Najdłuższy mecz

OPENDAMSKAJUNIOR - OU15JUNIOR - GU15JUNIOR - GU15 - FinałyJUNIOR - OU13
57"47'Jachimowicz Michał3
Wilczyński Tomasz2
38"00'Marszał Adrian3
Jachimowicz Michał1
36"24'Dudek Kamil2
Krzanik Jakub3
28"14'Dziurzyński Paweł3
Dróżdż Przemysław1
25"38'Groch Zdzisław1
Traczyk Mikołaj2
25"12'Korostyński Damian3
Zawadzki Kordian1
24"19'Korostyński Damian3
Dziurzyński Paweł0
24"02'Macałka Mateusz3
Wojszel Paweł1
23"43'Laszuk Marcin2
Cichocki Jakub1
22"56'Traczyk Mikołaj1
Krasiński Maciej2
21"41'Ślipczyńska Alicja0
Wszołek Karolina3
20"41'Ślipczyńska Alicja3
Zawartka Anna0
20"03'Ślipczyńska Alicja3
Więcek Karolina1
20"01'Czekaj Natalia0
Zawartka Anna3
19"42'Błach Katarzyna1
Marcyniuk Beata2
14"34'Wszołek Karolina3
Błach Katarzyna0
12"38'Marcyniuk Beata0
Jacobs Retha3
9"37'Marcyniuk Beata0
Więcek Karolina2
8"09'Błach Katarzyna0
Czekaj Natalia1
7"02'Więcek Karolina2
Czekaj Natalia0
17"29'Juszkiewicz Karol2
Dzido Tymoteusz1
14"13'Brzozowski Maciej2
Walicki Michał1
13"22'Widomski Igor1
Walicki Michał2
12"02'Brzozowski Maciej2
Widomski Igor0
9"29'Brzozowski Maciej2
Dzido Tymoteusz0
8"58'Widomski Igor0
Wiechecki Mikołaj2
8"48'Dzido Tymoteusz0
Walicki Michał2
8"23'Wiechecki Mikołaj2
Dzido Tymoteusz0
7"42'Wiechecki Mikołaj2
Walicki Michał0
7"13'Brzozowski Maciej0
Wiechecki Mikołaj2
15"10'Wielgus Emilia0
Góra Jagoda3
11"35'Sęk Wiktoria3
Janik Julia0
10"34'Banak Aleksandra3
Janik Julia0
9"56'Sęk Wiktoria0
Banak Aleksandra3
8"07'Czekaj Natalia3
Góra Jagoda0
6"40'Czekaj Natalia3
Wielgus Emilia0
'Czekaj Natalia3
Zaremba SylwiaW
'Zaremba SylwiaW
Góra Jagoda3
'Zaremba SylwiaW
Wielgus Emilia3
14"33'Wielgus Emilia0
Janik Julia3
13"48'Góra Jagoda0
Sęk Wiktoria3
10"06'Czekaj Natalia3
Banak Aleksandra0
'Wiechecki Mikołaj0
Dzido Tymoteusz0
'Brzozowski Maciej0
Juszkiewicz Karol0
'Brzozowski Maciej0
Widomski Igor0
'Brzozowski Maciej0
Wiechecki Mikołaj0
'Brzozowski Maciej0
Dzido Tymoteusz0
'Widomski Igor0
Juszkiewicz Karol0
'Widomski Igor0
Wiechecki Mikołaj0
'Widomski Igor0
Dzido Tymoteusz0
'Wiechecki Mikołaj0
Juszkiewicz Karol0
'Juszkiewicz Karol0
Dzido Tymoteusz0

