Najdłuższy mecz

M35+M40+M50+Kobiety 35+
40"40'Rygielski Rafał3
Nowak Jakub2
37"50'Wojtunik Bartłomiej1
Dawid Krzysztof3
35"30'Gidziński Bolesław3
Harpula Tomasz2
33"29'Nieradzik Marcin3
Świder Sławomir2
32"50'Rygielski Rafał3
Dawid Krzysztof1
30"57'Duraj Wojciech2
Więcław Paweł3
29"30'Duraj Wojciech3
Michalak Radosław1
28"42'Michalak Radosław1
Wojtunik Bartłomiej3
28"16'Kraśnicki Radosław1
Świder Sławomir3
28"03'Nowak Jakub1
Duraj Wojciech3
50"53'Breguła Maciej2
Banasiak Tomasz3
44"22'Łobos Mirosław3
Skrzypiec Sylwester2
37"03'Dutka Dariusz2
Łobos Mirosław3
33"42'Breguła Maciej3
Górski Norbert1
32"22'Bochniarz Władysław1
Burak Michał3
31"28'Banasiak Tomasz3
Smaga Marek1
31"23'Banasiak Tomasz3
Błażyca Ireneusz1
31"21'Skrzypiec Sylwester3
Łuniewski Robert1
30"48'Górski Norbert3
Karkoszka Krzysztof2
29"49'Banasiak Tomasz1
Łobos Mirosław3
61"20'Szymkowiak Mariusz2
Peplinski Franciszek3
56"12'Bystrzejewski Andrzej3
Karwowski Wojciech2
36"32'Sienkiewicz Leszek2
Żyła Zbigniew3
36"10'Bochniarz Władysław1
Wilk Roman3
34"59'Kowalski Piotr2
Peplinski Franciszek3
31"53'Sienkiewicz Leszek2
Bochniarz Władysław3
27"00'Wilk Roman1
Szymkowiak Mariusz3
25"50'Bystrzejewski Andrzej3
Sienkiewicz Leszek0
21"05'Szymkowiak Mariusz3
Żyła Zbigniew1
19"37'Bystrzejewski Andrzej3
Wilk Roman0
27"47'Kamińska Beata0
Jarzembowska Maria3
26"29'Kapica Jolanta3
Jarzembowska Maria1
20"30'Szlesinger Jolanta1
Kapica Jolanta3
16"46'Szlesinger Jolanta3
Kamińska Beata1
12"55'Szlesinger Jolanta0
Jarzembowska Maria3
11"31'Kamińska Beata0
Kapica Jolanta3
'Ksycińska-Rębiś EwaW
Kapica Jolanta3
'Ksycińska-Rębiś EwaW
Jarzembowska Maria3
'Ksycińska-Rębiś EwaW
Kamińska Beata3
'Ksycińska-Rębiś EwaW
Szlesinger Jolanta3

Najdłużej na korcie

M35+M40+M50+Kobiety 35+
Duraj Wojciech96"31'
Michalak Radosław92"57'
Świder Sławomir91"43'
Rygielski Rafał91"40'
Gidziński Bolesław84"18'
Wojtunik Bartłomiej82"04'
Dawid Krzysztof75"15'
Nowak Jakub73"24'
Nieradzik Marcin71"22'
Gudaczewski Paweł66"18'
Banasiak Tomasz115"27'
Łobos Mirosław112"35'
Breguła Maciej101"18'
Dutka Dariusz86"53'
Smaga Marek84"19'
Burak Michał78"57'
Bochniarz Władysław71"50'
Błażyca Ireneusz70"16'
Łuniewski Robert64"34'
Peplinski Franciszek63"57'
Bystrzejewski Andrzej98"17'
Sienkiewicz Leszek91"02'
Wilk Roman82"19'
Karwowski Wojciech80"38'
Bochniarz Władysław64"21'
Szymkowiak Mariusz63"07'
Żyła Zbigniew57"25'
Peplinski Franciszek51"59'
Kowalski Piotr39"33'
Drużyński Mirosław39"12'
Jarzembowska Maria55"59'
Kamińska Beata49"52'
Kapica Jolanta46"02'
Szlesinger Jolanta40"59'

