Najdłuższy mecz

OPENDAMSKAJUNIORSKA
38"35'Przybysz Grzegorz3
Hibner Jacek2
37"28'Świąder Michał3
Przybysz Grzegorz1
30"33'Gajos Jakub1
Kopiec Tomasz2
30"25'Ciszewski Marcin1
Przybysz Grzegorz2
30"03'Sapierzyński Robert2
Siemaszko Michał1
29"51'Krzyżaniak Tomasz1
Kurek Michał2
29"22'Rogaczewski Filip0
Janiszewski Paweł2
28"46'Przybysz Grzegorz2
Górzyński Bartosz1
25"52'Zioło Artur1
Wyskiel Maciej2
24"25'Dudek Kamil1
Podgórski Bartłomiej2
32"12'Cielecka Justyna2
Kaniewska Emilia3
31"11'Owczarek Małgorzata0
Zawartka Anna2
24"27'Zawartka Anna2
Owcarz Katarzyna1
22"16'Jankowska Roksana1
Nideraus-Martyniak Katarzyna2
21"40'Obukowicz Monika1
Budrewicz Monika2
19"40'Kaniewska Emilia2
Sielska Paulina1
19"15'Sypniewska Małgorzata0
Cielecka Justyna2
18"46'Obukowicz Monika1
Skarbińska Agnieszka2
18"30'Zawistowicz Donata1
Czerwińska Iwona2
17"09'Sielska Paulina2
Obukowicz Monika1
29"39'Chmielewski Kacper3
Kolenda Łukasz1
18"26'Sadzyński Jędrzej2
Czapelski Remigiusz0
17"58'Sadzyński Jędrzej2
Kośliński Jan1
16"45'Hibner Michał0
Kolenda Łukasz3
16"07'Hibner Michał0
Sadzyński Jeremi3
15"57'Sadzyński Jeremi0
Chmielewski Kacper3
12"28'Sadzyński Jędrzej0
Chmielewski Kacper2
9"50'Jaskólski Szymon0
Sadzyński Jeremi2
9"28'Czapelski Remigiusz2
Jaskólski Szymon0
9"21'Hibner Michał2
Kośliński Jan0

Najdłużej na korcie

OPENDAMSKAJUNIORSKA
Przybysz Grzegorz125"53'
Hibner Jacek103"58'
Świąder Michał93"09'
Suwalski Hubert92"00'
Witkowska Dominika90"11'
Ciszewski Marcin87"36'
Krzyżaniak Tomasz85"55'
Podgórski Bartłomiej85"15'
Zioło Artur82"27'
Górzyński Bartosz82"15'
Zawartka Anna82"36'
Cielecka Justyna74"40'
Kaniewska Emilia72"07'
Obukowicz Monika68"58'
Owczarek Małgorzata62"39'
Owcarz Katarzyna57"10'
Rzeszutko Małgorzata56"22'
Nideraus-Martyniak Katarzyna50"06'
Budrewicz Monika49"09'
Zawistowicz Donata45"47'
Chmielewski Kacper50"26'
Kolenda Łukasz45"58'
Sadzyński Jędrzej43"50'
Sadzyński Jeremi36"48'
Hibner Michał34"29'
Czapelski Remigiusz33"26'
Kośliński Jan31"55'
Jaskólski Szymon27"02'

Czas setów: 40 godz. 12 min 2 s

OPENDAMSKAJUNIORSKA

1723 min 47 s

23"07'
1 set
Rogaczewski Filip0
Janiszewski Paweł2
13"28'
1 set
Ciszewski Marcin1
Przybysz Grzegorz2
13"00'
2 set
Krzyżaniak Tomasz0
Khan Kaleemullah2
11"26'
3 set
Gajos Jakub1
Kopiec Tomasz2
11"01'
1 set
Sapierzyński Robert2
Siemaszko Michał1
10"49'
1 set
Zioło Artur0
Gajos Jakub2
10"48'
3 set
Krzyżaniak Tomasz1
Kurek Michał2
10"36'
3 set
Świąder Michał3
Przybysz Grzegorz1
10"28'
2 set
Kaźmierczak Kacper0
Tarsalewski Rafał2
10"23'
3 set
Przybysz Grzegorz2
Górzyński Bartosz1

536 min 18 s

25"16'
2 set
Owczarek Małgorzata0
Zawartka Anna2
10"38'
1 set
Sypniewska Małgorzata0
Cielecka Justyna2
10"14'
1 set
Obukowicz Monika2
Maszczyk Sylwia0
9"39'
3 set
Cielecka Justyna2
Kaniewska Emilia3
9"20'
3 set
Cielecka Justyna2
Zawartka Anna3
9"08'
3 set
Zawartka Anna2
Owcarz Katarzyna1
8"18'
2 set
Zawartka Anna2
Owcarz Katarzyna1
7"45'
1 set
Sypniewska Małgorzata0
Owcarz Katarzyna2
7"41'
2 set
Jankowska Roksana1
Nideraus-Martyniak Katarzyna2
7"09'
1 set
Jajtner Urszula0
Nideraus-Martyniak Katarzyna2

151 min 57 s

8"41'
2 set
Sadzyński Jędrzej2
Czapelski Remigiusz0
7"56'
1 set
Sadzyński Jędrzej0
Chmielewski Kacper2
7"32'
4 set
Chmielewski Kacper3
Kolenda Łukasz1
7"05'
1 set
Sadzyński Jędrzej2
Czapelski Remigiusz0
6"35'
3 set
Hibner Michał0
Kolenda Łukasz3
6"30'
1 set
Sadzyński Jędrzej2
Kośliński Jan1
6"22'
1 set
Chmielewski Kacper3
Kolenda Łukasz1
5"30'
2 set
Chmielewski Kacper3
Kolenda Łukasz1
5"11'
2 set
Hibner Michał0
Sadzyński Jeremi3
5"01'
2 set
Jaskólski Szymon0
Sadzyński Jeremi2

