Najdłuższy mecz

OU11OU13OU15OU17OU19GU11GU13GU15GU17GU19OU9
'Szperka MichałW
Płonka Sebastian3
'Jakubiec Antoni3
Płonka Sebastian0
'Binasik Antoni2
Krysiak Karol3
'Sienkiewicz Michał0
Krysiak Leon3
'Fojtuch Oliwier0
Jakubiec Antoni3
'Binasik Antoni2
Sienkiewicz Michał3
'Krysiak Karol0
Krysiak Leon3
'Białojański Krzysztof0
Płonka Sebastian3
'Płonka Sebastian0
Krysiak Leon3
'Szperka MichałW
Jóźwiak Maksymilian3
31"32'Hernas Nataniel2
Lipski Kajetan3
29"58'Filipiak Filip3
Oczko Tomasz1
28"24'Moncznik Mikołaj3
Marcinkowski Łukasz2
23"57'Moncznik Mikołaj1
Niedbała Jakub3
23"46'Moncznik Mikołaj1
Wiechecki Mikołaj3
21"49'Wiechecki Mikołaj1
Fordoński Aleksander3
21"08'Widomski Igor0
Fordoński Aleksander3
19"22'Moncznik Mikołaj3
Marcinkowski Mateusz0
19"07'Moncznik Mikołaj3
Stachowicz Mateusz0
18"18'Widomski Igor3
Masojć Aleksander0
47"03'Jarota Filip3
Pytlowany Jakub2
34"10'Jarota Filip3
Gogol Jakub1
31"36'Klimowicz Dawid3
Hernik Adrian2
23"28'Gogol Jakub0
Pytlowany Jakub3
18"21'Lipski Kajetan0
Gogol Jakub3
16"24'Lipski Kajetan0
Pytlowany Jakub3
15"45'Lipski Kajetan0
Jarota Filip3
14"38'Lipski Kajetan3
Klimowicz Dawid0
12"29'Klimowicz Dawid0
Pytlowany Jakub3
12"08'Klimowicz Dawid0
Gogol Jakub3
50"37'Giemza Mikołaj2
Jarota Filip3
44"25'Hrycaj Marcin1
Szabelski Mateusz3
43"35'Giemza Mikołaj3
Szabelski Mateusz2
34"14'Krasucki Stanisław1
Koch Mateusz3
26"55'Jarota Filip0
Wielgus Maksymilian3
25"33'Koch Mateusz3
Wróblewski Jakub0
21"35'Szabelski Mateusz0
Wielgus Maksymilian3
21"15'Wielgus Maksymilian3
Forreiter Maciej0
17"49'Forreiter Maciej3
Fordoński Jakub0
17"44'Hrycaj Marcin0
Forreiter Maciej3
39"57'Szewczyk Mateusz3
Rybaczewski Gaspar1
35"16'Hrycaj Marcin1
Szewczyk Mateusz3
28"06'Forreiter Maciej0
Wielgus Maksymilian3
27"16'Rybaczewski Gaspar3
Szabelski Mateusz0
25"01'Szewczyk Mateusz0
Wielgus Maksymilian3
22"51'Hrycaj Marcin1
Politański Maciej3
20"43'Wielgus Maksymilian3
Politański Maciej0
20"20'Hrycaj Marcin2
Kot Gaweł1
19"02'Rybaczewski Gaspar3
Kot Gaweł0
17"28'Szabelski Mateusz3
Sienkiewicz Piotr0
31"55'Mizgała Zofia2
Szewczyk Magdalena3
20"28'Tomczyk Aleksandra0
Breczko Joanna3
18"41'Ziarko Magdalena0
Szewczyk Magdalena3
17"18'Zimecka Weronika3
Szewczyk Magdalena0
16"39'Tomczyk Aleksandra3
Ziarko Magdalena0
16"10'Tomczyk Aleksandra3
Mizgała Zofia0
14"52'Ziarko Magdalena0
Mizgała Zofia3
14"20'Zimecka Weronika0
Breczko Joanna3
13"01'Zimecka Weronika3
Mizgała Zofia0
11"53'Zimecka Weronika3
Ziarko Magdalena0
26"58'Grzechowiak Natasza3
Breczko Joanna1
26"42'Gut Linda2
Skrzypiec Dorota3
17"16'Tomczyk Aleksandra3
Orszulik Zuzanna0
17"10'Gut Linda0
Orszulik Zuzanna3
13"17'Skrzypiec Dorota0
Tomczyk Aleksandra3
12"59'Góra Jagoda0
Rak Sonia3
12"31'Gut Linda0
Grzechowiak Natasza3
11"53'Breczko Joanna0
Rak Sonia3
10"48'Rak Sonia3
Orszulik Zuzanna0
'Grzechowiak Natasza2
Góra Jagoda3
22"11'Rak Sonia3
Banak Aleksandra1
19"59'Sęk Wiktoria3
Dubiel Natasza1
19"49'Sęk Wiktoria1
Banak Aleksandra3
12"35'Banak Aleksandra3
Dubiel Natasza0
11"54'Rak Sonia0
Czekaj Natalia3
11"34'Czekaj Natalia3
Dubiel Natasza0
11"09'Rak Sonia3
Dubiel Natasza0
10"14'Sęk Wiktoria0
Rak Sonia3
9"54'Sęk Wiktoria0
Czekaj Natalia3
9"38'Czekaj Natalia3
Banak Aleksandra0
27"10'Kaniewska Emilia3
Surdziel Aleksandra0
17"03'Kaniewska Emilia3
Sonik Julia0
16"55'Sonik Julia3
Góra Jagoda0
16"24'Sonik Julia0
Surdziel Aleksandra3
11"13'Kaniewska Emilia3
Góra Jagoda0
9"47'Surdziel Aleksandra3
Góra Jagoda0
10"24'Sonik Julia0
Surdziel Aleksandra3
9"13'Sonik Julia3
Dziki Klaudia0
8"53'Surdziel Aleksandra3
Dziki Klaudia0
6"55'Kaniewska Emilia3
Dziki Klaudia0
'Kaniewska Emilia1
Surdziel Aleksandra3
'Kaniewska Emilia3
Sonik Julia1
25"24'Kwiczala Krzysztof3
Kliś Mikołaj0
23"02'Kwiczala Krzysztof1
Kwiczala Tadeusz3
15"32'Białojański Krzysztof0
Płonka Sebastian3
14"54'Salamon Oliwia0
Kwiczala Tadeusz3
14"09'Kwiczala Krzysztof0
Białojański Krzysztof3
13"03'Kwiczala Tadeusz0
Płonka Sebastian3
11"16'Salamon Oliwia0
Płonka Sebastian3
10"08'Kwiczala Krzysztof0
Płonka Sebastian3
'Salamon Oliwia0
Białojański Krzysztof3
'Salamon OliwiaW
Kliś Mikołaj3

