Najdłuższy mecz

OPENOPEN - Eliminacje
47"36'Korsak Mikołaj2
Wysocki Tymoteusz3
26"10'Wysocki Tymoteusz3
Przyłuski Dariusz1
26"02'Karwatowicz Krystian3
Przyłuski Dariusz1
20"50'Karwatowicz Krystian1
Korsak Mikołaj3
19"18'Karwatowicz Krystian2
Kraczkowski Przemysław1
18"47'Kraczkowski Przemysław2
Kraczkowski Damian1
14"48'Karwatowicz Krystian2
Furmańczyk Tomasz Maciej0
12"52'Myszel Łukasz2
Michalczyk Krzysztof1
11"50'Michalczyk Krzysztof0
Przyłuski Dariusz2
11"39'Dybioch Leon0
Przyłuski Dariusz2
18"04'Korsak Remigiusz1
Furmańczyk Tomasz Maciej2
13"29'Korsak Remigiusz2
Kmieć Michał0
12"42'Osowski Remik0
Michalczyk Krzysztof2
11"39'Osowski Remik2
Kmieć Michał1
11"21'Patroński Łukasz2
Kmieć Michał1
8"57'Korsak Remigiusz0
Osowski Remik2

Najdłużej na korcie

OPENOPEN - Eliminacje
Wysocki Tymoteusz77"49'
Korsak Mikołaj72"34'
Karwatowicz Krystian69"04'
Przyłuski Dariusz63"23'
Michalczyk Krzysztof39"01'
Kraczkowski Przemysław38"51'
Dybioch Leon36"44'
Kmieć Monika33"48'
Kraczkowski Damian33"02'
Myszel Łukasz30"57'
Korsak Remigiusz38"56'
Kmieć Michał35"15'
Osowski Remik31"33'
Furmańczyk Tomasz16"37'
Michalczyk Krzysztof11"12'
Patroński Łukasz10"19'

Czas setów: 6 godz. 14 min 28 s

OPENOPEN - Eliminacje

302 min 32 s

9"38'
1 set
Karwatowicz Krystian2
Furmańczyk Tomasz Maciej0
9"13'
5 set
Korsak Mikołaj2
Wysocki Tymoteusz3
8"46'
4 set
Korsak Mikołaj2
Wysocki Tymoteusz3
8"30'
1 set
Korsak Mikołaj2
Wysocki Tymoteusz3
7"47'
2 set
Karwatowicz Krystian3
Przyłuski Dariusz1
7"05'
3 set
Karwatowicz Krystian2
Kraczkowski Przemysław1
6"54'
1 set
Wysocki Tymoteusz3
Przyłuski Dariusz1
6"50'
2 set
Korsak Mikołaj2
Wysocki Tymoteusz3
6"18'
3 set
Korsak Mikołaj2
Wysocki Tymoteusz3
6"13'
3 set
Karwatowicz Krystian1
Korsak Mikołaj3

71 min 56 s

13"17'
1 set
Korsak Remigiusz2
Kmieć Michał0
7"04'
2 set
Korsak Remigiusz1
Furmańczyk Tomasz Maciej2
6"40'
2 set
Osowski Remik0
Michalczyk Krzysztof2
5"13'
1 set
Korsak Remigiusz1
Furmańczyk Tomasz Maciej2
5"01'
1 set
Korsak Remigiusz0
Osowski Remik2
5"01'
3 set
Osowski Remik2
Kmieć Michał1
4"32'
1 set
Osowski Remik0
Michalczyk Krzysztof2
4"20'
3 set
Korsak Remigiusz1
Furmańczyk Tomasz Maciej2
4"09'
1 set
Patroński Łukasz2
Kmieć Michał1
3"51'
2 set
Korsak Remigiusz0
Osowski Remik2

Małych punktów: 1302

OPENOPEN - Eliminacje

1037

Korsak Mikołaj135
Wysocki Tymoteusz130
Karwatowicz Krystian119
Przyłuski Dariusz92
Dybioch Leon80
Kraczkowski Przemysław79
Kmieć Monika74
Myszel Łukasz65
Michalczyk Krzysztof55
Zaziemski Kasper47

265

Osowski Remik66
Korsak Remigiusz60
Kmieć Michał54
Furmańczyk Tomasz33
Patroński Łukasz30
Michalczyk Krzysztof22

Wszystkich rozegranych setów: 77

OPENOPEN - Eliminacje

62

15


Wszystkich rozegranych meczów: 31

OPENOPEN - Eliminacje

25

6


Szybkość zdobycia punktów

OPENOPEN - Eliminacje
13.36'
2 set
Kmieć Monika2
Furmańczyk Tomasz Maciej0
16.27'
1 set
Kmieć Monika2
Dutka Michał0
16.36'
1 set
Korsak Mikołaj2
Myszel Łukasz0
16.73'
2 set
Kraczkowski Przemysław2
Myszel Łukasz0
16.82'
2 set
Myszel Łukasz2
Michalczyk Krzysztof1
17.09'
2 set
Dutka Michał0
Myszel Łukasz2
17.18'
1 set
Kraczkowski Damian1
Michalczyk Krzysztof0
17.36'
1 set
Karwatowicz Krystian1
Korsak Mikołaj3
17.64'
4 set
Wysocki Tymoteusz3
Przyłuski Dariusz1
18.00'
1 set
Myszel Łukasz2
Michalczyk Krzysztof1
0.91'
2 set
Korsak Remigiusz2
Kmieć Michał0
15.09'
3 set
Patroński Łukasz2
Kmieć Michał1
16.73'
1 set
Osowski Remik2
Kmieć Michał1
18.55'
2 set
Osowski Remik2
Kmieć Michał1
18.55'
2 set
Patroński Łukasz2
Kmieć Michał1
21.00'
2 set
Korsak Remigiusz0
Osowski Remik2
22.64'
1 set
Patroński Łukasz2
Kmieć Michał1
23.64'
3 set
Korsak Remigiusz1
Furmańczyk Tomasz Maciej2
24.08'
1 set
Korsak Remigiusz1
Furmańczyk Tomasz Maciej2
24.73'
1 set
Osowski Remik0
Michalczyk Krzysztof2

Decyzji sędziowskich: 5 (0.4%)

Stroke 2
40%
Let 3
60%
Nolet 0
0%

OPEN
4 6.8%
2-2-0
Karwatowicz Krystian2
Kraczkowski Przemysław1
1 2.2%
0-1-0
Dybioch Leon2
Kmieć Monika0




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0