Turniej Wielka Klasa kat. B+ vol. 2 - OPEN

Polska Federacja Squasha, turniej kategorii B+ (B2)

Pozycja Gracz Status Miasto Pozycja w rankingu* Pozycja końcowa
2 Gajewski GrzegorzPotwierdzony Szczecin 34 1
1 Przybysz GrzegorzPotwierdzony Polkowice 26 2
3 Szczęsny SzymonPotwierdzony Wrocław 43 3
4 Wąsowski PawełPotwierdzony Wrocław 79 4
5 Stolicki NorbertPotwierdzony Bolesławiec 84 5
6 Wilas DawidPotwierdzony Bolesławiec 101 6
7 Podgórski BartłomiejPotwierdzony Wrocław 121 7
8 Mróz JacekPotwierdzony Wrocław 137 8
11 Adamczak JakubPotwierdzony Wilkanowo 205 9
14 Wojciechowski GrzegorzPotwierdzony Wałbrzych 290 10
12 Robert PiotrPotwierdzony Zielona Góra 246 11
10 Gotówko DamianPotwierdzony Wałbrzych 202 12
9 Lisiewicz ŁukaszPotwierdzony Bolesławiec 181 13
23 Staniszewski JacekPotwierdzony Zielona Góra 499 14
16 Łukasik PatrykPotwierdzony Wrocław 400 15
13 Ripa AdamPotwierdzony Świebodzin 278 16
19 Zarówna KlaudynaPotwierdzony Głubczyce 436 17
26 Watral JakubWalkover Legnica 666 18
22 Górski HubertPotwierdzony Wałbrzych 487 19
21 Szajder PrzemysławWalkover Zielona Góra 482 20
18 Darul GrzegorzPotwierdzony Bolesławiec 422 21
33 Zarwański PiotrPotwierdzony Bojanowo 868 22
24 Szmańda ŁukaszPotwierdzony Wałbrzych 562 23
27 Bogdanowicz KatarzynaWalkover Zielona Góra 670 24
31 Piergies KrzysztofPotwierdzony Bolesławiec 854 25
42 Brandt MateuszPotwierdzony 1732 26
32 Rozestwiński JacekWalkover Zielona Góra 861 27
17 Kowalski PiotrWalkover Bolesławiec 414 28
28 Iwan RafałPotwierdzony Bolesławiec 699 29
29 Mastalski MarcinPotwierdzony Bolesławiec 814 30
15 Manow StefanWalkover 364 31
30 Wymysłowski AdamWalkover Szczawno Zdrój 833 32
25 Bąk BorysPotwierdzony Zielona Góra 636 33
40 Wencek ArturPotwierdzony 1641 34
45 Bartyzel ArturPotwierdzony Szprotawa 2428 35
38 Lis Andrii Potwierdzony 1376 36
36 Parpura MichałPotwierdzony Bolesławiec 1007 37
39 Kruk MateuszPotwierdzony Bolesławiec 1481 38
41 Izowit PatrykPotwierdzony Bolesławiec 1677 39
47 Krupski TomaszWalkover 40
35 Wilas PawełPotwierdzony Bolesławiec 958 41
44 Formicki PiotrPotwierdzony 2906 42
34 Kosow KarolPotwierdzony Gorzów Wielkopolski 882 43
37 Suwald BartoszPotwierdzony 1066 44
43 Krajewski ŁukaszPotwierdzony Bolesławiec 2016 45
48 Szpila TomaszWalkover 46
46 Formicka AgnieszkaWalkover 47
20 Kwieciński RafałWalkover Bolesławiec 466 48
49 Zeman KingaBrak informacji 702 49


* Na podstawie notowania PFS OPEN z dnia 07-03-2016


Runda 1Runda 2Runda 3ĆwierćfinałPółfinałFinałZwycięzca
Przybysz Grzegorz
Bye
Zarwański Piotr
2
  8:11  13:11  11:6
Bąk Borys
1
Kwieciński Rafał
W
WALKOVER
Brandt Mateusz
2
Bye
Gotówko Damian
Manow Stefan
Bye
Suwald Bartosz
0
  2:11  3:11
