Najdłuższy mecz

OPENDAMSKAJUNIORSKA OU11Junior 15Junior 15 - Eliminacje
42"16'Kijewicz Piotr2
Khan Kaleemullah3
41"13'Ratigowski Marcin2
Popko Łukasz1
34"06'Hibner Jacek1
Khan Kaleemullah3
31"46'Kaźmierczak Kacper1
Borowczyński Przemysław2
31"43'Laszuk Marcin2
Post Michał1
30"38'Kijewicz Piotr2
Gnitecki Przemysław1
28"23'Ratigowski Marcin2
Górzyński Bartosz1
27"25'Siemaszko Michał1
Królewski Edward2
27"24'Ratigowski Marcin2
Michałowski Krzysztof1
26"59'Gorzelak Piotr1
Michałowski Krzysztof2
53"19'Waszkiewicz Magdalena1
Mohamed Nazia3
50"28'Sypniewska Małgorzata2
Bellinger Karolina3
47"16'Mohamed Nazia3
Zawartka Anna2
46"52'Kaniewska Emilia2
Świerczyńska Monika1
45"22'Zawartka Anna3
Bellinger Karolina2
31"02'Waszkiewicz Magdalena3
Kaniewska Emilia1
25"40'Mohamed Nazia2
Kozikowska Paulina1
25"05'Mohamed Nazia3
Świerczyńska Monika0
22"39'Nideraus-Martyniak Katarzyna1
Obukowicz Monika2
21"41'Zawartka Anna3
Cielecka Justyna0
19"08'Kośliński Jan1
Sadzyński Jędrzej2
15"44'Hibner Michał0
Grobel Michał2
12"41'Sadzyński Jędrzej0
Grobel Michał2
8"36'Kośliński Jan2
Hibner Hanna0
7"41'Kośliński Jan0
Hibner Michał2
18"05'Hibner Michał2
Kośliński Jan1
14"58'Hibner Michał1
Sadzyński Jeremi2
13"36'Wojcieszek Wojciech2
Sadzyński Jeremi1
13"34'Sadzyński Jędrzej2
Hibner Michał1
11"35'Ossendowski Bartosz0
Sadzyński Jeremi2
9"48'Sadzyński Jędrzej0
Chmielewski Kacper2
9"35'Kolenda Łukasz2
Ossendowski Bartosz0
9"27'Wojcieszek Wojciech2
Sadzyński Jędrzej0
9"26'Kolenda Łukasz3
Chmielewski Kacper0
7"51'Kolenda Łukasz2
Wojcieszek Wojciech0
20"55'Ossendowski Bartosz2
Przybyłek Jakub1
15"24'Przybyłek Jakub0
Czapelski Remigiusz2
10"07'Czapelski Remigiusz0
Wojcieszek Wojciech2

Najdłużej na korcie

OPENDAMSKAJUNIORSKA OU11Junior 15Junior 15 - Eliminacje
Ratigowski Marcin122"40'
Khan Kaleemullah101"28'
Popko Łukasz98"48'
Hibner Jacek94"49'
Kijewicz Piotr93"15'
Michałowski Krzysztof92"38'
Bellinger Mark91"38'
Laszuk Marcin88"28'
Bakuła Wojciech78"58'
Rogalski Artur78"50'
Bellinger Karolina106"49'
Zawartka Anna103"44'
Kaniewska Emilia89"17'
Mohamed Nazia88"02'
Świerczyńska Monika75"45'
Rzeszutko Małgorzata64"41'
Rogaczewska Paulina60"46'
Waszkiewicz Magdalena56"29'
Nideraus-Martyniak Katarzyna52"29'
Obukowicz Monika45"59'
Kośliński Jan28"57'
Sadzyński Jędrzej26"24'
Grobel Michał24"50'
Hibner Michał20"19'
Hibner Hanna7"04'
Hibner Michał40"16'
Sadzyński Jeremi35"11'
Sadzyński Jędrzej28"54'
Wojcieszek Wojciech26"31'
Kolenda Łukasz22"34'
Chmielewski Kacper22"00'
Kośliński Jan20"27'
Ossendowski Bartosz18"19'
Przybyłek Jakub31"21'
Czapelski Remigiusz23"04'
Ossendowski Bartosz17"29'
Wojcieszek Wojciech9"12'

