Najdłuższy mecz

OPENDAMSKI
68"50'Spoljar Domagoj3
Tyma Konrad1
63"20'Khan Kaleemullah2
Spoljar Domagoj3
28"33'Hełminiak Piotr1
Kalinowski Kamil2
28"27'Przybitkowski Kamil1
Kapuściński Bartosz2
26"55'Ladziński Michał2
Konopa Bartosz1
26"42'Kowalik Maciej1
Peukert Tomasz2
24"56'Kasperek Michał2
Kapuściński Bartosz1
23"44'Kasperek Michał1
Tyma Konrad3
23"17'Ornowski Marcin2
Karaś Zbigniew1
23"08'Rygielski Rafał1
Post Michał2
37"15'Mohamed Nazia3
Waszkiewicz Magdalena1
26"00'Kralewska Olga1
Mohamed Nazia3
25"42'Kosińska Agnieszka2
Kęsicka Karolina1
23"01'Kralewska Olga1
Kałmuczak Monika2
22"44'Kałmuczak Monika0
Bellinger Karolina3
21"08'Huber Ewa2
Jacuńska Joanna1
20"31'Sonik Julia1
Kosińska Agnieszka2
20"05'Kozikowska Paulina2
Kowalik Katarzyna1
18"49'Świerczyńska Monika2
Kozikowska Paulina1
18"25'Kaszyńska Ewa1
Sonik Julia2

Najdłużej na korcie

OPENDAMSKI
Spoljar Domagoj135"14'
Tyma Konrad116"56'
Khan Kaleemullah99"45'
Kasperek Michał85"52'
Jastrzębski Jakub84"55'
Kalinowski Kamil82"16'
Kapuściński Bartosz81"55'
Gudaczewski Paweł80"54'
Banasiak Tomasz78"16'
Peukert Tomasz76"51'
Mohamed Nazia80"57'
Kęsicka Karolina71"13'
Kałmuczak Monika68"20'
Sonik Julia62"38'
Kosińska Agnieszka58"50'
Kowalik Katarzyna56"01'
Kralewska Olga55"28'
Waszkiewicz Magdalena53"05'
Marcinkowska Karolina50"53'
Bellinger Karolina50"08'

Czas setów: 34 godz. 12 min 20 s

OPENDAMSKI

1516 min 36 s

19"20'
1 set
Spoljar Domagoj3
Tyma Konrad1
17"10'
4 set
Spoljar Domagoj3
Tyma Konrad1
15"58'
3 set
Khan Kaleemullah2
Spoljar Domagoj3
15"05'
2 set
Spoljar Domagoj3
Tyma Konrad1
14"21'
1 set
Kęsicki Paweł0
Banasiak Tomasz2
14"17'
1 set
Post Michał2
Gudaczewski Paweł0
13"00'
2 set
Khan Kaleemullah2
Spoljar Domagoj3
12"24'
3 set
Kowalik Maciej1
Peukert Tomasz2
11"48'
1 set
Meckien Bartosz2
Michalak Paweł0
11"35'
2 set
Jastrzębski Jakub0
Stachowiak Jarosław2

535 min 44 s

11"54'
1 set
Kęsicka Karolina0
Kałmuczak Monika2
11"44'
1 set
Kosińska Agnieszka2
Kęsicka Karolina1
8"32'
4 set
Mohamed Nazia3
Waszkiewicz Magdalena1
8"30'
2 set
Kralewska Olga1
Kałmuczak Monika2
8"07'
1 set
Sonik Julia1
Kosińska Agnieszka2
8"05'
2 set
Mohamed Nazia3
Waszkiewicz Magdalena1
7"46'
2 set
Kowalik Katarzyna0
Mohamed Nazia2
7"45'
3 set
Mohamed Nazia3
Waszkiewicz Magdalena1
7"37'
1 set
Mohamed Nazia3
Waszkiewicz Magdalena1
7"32'
3 set
Kałmuczak Monika0
Bellinger Karolina3

