Decathlon Squash Open - Turniej PFS kat. B+ - OPEN

Polska Federacja Squasha, turniej kategorii B+ (B1)

Pozycja Gracz Status Miasto Pozycja w rankingu* Pozycja końcowa
38 Szewczyk MichałNieobecny Kraków 1763
1 Marszał AdrianBrak informacji Kraków 19 1
8 Korostyński DamianBrak informacji Kraków 59 2
9 Jachimowicz MichałBrak informacji Kraków 63 3
10 Dziurzyński PawełWalkover Szczawnica 75 4
16 Macałka MateuszBrak informacji Zabierzów 110 5
35 Rohun PeterBrak informacji Ostrava 945 6
14 Krzanik JakubBrak informacji Kraków 100 7
5 Dróżdż Przemysław Walkover Sanok 46 8
12 Stachowiak JarosławBrak informacji Sosnowiec 85 9
13 Zawadzki KordianBrak informacji Widna Góra 91 10
21 Dudek KamilBrak informacji Katowice 192 11
15 Rewilak BartoszWalkover Kraków 108 12
31 Hawrylak MaciejBrak informacji Kraków 520 13
39 Wojszel PawełBrak informacji Białystok 2205 14
7 Wilczyński TomaszWalkover Kraków 56 16
29 Jacobs RethaWalkover Zakopane 489 16
11 Laszuk MarcinBrak informacji Bytom 76 17
22 Patałąg ŁukaszBrak informacji Imielin 231 18
19 Cichocki JakubBrak informacji Zabierzów 183 19
33 Krasiński MaciejWalkover 627 20
30 Wszołek KarolinaBrak informacji Zakopane 509 21
27 Buczak TomaszWalkover Rzeszów 445 22
24 Ślipczyńska AlicjaWalkover Kraków 360 24
20 Braun JanWalkover Kraków 189 24
26 Godula MaciejPotwierdzony Kraków 405 25
32 Jelonek GrzegorzBrak informacji Kielce 563 26
25 Drzewiecki RafałPotwierdzony Kraków 383 27
6 Juzwa ŁukaszWalkover Gliwice 55 32
17 Śmietański SebastianWalkover Kraków 130 32
2 Mazurkiewicz FilipWalkover Kraków 24 32
4 Bolechała TomaszWalkover Kraków 37 32
3 Sikora GrzegorzWalkover Sosnowiec 29 32
23 Litwin DanielPotwierdzony Rzeszów 341 33
28 Traczyk MikołajBrak informacji Kraków 448 34
34 Groch ZdzisławPotwierdzony Rzeszów 640 35
37 Busz WojciechBrak informacji 1667 37
36 Miller PiotrBrak informacji Kraków 1097 38
18 Żukrowski JakubWalkover Kraków 158 64


* Na podstawie notowania PFS OPEN z dnia 18-04-2016


Runda 1Runda 2Runda 3ĆwierćfinałPółfinałFinałZwycięzca
Marszał Adrian
Bye
Bye
Godula Maciej
Traczyk Mikołaj
1
  11:8  9:11  6:11
Krasiński Maciej
2
Bye
Stachowiak Jarosław
Macałka Mateusz
Bye
Bye
Braun Jan
Żukrowski Jakub
W
WALKOVER
Wojszel Paweł
2
Bye
Juzwa Łukasz
Wilczyński Tomasz
Bye
Bye
Patałąg Łukasz
Drzewiecki Rafał
2
  11:2  11:3
Groch Zdzisław
0
Bye
Jachimowicz Michał
Krzanik Jakub
Bye
Bye
Buczak Tomasz
Dudek Kamil
2
  11:3  11:4
Miller Piotr
0
Bye
Sikora Grzegorz
Bolechała Tomasz
Bye
Bye
Jacobs Retha
Cichocki Jakub
Bye
Bye
Dziurzyński Paweł
Rewilak Bartosz
Bye
Szewczyk Michał
W
WALKOVER
Śmietański Sebastian
2
Ślipczyńska Alicja
Bye
Bye
Dróżdż Przemysław
Korostyński Damian
Bye
Busz Wojciech
0
  7:11  6:11
Wszołek Karolina
2