Najdłużej na korcie

OU13OU15OU17OU19GU11GU13GU15GU17GU19OU9
Moncznik Mikołaj92"10'
Lipski Kajetan62"53'
Hernas Nataniel61"39'
Wiechecki Mikołaj59"22'
Fordoński Aleksander58"30'
Widomski Igor57"24'
Filipiak Filip56"54'
Marcinkowski Mateusz55"01'
Marcinkowski Łukasz51"50'
Niedbała Jakub50"14'
Jarota Filip99"32'
Pytlowany Jakub92"11'
Gogol Jakub72"24'
Klimowicz Dawid64"25'
Lipski Kajetan63"24'
Hernik Adrian49"44'
Szabelski Mateusz107"47'
Giemza Mikołaj103"17'
Koch Mateusz78"09'
Jarota Filip77"44'
Wielgus Maksymilian73"21'
Hrycaj Marcin64"36'
Krasucki Stanisław51"26'
Forreiter Maciej47"35'
Wróblewski Jakub35"36'
Fordoński Jakub30"01'
Szewczyk Mateusz87"00'
Hrycaj Marcin79"52'
Wielgus Maksymilian78"07'
Rybaczewski Gaspar73"15'
Forreiter Maciej50"48'
Szabelski Mateusz50"04'
Politański Maciej35"27'
Kot Gaweł33"14'
Koch Mateusz27"39'
Sienkiewicz Piotr25"56'
Mizgała Zofia68"04'
Szewczyk Magdalena61"22'
Tomczyk Aleksandra59"56'
Ziarko Magdalena58"01'
Zimecka Weronika52"57'
Breczko Joanna45"00'
Gut Linda46"52'
Breczko Joanna45"44'
Tomczyk Aleksandra38"03'
Orszulik Zuzanna37"07'
Grzechowiak Natasza33"29'
Skrzypiec Dorota31"15'
Rak Sonia28"04'
Góra Jagoda10"14'
Banak Aleksandra51"37'
Sęk Wiktoria47"30'
Rak Sonia46"39'
Dubiel Natasza45"27'
Czekaj Natalia32"27'
Surdziel Aleksandra48"11'
Kaniewska Emilia44"34'
Sonik Julia44"22'
Góra Jagoda29"09'
Dziki Klaudia22"45'
Surdziel Aleksandra18"20'
Sonik Julia17"06'
Kaniewska Emilia6"33'
Kwiczala Krzysztof66"40'
Kwiczala Tadeusz55"48'
Płonka Sebastian47"07'
Białojański Krzysztof33"00'
Salamon Oliwia25"37'
Kliś Mikołaj22"32'

