Najdłuższy mecz

OPENDAMSKI
34"26'Wysocki Tymoteusz3
Smuniewski Marcin1
27"58'Fedyna Bartłomiej1
Smuniewski Marcin2
23"39'Smuniewski Marcin3
Szóstak Łukasz1
20"09'Wysocki Tymoteusz2
Ziemer Andreas1
18"50'Karwatowicz Krystian2
Zawadzki Patryk1
18"06'Wójtowicz Marcin3
Szóstak Łukasz0
17"33'Zawadzki Patryk1
Wójtowicz Marcin2
16"29'Szóstak Łukasz2
Kmieć Monika1
16"29'Dybioch Leon2
Białowolski Radosław1
16"10'Ziemer Andreas2
Saganowski Adam1
11"05'Kmieć Monika2
Bilewicz-Morcinek Katarzyna0
7"57'Bilewicz-Morcinek Katarzyna2
Ławrowska Olga0
6"13'Bilewicz-Morcinek Katarzyna2
Krauze Nikola0
5"48'Ławrowska Olga2
Krauze Nikola1
39'Kmieć Monika2
Ławrowska Olga0
35'Kmieć Monika2
Krauze Nikola0
'Pyziołek BarbaraW
Bilewicz-Morcinek Katarzyna2
'Pyziołek BarbaraW
Krauze Nikola2
'Pyziołek BarbaraW
Ławrowska Olga2
'Pyziołek BarbaraW
Kmieć Monika2

Najdłużej na korcie

OPENDAMSKI
Smuniewski Marcin80"26'
Wysocki Tymoteusz65"46'
Szóstak Łukasz55"26'
Saganowski Adam46"35'
Ziemer Andreas44"43'
Karwatowicz Krystian43"52'
Zawadzki Patryk42"32'
Fedyna Bartłomiej41"40'
Wójtowicz Marcin39"46'
Makaruk Paweł36"03'
Bilewicz-Morcinek Katarzyna22"31'
Ławrowska Olga13"32'
Krauze Nikola12"14'
Kmieć Monika10"13'

Czas setów: 5 godz. 48 min 42 s

OPENDAMSKI

319 min 27 s

10"41'
3 set
Fedyna Bartłomiej1
Smuniewski Marcin2
10"03'
1 set
Saganowski Adam2
Gołąb Paweł0
9"38'
1 set
Makaruk Paweł0
Karwatowicz Krystian2
9"29'
1 set
Wysocki Tymoteusz3
Smuniewski Marcin1
7"51'
2 set
Wysocki Tymoteusz3
Smuniewski Marcin1
7"39'
4 set
Wysocki Tymoteusz3
Smuniewski Marcin1
7"38'
1 set
Fedyna Bartłomiej1
Smuniewski Marcin2
6"59'
1 set
Smuniewski Marcin3
Szóstak Łukasz1
6"43'
1 set
Wysocki Tymoteusz2
Ziemer Andreas1
6"00'
2 set
Karwatowicz Krystian2
Zawadzki Patryk1

29 min 15 s

5"24'
1 set
Kmieć Monika2
Bilewicz-Morcinek Katarzyna0
4"41'
3 set
Ławrowska Olga2
Krauze Nikola1
3"47'
2 set
Bilewicz-Morcinek Katarzyna2
Ławrowska Olga0
3"44'
2 set
Kmieć Monika2
Bilewicz-Morcinek Katarzyna0
3"33'
1 set
Bilewicz-Morcinek Katarzyna2
Ławrowska Olga0
3"03'
1 set
Bilewicz-Morcinek Katarzyna2
Krauze Nikola0
3"00'
2 set
Bilewicz-Morcinek Katarzyna2
Krauze Nikola0
38'
2 set
Ławrowska Olga2
Krauze Nikola1
24'
2 set
Kmieć Monika2
Ławrowska Olga0
21'
1 set
Kmieć Monika2
Krauze Nikola0

Małych punktów: 1515

OPENDAMSKI

1297

Wysocki Tymoteusz126
Smuniewski Marcin125
Szóstak Łukasz107
Saganowski Adam101
Zawadzki Patryk97
Ziemer Andreas95
Fedyna Bartłomiej93
Dybioch Leon89
Wójtowicz Marcin82
Karwatowicz Krystian75

218

Kmieć Monika68
Bilewicz-Morcinek Katarzyna60
Ławrowska Olga51
Krauze Nikola39

Wszystkich rozegranych setów: 88

OPENDAMSKI

75

13


Wszystkich rozegranych meczów: 36

OPENDAMSKI

30

6


Szybkość zdobycia punktów

OPENDAMSKI
0.64'
2 set
Makaruk Paweł0
Karwatowicz Krystian2
4.55'
2 set
Saganowski Adam2
Gołąb Paweł0
14.27'
2 set
Kornacki Marek0
Smuniewski Marcin2
14.45'
2 set
Klimowicz Dawid2
Gołąb Paweł0
15.55'
2 set
Saganowski Adam0
Fedyna Bartłomiej2
15.82'
2 set
Saganowski Adam2
Kornacki Marek0
16.36'
1 set
Saganowski Adam2
Kornacki Marek0
16.36'
1 set
Klimowicz Dawid2
Gołąb Paweł0
16.55'
1 set
Kornacki Marek0
Smuniewski Marcin2
16.82'
2 set
Białowolski Radosław0
Szóstak Łukasz2
0.82'
1 set
Kmieć Monika2
Ławrowska Olga0
1.00'
2 set
Kmieć Monika2
Krauze Nikola0
1.67'
1 set
Ławrowska Olga2
Krauze Nikola1
1.91'
1 set
Kmieć Monika2
Krauze Nikola0
2.18'
2 set
Kmieć Monika2
Ławrowska Olga0
3.45'
2 set
Ławrowska Olga2
Krauze Nikola1
16.36'
2 set
Bilewicz-Morcinek Katarzyna2
Krauze Nikola0
16.64'
1 set
Bilewicz-Morcinek Katarzyna2
Krauze Nikola0
19.36'
1 set
Bilewicz-Morcinek Katarzyna2
Ławrowska Olga0
20.36'
2 set
Kmieć Monika2
Bilewicz-Morcinek Katarzyna0

Decyzji sędziowskich: 4 (0.3%)

Stroke 0
0%
Let 4
100%
Nolet 0
0%

OPEN
2 3.2%
0-2-0
Ziemer Andreas2
Saganowski Adam1
1 2.1%
0-1-0
Wysocki Tymoteusz2
Ziemer Andreas1
1 1.8%
0-1-0
Dybioch Leon2
Białowolski Radosław1




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0