: 227

OU 11 (PFS A)BU 13BU 15BU 17BU 19GU 11 (PFS A)GU 13GU 13 - FinalsGU 15GU15 - FinalsGU 17

17

50

51

41

17

10

9

2

16

4

10


Szybkość zdobycia punktów

OU 11 (PFS A)BU 13BU 15BU 17BU 19GU 11 (PFS A)GU 13GU 13 - FinalsGU 15GU15 - FinalsGU 17
11.64'
2 set
Beliaev Ostap3
Binasik Antoni0
12.18'
1 set
Birecki Bartosz0
Scherbakov Dymitriy3
13.45'
2 set
Kwiatkowski Karol0
Sienkiewicz Michał3
14.82'
2 set
Sienkiewicz Michał0
Krysiak Leon3
15.36'
2 set
Birecki Bartosz0
Scherbakov Dymitriy3
15.36'
1 set
Beliaev Ostap3
Binasik Antoni0
15.36'
3 set
Birecki Bartosz0
Scherbakov Dymitriy3
15.91'
3 set
Beliaev Ostap0
Krysiak Leon3
16.09'
3 set
Krysiak Karol3
Górny Alfred0
16.64'
2 set
Krysiak Karol3
Górny Alfred0
13.82'
3 set
Szymaczek Piotr3
Nagalski Jakub0
14.55'
1 set
Górecki Mateusz0
Dobrzyński Wojciech3
15.18'
1 set
Krysiak Leon3
Marcinkowski Mateusz0
15.82'
1 set
Kelar Alex3
Krawczyk Tobiasz0
15.91'
1 set
Marcinkowski Łukasz3
Zimecki Jakub0
15.91'
2 set
Kelar Alex3
Krawczyk Tobiasz0
16.09'
2 set
Lipski Kajetan3
Kozik Aleksander0
16.09'
1 set
Kelar Alex3
Wiechecki Mikołaj0
16.18'
2 set
Moncznik Mikołaj0
Dobrzyński Wojciech3
16.27'
2 set
Marcinkowski Mateusz0
Gogol Jakub3
0.36'
3 set
Jarota Filip0
Pytlowany Jakub3
9.09'
2 set
Jarota Filip0
Pytlowany Jakub3
11.36'
1 set
Krajewski Mikołaj0
Felbór Tytus3
11.91'
3 set
Krajewski Mikołaj0
Felbór Tytus3
14.18'
1 set
Pol Jakub0
Woziwodzki Filip3
14.18'
1 set
Jarota Filip3
Janasiewicz Robert0
14.73'
3 set
Mracek Jachym0
Pytlowany Jakub3
15.00'
3 set
Ostrowski Jakub0
Wróblewski Jakub3
15.09'
1 set
Dyczkowski Jakub0
Mracek Jachym3
15.27'
2 set
Dybioch Leon0
Strouhal Filip3
13.82'
2 set
Górski Hubert3
Ruciński Eryk0
14.18'
2 set
Forreiter Maciej3
Fordoński Jakub0
15.09'
1 set
Osojca Mateusz3
Sienkiewicz Piotr0
15.45'
1 set
Dufek Matyas3
Sienkiewicz Piotr0
16.64'
3 set
Krznaric Ivan3
Kraczkowski Damian0
17.18'
2 set
Pietrzak Aleksander0
Hemmerling Piotr3
18.36'
3 set
Górski Hubert3
Ruciński Eryk0
18.36'
2 set
Krznaric Ivan3
Kraczkowski Damian0
18.36'
1 set
Górski Hubert3
Ruciński Eryk0
18.64'
1 set
Górski Hubert3
Sienkiewicz Piotr0
17.45'
1 set
Wysocki Tymoteusz1
Politański Maciej3
17.91'
3 set
Rybaczewski Gaspar3
Rewilak Bartosz1
18.00'
1 set
Sokołowski Łukasz0
Wysocki Tymoteusz3
18.09'
3 set
Sokołowski Łukasz0
Gillams Hamish3
18.45'
3 set
Politański Maciej0
Kegel Martin3
18.82'
2 set
Szewczyk Mateusz3
Kralka Wiktor0
19.91'
2 set
Rybaczewski Gaspar3
Kralka Wiktor1
21.18'
4 set
Pogrebnyak Dmytro3
Gillams Hamish0
21.36'
2 set