Staniszewski Jacek
2
Szajder Przemysław
2
  11:5  11:3
Parpura Michał
0
Zeman Kinga
0
  2:11  3:11
Stolicki Norbert
2
Mróz Jacek
Bye
Krupski Tomasz
1
  11:6  1:11  8:11
Bogdanowicz Katarzyna
2
Rozestwiński Jacek
2
  11:3  11:2
Formicki Piotr
0
Bye
Wojciechowski Grzegorz
Ripa Adam
Bye
Krajewski Łukasz
0
  4:11  3:11
Mastalski Marcin
2
Watral Jakub
2
  11:7  11:9
Bartyzel Artur
0
Bye
Szczęsny Szymon
Wąsowski Paweł
Bye
Szpila Tomasz
W
WALKOVER
Piergies Krzysztof
2
Górski Hubert
2
  11:5  11:7
Izowit Patryk
0
Bye
Robert Piotr
Łukasik Patryk
Bye
Wilas Paweł
0
  9:11  10:12
Iwan Rafał
2
Szmańda Łukasz
2
  11:4  11:6
Lis Andrii
0
Bye
Podgórski Bartłomiej
Wilas Dawid
Bye
Wencek Artur
0
  4:11  2:11
Zarówna Klaudyna
2
Kowalski Piotr
2
  11:3  11:3
Kosow Karol
0
Bye
Lisiewicz Łukasz
Adamczak Jakub
Bye
Formicka Agnieszka
W
WALKOVER
Darul Grzegorz
2
Wymysłowski Adam
2
  11:9  11:7
Kruk Mateusz
0
Bye
Gajewski Grzegorz
Przybysz Grzegorz
2
  11:4  11:2
Zarwański Piotr
0
Brandt Mateusz
0
  4:11  5:11
Gotówko Damian
2
Manow Stefan
W
WALKOVER
Staniszewski Jacek
2
Szajder Przemysław
0
  8:11  7:11
Stolicki Norbert
2
Mróz Jacek
2
  11:6  7:11  11:2
Bogdanowicz Katarzyna
1
Rozestwiński Jacek
0
  1:11  2:11
Wojciechowski Grzegorz
2
Ripa Adam
2
  11:4  11:7
Mastalski Marcin
0
Watral Jakub
0
  7:11  0:11
Szczęsny Szymon
2
Wąsowski Paweł
2
  11:8  11:4
Piergies Krzysztof
0
Górski Hubert
1
  11:4  7:11  8:11
Robert Piotr
2
Łukasik Patryk
2
  11:9  11:9
Iwan Rafał
0
Szmańda Łukasz
0
  5:11  7:11
Podgórski Bartłomiej
2
Wilas Dawid
2
  11:8  11:6
Zarówna Klaudyna
0
Kowalski Piotr
0
  2:11  8:11
Lisiewicz Łukasz
2
Adamczak Jakub
2
  11:2  11:4
Darul Grzegorz
0
Wymysłowski Adam
0
  1:11  8:11
Gajewski Grzegorz
2
Przybysz Grzegorz
2
  11:8  11:5
Gotówko Damian
0
Staniszewski Jacek
0
  6:11  9:11
Stolicki Norbert
2
Mróz Jacek
2
  11:7  11:3
Wojciechowski Grzegorz
0
Ripa Adam
0
  5:11  4:11
Szczęsny Szymon
2
Wąsowski Paweł
2
  11:6  11:2
Robert Piotr
0
Łukasik Patryk
0
  5:11  4:11
Podgórski Bartłomiej
2
Wilas Dawid
2
  11:4  11:4
Lisiewicz Łukasz
0
Adamczak Jakub
0
  1:11  6:11
Gajewski Grzegorz
2
Przybysz Grzegorz
2
  11:5  11:6
Stolicki Norbert
0
Mróz Jacek
0
  5:11  6:11
Szczęsny Szymon
2
Wąsowski Paweł
2
  16:14  8:11  11:4
Podgórski Bartłomiej
1
Wilas Dawid
0
  1:11  8:11
Gajewski Grzegorz
2
Przybysz Grzegorz
3
  11:8  11:8  11:9
Szczęsny Szymon
0
Wąsowski Paweł
1
  1:11  11:8  9:11  3:11
Gajewski Grzegorz
3
Przybysz Grzegorz
1
  6:11  8:11  11:9  9:11
Gajewski Grzegorz
3
Gajewski Grzegorz
Miejsca 3 - 4
Szczęsny Szymon
2
  11:9  10:6  11:8
Wąsowski Paweł
0
Szczęsny Szymon
Miejsca 5 - 8
Stolicki Norbert
2
  11:2  12:10
Mróz Jacek
0
Podgórski Bartłomiej
0