Czas setów: 32 godz. 45 min 2 s

OU13OU15OU17OU19GU11GU13GU15GU17GU19OU9

453 min 31 s

13"05'
1 set
Widomski Igor0
Fordoński Aleksander3
9"31'
1 set
Moncznik Mikołaj3
Stachowicz Mateusz0
9"27'
3 set
Filipiak Filip3
Oczko Tomasz1
8"26'
1 set
Widomski Igor3
Masojć Aleksander0
7"15'
1 set
Masojć Aleksander0
Lipski Kajetan3
6"51'
1 set
Brzozowski Maciej0
Zimecki Jakub3
6"40'
5 set
Hernas Nataniel2
Lipski Kajetan3
6"35'
1 set
Filipiak Filip3
Oczko Tomasz1
6"23'
2 set
Lipski Kajetan3
Krysiak Leon0
5"59'
3 set
Moncznik Mikołaj3
Marcinkowski Mateusz0

220 min 50 s

11"11'
5 set
Jarota Filip3
Pytlowany Jakub2
9"36'
1 set
Gogol Jakub0
Pytlowany Jakub3
8"39'
4 set
Jarota Filip3
Pytlowany Jakub2
8"07'
3 set
Jarota Filip3
Gogol Jakub1
8"06'
1 set
Jarota Filip3
Pytlowany Jakub2
7"38'
4 set
Jarota Filip3
Gogol Jakub1
7"00'
1 set
Lipski Kajetan0
Pytlowany Jakub3
6"57'
1 set
Jarota Filip3
Gogol Jakub1
6"33'
3 set
Jarota Filip3
Pytlowany Jakub2
6"09'
4 set
Klimowicz Dawid3
Hernik Adrian2

359 min 14 s

15"05'
1 set
Hrycaj Marcin1
Szabelski Mateusz3
11"15'
5 set
Giemza Mikołaj2
Jarota Filip3
10"59'
1 set
Jarota Filip0
Wielgus Maksymilian3
10"15'
1 set
Krasucki Stanisław1
Koch Mateusz3
10"03'
3 set
Giemza Mikołaj3
Szabelski Mateusz2
9"41'
2 set
Giemza Mikołaj2
Jarota Filip3
9"05'
5 set
Giemza Mikołaj3
Szabelski Mateusz2
9"02'
1 set
Wielgus Maksymilian3
Forreiter Maciej0
8"51'
3 set
Hrycaj Marcin1
Szabelski Mateusz3
8"45'
2 set
Szabelski Mateusz0
Wielgus Maksymilian3

270 min 41 s

16"04'
3 set
Szewczyk Mateusz3
Rybaczewski Gaspar1
14"40'
1 set
Hrycaj Marcin1
Szewczyk Mateusz3
12"09'
1 set
Forreiter Maciej0
Wielgus Maksymilian3
9"34'
1 set
Szewczyk Mateusz0
Wielgus Maksymilian3
9"29'
2 set
Rybaczewski Gaspar3
Szabelski Mateusz0
8"19'
4 set
Szewczyk Mateusz3
Rybaczewski Gaspar1
8"13'
3 set
Forreiter Maciej0
Wielgus Maksymilian3
8"07'
2 set
Hrycaj Marcin2
Kot Gaweł1
8"02'
3 set
Szewczyk Mateusz0
Wielgus Maksymilian3
7"26'
3 set
Hrycaj Marcin1
Szewczyk Mateusz3