Czas setów: 33 godz. 43 min 16 s

OPENDAMSKAJUNIORSKA OU11Junior 15Junior 15 - Eliminacje

1343 min 51 s

14"02'
1 set
Ratigowski Marcin2
Popko Łukasz1
13"43'
2 set
Michałowski Krzysztof2
Bellinger Mark0
12"15'
2 set
Ratigowski Marcin2
Popko Łukasz1
11"25'
1 set
Michałowski Krzysztof0
Hibner Jacek2
11"19'
3 set
Laszuk Marcin2
Post Michał1
11"12'
3 set
Ratigowski Marcin2
Popko Łukasz1
11"11'
1 set
Kaźmierczak Kacper1
Borowczyński Przemysław2
10"45'
1 set
Banaszek Arkadiusz0
Słaboszewski Bartłomiej2
10"09'
1 set
Bellinger Mark2
Banaszek Arkadiusz0
9"53'
3 set
Siemaszko Michał1
Królewski Edward2

477 min 59 s

31"08'
1 set
Kaniewska Emilia2
Świerczyńska Monika1
12"32'
4 set
Sypniewska Małgorzata2
Bellinger Karolina3
10"30'
5 set
Sypniewska Małgorzata2
Bellinger Karolina3
9"46'
5 set
Waszkiewicz Magdalena1
Mohamed Nazia3
9"45'
1 set
Waszkiewicz Magdalena1
Mohamed Nazia3
9"21'
4 set
Waszkiewicz Magdalena1
Mohamed Nazia3
9"17'
3 set
Mohamed Nazia3
Zawartka Anna2
8"51'
4 set
Zawartka Anna3
Bellinger Karolina2
8"44'
2 set
Waszkiewicz Magdalena3
Kaniewska Emilia1
8"31'
1 set
Mohamed Nazia3
Zawartka Anna2

53 min 47 s

7"26'
1 set
Hibner Michał0
Grobel Michał2
6"55'
1 set
Kośliński Jan1
Sadzyński Jędrzej2
6"27'
2 set
Sadzyński Jędrzej0
Grobel Michał2
6"26'
2 set
Hibner Michał0
Grobel Michał2
4"33'
2 set
Kośliński Jan1
Sadzyński Jędrzej2
4"31'
1 set
Sadzyński Jędrzej0
Grobel Michał2
3"58'
3 set
Kośliński Jan1
Sadzyński Jędrzej2
3"51'
1 set
Kośliński Jan2
Hibner Hanna0
3"24'
1 set
Kośliński Jan0
Hibner Michał2
3"13'
2 set
Kośliński Jan2
Hibner Hanna0

107 min 6 s

5"47'
2 set
Hibner Michał2
Kośliński Jan1
5"30'
1 set
Hibner Michał1
Sadzyński Jeremi2
5"26'
1 set
Hibner Michał2
Kośliński Jan1
5"22'
2 set
Ossendowski Bartosz0
Sadzyński Jeremi2
4"56'
1 set
Ossendowski Bartosz0
Sadzyński Jeremi2
4"32'
1 set
Wojcieszek Wojciech2
Sadzyński Jędrzej0
4"24'
3 set
Hibner Michał1
Sadzyński Jeremi2
4"24'
2 set
Sadzyński Jędrzej0
Chmielewski Kacper2
4"17'
3 set
Sadzyński Jędrzej2
Hibner Michał1
4"16'
2 set
Wojcieszek Wojciech2
Sadzyński Jędrzej0

