Duża Kasa Cup vol.2 kat B+ - OPEN

Polska Federacja Squasha, turniej kategorii B+ (B1)

Pozycja Gracz Status Miasto Pozycja w rankingu* Pozycja końcowa
47 Barry JasonBrak informacji 1
6 Hibner JacekPotwierdzony Łódź 45 2
4 Grabowski MarcinBrak informacji Wrocław 36 3
14 Szkudlarek MichałWalkover Wrocław 131 4
12 Rogalski MikołajPotwierdzony Wrocław 118 5
9 Nabzdyk TomaszBrak informacji Wrocław 91 6
19 Górka GrzegorzPotwierdzony Wrocław 226 7
11 Maciejewski AdamPotwierdzony Wrocław 110 8
16 Bellinger MarkBrak informacji Tarnowskie Góry 184 9
18 Żak MarcinPotwierdzony Wrocław 224 10
10 Wąsowski PawełBrak informacji Wrocław 106 11
29 Pierzgalski MarcinPotwierdzony Wrocław 550 12
8 Laszuk MarcinBrak informacji Bytom 80 13
26 Bobra JacekBrak informacji Wrocław 452 14
30 Burak MichałPotwierdzony Wrocław 603 15
3 Przybysz GrzegorzWalkover Polkowice 28 16
13 Śmiałek MaciejBrak informacji Poznań 125 17
32 Zarówna KlaudynaBrak informacji Głubczyce 725 18
46 Staruzyk TomaszBrak informacji 2125 19
17 Zalewski JakubPotwierdzony Wrocław 186 20
20 Jerzykowski KrzysztofBrak informacji Gliwice 267 21
45 Shumarov TasheBrak informacji Wrocław 2008 22
27 Kleczyński MarcinBrak informacji Lubin 511 23
28 Kozłowski RomanPotwierdzony Wrocław 534 24
23 Janiszewski PawełPotwierdzony Łódź 385 25
25 Wasilewski JanPotwierdzony Wrocław 438 26
24 Bernat BartłomiejBrak informacji Wrocław 398 27
1 Khan KaleemullahWalkover Łódź 10 28
15 Wilas DawidWalkover Bolesławiec 158 29
2 Sikora GrzegorzWalkover Sosnowiec 26 30
7 Stachowiak JarosławWalkover Sosnowiec 79 31
5 Kurek MichałWalkover Szczecin 37 32
31 Kawalec IreneuszPotwierdzony Jagodne 622 33
34 Homiak BogdanBrak informacji Wrocław 775 34
37 Młyński OskarBrak informacji Wrocław 798 35
40 Kałędkiewicz TomaszPotwierdzony Wrocław 857 36
33 Łukaszewicz CezaryBrak informacji Wrocław 749 37
35 Słociński MichałPotwierdzony Wrocław 789 38
43 Olejnik MichałPotwierdzony Wrocław 1621 39
36 Ostańkowicz MaciejPotwierdzony 796 40
21 Kaczyński EmilPotwierdzony Borkowo 326 41
48 Lubryka DawidBrak informacji Wysoka 42
38 Siciński MichałPotwierdzony Wrocław 839 43
39 Bober BartoszBrak informacji 854 44
22 Gurdak ŁukaszPotwierdzony Bralin 332 45
41 Zierkiewicz PiotrPotwierdzony 1200 46
44 Florczak DawidBrak informacji Bogatynia 1766 47
42 Król KacperWalkover Wrocław 1519 48


* Na podstawie notowania PFS OPEN z dnia 21-12-2015


Runda 1Runda 2Runda 3ĆwierćfinałPółfinałFinałZwycięzca
Khan Kaleemullah
Bye
Homiak Bogdan
0
  4:11  4:11
Górka Grzegorz
2
Żak Marcin
2
  11:3  11:7
Siciński Michał
0
Bye
Śmiałek Maciej
Wilas Dawid
Bye
Olejnik Michał
0
  9:11  5:11
Bobra Jacek
2
Jerzykowski Krzysztof
2
  11:3  11:4
