Najdłuższy mecz

OPENOPEN - Eliminacjeo miejsce 17
32"20'Jędrzejczak Marcin3
Szarafiński Mikołaj1
27"33'Rożentalski Marcin3
Rybaczewska Monika2
23"11'Jędrzejczak Marcin3
Skoczny Maciej1
22"53'Jędrzejczak Marcin2
Rożentalski Marcin3
21"43'Rożentalski Marcin3
Schwarz Marek1
20"14'Haraj Krzysztof3
Małyszka Joanna1
18"47'Skoczny Maciej0
Handke Dominik3
18"32'Handke Dominik3
Grajek Aleksander1
17"59'Haraj Krzysztof0
Olkiewicz Aleksander3
17"44'Grzechowiak Danuta2
Rybaczewska Monika1
12"25'Dolińska Hanna0
Braun Rafał3
11"53'Pocztarek Ewelina0
Nowaczkiewicz Adam3
10"12'Wroński Piotr3
Sielski Maciej0
'Grajek Aleksander3
Jedut Justyna0
'Pocztarek EwelinaW
Sielski Maciej2
'Jedut Justyna2
Dolińska HannaW
'Dolińska HannaW
Pocztarek Ewelina2
'Jedut JustynaW
Sielski Maciej2
18"42'Sielski Michał3
Pocztarek Ewelina0
18"08'Dolińska Hanna1
Sielski Michał3
17"46'Dolińska Hanna3
Pocztarek Ewelina1

Najdłużej na korcie

OPENOPEN - Eliminacjeo miejsce 17
Jędrzejczak Marcin76"53'
Rożentalski Marcin66"18'
Haraj Krzysztof58"27'
Skoczny Maciej53"35'
Rybaczewska Monika51"11'
Szarafiński Mikołaj51"02'
Handke Dominik50"11'
Braun Rafał45"26'
Olkiewicz Aleksander44"15'
Schwarz Marek43"37'
Braun Rafał11"59'
Dolińska Hanna11"59'
Nowaczkiewicz Adam11"36'
Pocztarek Ewelina11"36'
Wroński Piotr10"05'
Sielski Maciej10"05'
Dolińska Hanna34"40'
Pocztarek Ewelina34"18'
Sielski Michał34"04'

Czas setów: 7 godz. 45 min 39 s

OPENOPEN - Eliminacjeo miejsce 17

380 min 28 s

9"30'
1 set
Grzechowiak Mariusz0
Schwarz Marek3
9"27'
3 set
Jędrzejczak Marcin3
Szarafiński Mikołaj1
8"49'
2 set
Skoczny Maciej0
Handke Dominik3
7"07'
1 set
Haraj Krzysztof3
Małyszka Joanna1
6"15'
4 set
Jędrzejczak Marcin2
Rożentalski Marcin3
6"14'
2 set
Jędrzejczak Marcin3
Szarafiński Mikołaj1
6"13'
1 set
Jędrzejczak Marcin3
Szarafiński Mikołaj1
6"10'
3 set
Haraj Krzysztof0
Olkiewicz Aleksander3
5"51'
1 set
Wroński Piotr0
Grajek Aleksander2
5"40'
3 set
Haraj Krzysztof3
Braun Rafał0

33 min 40 s

5"22'
1 set
Dolińska Hanna0
Braun Rafał3
4"15'
3 set
Pocztarek Ewelina0
Nowaczkiewicz Adam3
4"00'
3 set
Wroński Piotr3
Sielski Maciej0
3"45'
2 set
Pocztarek Ewelina0
Nowaczkiewicz Adam3
3"36'
1 set
Pocztarek Ewelina0
Nowaczkiewicz Adam3
3"20'
3 set
Dolińska Hanna0
Braun Rafał3
3"17'
2 set
Dolińska Hanna0
Braun Rafał3
3"13'
1 set
Wroński Piotr3
Sielski Maciej0
2"52'
2 set
Wroński Piotr3
Sielski Maciej0