40 min 33 s

7"47'
1 set
Przybyłek Jakub0
Czapelski Remigiusz2
7"11'
1 set
Ossendowski Bartosz2
Przybyłek Jakub1
6"05'
2 set
Przybyłek Jakub0
Czapelski Remigiusz2
5"28'
3 set
Ossendowski Bartosz2
Przybyłek Jakub1
4"52'
1 set
Czapelski Remigiusz0
Wojcieszek Wojciech2
4"50'
2 set
Ossendowski Bartosz2
Przybyłek Jakub1
4"20'
2 set
Czapelski Remigiusz0
Wojcieszek Wojciech2

Małych punktów: 6180

OPENDAMSKAJUNIORSKA OU11Junior 15Junior 15 - Eliminacje

3984

Khan Kaleemullah162
Kijewicz Piotr152
Laszuk Marcin138
Hibner Jacek134
Ratigowski Marcin133
Bakuła Wojciech133
Rogalski Artur130
Janiszewski Paweł127
Bellinger Mark119
Teichert Michał118

1307

Mohamed Nazia152
Zawartka Anna151
Bellinger Karolina143
Waszkiewicz Magdalena142
Rogaczewska Paulina106
Kaniewska Emilia100
Rzeszutko Małgorzata89
Świerczyńska Monika72
Obukowicz Monika68
Nideraus-Martyniak Katarzyna67

211

Kośliński Jan61
Sadzyński Jędrzej50
Grobel Michał48
Hibner Michał43
Hibner Hanna9

539

Hibner Michał84
Sadzyński Jeremi78
Kolenda Łukasz77
Chmielewski Kacper67
Wojcieszek Wojciech63
Kośliński Jan61
Ossendowski Bartosz58
Sadzyński Jędrzej51

139

Przybyłek Jakub47
Czapelski Remigiusz36
Ossendowski Bartosz34
Wojcieszek Wojciech22

