Najdłuższy mecz

OPENDAMSKAOU13GU13
47"53'Gajewski Grzegorz3
Przybysz Grzegorz1
35"24'Zarwański Piotr2
Bąk Borys1
31"19'Podgórski Bartłomiej2
Mróz Jacek1
28"55'Gajewski Grzegorz3
Wąsowski Paweł1
28"27'Podgórski Bartłomiej1
Wąsowski Paweł2
27"46'Łukasik Patryk1
Robert Piotr2
27"21'Staniszewski Jacek1
Gotówko Damian2
27"16'Górski Hubert1
Robert Piotr2
24"45'Zarówna Klaudyna2
Górski Hubert1
24"28'Iwan Rafał2
Mastalski Marcin0
32"00'Stasik-Makowska Ewelina3
Tomaszewska Sylwia2
22"23'Zeman Kinga2
Jankowska Roksana1
18"38'Bogdanowicz Katarzyna1
Tomaszewska Sylwia2
16"43'Zeman Kinga1
Czarzasta Agnieszka2
16"03'Zarówna Klaudyna3
Bogdanowicz Katarzyna0
15"15'Zeman Kinga2
Wilas Kamila1
8"17'Kowalska Agata0
Czarzasta Agnieszka2
7"54'Bogdanowicz Katarzyna2
Jankowska Roksana0
7"42'Zeman Kinga0
Zarówna Klaudyna2
7"33'Czarzasta Agnieszka0
Tomaszewska Sylwia2
20"33'Wojtanowski Michał2
Kleban Mateusz1
14"48'Szymański Mikołaj3
Wojtanowski Michał0
13"47'Szymański Mikołaj3
Sikora Fabian0
12"32'Iwan Wojciech0
Sikora Fabian2
11"40'Kleban Mateusz0
Sikora Fabian3
10"32'Gnatowski Pascal0
Kleban Mateusz2
8"31'Wojtanowski Michał2
Babijczuk Krzysztof0
6"35'Chlastawa Aleksander2
Babijczuk Krzysztof0
6"34'Chlastawa Aleksander2
Gnatowski Pascal0
6"05'Szymański Mikołaj2
Chlastawa Aleksander0
'Wencek Julia2
Uzdowska Laura0
'Wencek Julia0
Kosecka Alicja2
'Wencek Julia2
Sas Hanna0
'Uzdowska Laura0
Kosecka Alicja2
'Uzdowska Laura0
Sas Hanna2
'Kosecka Alicja2
Sas Hanna0

Najdłużej na korcie

OPENDAMSKAOU13
Gajewski Grzegorz109"09'
Przybysz Grzegorz92"38'
Wąsowski Paweł87"26'
Robert Piotr84"47'
Podgórski Bartłomiej83"51'
Iwan Rafał82"00'
Zarwański Piotr79"16'
Bąk Borys78"33'
Łukasik Patryk75"27'
Gotówko Damian71"04'
Zeman Kinga51"16'
Tomaszewska Sylwia47"35'
Bogdanowicz Katarzyna35"48'
Stasik-Makowska Ewelina32"21'
Czarzasta-Gotówko Agnieszka27"10'
Jankowska Roksana25"57'
Zarówna Klaudyna19"26'
Kowalska Agata13"57'
Bram Kamila12"18'
Wojtanowski Michał39"47'
Kleban Mateusz34"40'
Sikora Fabian30"05'
Szymański Mikołaj29"39'
Chlastawa Aleksander18"38'
Gnatowski Pascal15"42'
Babijczuk Krzysztof14"40'
Iwan Wojciech12"21'
Pilitowski Pascal'

Czas setów: 25 godz. 37 min 37 s

OPENDAMSKAOU13

1306 min 57 s

20"43'
1 set
Zarwański Piotr2
Bąk Borys1
19"18'
2 set
Iwan Rafał2
Mastalski Marcin0
13"25'
2 set
Gajewski Grzegorz3
Przybysz Grzegorz1
13"00'
3 set
Podgórski Bartłomiej2
Mróz Jacek1
12"28'
1 set
Gajewski Grzegorz3
Przybysz Grzegorz1
11"44'
1 set
Podgórski Bartłomiej1
Wąsowski Paweł2
10"46'
3 set
Górski Hubert1
Robert Piotr2
9"32'
2 set
Wilas Dawid0
Gajewski Grzegorz2
9"29'
3 set
Staniszewski Jacek1
Gotówko Damian2
9"27'
1 set
Kowalski Piotr2
Wymysłowski Adam0

132 min 54 s

7"17'
3 set
Zeman Kinga2
Jankowska Roksana1
6"31'
5 set
Stasik-Makowska Ewelina3
Tomaszewska Sylwia2
6"15'
1 set
Zeman Kinga2
Jankowska Roksana1
5"56'
3 set
Stasik-Makowska Ewelina3
Tomaszewska Sylwia2
5"34'
2 set
Zarówna Klaudyna3
Bogdanowicz Katarzyna0
5"34'
2 set
Zeman Kinga2
Jankowska Roksana1
5"28'
1 set
Zeman Kinga2
Wilas Kamila1
5"27'
2 set
Bogdanowicz Katarzyna1
Tomaszewska Sylwia2
5"26'
3 set
Bogdanowicz Katarzyna1
Tomaszewska Sylwia2
5"18'
3 set
Zeman Kinga1
Czarzasta Agnieszka2