  8:11  6:11
Wilas Dawid
2
Stolicki Norbert
2
  11:4  6:11  11:5
Wilas Dawid
1
Stolicki Norbert
Miejsca 7 - 8
Mróz Jacek
1
  11:8  14:16  14:16
Podgórski Bartłomiej
2
Podgórski Bartłomiej
Miejsca 9 - 16
Gotówko Damian
2
  13:11  7:11  13:11
Staniszewski Jacek
1
Wojciechowski Grzegorz
2
  7:11  11:9  14:12
Ripa Adam
1
Robert Piotr
2
  11:4  9:11  12:10
Łukasik Patryk
1
Lisiewicz Łukasz
1
  11:1  6:11  9:11
Adamczak Jakub
2
Gotówko Damian
1
  8:11  11:6  9:11
Wojciechowski Grzegorz
2
Robert Piotr
0
  3:11  4:11
Adamczak Jakub
2
Wojciechowski Grzegorz
0
  6:11  2:11
Adamczak Jakub
2
Adamczak Jakub
Miejsca 11 - 12
Gotówko Damian
0
  11:13  9:11
Robert Piotr
2
Robert Piotr
Miejsca 13 - 16
Staniszewski Jacek
2
  11:13  11:2  11:9
Ripa Adam
1
Łukasik Patryk
0
  6:11  5:11
Lisiewicz Łukasz
2
Staniszewski Jacek
0
  6:11  8:11
Lisiewicz Łukasz
2
Lisiewicz Łukasz
Miejsca 15 - 16
Ripa Adam
1
  11:4  3:11  8:11
Łukasik Patryk
2
Łukasik Patryk
Miejsca 17 - 32
Zarwański Piotr
2
  13:11  11:9
Brandt Mateusz
0
Manow Stefan
W
WALKOVER
Szajder Przemysław
2
Bogdanowicz Katarzyna
2
  11:4  11:5
Rozestwiński Jacek
0
Mastalski Marcin
0
  5:11  8:11
Watral Jakub
2
Piergies Krzysztof
0
  3:11  5:11
Górski Hubert
2
Iwan Rafał
1
  11:7  6:11  10:12
Szmańda Łukasz
2
Zarówna Klaudyna
2
  11:4  8:11  11:4
Kowalski Piotr
1
Darul Grzegorz
2
  11:7  11:2
Wymysłowski Adam
0
Zarwański Piotr
0
  6:11  6:11
Szajder Przemysław
2
Bogdanowicz Katarzyna
0
  6:11  8:11
Watral Jakub
2
Górski Hubert
2
  11:4  11:5
Szmańda Łukasz
0
Zarówna Klaudyna
2
  11:6  11:2
Darul Grzegorz
0
Szajder Przemysław
1
  4:11  11:2  9:11
Watral Jakub
2
Górski Hubert
1
  2:11  11:8  13:15
Zarówna Klaudyna
2
Watral Jakub
W
WALKOVER
Zarówna Klaudyna
2
Zarówna Klaudyna
Miejsca 19 - 20
Szajder Przemysław
W
WALKOVER
Górski Hubert
2
Górski Hubert
Miejsca 21 - 24
Zarwański Piotr
2
  11:3  11:7
Bogdanowicz Katarzyna
0
Szmańda Łukasz
0
  8:11  4:11
Darul Grzegorz
2
Zarwański Piotr
0
  7:11  10:12
Darul Grzegorz
2
Darul Grzegorz
Miejsca 23 - 24
Bogdanowicz Katarzyna
W
WALKOVER
Szmańda Łukasz
2
Szmańda Łukasz
Miejsca 25 - 32
Brandt Mateusz
2
WALKOVER
Manow Stefan
W
Rozestwiński Jacek
2
  11:7  14:12
Mastalski Marcin
0
Piergies Krzysztof
2
  6:11  11:9  11:8
Iwan Rafał
1
Kowalski Piotr
2
  11:6  11:9
Wymysłowski Adam
0
Brandt Mateusz
2
WALKOVER
Rozestwiński Jacek
W
Piergies Krzysztof
2
WALKOVER
Kowalski Piotr
W
Brandt Mateusz
0
  4:11  6:11
Piergies Krzysztof
2
Piergies Krzysztof
Miejsca 27 - 28
Rozestwiński Jacek
2
WALKOVER
Kowalski Piotr
W
Rozestwiński Jacek
Miejsca 29 - 32
Manow Stefan
W
WALKOVER
Mastalski Marcin
2
Iwan Rafał
2
WALKOVER
Wymysłowski Adam
W
Mastalski Marcin
0
  9:11  8:12
Iwan Rafał