Rybaczewski Gaspar3
Rewilak Bartosz1
21.91'
3 set
Rybaczewski Gaspar3
Kralka Wiktor1
11.55'
1 set
Tomczyk Aleksandra3
Zimecka Weronika0
11.55'
1 set
Gałwa Aleksandra3
Zimecka Weronika0
12.27'
3 set
Tomczyk Aleksandra3
Zimecka Weronika0
12.27'
3 set
Zimecka Weronika0
Breczko Joanna3
13.18'
3 set
Gałwa Aleksandra3
Zimecka Weronika0
13.27'
2 set
Tomczyk Aleksandra3
Zimecka Weronika0
13.82'
1 set
Zimecka Weronika0
Jankowiak Kaja3
14.45'
2 set
Tomczyk Aleksandra1
Gałwa Aleksandra3
15.36'
1 set
Zimecka Weronika0
Breczko Joanna3
18.55'
2 set
Zimecka Weronika0
Breczko Joanna3
8.18'
3 set
Vidovic Franka3
Skrzypiec Dorota0
10.00'
1 set
Vidovic Franka3
Skrzypiec Dorota0
10.55'
2 set
Grzechowiak Natasza0
Vidovic Franka3
10.91'
1 set
Rak Sonia3
Bohacova Vendula1
11.00'
1 set
Grzechowiak Natasza0
Vidovic Franka3
11.64'
2 set
Vidovic Franka3
Skrzypiec Dorota0
11.73'
1 set
Grzechowiak Natasza3
Skrzypiec Dorota0
12.09'
2 set
Grzechowiak Natasza3
Skrzypiec Dorota0
12.45'
3 set
Grzechowiak Natasza0
Vidovic Franka3
13.09'
2 set
Sikora Marta3
Bohacova Vendula0
9.45'
1 set
Grzechowiak Natasza0
Rak Sonia3
13.55'
3 set
Grzechowiak Natasza0
Rak Sonia3
16.64'
2 set
Grzechowiak Natasza0
Rak Sonia3
10.82'
2 set
Burak Aleksandra0
Slehoferova Tereza3
11.18'
3 set
Buczkowska Marta0
Czekaj Natalia3
11.18'
2 set
Burak Aleksandra0
Czekaj Natalia3
11.64'
2 set
Buczkowska Marta0
Slehoferova Tereza3
11.64'
2 set
Czekaj Natalia3
Dufkova Alzbeta0
11.64'
2 set
Burak Julia0
Lubińska Dominika3
12.27'
3 set
Burak Aleksandra0
Slehoferova Tereza3
12.64'
1 set
Buczkowska Marta0
Slehoferova Tereza3
12.64'
3 set
Burak Julia0
Lubińska Dominika3
12.82'
1 set
Lubińska Dominika3
Górecka Aleksandra0
13.00'
3 set
Dufkova Alzbeta3
Górecka Aleksandra0
14.09'
1 set
Dakowska Martyna0
Czekaj Natalia3
16.27'
2 set
Dakowska Martyna0
Czekaj Natalia3
17.36'
1 set
Dufkova Alzbeta3
Górecka Aleksandra0
18.45'
3 set
Dakowska Martyna0
Czekaj Natalia3
21.00'
2 set
Dufkova Alzbeta3
Górecka Aleksandra0
11.18'
2 set
Miedziocha Oliwia0
Smickova Kristina3
13.45'
2 set
Miedziocha Oliwia0
Surdziel Aleksandra3
13.45'
1 set
Miedziocha Oliwia0
Arunchalum Vedika3
15.36'
1 set
Miedziocha Oliwia0
Surdziel Aleksandra3
16.00'
3 set
Miedziocha Oliwia0
Surdziel Aleksandra3
16.36'
3 set
Miedziocha Oliwia0
Arunchalum Vedika3
16.64'
3 set
Miedziocha Oliwia0
Smickova Kristina3
17.27'
2 set
Miedziocha Oliwia0
Galea Kimberley3
18.00'
1 set
Galea Kimberley3
Smickova Kristina0
18.36'
2 set
Arunchalum Vedika3
Smickova Kristina0

Decyzji sędziowskich: 161 (1,3%)