172 min 40 s

8"46'
1 set
Tomczyk Aleksandra3
Ziarko Magdalena0
7"30'
1 set
Tomczyk Aleksandra0
Breczko Joanna3
7"08'
1 set
Tomczyk Aleksandra3
Mizgała Zofia0
6"21'
1 set
Mizgała Zofia2
Szewczyk Magdalena3
5"52'
2 set
Ziarko Magdalena0
Szewczyk Magdalena3
5"39'
1 set
Zimecka Weronika3
Szewczyk Magdalena0
5"17'
2 set
Tomczyk Aleksandra0
Breczko Joanna3
5"09'
3 set
Ziarko Magdalena0
Szewczyk Magdalena3
5"03'
1 set
Zimecka Weronika0
Breczko Joanna3
4"50'
2 set
Mizgała Zofia2
Szewczyk Magdalena3

135 min 24 s

8"31'
1 set
Grzechowiak Natasza3
Breczko Joanna1
6"10'
2 set
Gut Linda0
Orszulik Zuzanna3
5"09'
1 set
Tomczyk Aleksandra3
Orszulik Zuzanna0
5"06'
4 set
Gut Linda2
Skrzypiec Dorota3
4"54'
5 set
Gut Linda2
Skrzypiec Dorota3
4"51'
2 set
Grzechowiak Natasza3
Breczko Joanna1
4"48'
3 set
Grzechowiak Natasza3
Breczko Joanna1
4"40'
2 set
Breczko Joanna4
Tomczyk Aleksandra2
4"35'
3 set
Tomczyk Aleksandra3
Orszulik Zuzanna0
4"34'
1 set
Gut Linda0
Orszulik Zuzanna3

111 min 50 s

7"08'
1 set
Rak Sonia3
Banak Aleksandra1
4"44'
3 set
Sęk Wiktoria3
Dubiel Natasza1
4"40'
1 set
Rak Sonia3
Dubiel Natasza0
4"39'
2 set
Sęk Wiktoria1
Banak Aleksandra3
4"29'
3 set
Rak Sonia3
Banak Aleksandra1
4"17'
2 set
Rak Sonia3
Banak Aleksandra1
4"16'
3 set
Banak Aleksandra3
Dubiel Natasza0
4"10'
1 set
Sęk Wiktoria3
Dubiel Natasza1
4"01'
2 set
Sęk Wiktoria3
Dubiel Natasza1
3"54'
2 set
Rak Sonia0
Czekaj Natalia3

83 min 8 s

12"38'
1 set
Kaniewska Emilia3
Surdziel Aleksandra0
7"09'
1 set
Sonik Julia3
Góra Jagoda0
7"00'
1 set
Sonik Julia0
Surdziel Aleksandra3
6"10'
2 set
Kaniewska Emilia3
Surdziel Aleksandra0
5"18'
3 set
Kaniewska Emilia3
Surdziel Aleksandra0
5"15'
3 set
Kaniewska Emilia3
Sonik Julia0
5"12'
1 set
Kaniewska Emilia3
Sonik Julia0
4"44'
2 set
Sonik Julia0
Surdziel Aleksandra3
4"15'
3 set
Sonik Julia0
Surdziel Aleksandra3
3"51'
3 set
Sonik Julia3
Góra Jagoda0

32 min 22 s

4"24'
3 set
Surdziel Aleksandra3
Dziki Klaudia0
3"42'
2 set
Sonik Julia0
Surdziel Aleksandra3
3"00'
3 set
Sonik Julia0
Surdziel Aleksandra3
2"55'
1 set
Sonik Julia0
Surdziel Aleksandra3
2"34'
2 set
Sonik Julia3
Dziki Klaudia0
2"32'
1 set
Sonik Julia3
Dziki Klaudia0
2"23'
3 set
Sonik Julia3
Dziki Klaudia0
2"18'
2 set
Surdziel Aleksandra3
Dziki Klaudia0
2"14'
2 set
Kaniewska Emilia3
Dziki Klaudia0
2"13'
3 set
Kaniewska Emilia3
Dziki Klaudia0