2
Iwan Rafał
Miejsca 31 - 32
Manow Stefan
2
WALKOVER
Wymysłowski Adam
W
Manow Stefan
Miejsca 33 - 64
Bye
Bąk Borys
Kwieciński Rafał
Bye
Bye
Suwald Bartosz
Parpura Michał
2
  11:8  11:2
Zeman Kinga
0
Bye
Krupski Tomasz
Formicki Piotr
Bye
Bye
Krajewski Łukasz
Bartyzel Artur
Bye
Bye
Szpila Tomasz
Izowit Patryk
Bye
Bye
Wilas Paweł
Lis Andrii
Bye
Bye
Wencek Artur
Kosow Karol
Bye
Bye
Formicka Agnieszka
Kruk Mateusz
Bye
Bąk Borys
2
WALKOVER
Kwieciński Rafał
W
Suwald Bartosz
0
  3:11  0:11
Parpura Michał
2
Krupski Tomasz
2
  11:9  6:11  14:12
Formicki Piotr
1
Krajewski Łukasz
0
  2:11  2:11
Bartyzel Artur
2
Szpila Tomasz
W
WALKOVER
Izowit Patryk
2
Wilas Paweł
0
  9:11  3:11
Lis Andrii
2
Wencek Artur
2
  6:11  11:8  11:6
Kosow Karol
1
Formicka Agnieszka
W
WALKOVER
Kruk Mateusz
2
Bąk Borys
2
  6:11  11:5  11:7
Parpura Michał
1
Krupski Tomasz
0
  7:11  3:11
Bartyzel Artur
2
Izowit Patryk
1
  12:10  7:11  2:11
Lis Andrii
2
Wencek Artur
2
  11:9  11:5
Kruk Mateusz
0
Bąk Borys
2
  12:10  6:11  11:5
Bartyzel Artur
1
Lis Andrii
1
  11:7  8:11  10:12
Wencek Artur
2
Bąk Borys
2
  11:6  11:5
Wencek Artur
0
Bąk Borys
Miejsca 35 - 36
Bartyzel Artur
2
  11:9  11:7
Lis Andrii
0
Bartyzel Artur
Miejsca 37 - 40
Parpura Michał
2
  11:6  11:4
Krupski Tomasz
0
Izowit Patryk
1
  11:6  10:12  6:11
Kruk Mateusz
2
Parpura Michał
2
  11:4  16:14
Kruk Mateusz
0
Parpura Michał
Miejsca 39 - 40
Krupski Tomasz
W
WALKOVER
Izowit Patryk
2
Izowit Patryk
Miejsca 41 - 48
Kwieciński Rafał
W
WALKOVER
Suwald Bartosz
2
Formicki Piotr
2
  11:4  11:8
Krajewski Łukasz
0
Szpila Tomasz
W
WALKOVER
Wilas Paweł
2
Kosow Karol
2
WALKOVER
Formicka Agnieszka
W
Suwald Bartosz
0
  9:11  8:11
Formicki Piotr
2
Wilas Paweł
2
  11:7  6:11  11:7
Kosow Karol
1
Formicki Piotr
0
  4:11  4:11
Wilas Paweł
2
Wilas Paweł
Miejsca 43 - 44
Suwald Bartosz
0
  6:11  5:11
Kosow Karol
2
Kosow Karol
Miejsca 45 - 48
Kwieciński Rafał
W
WALKOVER
Krajewski Łukasz
2
Szpila Tomasz
2
WALKOVER
Formicka Agnieszka
W
Krajewski Łukasz
2
WALKOVER
Szpila Tomasz
W
Krajewski Łukasz
Miejsca 47 - 48
Kwieciński Rafał
W
WALKOVER
Formicka Agnieszka
2
Formicka Agnieszka
Miejsca 49 - 64
Bye
Bye
Bye
Zeman Kinga
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Zeman Kinga
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Zeman Kinga
Bye
Bye
Bye
Zeman Kinga
Bye
Zeman Kinga
Miejsca 51 - 52
Bye
Bye
Bye
Miejsca 53 - 56
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Miejsca 55 - 56
Bye
Bye
Bye
Miejsca 57 - 64
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Miejsca 59 - 60
Bye
Bye
Bye
Miejsca 61 - 64
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Miejsca 63 - 64
Bye
Bye
Bye
Stan na: 07:29:07 25-02-2018