Jelonek Grzegorz
Bye
Bye
Zawadzki Kordian
Laszuk Marcin
Bye
Rohun Peter
2
  11:7  13:11
Litwin Daniel
0
Hawrylak Maciej
Bye
Bye
Mazurkiewicz Filip
Marszał Adrian
2
  11:7  11:6
Godula Maciej
0
Krasiński Maciej
0
  11:13  4:11
Stachowiak Jarosław
2
Macałka Mateusz
2
  11:9  11:6
Braun Jan
0
Wojszel Paweł
2
WALKOVER
Juzwa Łukasz
W
Wilczyński Tomasz
2
  7:11  11:2  11:4
Patałąg Łukasz
1
Drzewiecki Rafał
0
  10:12  8:11
Jachimowicz Michał
2
Krzanik Jakub
2
  11:8  11:8
Buczak Tomasz
0
Dudek Kamil
2
WALKOVER
Sikora Grzegorz
W
Bolechała Tomasz
W
WALKOVER
Jacobs Retha
2
Cichocki Jakub
0
  5:11  5:11  5:11
Dziurzyński Paweł
3
Rewilak Bartosz
2
  9:11  11:4  11:5
Śmietański Sebastian
1
Ślipczyńska Alicja
0
  3:11  7:11
Dróżdż Przemysław
2
Korostyński Damian
2
  11:7  11:5
Wszołek Karolina
0
Jelonek Grzegorz
0
  1:11  6:11
Zawadzki Kordian
2
Laszuk Marcin
1
  11:8  3:11  9:11
Rohun Peter
2
Hawrylak Maciej
2
WALKOVER
Mazurkiewicz Filip
W
Marszał Adrian
3
  11:8  11:7  11:6
Stachowiak Jarosław
0
Macałka Mateusz
3
  10:12  11:1  11:2  11:1
Wojszel Paweł
1
Wilczyński Tomasz
2
  12:10  6:11  11:6  10:12  8:11
Jachimowicz Michał
3
Krzanik Jakub
3
  9:11  11:7  8:11  13:11  11:5
Dudek Kamil
2
Jacobs Retha
0
  5:11  11:13  5:11
Dziurzyński Paweł
3
Rewilak Bartosz
0
  9:11  10:12  7:11
Dróżdż Przemysław
3
Korostyński Damian
3
  11:5  6:11  11:7  11:9
Zawadzki Kordian
1
Rohun Peter
3
  11:5  11:5  11:5
Hawrylak Maciej
0
Marszał Adrian
3
  11:6  11:5  11:1
Macałka Mateusz
0
Jachimowicz Michał
3
  11:9  11:7  11:8
Krzanik Jakub
0
Dziurzyński Paweł
3
  11:4  7:11  11:6  11:1
Dróżdż Przemysław
1
Korostyński Damian
3
  11:5  11:3  11:9
Rohun Peter
0
Marszał Adrian
3
  11:13  11:6  11:5  11:4
Jachimowicz Michał
1
Dziurzyński Paweł
0
  10:12  10:12  10:12
Korostyński Damian
3
Marszał Adrian
3
  11:7  11:6  13:11
Korostyński Damian
0
Marszał Adrian
Miejsca 3 - 4
Jachimowicz Michał
3
WALKOVER
Dziurzyński Paweł
W
Jachimowicz Michał
Miejsca 5 - 8
Macałka Mateusz
2
  11:8  11:6
Krzanik Jakub
0
Dróżdż Przemysław
W
WALKOVER
Rohun Peter
2
Macałka Mateusz
2
  10:12  11:5  11:5
Rohun Peter
1
Macałka Mateusz
Miejsca 7 - 8
Krzanik Jakub
Bye
Krzanik Jakub
Miejsca 9 - 16
Stachowiak Jarosław
2
  11:6  11:2
Wojszel Paweł
0
Wilczyński Tomasz
W
WALKOVER
Dudek Kamil
2
Jacobs Retha
W
WALKOVER
Rewilak Bartosz
2
Zawadzki Kordian
2
  11:5  10:12  11:4
Hawrylak Maciej
1
Stachowiak Jarosław
2
  11:4  11:9
Dudek Kamil
0
Rewilak Bartosz
W
WALKOVER
Zawadzki Kordian
2
Stachowiak Jarosław
2
  11:6  11:9
Zawadzki Kordian
0
Stachowiak Jarosław
Miejsca 11 - 12
Dudek Kamil
Bye
Dudek Kamil
Miejsca 13 - 16
Wojszel Paweł
Bye
Bye
Hawrylak Maciej
Wojszel Paweł
0
  10:12  5:11
Hawrylak Maciej
2
Hawrylak Maciej
Miejsca 15 - 16