125 min 22 s

8"38'
2 set
Kwiczala Krzysztof3
Kliś Mikołaj0
7"43'
2 set
Kwiczala Krzysztof1
Kwiczala Tadeusz3
7"32'
1 set
Kwiczala Krzysztof3
Kliś Mikołaj0
7"21'
3 set
Kwiczala Krzysztof1
Kwiczala Tadeusz3
6"29'
1 set
Salamon Oliwia0
Kwiczala Tadeusz3
6"22'
3 set
Kwiczala Krzysztof3
Kliś Mikołaj0
6"21'
2 set
Kwiczala Krzysztof0
Płonka Sebastian3
6"13'
1 set
Kwiczala Krzysztof1
Kwiczala Tadeusz3
5"44'
2 set
Białojański Krzysztof0
Płonka Sebastian3
5"00'
1 set
Kwiczala Krzysztof0
Białojański Krzysztof3

Małych punktów: 8051

OU11OU13OU15OU17OU19GU11GU13GU15GU17GU19OU9

647

Binasik Antoni111
Krysiak Leon99
Krysiak Karol97
Sienkiewicz Michał90
Jakubiec Antek73
Fojtuch Oliwier68
Płonka Sebastian62
Białojański Krzysztof47

1779

Moncznik Mikołaj175
Hernas Nataniel147
Lipski Kajetan144
Marcinkowski Łukasz139
Fordoński Aleksander124
Krysiak Leon123
Brzozowski Maciej112
Wiechecki Mikołaj112
Niedbała Jakub110
Sienkiewicz Michał101

780

Jarota Filip194
Pytlowany Jakub180
Gogol Jakub122
Lipski Kajetan116
Klimowicz Dawid99
Hernik Adrian69

1025

Giemza Mikołaj160
Wielgus Maksymilian134
Koch Mateusz127
Szabelski Mateusz126
Jarota Filip101
Hrycaj Marcin81
Forreiter Maciej79
Krasucki Stanisław71
Fordoński Jakub43
Wróblewski Jakub37

762

Wielgus Maksymilian133
Hrycaj Marcin111
Szewczyk Mateusz111
Rybaczewski Gaspar95
Forreiter Maciej87
Szabelski Mateusz69
Politański Maciej56
Koch Mateusz37
Sienkiewicz Piotr32
Kot Gaweł31

667

Tomczyk Aleksandra156
Breczko Joanna134
Zimecka Weronika117
Mizgała Zofia107
Szewczyk Magdalena94
Ziarko Magdalena59

725

Grzechowiak Natasza119
Rak Sonia100
Tomczyk Aleksandra100
Góra Jagoda100
Breczko Joanna96
Skrzypiec Dorota74
Gut Linda69
Orszulik Zuzanna67

507

Czekaj Natalia132
Rak Sonia122
Banak Aleksandra111
Sęk Wiktoria85
Dubiel Natasza57

271

Kaniewska Emilia101
Surdziel Aleksandra88
Sonik Julia69
Góra Jagoda13

305

Kaniewska Emilia111
Surdziel Aleksandra105
Sonik Julia81
Dziki Klaudia8

583

Płonka Sebastian167
Kwiczala Krzysztof116
Białojański Krzysztof107
Kwiczala Tadeusz97
Salamon Oliwia59
Kliś Mikołaj37

