Najdłuższy mecz

OPENDAMSKADAMSKA - Eliminacje
38"01'Laszuk Marcin1
Maciejewski Adam2
25"37'Żak Marcin2
Śmiałek Maciej1
25"05'Przybysz Grzegorz0
Szkudlarek Michał2
25"05'Ostańkowicz Maciej1
Kałędkiewicz Tomasz2
24"54'Maciejewski Adam1
Górka Grzegorz2
24"43'Laszuk Marcin1
Wąsowski Paweł2
24"05'Staruzyk Tomasz2
Wasilewski Jan1
22"49'Rogalski Mikołaj2
Nabzdyk Tomasz1
22"29'Słociński Michał2
Ostańkowicz Maciej1
22"03'Staruzyk Tomasz1
Śmiałek Maciej2
33"38'Owcarz Katarzyna3
Lubińska Dominika2
32"46'Ksycińska-Rębiś Ewa2
Owczarek Małgorzata3
31"31'Rutkiewicz Sylwia3
Włochal Małgorzata1
28"38'Sawicka Agnieszka2
Tomaszewska Sylwia3
28"25'Przybylak Magdalena1
Sawicka Agnieszka3
28"14'Sawicka Agnieszka1
Owczarek Małgorzata3
27"39'Rutkiewicz Sylwia1
Sawicka Agnieszka3
26"47'Jajtner Urszula1
Armatys Agnieszka3
25"01'Trendak Olga1
Kirszenstein Patrycja3
23"09'Kala Magdalena1
Obuchowska Anna3
16"36'Budziszewska Dorota3
Nideraus-Martyniak Katarzyna0
13"04'Budziszewska Dorota0
Obuchowska Anna3
12"29'Kala Magdalena3
Nideraus-Martyniak Katarzyna0

Najdłużej na korcie

OPENDAMSKADAMSKA - Eliminacje
Maciejewski Adam99"42'
Laszuk Marcin86"56'
Staruzyk Tomasz79"37'
Ostańkowicz Maciej78"09'
Żak Marcin77"42'
Łukaszewicz Cezary76"21'
Szkudlarek Michał72"29'
Młyński Oskar71"39'
Rogalski Mikołaj71"19'
Lubryka Dawid70"18'
Rutkiewicz Sylwia50403"07'
Jajtner Urszula50387"07'
Sawicka Agnieszka87"22'
Owczarek Małgorzata76"56'
Owcarz Katarzyna65"19'
Przybylak Magdalena64"39'
Armatys Agnieszka62"32'
Ksycińska-Rębiś Ewa62"29'
Obuchowska Anna61"29'
Lubińska Dominika53"26'
Budziszewska Dorota25"41'
Nideraus-Martyniak Katarzyna24"24'
Obuchowska Anna11"32'
Kala Magdalena10"15'

Czas setów: 8669 godz. 43 min 17 s

OPENDAMSKADAMSKA - Eliminacje

1285 min 25 s

12"47'
3 set
Laszuk Marcin1
Maciejewski Adam2
12"23'
1 set
Przybysz Grzegorz0
Szkudlarek Michał2
11"53'
1 set
Laszuk Marcin1
Maciejewski Adam2
11"13'
2 set
Przybysz Grzegorz0
Szkudlarek Michał2
10"45'
3 set
Maciejewski Adam1
Górka Grzegorz2
10"04'
2 set
Ostańkowicz Maciej1
Kałędkiewicz Tomasz2
10"00'
2 set
Młyński Oskar2
Łukaszewicz Cezary0
9"57'
3 set
Słociński Michał2
Ostańkowicz Maciej1
9"53'
2 set
Laszuk Marcin1
Maciejewski Adam2
9"49'
2 set
Shumarov Tashe0
Jerzykowski Krzysztof2

518861 min 56 s

518396"10'
5 set
Rutkiewicz Sylwia2
Jajtner Urszula3
10"31'
1 set
Rutkiewicz Sylwia3
Włochal Małgorzata1
9"51'
1 set
Włochal Małgorzata0
Armatys Agnieszka3
9"43'
1 set
Przybylak Magdalena1
Sawicka Agnieszka3
7"13'
4 set
Ksycińska-Rębiś Ewa2
Owczarek Małgorzata3
7"12'
4 set
Rutkiewicz Sylwia1
Sawicka Agnieszka3
6"41'
3 set
Sawicka Agnieszka1
Owczarek Małgorzata3
6"32'
4 set
Sawicka Agnieszka1
Owczarek Małgorzata3
6"10'
2 set
Przybylak Magdalena3
Kirszenstein Patrycja0
6"01'
2 set
Owcarz Katarzyna3
Lubińska Dominika2

35 min 56 s

5"23'
3 set
Budziszewska Dorota3
Nideraus-Martyniak Katarzyna0
4"26'
2 set
Budziszewska Dorota3
Nideraus-Martyniak Katarzyna0
4"24'
2 set
Kala Magdalena3
Nideraus-Martyniak Katarzyna0
4"20'
1 set
Budziszewska Dorota3
Nideraus-Martyniak Katarzyna0
4"04'
1 set
Budziszewska Dorota0
Obuchowska Anna3
3"59'
3 set
Budziszewska Dorota0
Obuchowska Anna3
3"30'
3 set
Kala Magdalena3
Nideraus-Martyniak Katarzyna0
3"29'
2 set
Budziszewska Dorota0
Obuchowska Anna3
2"21'
1 set
Kala Magdalena3
Nideraus-Martyniak Katarzyna0