Wszystkich rozegranych setów: 345

OPENDAMSKAJUNIORSKA OU11Junior 15Junior 15 - Eliminacje

223

74

11

30

7


Wszystkich rozegranych meczów: 134

OPENDAMSKAJUNIORSKA OU11Junior 15Junior 15 - Eliminacje

89

25

5

12

3


Szybkość zdobycia punktów

OPENDAMSKAJUNIORSKA OU11Junior 15Junior 15 - Eliminacje
3.73'
1 set
Gawryluk Olaf1
Janiszewski Michał2
12.91'
2 set
Banaszek Arkadiusz0
Słaboszewski Bartłomiej2
14.64'
1 set
Kośliński Sebastian0
Janiszewski Paweł2
16.64'
2 set
Bellinger Mark2
Florczyk Paweł1
19.09'
2 set
Kilian Arkadiusz2
Słaboszewski Bartłomiej0
19.18'
1 set
Słaboszewski Bartłomiej2
Kuczyński Piotr0
19.27'
2 set
Florczyk Piotr1
Daniluk Rafał2
19.36'
2 set
Daniluk Rafał2
Bąkowski Rafał0
19.55'
2 set
Janiszewski Paweł1
Gawryluk Olaf2
19.55'
1 set
Banaszek Arkadiusz2
Kośliński Sebastian1
14.27'
2 set
Bellinger Karolina2
Rysz-Górzyńska Magdalena0
15.27'
1 set
Zawartka Anna2
Kuczkowska Anna0
17.45'
2 set
Zawartka Anna2
Kuczkowska Anna0
18.09'
1 set
Kozikowska Paulina2
Marcyniuk Beata0
19.18'
1 set
Bellinger Karolina2
Rysz-Górzyńska Magdalena0
19.36'
2 set
Kozikowska Paulina2
Marcyniuk Beata0
19.64'
2 set
Waszkiewicz Magdalena3
Bellinger Karolina1
19.91'
1 set
Nideraus-Martyniak Katarzyna0
Waszkiewicz Magdalena2
20.18'
1 set
Owczarek Małgorzata0
Cielecka Justyna2
21.55'
1 set
Marcyniuk Beata0
Świerczyńska Monika2
16.64'
2 set
Kośliński Jan0
Hibner Michał2
17.55'
2 set
Kośliński Jan2
Hibner Hanna0
18.55'
1 set
Kośliński Jan0
Hibner Michał2
21.00'
1 set
Kośliński Jan2
Hibner Hanna0
21.64'
3 set
Kośliński Jan1
Sadzyński Jędrzej2
24.64'
1 set
Sadzyński Jędrzej0
Grobel Michał2
24.82'
2 set
Kośliński Jan1
Sadzyński Jędrzej2
27.67'
1 set
Kośliński Jan1
Sadzyński Jędrzej2
31.86'
1 set
Hibner Michał0
Grobel Michał2
31.92'
1 set
Kośliński Jan1
Sadzyński Jędrzej2
13.36'
2 set
Chmielewski Kacper2
Kośliński Jan0
16.91'
1 set
Chmielewski Kacper2
Kośliński Jan0
17.18'
2 set
Kolenda Łukasz2
Wojcieszek Wojciech0
18.73'
2 set
Wojcieszek Wojciech2
Sadzyński Jeremi1
18.91'
1 set
Kolenda Łukasz2
Wojcieszek Wojciech0
19.36'
2 set
Sadzyński Jędrzej2
Hibner Michał1
19.55'
1 set
Wojcieszek Wojciech2
Sadzyński Jeremi1
20.09'
3 set
Hibner Michał2
Kośliński Jan1
20.45'
1 set
Sadzyński Jędrzej2
Hibner Michał1
21.00'
2 set
Kolenda Łukasz2
Ossendowski Bartosz0
23.64'
2 set
Czapelski Remigiusz0
Wojcieszek Wojciech2
26.36'
2 set
Ossendowski Bartosz2
Przybyłek Jakub1
26.55'
1 set
Czapelski Remigiusz0
Wojcieszek Wojciech2
29.82'
3 set
Ossendowski Bartosz2
Przybyłek Jakub1
30.79'
1 set
Ossendowski Bartosz2
Przybyłek Jakub1
33.18'
2 set
Przybyłek Jakub0
Czapelski Remigiusz2
35.92'
1 set
Ossendowski Bartosz2
Przybyłek Jakub1
42.45'
1 set
Przybyłek Jakub0
Czapelski Remigiusz2

Decyzji sędziowskich: 32 (0.5%)

Stroke 10
31.3%
Let 21
65.6%
Nolet 1
3.1%

OPENDAMSKAJunior 15 - Eliminacje
6 10.9%
3-2-1
Gorzelak Piotr1
Soszka Stefan2
4 11.8%
0-4-0
Drobnik Rafał2
Piątkowski Marcin0
4 7.7%
1-3-0
Ratigowski Marcin2
Górzyński Bartosz1
3 6.7%
3-0-0
Wojciechowski Krzysztof2
Kuczyński Piotr0
2 3.8%
1-1-0
Bakuła Wojciech1
Teichert Michał2
1 2.4%
0-1-0
Kaźmierczak Kacper0
Maciak Rafał2
1 1.8%
0-1-0
Kośliński Sebastian1
Olkowicz Radosław2
1 2.2%
0-1-0
Bakuła Wojciech0
Laszuk Marcin2
1 2.9%
0-1-0
Drobnik Rafał0
Daniluk Rafał2
2 3.4%
1-1-0
Zawartka Anna3
Cielecka Justyna0
2 5.3%
0-2-0
Kaniewska Emilia2
Obukowicz Monika0
1 1.9%
0-1-0
Nideraus-Martyniak Katarzyna1
Obukowicz Monika2
1 2.8%
1-0-0
Kaniewska Emilia0
Sypniewska Małgorzata2
1 1.2%
0-1-0
Waszkiewicz Magdalena3
Kaniewska Emilia1
2 4.8%
0-2-0
Przybyłek Jakub0
Czapelski Remigiusz2




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0