Wszystkich rozegranych setów: 496

OU11OU13OU15OU17OU19GU11GU13GU15GU17GU19OU9

40

108

47

60

45

44

44

33

18

20

37


Wszystkich rozegranych meczów: 152

OU11OU13OU15OU17OU19GU11GU13GU15GU17GU19OU9

12

33

14

19

14

14

12

10

6

6

12


Szybkość zdobycia punktów

OU13OU15OU17OU19GU11GU13GU15GU17GU19OU9
9.36'
1 set
Krysiak Leon3
Filipiak Filip0
10.82'
2 set
Oczko Tomasz0
Niedbała Jakub3
11.18'
2 set
Masojć Aleksander0
Lipski Kajetan3
11.91'
2 set
Oczko Tomasz0
Sienkiewicz Michał3
12.36'
2 set
Krysiak Leon3
Filipiak Filip0
12.73'
1 set
Masojć Aleksander3
Filipiak Filip0
13.45'
1 set
Marcinkowski Łukasz3
Oczko Tomasz0
13.73'
2 set
Moncznik Mikołaj3
Stachowicz Mateusz0
13.73'
1 set
Oczko Tomasz0
Niedbała Jakub3
13.82'
3 set
Masojć Aleksander0
Lipski Kajetan3
11.55'
1 set
Jarota Filip3
Hernik Adrian0
13.18'
2 set
Hernik Adrian0
Pytlowany Jakub3
13.73'
1 set
Lipski Kajetan3
Hernik Adrian0
14.27'
2 set
Klimowicz Dawid0
Pytlowany Jakub3
14.27'
3 set
Klimowicz Dawid0
Pytlowany Jakub3
14.64'
2 set
Klimowicz Dawid0
Jarota Filip3
15.00'
1 set
Hernik Adrian0
Pytlowany Jakub3
15.64'
3 set
Hernik Adrian0
Pytlowany Jakub3
15.82'
1 set
Klimowicz Dawid0
Jarota Filip3
16.00'
2 set
Jarota Filip3
Hernik Adrian0
15.00'
1 set
Hernik Ernest0
Hrycaj Marcin3
16.09'
3 set
Wielgus Maksymilian3
Forreiter Maciej0
16.64'
3 set
Giemza Mikołaj3
Krasucki Stanisław0
16.91'
1 set
Hrycaj Marcin0
Forreiter Maciej3
17.36'
2 set
Giemza Mikołaj3
Krasucki Stanisław0
17.82'
1 set
Jarota Filip3
Sienkiewicz Piotr0
17.82'
1 set
Giemza Mikołaj3
Krasucki Stanisław0
19.18'
1 set
Wielgus Maksymilian3
Wróblewski Jakub0
19.27'
1 set
Sienkiewicz Piotr0
Krasucki Stanisław3
19.64'
3 set
Koch Mateusz0
Szabelski Mateusz3
15.09'
1 set
Forreiter Maciej3
Koch Mateusz0
18.73'
2 set
Sienkiewicz Piotr0
Forreiter Maciej3
19.36'
2 set
Szewczyk Mateusz3
Rybaczewski Gaspar1
21.64'
1 set
Szabelski Mateusz3
Sienkiewicz Piotr0
21.73'
1 set
Szabelski Mateusz0
Wielgus Maksymilian3
21.73'
1 set
Hrycaj Marcin1
Politański Maciej3
22.27'
4 set
Hrycaj Marcin1
Szewczyk Mateusz3
22.73'
4 set
Hrycaj Marcin1
Politański Maciej3
22.82'
1 set
Koch Mateusz0
Hrycaj Marcin3
22.91'
3 set
Sienkiewicz Piotr0
Forreiter Maciej3
12.18'
2 set
Ziarko Magdalena0
Breczko Joanna3
12.55'
2 set
Tomczyk Aleksandra3
Szewczyk Magdalena0
12.55'
1 set
Ziarko Magdalena0
Breczko Joanna3
13.27'
3 set
Tomczyk Aleksandra3
Ziarko Magdalena0
13.36'
3 set
Tomczyk Aleksandra3
Zimecka Weronika0
13.55'
2 set
Tomczyk Aleksandra3
Zimecka Weronika0
14.64'
2 set
Zimecka Weronika0
Breczko Joanna3
14.64'
3 set
Zimecka Weronika3
Mizgała Zofia0
14.91'
1 set
Mizgała Zofia0
Breczko Joanna3
14.91'
3 set
Tomczyk Aleksandra3
Mizgała Zofia0
0.64'
3 set
Breczko Joanna4
Tomczyk Aleksandra2
7.09'
1 set
Breczko Joanna4
Tomczyk Aleksandra2
13.91'