Czas setów: 28 godz. 41 min 21 s

M35+M40+M50+Kobiety 35+

597 min 18 s

11"15'
4 set
Wojtunik Bartłomiej1
Dawid Krzysztof3
10"12'
3 set
Wojtunik Bartłomiej1
Dawid Krzysztof3
9"58'
1 set
Rygielski Rafał3
Dawid Krzysztof1
8"22'
3 set
Michalak Radosław1
Wojtunik Bartłomiej3
8"18'
2 set
Rygielski Rafał3
Nowak Jakub2
7"54'
3 set
Rygielski Rafał3
Dawid Krzysztof1
7"39'
3 set
Nowak Jakub1
Duraj Wojciech3
7"26'
1 set
Rygielski Rafał3
Nowak Jakub2
7"23'
5 set
Duraj Wojciech2
Więcław Paweł3
7"16'
3 set
Kraśnicki Radosław1
Świder Sławomir3

654 min 59 s

12"28'
1 set
Peplinski Franciszek3
Łuniewski Robert0
9"31'
1 set
Burak Michał0
Błażyca Ireneusz3
9"24'
2 set
Skrzypiec Sylwester3
Łuniewski Robert1
9"16'
4 set
Łobos Mirosław3
Skrzypiec Sylwester2
8"53'
3 set
Breguła Maciej2
Banasiak Tomasz3
8"51'
2 set
Bochniarz Władysław3
Ormianin Marcin1
8"47'
3 set
Breguła Maciej3
Górski Norbert1
8"43'
1 set
Breguła Maciej2
Banasiak Tomasz3
8"39'
5 set
Breguła Maciej2
Banasiak Tomasz3
8"31'
2 set
Łobos Mirosław3
Peplinski Franciszek1

372 min 38 s

12"52'
5 set
Bystrzejewski Andrzej3
Karwowski Wojciech2
10"33'
4 set
Bystrzejewski Andrzej3
Karwowski Wojciech2
9"35'
2 set
Bystrzejewski Andrzej3
Sienkiewicz Leszek0
9"34'
4 set
Bochniarz Władysław1
Wilk Roman3
8"19'
3 set
Bystrzejewski Andrzej3
Karwowski Wojciech2
7"43'
1 set
Bystrzejewski Andrzej3
Karwowski Wojciech2
7"22'
3 set
Bochniarz Władysław1
Wilk Roman3
7"08'
4 set
Sienkiewicz Leszek2
Żyła Zbigniew3
7"07'
1 set
Bochniarz Władysław1
Wilk Roman3
7"06'
1 set
Sienkiewicz Leszek3
Kmiecik Stanisław0

96 min 26 s

17"13'
1 set
Kamińska Beata0
Jarzembowska Maria3
5"38'
2 set
Kapica Jolanta3
Jarzembowska Maria1
5"20'
1 set
Kapica Jolanta3
Jarzembowska Maria1
5"18'
3 set
Kapica Jolanta3
Jarzembowska Maria1
4"49'
1 set
Szlesinger Jolanta3
Kamińska Beata1
4"44'
3 set
Szlesinger Jolanta1
Kapica Jolanta3
4"21'
2 set
Kamińska Beata0
Kapica Jolanta3
4"21'
1 set
Szlesinger Jolanta1
Kapica Jolanta3
4"18'
3 set
Szlesinger Jolanta0
Jarzembowska Maria3
4"09'
3 set
Szlesinger Jolanta3
Kamińska Beata1

Małych punktów: 5916

M35+M40+M50+Kobiety 35+

2144

Świder Sławomir176
Michalak Radosław170
Duraj Wojciech170
Rygielski Rafał159
Dawid Krzysztof153
Gudaczewski Paweł144
Wojtunik Bartłomiej143
Gidziński Bolesław139
Nieradzik Marcin126
Harpula Tomasz119

2143

Łobos Mirosław182
Banasiak Tomasz164
Smaga Marek160
Breguła Maciej150
Błażyca Ireneusz138
Peplinski Franciszek136
Dutka Dariusz135
Bochniarz Władysław125
Bobkowski Przemysław124
Górski Norbert110

1283

Szymkowiak Mariusz154
Karwowski Wojciech145
Sienkiewicz Leszek130
Bystrzejewski Andrzej125
Peplinski Franciszek125
Wilk Roman119
Bochniarz Władysław118
Kowalski Piotr108
Żyła Zbigniew96
Drużyński Mirosław64