Najdłużej na korcie

OPENDAMSKAJUNIOR - OU15JUNIOR - GU15JUNIOR - GU15 - Finały
Jachimowicz Michał113"00'
Marszał Adrian86"03'
Korostyński Damian84"52'
Rohun Peter72"25'
Wilczyński Tomasz63"54'
Krzanik Jakub62"41'
Macałka Mateusz59"31'
Dziurzyński Paweł58"34'
Laszuk Marcin58"32'
Stachowiak Jarosław56"52'
Marcyniuk Beata77"10'
Więcek Karolina74"55'
Ślipczyńska Alicja53"28'
Zawartka Anna34"51'
Wszołek Karolina31"09'
Jacobs Retha9"25'
Błach Katarzyna7"48'
Czekaj Natalia3"08'
Dzido Tymoteusz45"29'
Brzozowski Maciej42"02'
Walicki Michał39"48'
Widomski Igor38"44'
Juszkiewicz Karol37"07'
Wiechecki Mikołaj32"14'
Góra Jagoda19"39'
Wielgus Emilia19"38'
Sęk Wiktoria16"28'
Janik Julia16"28'
Banak Aleksandra14"30'
Czekaj Natalia12"55'
Wielgus Emilia11"28'
Janik Julia11"28'
Sęk Wiktoria10"55'
Góra Jagoda10"55'
Czekaj Natalia7"11'
Banak Aleksandra7"11'

Czas setów: 18 godz. 57 min 4 s

OPENDAMSKAJUNIOR - OU15JUNIOR - GU15JUNIOR - GU15 - Finały

769 min 45 s

13"16'
1 set
Marszał Adrian3
Jachimowicz Michał1
13"04'
1 set
Jachimowicz Michał3
Wilczyński Tomasz2
11"18'
4 set
Jachimowicz Michał3
Wilczyński Tomasz2
10"28'
3 set
Groch Zdzisław1
Traczyk Mikołaj2
9"27'
3 set
Jachimowicz Michał3
Wilczyński Tomasz2
9"19'
2 set
Dróżdż Przemysław3
Rewilak Bartosz0
8"54'
3 set
Laszuk Marcin2
Cichocki Jakub1
8"54'
2 set
Cichocki Jakub2
Ślipczyńska Alicja0
8"28'
1 set
Korostyński Damian3
Dziurzyński Paweł0
8"07'
2 set
Jachimowicz Michał3
Wilczyński Tomasz2

170 min 14 s

46"55'
1 set
Marcyniuk Beata0
Więcek Karolina2
7"25'
3 set
Ślipczyńska Alicja0
Wszołek Karolina3
7"02'
3 set
Czekaj Natalia0
Zawartka Anna3
6"43'
2 set
Ślipczyńska Alicja0
Wszołek Karolina3
6"24'
1 set
Ślipczyńska Alicja3
Zawartka Anna0
6"05'
3 set
Ślipczyńska Alicja3
Zawartka Anna0
5"59'
4 set
Ślipczyńska Alicja3
Więcek Karolina1
5"41'
3 set
Błach Katarzyna1
Marcyniuk Beata2
5"15'
2 set
Ślipczyńska Alicja3
Zawartka Anna0
5"13'
2 set
Marcyniuk Beata0
Więcek Karolina2

117 min 42 s

5"58'
2 set
Brzozowski Maciej2
Widomski Igor0
5"54'
3 set
Juszkiewicz Karol2
Dzido Tymoteusz1
5"49'
1 set
Brzozowski Maciej2
Dzido Tymoteusz0
5"05'
1 set
Wiechecki Mikołaj2
Dzido Tymoteusz0
4"53'
1 set
Juszkiewicz Karol2
Dzido Tymoteusz1
4"37'
1 set
Brzozowski Maciej2
Widomski Igor0
4"24'
3 set
Brzozowski Maciej2
Walicki Michał1
4"02'
2 set
Juszkiewicz Karol2
Dzido Tymoteusz1
3"51'
1 set
Widomski Igor0
Wiechecki Mikołaj2
3"50'
2 set
Dzido Tymoteusz0
Walicki Michał2