Małych punktów: 7097

OPENDAMSKI

5032

Spoljar Domagoj166
Tyma Konrad160
Gudaczewski Paweł151
Kroll Adam140
Khan Kaleemullah137
Ornowski Marcin135
Post Michał132
Matejski Tomasz131
Rygielski Rafał129
Banasiak Tomasz128

2065

Mohamed Nazia134
Waszkiewicz Magdalena127
Albigowska-Sodo Katarzyna126
Marcinkowska Karolina115
Świerczyńska Monika107
Kowalik Katarzyna106
Sonik Julia106
Kęsicka Karolina105
Rogaczewska Paulina95
Kosińska Agnieszka92

Wszystkich rozegranych setów: 410

OPENDAMSKI

284

126


Wszystkich rozegranych meczów: 171

OPENDAMSKI

119

52


Szybkość zdobycia punktów

OPENDAMSKI
0.91'
1 set
Michalak Paweł0
Spoljar Domagoj2
7.82'
2 set
Michalak Paweł0
Spoljar Domagoj2
13.36'
1 set
Tyma Konrad2
Jóźwiak Marek0
13.91'
2 set
Tyma Konrad2
Jóźwiak Marek0
13.91'
1 set
Przybitkowski Kamil2
Karaś Zbigniew0
14.09'
2 set
Spoljar Domagoj2
Sodo Wojciech0
14.82'
1 set
Lipiński Jacek0
Meckien Bartosz2
15.18'
1 set
Sokołowski Andrzej1
Lipiński Jacek2
15.64'
1 set
Urbański Robert2
Złoto Gabriel0
15.91'
2 set
Steinhagen Paweł0
Kroll Adam2
0.36'
2 set
Zakrzewska Agata2
Klabińska Karolina0
0.45'
1 set
Zakrzewska Agata2
Klabińska Karolina0
0.45'
2 set
Obukowicz Monika2
Piechnik Ewa0
0.55'
1 set
Obukowicz Monika2
Piechnik Ewa0
0.55'
3 set
Bellinger Karolina0
Albigowska-Sodo Katarzyna3
12.45'
2 set
Jacuńska Joanna0
Kowalik Katarzyna2
13.00'
1 set
Dubowska Marta2
Zakrzewska Agata0
13.55'
2 set
Urbańska Agnieszka0
Kowalik Katarzyna2
13.64'
2 set
Kapuścińska Marta0
Kozikowska Paulina2
14.09'
1 set
Dubowska Marta0
Albigowska-Sodo Katarzyna2

Decyzji sędziowskich: 100 (1,5%)

Stroke 27
27%
Let 60
60%
Nolet 13
13%

OPENDAMSKI
57 45,2%
7-39-11
Khan Kaleemullah2
Spoljar Domagoj3
10 16,7%
3-6-1
Kęsicki Paweł1
Jastrzębski Jakub2
7 12,1%
5-2-0
Peukert Tomasz2
Matejski Tomasz1
5 10,6%
2-3-0
Jastrzębski Jakub0
Stachowiak Jarosław2
4 11,8%
4-0-0
Spoljar Domagoj2
Przybitkowski Kamil0
4 6,3%
2-2-0
Rygielski Rafał1
Post Michał2
1 3,1%
1-0-0
Khan Kaleemullah2
Peukert Tomasz0
1 2,6%
1-0-0
Ornowski Marcin0
Krysiak Szymon2
1 1,4%
0-1-0
Kasperek Michał1
Tyma Konrad3
1 2%
0-1-0
Bobkowski Przemysław2
Skarbiński Przemysław1
4 8,9%
1-3-0
Mohamed Nazia3
Bellinger Karolina0
2 3,4%
1-1-0
Kosińska Agnieszka2
Kęsicka Karolina1
1 3,3%
0-0-1
Wojtania Ewa0
Kapuścińska Marta2
1 1,6%
0-1-0
Kralewska Olga1
Mohamed Nazia3
1 2,5%
0-1-0
Kowalik Katarzyna0
Mohamed Nazia2




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0