Florczak Dawid
0
Bye
Hibner Jacek
Stachowiak Jarosław
Bye
Zierkiewicz Piotr
0
  2:11  7:11
Pierzgalski Marcin
2
Kozłowski Roman
2
  11:5  13:11
Łukaszewicz Cezary
0
Bye
Nabzdyk Tomasz
Szkudlarek Michał
Bye
Młyński Oskar
1
  10:12  11:7  7:11
Wasilewski Jan
2
Kaczyński Emil
1
  11:8  9:11  6:11
Staruzyk Tomasz
2
Bye
Przybysz Grzegorz
Grabowski Marcin
Bye
Lubryka Dawid
1
  8:11  12:10  2:11
Kleczyński Marcin
2
Bernat Bartłomiej
2
  11:8  11:3
Ostańkowicz Maciej
0
Bye
Bellinger Mark
Rogalski Mikołaj
Bye
Kałędkiewicz Tomasz
0
  6:11  10:12
Zalewski Jakub
2
Burak Michał
2
WALKOVER
Król Kacper
W
Bye
Kurek Michał
Laszuk Marcin
Bye
Bober Bartosz
0
  5:11  6:11
Janiszewski Paweł
2
Zarówna Klaudyna
2
  11:8  11:4
Słociński Michał
0
Bye
Maciejewski Adam
Wąsowski Paweł
Bye
Shumarov Tashe
2
  11:3  16:14
Gurdak Łukasz
0
Kawalec Ireneusz
0
  1:11  3:11
Barry Jason
2
Bye
Sikora Grzegorz
Khan Kaleemullah
W
WALKOVER
Górka Grzegorz
2
Żak Marcin
2
  7:11  11:8  11:9
Śmiałek Maciej
1
Wilas Dawid
0
  5:11  8:11
Bobra Jacek
2
Jerzykowski Krzysztof
0
  5:11  2:11
Hibner Jacek
2
Stachowiak Jarosław
W
WALKOVER
Pierzgalski Marcin
2
Kozłowski Roman
0
  6:11  7:11
Nabzdyk Tomasz
2
Szkudlarek Michał
2
  11:1  11:8
Wasilewski Jan
0
Staruzyk Tomasz
0
  6:11  8:11
Przybysz Grzegorz
2
Grabowski Marcin
2
  11:5  11:6
Kleczyński Marcin
0
Bernat Bartłomiej
0
  4:11  3:11
Bellinger Mark
2
Rogalski Mikołaj
2
  11:6  11:2
Zalewski Jakub
0
Burak Michał
2
WALKOVER
Kurek Michał
W
Laszuk Marcin
2
  11:9  12:10
Janiszewski Paweł
0
Zarówna Klaudyna
0
  7:11  9:11
Maciejewski Adam
2
Wąsowski Paweł
2
  11:6  12:10
Shumarov Tashe
0
Barry Jason
2
WALKOVER
Sikora Grzegorz
W
Górka Grzegorz
2
  11:4  11:3
Żak Marcin
0
Bobra Jacek
0
  3:11  3:11
Hibner Jacek
2
Pierzgalski Marcin
0
  1:11  2:11
Nabzdyk Tomasz
2
Szkudlarek Michał
2
  11:9  11:9
Przybysz Grzegorz
0
Grabowski Marcin
2
  11:9  11:8
Bellinger Mark
0
Rogalski Mikołaj
2
  11:4  11:3
Burak Michał
0
Laszuk Marcin
1
  12:10  9:11  9:11
Maciejewski Adam
2
Wąsowski Paweł
0
  3:11  2:11
Barry Jason
2
Górka Grzegorz
0
  8:11  6:11
Hibner Jacek
2
Nabzdyk Tomasz
1
  3:11  11:7  6:11
Szkudlarek Michał
2
Grabowski Marcin
2
  11:7  11:8
Rogalski Mikołaj
0
Maciejewski Adam
0
  2:11  3:11
Barry Jason
2
Hibner Jacek
3
  11:3  11:9  11:4
Szkudlarek Michał
0
Grabowski Marcin
0
  7:11  4:11  0:11
Barry Jason
3
Hibner Jacek
0
  6:11  3:11  7:11
Barry Jason
3
Barry Jason
Miejsca 3 - 4
Szkudlarek Michał
W
WALKOVER
Grabowski Marcin
3
Grabowski Marcin
Miejsca 5 - 8
Górka Grzegorz
0
  5:11  6:11
Nabzdyk Tomasz
2
Rogalski Mikołaj
2
  11:3  9:11  11:3
Maciejewski Adam
1
Nabzdyk Tomasz
1
  11:9  5:11  10:12
Rogalski Mikołaj