97 min 46 s

9"25'
1 set
Iwan Wojciech0
Sikora Fabian2
6"29'
3 set
Wojtanowski Michał2
Kleban Mateusz1
6"21'
1 set
Wojtanowski Michał2
Kleban Mateusz1
6"07'
1 set
Gnatowski Pascal0
Kleban Mateusz2
5"59'
2 set
Wojtanowski Michał2
Kleban Mateusz1
5"23'
1 set
Szymański Mikołaj3
Wojtanowski Michał0
5"11'
3 set
Szymański Mikołaj3
Sikora Fabian0
4"54'
1 set
Wojtanowski Michał2
Babijczuk Krzysztof0
4"20'
2 set
Szymański Mikołaj3
Wojtanowski Michał0
3"51'
1 set
Kleban Mateusz0
Sikora Fabian3

Małych punktów: 5294

OPENDAMSKAOU13GU13

4186

Gajewski Grzegorz149
Przybysz Grzegorz133
Stolicki Norbert128
Podgórski Bartłomiej127
Wąsowski Paweł126
Parpura Michał124
Szczęsny Szymon123
Zarówna Klaudyna122
Iwan Rafał119
Górski Hubert118

541

Tomaszewska Sylwia92
Zeman Kinga88
Zarówna Klaudyna88
Stasik-Makowska Ewelina84
Bogdanowicz Katarzyna61
Czarzasta-Gotówko Agnieszka57
Jankowska Roksana34
Bram Kamila19
Kowalska Agata18

352

Szymański Mikołaj89
Sikora Fabian70
Wojtanowski Michał62
Kleban Mateusz54
Chlastawa Aleksander47
Gnatowski Pascal14
Babijczuk Krzysztof13
Iwan Wojciech3
Pilitowski Pascal0

215

Kosecka Alicja68
Wencek Julia59
Sas Hanna45
Uzdowska Laura43

Wszystkich rozegranych setów: 311

OPENDAMSKAOU13GU13

241

33

25

12


Wszystkich rozegranych meczów: 132

OPENDAMSKAOU13GU13

104

12

10

6


Szybkość zdobycia punktów

OPENDAMSKAOU13
11.00'
2 set
Watral Jakub0
Szczęsny Szymon2
13.00'
2 set
Wencek Artur0
Zarówna Klaudyna2
13.45'
1 set
Zeman Kinga0
Stolicki Norbert2
14.45'
1 set
Stolicki Norbert2
Mróz Jacek0
15.09'
1 set
Suwald Bartosz0
Staniszewski Jacek2
15.18'
2 set
Formicki Piotr0
Wilas Paweł2
15.45'
1 set
Darul Grzegorz0
Adamczak Jakub2
15.73'
1 set
Lisiewicz Łukasz1
Adamczak Jakub2
15.91'
2 set
Parpura Michał2
Suwald Bartosz0
15.91'
2 set
Suwald Bartosz0
Staniszewski Jacek2
11.82'
2 set
Kowalska Agata0
Czarzasta Agnieszka2
13.82'
2 set
Zeman Kinga0
Zarówna Klaudyna2
14.73'
2 set
Czarzasta Agnieszka0
Tomaszewska Sylwia2
16.64'
2 set
Bogdanowicz Katarzyna2
Jankowska Roksana0
17.00'
3 set
Zarówna Klaudyna3
Bogdanowicz Katarzyna0
17.09'
2 set
Zeman Kinga2
Wilas Kamila1
17.36'
2 set
Stasik-Makowska Ewelina2
Kowalska Agata0
19.91'
1 set
Zeman Kinga0
Zarówna Klaudyna2
20.18'
1 set
Stasik-Makowska Ewelina2
Kowalska Agata0
20.18'
3 set
Zeman Kinga2
Wilas Kamila1
0.36'
3 set
Kleban Mateusz0
Sikora Fabian3
14.45'
1 set
Szymański Mikołaj2
Chlastawa Aleksander0
14.55'
2 set
Kleban Mateusz0
Sikora Fabian3
15.18'
2 set
Szymański Mikołaj3
Sikora Fabian0
15.73'
2 set
Chlastawa Aleksander2
Gnatowski Pascal0
16.00'
3 set
Szymański Mikołaj3
Wojtanowski Michał0
16.00'
2 set
Iwan Wojciech0
Sikora Fabian2
16.09'
1 set
Chlastawa Aleksander2
Babijczuk Krzysztof0
17.18'
2 set
Gnatowski Pascal0
Kleban Mateusz2
17.36'
1 set
Szymański Mikołaj3
Sikora Fabian0

Decyzji sędziowskich: 19 (0.4%)

Stroke 6
31.6%
Let 11
57.9%
Nolet 2
10.5%

OPENDAMSKAOU13
4 11.8%
3-1-0
Łukasik Patryk0
Lisiewicz Łukasz2
2 3.7%
0-1-1
Kosow Karol1
Wencek Artur2
2 5.3%
0-2-0
Zarówna Klaudyna0
Wilas Dawid2
2 3.2%
0-2-0
Zarwański Piotr2
Bąk Borys1
1 3.2%
0-1-0
Robert Piotr0
Wąsowski Paweł2
1 2.7%
0-0-1
Kowalski Piotr2
Wymysłowski Adam0
1 2.1%
1-0-0
Watral Jakub2
Szajder Przemysław1
1 3.7%
1-0-0
Suwald Bartosz0
Staniszewski Jacek2
1 2.3%
0-1-0
Wilas Paweł0
Iwan Rafał2
1 2.9%
0-1-0
Formicki Piotr2
Krajewski Łukasz0
1 3.6%
0-1-0
Zeman Kinga0
Zarówna Klaudyna2
1 2.3%
0-1-0
Szymański Mikołaj3
Wojtanowski Michał0
1 3.8%
1-0-0
Chlastawa Aleksander2
Babijczuk Krzysztof0




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0