Małych punktów: 6364

OPENDAMSKADAMSKA - Eliminacje

4418

Zarówna Klaudyna149
Staruzyk Tomasz147
Barry Jason132
Lubryka Dawid132
Młyński Oskar128
Ostańkowicz Maciej128
Kaczyński Emil128
Laszuk Marcin122
Żak Marcin122
Łukaszewicz Cezary122

1797

Sawicka Agnieszka162
Owczarek Małgorzata139
Obuchowska Anna133
Bellinger Karolina132
Ksycińska-Rębiś Ewa129
Tomaszewska Sylwia127
Owcarz Katarzyna126
Przybylak Magdalena116
Rutkiewicz Sylwia115
Armatys Agnieszka115

149

Budziszewska Dorota53
Kala Magdalena33
Obuchowska Anna33
Nideraus-Martyniak Katarzyna30

Wszystkich rozegranych setów: 359

OPENDAMSKADAMSKA - Eliminacje

247

103

9


Wszystkich rozegranych meczów: 133

OPENDAMSKADAMSKA - Eliminacje

101

29

3


Szybkość zdobycia punktów

OPENDAMSKADAMSKA - Eliminacje
0.36'
3 set
Grabowski Marcin3
Szkudlarek MichałW
0.55'
2 set
Wąsowski Paweł2
Pierzgalski Marcin0
0.82'
1 set
Wąsowski Paweł2
Pierzgalski Marcin0
0.82'
1 set
Zarówna Klaudyna1
Śmiałek Maciej2
8.64'
2 set
Zarówna Klaudyna1
Śmiałek Maciej2
10.91'
2 set
Lubryka Dawid3
Król Kacper0
12.09'
3 set
Lubryka Dawid3
Król Kacper0
13.00'
1 set
Zierkiewicz Piotr0
Pierzgalski Marcin2
15.27'
1 set
Grabowski Marcin3
Szkudlarek MichałW
15.45'
1 set
Żak Marcin2
Siciński Michał0
0.18'
3 set
Lubińska Dominika0
Tomaszewska Sylwia3
8.73'
2 set
Lubińska Dominika0
Tomaszewska Sylwia3
14.82'
1 set
Lubińska Dominika0
Tomaszewska Sylwia3
15.09'
2 set
Owcarz Katarzyna3
Ksycińska-Rębiś Ewa0
15.36'
1 set
Kala Magdalena3
Trendak Olga0
15.45'
1 set
Obuchowska Anna3
Kirszenstein Patrycja1
16.55'
3 set
Bellinger Karolina3
Włochal Małgorzata0
16.91'
2 set
Obuchowska Anna0
Lubińska Dominika3
17.27'
3 set
Trendak Olga0
Ksycińska-Rębiś Ewa3
17.27'
3 set
Włochal Małgorzata0
Armatys Agnieszka3
12.82'
1 set
Kala Magdalena3
Nideraus-Martyniak Katarzyna0
19.00'
2 set
Budziszewska Dorota0
Obuchowska Anna3
19.09'
3 set
Kala Magdalena3
Nideraus-Martyniak Katarzyna0
21.73'
3 set
Budziszewska Dorota0
Obuchowska Anna3
22.18'
1 set
Budziszewska Dorota0
Obuchowska Anna3
23.64'
1 set
Budziszewska Dorota3
Nideraus-Martyniak Katarzyna0
24.00'
2 set
Kala Magdalena3
Nideraus-Martyniak Katarzyna0
24.18'
2 set
Budziszewska Dorota3
Nideraus-Martyniak Katarzyna0
29.36'
3 set
Budziszewska Dorota3
Nideraus-Martyniak Katarzyna0

Decyzji sędziowskich: 32 (0.5%)

Stroke 6
18.8%
Let 26
81.3%
Nolet 0
0%

OPENDAMSKA
3 5.3%
0-3-0
Lubryka Dawid1
Kleczyński Marcin2
3 8.8%
2-1-0
Górka Grzegorz0
Nabzdyk Tomasz2
3 5.3%
0-3-0
Łukaszewicz Cezary2
Olejnik Michał1
2 5%
1-1-0
Homiak Bogdan2
Olejnik Michał0
2 5%
0-2-0
Bober Bartosz0
Siciński Michał2
2 3.6%
0-2-0
Żak Marcin2
Pierzgalski Marcin1
2 3.3%
0-2-0
Rogalski Mikołaj2
Nabzdyk Tomasz1
2 3.2%
0-2-0
Gurdak Łukasz1
Kawalec Ireneusz2
2 6.5%
0-2-0
Jerzykowski Krzysztof2
Florczak Dawid0
2 3.8%
1-1-0
Staruzyk Tomasz2
Wasilewski Jan1
1 1.1%
0-1-0
Sawicka Agnieszka2
Tomaszewska Sylwia3
1 1%
0-1-0
Ksycińska-Rębiś Ewa2
Owczarek Małgorzata3
1 1.7%
0-1-0
Przybylak Magdalena3
Kirszenstein Patrycja0




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0