Małych punktów: 7831

OPENDAMSKAJUNIORSKA

5451

Hibner Jacek172
Przybysz Grzegorz158
Witkowska Dominika151
Świąder Michał146
Podgórski Bartłomiej139
Khan Kaleemullah139
Drobnik Rafał138
Górzyński Bartosz135
Ratigowski Marcin132
Sowa Grzegorz Tiger132

1832

Cielecka Justyna129
Kaniewska Emilia122
Obukowicz Monika119
Owcarz Katarzyna115
Zawartka Anna115
Witkowska Dominika110
Przybylak Magdalena89
Rzeszutko Małgorzata87
Nideraus-Martyniak Katarzyna87
Budrewicz Monika86

548

Chmielewski Kacper96
Kolenda Łukasz93
Sadzyński Jędrzej73
Sadzyński Jeremi70
Hibner Michał61
Kośliński Jan58
Czapelski Remigiusz56
Jaskólski Szymon41

Wszystkich rozegranych setów: 450

OPENDAMSKAJUNIORSKA

310

110

30


Wszystkich rozegranych meczów: 193

OPENDAMSKAJUNIORSKA

134

47

12


Szybkość zdobycia punktów

OPENDAMSKAJUNIORSKA
10.82'
1 set
Wyskiel Maciej2
Kośliński Sebastian0
12.82'
2 set
Sowa Grzegorz Tiger2
Mościcki Artur0
13.09'
2 set
Wyskiel Maciej2
Kośliński Sebastian0
13.09'
1 set
Kucharski Marcin0
Przybysz Grzegorz2
14.00'
1 set
Przybyłek Paweł0
Bąkowski Rafał2
14.09'
1 set
Przybyłek Paweł0
Ciszewski Marcin2
14.18'
1 set
Kośliński Sebastian0
Białas Paweł2
14.82'
3 set
Sypniewska Małgorzata2
Białas Paweł1
14.82'
1 set
Owczarz Jakub2
Kucharski Marcin0
15.45'
2 set
Hibner Jacek2
Cielecka Justyna0
11.73'
1 set
Owcarz Katarzyna2
Rysz-Górzyńska Magdalena0
13.91'
3 set
Zawartka Anna0
Witkowska Dominika3
14.00'
1 set
Armatys Agnieszka0
Przybylak Magdalena2
14.82'
2 set
Kaniewska Emilia2
Jajtner Urszula0
15.18'
1 set
Obukowicz Monika2
Wilińska Joanna0
15.64'
1 set
Armatys Agnieszka0
Witkowska Dominika2
15.73'
2 set
Owcarz Katarzyna2
Rysz-Górzyńska Magdalena0
15.91'
2 set
Zawistowicz Donata0
Jankowska Roksana2
15.91'
1 set
Jankowska Roksana2
Rysz-Górzyńska Magdalena0
15.91'
2 set
Jankowska Roksana2
Rysz-Górzyńska Magdalena0
17.00'
1 set
Hibner Michał0
Kolenda Łukasz3
19.09'
2 set
Kośliński Jan2
Jaskólski Szymon0
19.73'
2 set
Hibner Michał2
Kośliński Jan0
19.82'
2 set
Hibner Michał0
Kolenda Łukasz3
20.27'
1 set
Kolenda Łukasz2
Czapelski Remigiusz0
22.09'
3 set
Hibner Michał0
Sadzyński Jeremi3
22.45'
1 set
Hibner Michał0
Sadzyński Jeremi3
22.82'
1 set
Hibner Michał2
Kośliński Jan0
23.55'
2 set
Sadzyński Jędrzej0
Chmielewski Kacper2
23.91'
3 set
Sadzyński Jędrzej2
Kośliński Jan1

Decyzji sędziowskich: 41 (0,5%)

Stroke 15
36,6%
Let 26
63,4%
Nolet 0
0%

OPENDAMSKA
8 13,3%
5-3-0
Khan Kaleemullah3
Hibner Jacek0
4 9,3%
0-4-0
Zioło Artur2
Walaszczyk Rafał0
4 7,5%
2-2-0
Ratigowski Marcin2
Dałek Marcin1
2 3,8%
0-2-0
Witkowska Dominika2
Górzyński Bartosz1
2 4%
1-1-0
Cielecka Justyna2
Kaczyński Emil1
2 5,4%
0-2-0
Sowa Grzegorz Tiger0
Górzyński Bartosz2
1 2,9%
1-0-0
Florczyk Piotr2
Sypniewska Małgorzata0
1 2%
1-0-0
Kędzierski Mateusz1
Dałek Marcin2
1 2,4%
1-0-0
Kaźmierczak Kacper0
Tarsalewski Rafał2
1 1,9%
0-1-0
Sypniewska Małgorzata2
Białas Paweł1
4 8,5%
1-3-0
Owczarek Małgorzata2
Budrewicz Monika0
3 8,8%
1-2-0
Sypniewska Małgorzata2
Skarbińska Agnieszka0
1 3,1%
0-1-0
Sypniewska Małgorzata0
Cielecka Justyna2
1 3,3%
0-1-0
Owczarek Małgorzata0
Zawartka Anna2




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0