Najdłuższy mecz

OPENDAMSKAJUNIORSKA
37"43'Wojnarski Marek1
Kischel Julian3
34"38'Wasilewski Jan2
Kleczyński Marcin1
30"34'Wojnarski Marek3
Świąder Michał0
29"34'Maciejewski Adam1
Żak Marcin2
29"32'Przybysz Grzegorz2
Llusiá de Castro Fernando1
27"47'Górka Grzegorz2
Sztaba Rafał1
27"00'Grzegorzek Mateusz2
Rybaczewski Gaspar1
26"35'Webering Matthias2
Homiak Bogdan1
26"21'Rogalski Mikołaj1
Przybysz Grzegorz2
25"36'Webering Matthias1
Misiński Maciej2
51"48'Lubińska Dominika0
Bauß Katharina3
38"39'Owcarz Katarzyna3
Sielska Paulina2
35"30'Huseynova Anna2
Owcarz Katarzyna3
29"35'Stasik-Makowska Ewelina3
Bauß Katharina1
29"07'Wasilewska Kinga2
Lubińska Dominika3
28"57'Bellinger Karolina3
Zawartka Anna1
28"29'Surdziel Aleksandra1
Zawartka Anna3
27"43'Surdziel Aleksandra3
Huseynova Anna2
25"03'Maskiewicz Małgorzata1
Rutkiewicz Sylwia3
24"33'Surdziel Aleksandra3
Wasilewska Kinga1
'Karaśkiewicz Tomir0
Bzdyk Adam2
'Kalus Szczepan0
Doniec Jakub2
'Kalus Szczepan1
Kusiak Damian2
'Kalus Szczepan2
Karaśkiewicz Tomir0
'Kalus Szczepan0
Bzdyk Adam2
'Słabicki Mateusz0
Bzdyk Adam2
'Doniec Jakub2
Słabicki Mateusz0
'Doniec Jakub1
Bzdyk Adam2
'Kusiak Damian1
Słabicki Mateusz0
'Kusiak Damian0
Doniec Jakub2

Najdłużej na korcie

OPENDAMSKA
Przybysz Grzegorz105"43'
Wojnarski Marek105"32'
Wasilewski Jan99"49'
Hemmerling Piotr98"23'
Webering Matthias97"38'
Świąder Michał93"43'
Górka Grzegorz93"09'
Rogalski Mikołaj89"06'
Grabowski Marcin85"38'
Fulneczek Adrian84"46'
Bauß Katharina101"05'
Lubińska Dominika94"11'
Owcarz Katarzyna87"04'
Surdziel Aleksandra83"24'
Huseynova Anna81"53'
Stasik-Makowska Ewelina75"51'
Zawartka Anna70"06'
Wasilewska Kinga69"31'
Bellinger Karolina67"55'
Sielska Paulina65"36'

Czas setów: 41 godz. 34 min 40 s

OPENDAMSKA

1980 min 43 s

18"40'
1 set
Wasilewski Jan2
Kleczyński Marcin1
12"18'
1 set
Przybysz Grzegorz2
Llusiá de Castro Fernando1
11"58'
2 set
Fulneczek Adrian2
Szabelski Mateusz0
11"11'
2 set
Wilas Dawid0
Terlecki Jarosław2
10"44'
1 set
Wojnarski Marek3
Świąder Michał0
10"26'
1 set
Fulneczek Adrian2
Grzegorzek Mateusz0
10"23'
3 set
Górka Grzegorz2
Sztaba Rafał1
10"13'
2 set
Przybysz Grzegorz0
Matejski Tomasz2
10"11'
2 set
Wojnarski Marek1
Kischel Julian3
10"01'
2 set
Wojnarski Marek2
Grabowski Marcin0

513 min 57 s

37"50'
1 set
Lubińska Dominika0
Bauß Katharina3
9"52'
1 set
Stasik-Makowska Ewelina3
Bauß Katharina1
9"40'
1 set
Owcarz Katarzyna3
Sielska Paulina2
8"06'
4 set
Surdziel Aleksandra1
Zawartka Anna3
7"57'
5 set
Huseynova Anna2
Owcarz Katarzyna3
7"39'
3 set
Stasik-Makowska Ewelina3
Maskiewicz Małgorzata0
7"07'
4 set
Bellinger Karolina3
Zawartka Anna1
7"04'
1 set
Rutkiewicz Sylwia0
Bellinger Karolina3
7"03'
2 set
Stasik-Makowska Ewelina3
Bauß Katharina1
6"44'
2 set
Bellinger Karolina3
Zawartka Anna1