51 min 31 s

7"07'
2 set
Sielski Michał3
Pocztarek Ewelina0
5"23'
3 set
Sielski Michał3
Pocztarek Ewelina0
4"59'
4 set
Dolińska Hanna3
Pocztarek Ewelina1
4"56'
1 set
Dolińska Hanna1
Sielski Michał3
4"49'
3 set
Dolińska Hanna1
Sielski Michał3
4"46'
3 set
Dolińska Hanna3
Pocztarek Ewelina1
4"21'
1 set
Sielski Michał3
Pocztarek Ewelina0
4"08'
2 set
Dolińska Hanna1
Sielski Michał3
3"53'
2 set
Dolińska Hanna3
Pocztarek Ewelina1
3"49'
1 set
Dolińska Hanna3
Pocztarek Ewelina1

Małych punktów: 2033

OPENOPEN - Eliminacjeo miejsce 17

1619

Rożentalski Marcin149
Jędrzejczak Marcin140
Olkiewicz Aleksander135
Haraj Krzysztof133
Szarafiński Mikołaj121
Handke Dominik115
Skoczny Maciej110
Nowaczkiewicz Adam98
Braun Rafał96
Małyszka Joanna88

201

Braun Rafał33
Grajek Aleksander33
Wroński Piotr33
Nowaczkiewicz Adam33
Jedut Justyna27
Pocztarek Ewelina17
Dolińska Hanna15
Sielski Maciej10

213

Sielski Michał77
Dolińska Hanna73
Pocztarek Ewelina63

Wszystkich rozegranych setów: 116

OPENOPEN - Eliminacjeo miejsce 17

93

12

11


Wszystkich rozegranych meczów: 39

OPENOPEN - Eliminacjeo miejsce 17

32

4

3


Szybkość zdobycia punktów

OPENOPEN - Eliminacjeo miejsce 17
0.27'
5 set
Jędrzejczak Marcin2
Rożentalski Marcin3
0.27'
3 set
Grajek Aleksander0
Nowaczkiewicz Adam3
0.45'
2 set
Szarafiński Mikołaj2
Grzechowiak Mariusz0
0.45'
1 set
Szarafiński Mikołaj2
Grzechowiak Mariusz0
12.18'
1 set
Nowaczkiewicz Adam2
Grzechowiak Mariusz0
13.45'
3 set
Grzechowiak Mariusz0
Schwarz Marek3
13.73'
1 set
Rożentalski Marcin0
Olkiewicz Aleksander3
14.00'
1 set
Wroński Piotr0
Małyszka Joanna3
14.18'
3 set
Rożentalski Marcin0
Olkiewicz Aleksander3
14.27'
2 set
Handke Dominik3
Grajek Aleksander1
15.64'
2 set
Wroński Piotr3
Sielski Maciej0
17.55'
1 set
Wroński Piotr3
Sielski Maciej0
17.91'
2 set
Dolińska Hanna0
Braun Rafał3
18.18'
3 set
Dolińska Hanna0
Braun Rafał3
19.64'
1 set
Pocztarek Ewelina0
Nowaczkiewicz Adam3
20.45'
2 set
Pocztarek Ewelina0
Nowaczkiewicz Adam3
21.82'
3 set
Wroński Piotr3
Sielski Maciej0
23.18'
3 set
Pocztarek Ewelina0
Nowaczkiewicz Adam3
29.27'
1 set
Dolińska Hanna0
Braun Rafał3
18.18'
4 set
Dolińska Hanna1
Sielski Michał3
20.82'
1 set
Dolińska Hanna3
Pocztarek Ewelina1
21.18'
2 set
Dolińska Hanna3
Pocztarek Ewelina1
22.55'
2 set
Dolińska Hanna1
Sielski Michał3
23.73'
1 set
Sielski Michał3
Pocztarek Ewelina0
26.00'
3 set
Dolińska Hanna3
Pocztarek Ewelina1
26.27'
3 set
Dolińska Hanna1
Sielski Michał3
26.91'
1 set
Dolińska Hanna1
Sielski Michał3
27.18'
4 set
Dolińska Hanna3
Pocztarek Ewelina1
29.36'
3 set
Sielski Michał3
Pocztarek Ewelina0

Decyzji sędziowskich: 4 (0,2%)

Stroke 1
25%
Let 2
50%
Nolet 1
25%

OPENo miejsce 17
2 2,4%
0-2-0
Rożentalski Marcin3
Rybaczewska Monika2
1 1,4%
0-0-1
Dolińska Hanna1
Sielski Michał3
1 1,3%
1-0-0
Dolińska Hanna3
Pocztarek Ewelina1




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0