Stroke 40
24,8%
Let 116
72%
Nolet 5
3,1%

OU 11 (PFS A)BU 13BU 15BU 17BU 19GU 11 (PFS A)GU 13GU 15GU 17
4 4,2%
1-3-0
Kwiatkowski Karol2
Birecki Bartosz3
3 3,7%
0-3-0
Scherbakov Dymitriy1
Krysiak Leon3
2 3,1%
0-2-0
Scherbakov Dymitriy3
Zimecki Jakub0
2 2,8%
1-1-0
Samborski Jan1
Scherbakov Dymitriy3
1 2,7%
0-1-0
Krysiak Karol3
Górny Alfred0
1 2,1%
0-1-0
Beliaev Ostap0
Krysiak Leon3
4 7,8%
2-2-0
Szymaczek Piotr3
Kelar Alex0
3 3,4%
2-1-0
Szymaczek Piotr3
Matousek Karel2
3 3,4%
0-2-1
Dobrzyński Wojciech1
Lipski Kajetan3
2 2,3%
0-2-0
Dobrzyński Wojciech3
Krysiak Leon2
2 3,8%
0-1-1
Hernas Nataniel0
Gogol Jakub3
2 2,2%
0-2-0
Kelar Alex2
Hernas Nataniel3
2 3,1%
0-2-0
Woziwodzki Jakub3
Cerovac Jan1
1 2,5%
0-1-0
Baird Jamie3
Cerovac Jan0
1 1,2%
0-0-1
Moncznik Mikołaj3
Kozik Aleksander1
1 2%
1-0-0
Zimecki Jakub3
Nagalski Jakub0
14 25%
4-10-0
Mracek Kristian0
Nowak Piotr3
6 9,5%
0-6-0
Mracek Kristian0
Felbór Tytus3
4 8,2%
2-1-1
Kanton Aleksander3
Lomikovskyy Yuriy0
4 5,4%
0-4-0
Coyle Elias1
Weel Tobias3
4 4,9%
2-2-0
Nowak Piotr3
Strouhal Filip1
4 5,4%
0-4-0
Hanzal Vojtech1
Pytlowany Jakub3
2 3,2%
0-2-0
Nowak Piotr0
Jarota Filip3
2 2,4%
0-2-0
Ostrowski Jakub1
Janasiewicz Robert3
1 2,7%
0-1-0
Dybioch Leon0
Strouhal Filip3
1 1,9%
1-0-0
Mracek Kristian3
Janasiewicz Robert0
11 17,7%
3-8-0
Dufek Matyas0
Szabelski Mateusz3
6 5,4%
0-6-0
Fuglsang Julius2
Hemmerling Piotr3
5 8,9%
2-3-0
Kønigsfeldt Mikkel3
Stratton Cameron0
4 8,7%
2-2-0
Szabelski Mateusz3
Górski Hubert0
4 4,3%
0-4-0
Fordoński Jakub2
Pietrzak Aleksander3
3 4,5%
2-1-0
Szabelski Mateusz1
Angilley Ben3
3 5,9%
1-2-0
Forreiter Maciej0
Hemmerling Piotr3
3 4,9%
1-2-0
Fuglsang Julius3
Osojca Mateusz0
2 4,3%
2-0-0
Fortecki Piotr0
Wielgus Maksymilian3
2 3,8%
2-0-0
Dalal Shaan0
Fuglsang Julius3
8 10,8%
1-7-0
Kegel Martin3
Pogrebnyak Dmytro1
1 1,4%
0-1-0
Wysocki Tymoteusz1
Lapacek Marek3
1 1,1%
0-0-1
Gałwa Aleksandra2
Breczko Joanna3
1 1,5%
0-1-0
Gałwa Aleksandra1
Bohacova Vendula3
3 3,6%
0-3-0
Buczkowska Marta2
Dufkova Alzbeta3
2 4,3%
1-1-0
Dakowska Martyna3
Górecka Aleksandra0
2 5,7%
0-2-0
Slehoferova Tereza3
Dufkova Alzbeta0
1 2,6%
0-1-0
Burak Julia0
Lubińska Dominika3
1 2,5%
1-0-0
Czekaj Natalia3
Dufkova Alzbeta0
1 1,5%
0-1-0
Burak Julia3
Górecka Aleksandra1
1 2,3%
1-0-0
Czekaj Natalia0
Slehoferova Tereza3
2 4,3%
1-1-0
Arunchalum Vedika3
Smickova Kristina0
1 1,4%
0-1-0
Surdziel Aleksandra1
Galea Kimberley3




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0