Bye
Bye
Bye
Miejsca 17 - 32
Godula Maciej
0
  10:12  9:11
Krasiński Maciej
2
Braun Jan
Bye
Patałąg Łukasz
2
  11:9  11:9
Drzewiecki Rafał
0
Buczak Tomasz
Bye
Bolechała Tomasz
W
WALKOVER
Cichocki Jakub
2
Śmietański Sebastian
W
WALKOVER
Ślipczyńska Alicja
2
Wszołek Karolina
2
  6:11  11:6  11:2
Jelonek Grzegorz
1
Laszuk Marcin
Bye
Krasiński Maciej
2
WALKOVER
Braun Jan
W
Patałąg Łukasz
2
  11:4  11:7
Buczak Tomasz
0
Cichocki Jakub
2
  11:4  11:9
Ślipczyńska Alicja
0
Wszołek Karolina
1
  11:8  5:11  4:11
Laszuk Marcin
2
Krasiński Maciej
0
  5:11  6:11
Patałąg Łukasz
2
Cichocki Jakub
1
  12:10  7:11  10:12
Laszuk Marcin
2
Patałąg Łukasz
0
  9:11  5:11
Laszuk Marcin
2
Laszuk Marcin
Miejsca 19 - 20
Krasiński Maciej
W
WALKOVER
Cichocki Jakub
2
Cichocki Jakub
Miejsca 21 - 24
Bye
Buczak Tomasz
Ślipczyńska Alicja
W
WALKOVER
Wszołek Karolina
2
Buczak Tomasz
W
WALKOVER
Wszołek Karolina
2
Wszołek Karolina
Miejsca 23 - 24
Bye
Bye
Bye
Miejsca 25 - 32
Godula Maciej
Bye
Drzewiecki Rafał
Bye
Bye
Bye
Jelonek Grzegorz
Bye
Godula Maciej
2
  11:9  12:10
Drzewiecki Rafał
0
Bye
Jelonek Grzegorz
Godula Maciej
2
  14:12  11:2
Jelonek Grzegorz
0
Godula Maciej
Miejsca 27 - 28
Drzewiecki Rafał
Bye
Drzewiecki Rafał
Miejsca 29 - 32
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Miejsca 31 - 32
Bye
Bye
Bye
Miejsca 33 - 64
Bye
Bye
Traczyk Mikołaj
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Groch Zdzisław
Bye
Bye
Bye
Miller Piotr
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Busz Wojciech
Bye
Bye
Bye
Litwin Daniel
Bye
Bye
Bye
Traczyk Mikołaj
Bye
Bye
Bye
Groch Zdzisław
Bye
Miller Piotr
Bye
Bye
Bye
Bye
Busz Wojciech
Bye
Litwin Daniel
Bye
Traczyk Mikołaj
Bye
Groch Zdzisław
2
  11:6  11:6
Miller Piotr
0
Bye
Bye
Busz Wojciech
0
  7:11  9:11
Litwin Daniel
2
Traczyk Mikołaj
2
  5:11  11:9  11:7
Groch Zdzisław
1
Bye
Litwin Daniel
Traczyk Mikołaj
0
  8:11  5:11
Litwin Daniel
2
Litwin Daniel
Miejsca 35 - 36
Groch Zdzisław
Bye
Groch Zdzisław
Miejsca 37 - 40
Bye
Miller Piotr
Bye
Busz Wojciech
Miller Piotr
0
  1:11  8:11
Busz Wojciech
2
Busz Wojciech
Miejsca 39 - 40
Bye
Bye
Bye
Miejsca 41 - 48
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Miejsca 43 - 44
Bye
Bye
Bye
Miejsca 45 - 48
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Miejsca 47 - 48
Bye
Bye
Bye
Miejsca 49 - 64
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Miejsca 51 - 52
Bye
Bye
Bye
Miejsca 53 - 56
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Miejsca 55 - 56
Bye
Bye
Bye
Miejsca 57 - 64
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Miejsca 59 - 60
Bye
Bye
Bye
Miejsca 61 - 64
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Miejsca 63 - 64
Bye
Bye
Bye
Stan na: 11:04:16 25-02-2018