346

Kapica Jolanta106
Jarzembowska Maria94
Szlesinger Jolanta90
Kamińska Beata56

Wszystkich rozegranych setów: 341

M35+M40+M50+Kobiety 35+

122

121

77

21


Wszystkich rozegranych meczów: 94

M35+M40+M50+Kobiety 35+

34

33

21

6


Szybkość zdobycia punktów

M35+M40+M50+Kobiety 35+
10.27'
1 set
Michalak Radosław3
Nieradzik Marcin1
13.18'
3 set
Świder Sławomir3
Stepecki Rafał0
14.18'
3 set
Wilk Artur3
Stepecki Rafał0
14.27'
1 set
Świder Sławomir3
Stepecki Rafał0
15.55'
2 set
Wilk Artur3
Stepecki Rafał0
15.64'
3 set
Świder Sławomir0
Dawid Krzysztof3
16.00'
2 set
Kampa Wojciech0
Więcław Paweł3
16.09'
2 set
Świder Sławomir3
Stepecki Rafał0
16.09'
1 set
Wilk Artur3
Stepecki Rafał0
16.18'
1 set
Wilk Artur3
Kampa Wojciech0
13.82'
3 set
Peplinski Franciszek3
Karkoszka Krzysztof0
13.91'
3 set
Peplinski Franciszek3
Mikulski Edward0
14.09'
4 set
Żyła Zbigniew1
Smaga Marek3
15.45'
1 set
Peplinski Franciszek3
Mikulski Edward0
15.73'
3 set
Bobkowski Przemysław3
Mikulski Edward0
15.82'
1 set
Błażyca Ireneusz3
Ormianin Marcin0
16.09'
1 set
Górski Norbert3
Karkoszka Krzysztof2
16.73'
3 set
Żyła Zbigniew0
Błażyca Ireneusz3
17.00'
3 set
Bochniarz Władysław3
Pazdaj Cezary0
17.27'
3 set
Bobkowski Przemysław2
Smaga Marek3
0.55'
4 set
Szymkowiak Mariusz2
Peplinski Franciszek3
1.00'
5 set
Szymkowiak Mariusz2
Peplinski Franciszek3
1.91'
3 set
Szymkowiak Mariusz2
Peplinski Franciszek3
13.00'
1 set
Bochniarz Władysław3
Wojtaszczyk Krzysztof0
14.82'
2 set
Bystrzejewski Andrzej0
Peplinski Franciszek3
15.09'
1 set
Wojtaszczyk Krzysztof1
Drużyński Mirosław3
15.27'
2 set
Bochniarz Władysław3
Wojtaszczyk Krzysztof0
16.55'
3 set
Sienkiewicz Leszek3
Kmiecik Stanisław0
17.64'
3 set
Karwowski Wojciech3
Kmiecik Stanisław0
17.91'
3 set
Bochniarz Władysław3
Wojtaszczyk Krzysztof0
12.36'
2 set
Szlesinger Jolanta3
Kamińska Beata1
13.64'
2 set
Szlesinger Jolanta1
Kapica Jolanta3
15.82'
1 set
Kamińska Beata0
Kapica Jolanta3
17.64'
2 set
Szlesinger Jolanta0
Jarzembowska Maria3
18.09'
4 set
Szlesinger Jolanta3
Kamińska Beata1
18.27'
3 set
Kamińska Beata0
Kapica Jolanta3
18.73'
2 set
Kamińska Beata0
Jarzembowska Maria3
19.64'
1 set
Szlesinger Jolanta0
Jarzembowska Maria3
20.27'
4 set
Szlesinger Jolanta1
Kapica Jolanta3
21.09'
4 set
Kapica Jolanta3
Jarzembowska Maria1

Decyzji sędziowskich: 35 (0,6%)

Stroke 5
14,3%
Let 29
82,9%
Nolet 1
2,9%

M35+M40+M50+Kobiety 35+
1 1,3%
0-1-0
Wojtunik Bartłomiej1
Dawid Krzysztof3
7 7,5%
1-6-0
Smaga Marek3
Paściak Mariusz2
3 5,6%
0-3-0
Dutka Dariusz0
Karkoszka Krzysztof3
2 3%
0-2-0
Ormianin Marcin0
Dutka Dariusz3
2 3,1%
1-1-0
Burak Michał0
Błażyca Ireneusz3
1 1,9%
0-1-0
Breguła Maciej3
Burak Michał0
1 1,1%
0-1-0
Breguła Maciej2
Banasiak Tomasz3
1 2,1%
0-1-0
Bochniarz Władysław0
Górski Norbert3
1 1,3%
0-1-0
Banasiak Tomasz3
Błażyca Ireneusz1
9 8,6%
2-7-0
Bystrzejewski Andrzej3
Karwowski Wojciech2
3 3,4%
1-2-0
Kowalski Piotr2
Peplinski Franciszek3
1 1,5%
0-0-1
Wojtaszczyk Krzysztof1
Drużyński Mirosław3
1 1,7%
0-1-0
Żyła Zbigniew0
Kowalski Piotr3
1 2%
0-1-0
Pastusiak Jacek0
Szymkowiak Mariusz3
1 1,4%
0-1-0
Szlesinger Jolanta3
Kamińska Beata1




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0