2 set
Rak Sonia3
Orszulik Zuzanna0
14.82'
1 set
Rak Sonia3
Orszulik Zuzanna0
15.09'
3 set
Breczko Joanna0
Rak Sonia3
15.36'
3 set
Rak Sonia3
Orszulik Zuzanna0
15.45'
3 set
Góra Jagoda0
Rak Sonia3
15.91'
2 set
Breczko Joanna0
Rak Sonia3
16.00'
3 set
Gut Linda2
Skrzypiec Dorota3
16.55'
1 set
Gut Linda0
Grzechowiak Natasza3
9.55'
2 set
Sęk Wiktoria0
Czekaj Natalia3
10.36'
3 set
Czekaj Natalia3
Banak Aleksandra0
12.55'
1 set
Czekaj Natalia3
Banak Aleksandra0
12.55'
3 set
Sęk Wiktoria0
Czekaj Natalia3
12.82'
2 set
Czekaj Natalia3
Dubiel Natasza0
13.09'
3 set
Rak Sonia3
Dubiel Natasza0
13.45'
2 set
Sęk Wiktoria0
Rak Sonia3
14.00'
2 set
Rak Sonia3
Dubiel Natasza0
14.27'
3 set
Rak Sonia0
Czekaj Natalia3
14.73'
4 set
Sęk Wiktoria1
Banak Aleksandra3
10.73'
2 set
Kaniewska Emilia3
Góra Jagoda0
10.82'
3 set
Kaniewska Emilia3
Góra Jagoda0
12.00'
2 set
Surdziel Aleksandra3
Góra Jagoda0
14.27'
3 set
Surdziel Aleksandra3
Góra Jagoda0
14.27'
1 set
Kaniewska Emilia3
Góra Jagoda0
17.91'
1 set
Surdziel Aleksandra3
Góra Jagoda0
18.82'
2 set
Kaniewska Emilia3
Sonik Julia0
19.00'
2 set
Sonik Julia3
Góra Jagoda0
21.00'
3 set
Sonik Julia3
Góra Jagoda0
23.18'
3 set
Sonik Julia0
Surdziel Aleksandra3
11.00'
1 set
Surdziel Aleksandra3
Dziki Klaudia0
11.45'
1 set
Kaniewska Emilia3
Dziki Klaudia0
12.09'
3 set
Kaniewska Emilia3
Dziki Klaudia0
12.18'
2 set
Kaniewska Emilia3
Dziki Klaudia0
12.55'
2 set
Surdziel Aleksandra3
Dziki Klaudia0
13.00'
3 set
Sonik Julia3
Dziki Klaudia0
13.82'
1 set
Sonik Julia3
Dziki Klaudia0
14.00'
2 set
Sonik Julia3
Dziki Klaudia0
15.91'
1 set
Sonik Julia0
Surdziel Aleksandra3
16.36'
3 set
Sonik Julia0
Surdziel Aleksandra3
0.36'
4 set
Kwiczala Krzysztof1
Kwiczala Tadeusz3
1.18'
3 set
Kwiczala Krzysztof0
Płonka Sebastian3
14.91'
3 set
Salamon Oliwia0
Płonka Sebastian3
16.82'
2 set
Kwiczala Tadeusz0
Białojański Krzysztof2
18.73'
2 set
Salamon Oliwia0
Płonka Sebastian3
18.73'
1 set
Kwiczala Krzysztof0
Płonka Sebastian3
19.91'
1 set
Białojański Krzysztof0
Płonka Sebastian3
20.09'
3 set
Kwiczala Krzysztof0
Białojański Krzysztof3
20.64'
2 set
Kwiczala Tadeusz0
Płonka Sebastian3
20.64'
2 set
Salamon Oliwia0
Kwiczala Tadeusz3

Decyzji sędziowskich: 19 (0,3%)

Stroke 4
21,1%
Let 12
63,2%
Nolet 3
15,8%

OU13OU15OU17GU13GU17OU9
1 2,3%
0-0-1
Marcinkowski Łukasz3
Widomski Igor0
1 2%
1-0-0
Marcinkowski Mateusz0
Krysiak Leon3
4 6,9%
0-4-0
Gogol Jakub0
Pytlowany Jakub3
2 4,3%
2-0-0
Wielgus Maksymilian3
Wróblewski Jakub0
1 2%
1-0-0
Koch Mateusz0
Szabelski Mateusz3
2 2,5%
0-2-0
Grzechowiak Natasza3
Breczko Joanna1
3 5,1%
0-3-0
Kaniewska Emilia3
Surdziel Aleksandra0
2 4,1%
0-2-0
Sonik Julia0
Surdziel Aleksandra3
1 2,3%
0-1-0
Sonik Julia3
Góra Jagoda0
2 4,5%
0-0-2
Kwiczala Krzysztof0
Płonka Sebastian3




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0