2
Rogalski Mikołaj
Miejsca 7 - 8
Górka Grzegorz
2
  11:8  3:11  12:10
Maciejewski Adam
1
Górka Grzegorz
Miejsca 9 - 16
Żak Marcin
2
  11:7  12:10
Bobra Jacek
0
Pierzgalski Marcin
2
WALKOVER
Przybysz Grzegorz
W
Bellinger Mark
2
  11:6  11:5
Burak Michał
0
Laszuk Marcin
1
  12:10  6:11  7:11
Wąsowski Paweł
2
Żak Marcin
2
  11:6  7:11  11:8
Pierzgalski Marcin
1
Bellinger Mark
2
  12:10  11:6
Wąsowski Paweł
0
Żak Marcin
0
  4:11  8:11
Bellinger Mark
2
Bellinger Mark
Miejsca 11 - 12
Pierzgalski Marcin
0
  9:11  9:11
Wąsowski Paweł
2
Wąsowski Paweł
Miejsca 13 - 16
Bobra Jacek
2
WALKOVER
Przybysz Grzegorz
W
Burak Michał
0
  9:11  5:11
Laszuk Marcin
2
Bobra Jacek
0
  7:11  9:11
Laszuk Marcin
2
Laszuk Marcin
Miejsca 15 - 16
Przybysz Grzegorz
W
WALKOVER
Burak Michał
2
Burak Michał
Miejsca 17 - 32
Khan Kaleemullah
W
WALKOVER
Śmiałek Maciej
2
Wilas Dawid
W
WALKOVER
Jerzykowski Krzysztof
2
Stachowiak Jarosław
W
WALKOVER
Kozłowski Roman
2
Wasilewski Jan
1
  2:11  11:9  8:11
Staruzyk Tomasz
2
Kleczyński Marcin
2
  11:6  12:10
Bernat Bartłomiej
0
Zalewski Jakub
2
WALKOVER
Kurek Michał
W
Janiszewski Paweł
0
  10:12  8:11
Zarówna Klaudyna
2
Shumarov Tashe
2
WALKOVER
Sikora Grzegorz
W
Śmiałek Maciej
2
  8:11  11:3  11:2
Jerzykowski Krzysztof
1
Kozłowski Roman
0
  7:11  8:11
Staruzyk Tomasz
2
Kleczyński Marcin
0
  6:11  2:11
Zalewski Jakub
2
Zarówna Klaudyna
2
  11:6  9:11  11:4
Shumarov Tashe
1
Śmiałek Maciej
2
  13:11  8:11  11:6
Staruzyk Tomasz
1
Zalewski Jakub
1
  7:11  11:9  3:11
Zarówna Klaudyna
2
Śmiałek Maciej
2
  6:11  11:9  11:6
Zarówna Klaudyna
1
Śmiałek Maciej
Miejsca 19 - 20
Staruzyk Tomasz
2
  11:9  11:7
Zalewski Jakub
0
Staruzyk Tomasz
Miejsca 21 - 24
Jerzykowski Krzysztof
2
  11:8  11:8
Kozłowski Roman
0
Kleczyński Marcin
1
  10:12  11:4  4:11
Shumarov Tashe
2
Jerzykowski Krzysztof
2
  13:11  14:12
Shumarov Tashe
0
Jerzykowski Krzysztof
Miejsca 23 - 24
Kozłowski Roman
0
  6:11  8:11
Kleczyński Marcin
2
Kleczyński Marcin
Miejsca 25 - 32
Khan Kaleemullah
2
WALKOVER
Wilas Dawid
W
Stachowiak Jarosław
W
WALKOVER
Wasilewski Jan
2
Bernat Bartłomiej
2
WALKOVER
Kurek Michał
W
Janiszewski Paweł
2
WALKOVER
Sikora Grzegorz
W
Khan Kaleemullah
W
WALKOVER
Wasilewski Jan
2
Bernat Bartłomiej
1
  11:9  7:11  6:11
Janiszewski Paweł
2
Wasilewski Jan
1
  6:11  11:2  10:12
Janiszewski Paweł
2
Janiszewski Paweł
Miejsca 27 - 28
Khan Kaleemullah
W
WALKOVER
Bernat Bartłomiej
2
Bernat Bartłomiej
Miejsca 29 - 32
Wilas Dawid
2
WALKOVER
Stachowiak Jarosław
W
Kurek Michał
W
WALKOVER
Sikora Grzegorz
2
Wilas Dawid
2
WALKOVER
Sikora Grzegorz
W
Wilas Dawid
Miejsca 31 - 32
Stachowiak Jarosław
2
WALKOVER
Kurek Michał
W
Stachowiak Jarosław