Małych punktów: 8751

OPENDAMSKAJUNIORSKA

6428

Wojnarski Marek159
Rogalski Mikołaj148
Webering Matthias147
Kamińska Magda146
Pełczyński Adam145
Kischel Julian143
Hemmerling Piotr141
Rybaczewski Gaspar139
Fulneczek Adrian139
Górka Grzegorz138

1753

Huseynova Anna162
Owcarz Katarzyna162
Surdziel Aleksandra154
Lubińska Dominika140
Wasilewska Kinga133
Zawartka Anna132
Bellinger Karolina130
Stasik-Makowska Ewelina127
Sielska Paulina123
Bauß Katharina116

570

Bzdyk Adam127
Doniec Jakub120
Kusiak Damian101
Słabicki Mateusz84
Kalus Szczepan82
Karaśkiewicz Tomir56

Wszystkich rozegranych setów: 494

OPENDAMSKAJUNIORSKA

363

99

32


Wszystkich rozegranych meczów: 200

OPENDAMSKAJUNIORSKA

157

28

15


Szybkość zdobycia punktów

OPENDAMSKA
0.73'
1 set
Dudek Kamil0
Kowalski Piotr2
0.82'
2 set
Dudek Kamil0
Kowalski Piotr2
13.27'
2 set
Sztaba Rafał2
Słociński Michał0
14.09'
1 set
Kurian Michał0
Maciejewski Adam2
14.55'
1 set
Chlebowicz Piotr2
Grec Rafał0
14.91'
1 set
Webering Matthias0
Wojnarski Marek2
15.45'
3 set
Fulneczek Adrian2
Maliński Damian1
15.73'
1 set
Bobra Jacek2
Król Kacper0
15.91'
1 set
Rybaczewski Gaspar2
Mentlewicz Mateusz0
16.45'
2 set
Grec Rafał0
Podgórski Bartłomiej2
12.82'
1 set
Lubińska Dominika3
Owczarek Małgorzata0
14.27'
2 set
Owczarek Małgorzata0
Owcarz Katarzyna3
15.36'
2 set
Wasilewska Kinga2
Lubińska Dominika3
15.55'
2 set
Zawartka Anna3
Sielska Paulina0
16.45'
1 set
Zawartka Anna3
Sielska Paulina0
16.55'
2 set
Tomaszewska Sylwia0
Sielska Paulina3
16.55'
2 set
Rutkiewicz Sylwia0
Bellinger Karolina3
17.27'
1 set
Tomaszewska Sylwia0
Lubińska Dominika3
17.64'
3 set
Stasik-Makowska Ewelina0
Bellinger Karolina3
18.09'
3 set
Tomaszewska Sylwia0
Sielska Paulina3

Decyzji sędziowskich: 66 (0,8%)

Stroke 18
27,3%
Let 48
72,7%
Nolet 0
0%

OPENDAMSKA
5 8,1%
3-2-0
Grabowski Marcin1
Pełczyński Adam2
5 13,2%
1-4-0
Maciejewski Adam0
Kamińska Magda2
4 11,1%
2-2-0
Wojnarski Marek2
Grabowski Marcin0
4 7,3%
0-4-0
Łukaszewicz Cezary2
Watral Jakub1
3 7,3%
1-2-0
Fulneczek Adrian2
Grzegorzek Mateusz0
3 5,7%
1-2-0
Wilas Dawid2
Kazimierczak Bartosz1
2 7,7%
0-2-0
Król Kacper0
Kazimierczak Bartosz2
2 5,1%
1-1-0
Wojnarski Marek2
Bellinger Mark0
2 3,5%
0-2-0
Szczęsny Szymon1
Pełczyński Adam2
2 5,1%
1-1-0
Żak Marcin0
Forreiter Maciej2
7 10,3%
2-5-0
Bellinger Karolina3
Zawartka Anna1
4 4,8%
0-4-0
Stasik-Makowska Ewelina3
Bauß Katharina1
4 6,8%
0-4-0
Bellinger Karolina0
Owcarz Katarzyna3
2 2,1%
0-2-0
Owcarz Katarzyna3
Sielska Paulina2
2 2,1%
1-1-0
Surdziel Aleksandra3
Huseynova Anna2




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0