49 min 49 s

6"07'
1 set
Wielgus Emilia0
Góra Jagoda3
4"03'
3 set
Wielgus Emilia0
Góra Jagoda3
3"10'
3 set
Sęk Wiktoria3
Janik Julia0
3"04'
2 set
Sęk Wiktoria3
Janik Julia0
3"01'
2 set
Wielgus Emilia0
Góra Jagoda3
2"59'
1 set
Sęk Wiktoria3
Janik Julia0
2"39'
1 set
Sęk Wiktoria0
Banak Aleksandra3
2"32'
3 set
Banak Aleksandra3
Janik Julia0
2"27'
2 set
Banak Aleksandra3
Janik Julia0
2"24'
2 set
Czekaj Natalia3
Wielgus Emilia0

29 min 34 s

4"48'
1 set
Góra Jagoda0
Sęk Wiktoria3
3"54'
3 set
Wielgus Emilia0
Janik Julia3
3"49'
2 set
Wielgus Emilia0
Janik Julia3
3"45'
1 set
Wielgus Emilia0
Janik Julia3
3"30'
3 set
Góra Jagoda0
Sęk Wiktoria3
2"37'
2 set
Czekaj Natalia3
Banak Aleksandra0
2"37'
2 set
Góra Jagoda0
Sęk Wiktoria3
2"26'
3 set
Czekaj Natalia3
Banak Aleksandra0
2"08'
1 set
Czekaj Natalia3
Banak Aleksandra0

Małych punktów: 3905

OPENDAMSKAJUNIOR - OU15JUNIOR - GU15JUNIOR - GU15 - Finały

2559

Marszał Adrian167
Korostyński Damian154
Dziurzyński Paweł138
Jachimowicz Michał134
Macałka Mateusz131
Rohun Peter126
Krzanik Jakub112
Stachowiak Jarosław111
Laszuk Marcin108
Zawadzki Kordian101

442

Ślipczyńska Alicja93
Więcek Karolina71
Wszołek Karolina66
Zawartka Anna51
Błach Katarzyna48
Marcyniuk Beata43
Czekaj Natalia37
Jacobs Retha33

518

Wiechecki Mikołaj110
Walicki Michał103
Brzozowski Maciej101
Widomski Igor99
Juszkiewicz Karol57
Dzido Tymoteusz48

249

Czekaj Natalia66
Banak Aleksandra66
Sęk Wiktoria42
Góra Jagoda36
Wielgus Emilia25
Janik Julia14

137

Sęk Wiktoria34
Janik Julia33
Czekaj Natalia33
Góra Jagoda19
Wielgus Emilia11
Banak Aleksandra7