Miejsca 33 - 64
Bye
Homiak Bogdan
Siciński Michał
Bye
Bye
Olejnik Michał
Florczak Dawid
Bye
Bye
Zierkiewicz Piotr
Łukaszewicz Cezary
Bye
Bye
Młyński Oskar
Kaczyński Emil
Bye
Bye
Lubryka Dawid
Ostańkowicz Maciej
Bye
Bye
Kałędkiewicz Tomasz
Król Kacper
Bye
Bye
Bober Bartosz
Słociński Michał
Bye
Bye
Gurdak Łukasz
Kawalec Ireneusz
Bye
Homiak Bogdan
2
  11:6  10:12  11:5
Siciński Michał
1
Olejnik Michał
2
  15:13  11:13  11:8
Florczak Dawid
1
Zierkiewicz Piotr
1
  11:9  7:11  9:11
Łukaszewicz Cezary
2
Młyński Oskar
2
  7:11  11:9  12:10
Kaczyński Emil
1
Lubryka Dawid
1
  11:8  5:11  7:11
Ostańkowicz Maciej
2
Kałędkiewicz Tomasz
2
WALKOVER
Król Kacper
W
Bober Bartosz
0
  6:11  4:11
Słociński Michał
2
Gurdak Łukasz
1
  8:11  13:11  6:11
Kawalec Ireneusz
2
Homiak Bogdan
2
  11:8  11:9
Olejnik Michał
0
Łukaszewicz Cezary
0
  9:11  12:14
Młyński Oskar
2
Ostańkowicz Maciej
1
  8:11  13:11  10:12
Kałędkiewicz Tomasz
2
Słociński Michał
0
  6:11  2:11
Kawalec Ireneusz
2
Homiak Bogdan
2
  11:8  17:15
Młyński Oskar
0
Kałędkiewicz Tomasz
1
  10:12  11:5  4:11
Kawalec Ireneusz
2
Homiak Bogdan
1
  8:11  14:12  4:11
Kawalec Ireneusz
2
Kawalec Ireneusz
Miejsca 35 - 36
Młyński Oskar
2
  11:8  11:9
Kałędkiewicz Tomasz
0
Młyński Oskar
Miejsca 37 - 40
Olejnik Michał
1
  11:9  9:11  3:11
Łukaszewicz Cezary
2
Ostańkowicz Maciej
1
  11:9  3:11  12:14
Słociński Michał
2
Łukaszewicz Cezary
2
  11:9  12:10
Słociński Michał
0
Łukaszewicz Cezary
Miejsca 39 - 40
Olejnik Michał
2
  5:11  13:11  11:8
Ostańkowicz Maciej
1
Olejnik Michał
Miejsca 41 - 48
Siciński Michał
2
  6:11  11:8  11:8
Florczak Dawid
1
Zierkiewicz Piotr
0
  5:11  7:11
Kaczyński Emil
2
Lubryka Dawid
3
  11:5  11:1  11:2
Król Kacper
0
Bober Bartosz
2
  11:8  6:11  11:7
Gurdak Łukasz
1
Siciński Michał
0
  4:11  4:11
Kaczyński Emil
2
Lubryka Dawid
2
  7:11  11:7  11:9
Bober Bartosz
1
Kaczyński Emil
2
  12:10  5:11  11:4
Lubryka Dawid
1
Kaczyński Emil
Miejsca 43 - 44
Siciński Michał
2
  11:5  12:10
Bober Bartosz
0
Siciński Michał
Miejsca 45 - 48
Florczak Dawid
0
  3:11  6:11
Zierkiewicz Piotr
2
Król Kacper
W
WALKOVER
Gurdak Łukasz
3
Zierkiewicz Piotr
0
  7:11  3:11
Gurdak Łukasz
2
Gurdak Łukasz
Miejsca 47 - 48
Florczak Dawid
2
WALKOVER
Król Kacper
W
Florczak Dawid
Miejsca 49 - 64
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Miejsca 51 - 52
Bye
Bye
Bye
Miejsca 53 - 56
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Miejsca 55 - 56
Bye
Bye
Bye
Miejsca 57 - 64
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Miejsca 59 - 60
Bye
Bye
Bye
Miejsca 61 - 64
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Miejsca 63 - 64
Bye
Bye
Bye
Stan na: 21:27:04 25-02-2018