Wszystkich rozegranych setów: 232

OPENDAMSKAJUNIOR - OU15JUNIOR - GU15JUNIOR - GU15 - Finały

144

28

33

18

9


Wszystkich rozegranych meczów: 99

OPENDAMSKAJUNIOR - OU15JUNIOR - GU15JUNIOR - GU15 - FinałyJUNIOR - OU13

55

10

15

6

3

10


Szybkość zdobycia punktów

OPENDAMSKAJUNIOR - OU15JUNIOR - GU15JUNIOR - GU15 - Finały
0.55'
4 set
Macałka Mateusz3
Wojszel Paweł1
12.00'
3 set
Macałka Mateusz3
Wojszel Paweł1
13.64'
1 set
Busz Wojciech2
Miller Piotr0
14.82'
2 set
Stachowiak Jarosław2
Wojszel Paweł0
16.45'
1 set
Patałąg Łukasz2
Buczak Tomasz0
16.55'
3 set
Marszał Adrian3
Macałka Mateusz0
16.64'
2 set
Macałka Mateusz3
Wojszel Paweł1
16.73'
2 set
Dudek Kamil2
Miller Piotr0
16.91'
3 set
Dziurzyński Paweł3
Jacobs Retha0
18.09'
1 set
Zawadzki Kordian2
Jelonek Grzegorz0
12.64'
3 set
Ślipczyńska Alicja3
Więcek Karolina1
13.82'
3 set
Marcyniuk Beata0
Jacobs Retha3
15.18'
1 set
Więcek Karolina2
Czekaj Natalia0
15.73'
2 set
Marcyniuk Beata0
Jacobs Retha3
17.64'
2 set
Więcek Karolina2
Czekaj Natalia0
20.36'
3 set
Wszołek Karolina3
Błach Katarzyna0
20.82'
2 set
Ślipczyńska Alicja3
Więcek Karolina1
21.82'
1 set
Marcyniuk Beata0
Jacobs Retha3
22.18'
2 set
Wszołek Karolina3
Błach Katarzyna0
23.36'
1 set
Błach Katarzyna0
Czekaj Natalia1
12.00'
2 set
Widomski Igor2
Juszkiewicz Karol0
13.09'
2 set
Brzozowski Maciej2
Juszkiewicz Karol0
14.36'
1 set
Juszkiewicz Karol0
Walicki Michał2
14.73'
2 set
Wiechecki Mikołaj2
Juszkiewicz Karol0
14.82'
1 set
Wiechecki Mikołaj2
Juszkiewicz Karol0
15.00'
2 set
Wiechecki Mikołaj2
Dzido Tymoteusz0
15.18'
1 set
Widomski Igor2
Juszkiewicz Karol0
15.64'
2 set
Brzozowski Maciej2
Walicki Michał1
15.73'
2 set
Brzozowski Maciej0
Wiechecki Mikołaj2
15.73'
1 set
Brzozowski Maciej0
Wiechecki Mikołaj2
10.55'
1 set
Czekaj Natalia3
Wielgus Emilia0
10.73'
2 set
Czekaj Natalia3
Góra Jagoda0
11.55'
3 set
Czekaj Natalia3
Wielgus Emilia0
11.64'
1 set
Czekaj Natalia3
Góra Jagoda0
12.36'
1 set
Banak Aleksandra3
Janik Julia0
12.36'
3 set
Sęk Wiktoria0
Banak Aleksandra3
12.73'
2 set
Sęk Wiktoria0
Banak Aleksandra3
12.91'
3 set
Czekaj Natalia3
Góra Jagoda0
13.09'
2 set
Czekaj Natalia3
Wielgus Emilia0
13.36'
2 set
Banak Aleksandra3
Janik Julia0
11.64'
1 set
Czekaj Natalia3
Banak Aleksandra0
13.27'
3 set
Czekaj Natalia3
Banak Aleksandra0
14.27'
2 set
Czekaj Natalia3
Banak Aleksandra0
14.27'
2 set
Góra Jagoda0
Sęk Wiktoria3
19.09'
3 set
Góra Jagoda0
Sęk Wiktoria3
20.45'
1 set
Wielgus Emilia0
Janik Julia3
20.82'
2 set
Wielgus Emilia0
Janik Julia3
21.27'
3 set
Wielgus Emilia0
Janik Julia3
24.00'
1 set
Góra Jagoda0
Sęk Wiktoria3

Decyzji sędziowskich: 21 (0,5%)

Stroke 10
47,6%
Let 11
52,4%
Nolet 0
0%

OPENJUNIOR - GU15
11 16,2%
9-2-0
Korostyński Damian3
Dziurzyński Paweł0
3 4,6%
0-3-0
Laszuk Marcin2
Cichocki Jakub1
1 2,4%
0-1-0
Drzewiecki Rafał0
Patałąg Łukasz2
1 2,9%
1-0-0
Wszołek Karolina0
Korostyński Damian2
1 2,2%
0-1-0
Marszał Adrian3
Macałka Mateusz0
1 1,4%
0-1-0
Marszał Adrian3
Jachimowicz Michał1
1 2,6%
0-1-0
Stachowiak Jarosław2
Zawadzki Kordian0
2 5,3%
0-2-0
Czekaj Natalia3
Góra Jagoda0




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0