Najdłuższy mecz

OU9 GRUPYOU9 GRUPY - FinałyOU11OU13OU15OU17OU19GU11GU13GU15GU17
16"36'Stawarski Michał2
Zdrojewski Tymek0
13"04'Zdrojewski Antoni0
Campbell Bruno2
11"38'Zdrojewski Tymek2
Gnitecki Aleksander0
9"31'Ptaszek Mateusz2
Campbell Bruno0
9"14'Grobel Michał2
Stawarski Michał0
8"01'Łysiak Igor2
Zdrojewski Antoni0
7"01'Łysiak Igor1
Ptaszek Mateusz2
4"53'Łysiak Igor2
Campbell Bruno0
3"02'Zdrojewski Antoni0
Ptaszek Mateusz2
2"27'Grobel Michał2
Zdrojewski Tymek0
13"31'Gnitecki Aleksander2
Zdrojewski Antoni0
11"49'Zdrojewski Tymek3
Campbell Bruno0
9"50'Stawarski Michał3
Łysiak Igor0
8"36'Grobel Michał3
Ptaszek Mateusz0
44"56'Wójtowicz Szymon2
Michniewicz Franciszek3
33"35'Jakubiec Antoni3
Grobel Michał2
31"51'Jakubiec Antoni3
Wójtowicz Szymon2
29"11'Stawarski Michał3
Kazanowski Nikodem2
28"16'Szopiak Jakub2
Wójtowicz Szymon3
27"32'Szopiak Jakub1
Binasik Antoni3
23"35'Grobel Michał3
Dębicki Maciej2
22"21'Szopiak Jakub3
Kwiatkowski Karol1
20"35'Wójtowicz Tymon0
Grobel Michał3
20"35'Binasik Antoni3
Jakubiec Antoni1
28"08'Marcinkowski Łukasz3
Zimecki Jakub1
26"20'Marcinkowski Łukasz0
Krysiak Leon3
23"58'Binasik Antoni0
Samborski Jan3
21"50'Sienkiewicz Michał0
Górecki Mateusz3
20"13'Celm Maksymilian3
Jakubiec Antoni1
18"57'Sienkiewicz Michał0
Marcinkowski Łukasz3
18"15'Marcinkowski Mateusz0
Krysiak Leon3
17"02'Samborski Jan3
Jakubiec Antoni0
15"23'Nagalski Jakub0
Zimecki Jakub3
15"22'Samborski Jan3
Misiło Patryk0
43"59'Jarota Filip1
Korsak Mikołaj3
32"40'Dobrzyński Wojciech3
Ostrowski Jakub2
32"32'Ostrowski Jakub3
Dybioch Leon1
31"11'Nagalski Jakub3
Durkalec Michał2
29"45'Sikorski Marcin2
Janasiewicz Robert3
29"45'Górecki Mateusz2
Dyczkowski Jakub3
29"17'Nowak Piotr0
Jarota Filip3
27"54'Dyczkowski Jakub1
Dybioch Leon3
27"01'Kuliński Wojciech3
Sikorski Marcin1
24"25'Janasiewicz Robert1
Kanton Aleksander3
40"42'Dyczkowski Jakub1
Dybioch Leon3
34"21'Forreiter Maciej3
Hrycaj Marcin1
32"59'Osojca Mateusz3
Nowak Piotr1
32"55'Korsak Mikołaj3
Osojca Mateusz1
29"35'Hrycaj Marcin3
Fordoński Jakub1
27"17'Fordoński Jakub1
Szabelski Mateusz3
25"16'Klimowicz Dawid1
Kuliński Wojciech3
24"21'Kraczkowski Damian3
Dyczkowski Jakub0
23"35'Kraczkowski Damian3
Sikorski Marcin1
21"15'Klimowicz Dawid3
Dyczkowski Jakub0
52"42'Szabelski Mateusz3
Forreiter Maciej2
50"42'Rybaczewski Gaspar3
Forreiter Maciej2
33"06'Osojca Mateusz1
Hemmerling Piotr3
32"05'Kot Gaweł1
Krasucki Miłosz3
31"45'Przybitkowski Kamil3
Sokołowski Łukasz1
30"25'Hemmerling Piotr3
Hełminiak Piotr1
29"35'Krasucki Miłosz1
Sokołowski Łukasz3
29"06'Rybaczewski Gaspar0
Osojca Mateusz3
28"41'Rybaczewski Gaspar3
Hełminiak Piotr0
25"19'Przybitkowski Kamil3
Kot Gaweł1
22"18'Tomczyk Aleksandra3
Góra Jagoda1
18"07'Urbańska Weronika3
Otrząsek Tola1
15"47'Tomczyk Aleksandra3
Urbańska Weronika0
14"51'Tomczyk Aleksandra3
Breczko Joanna0
13"25'Breczko Joanna3
Góra Jagoda0
12"58'Urbańska Weronika0
Góra Jagoda3
12"20'Urbańska Weronika0
Breczko Joanna3
11"12'Ziąbska Melania0
Góra Jagoda3
10"44'Otrząsek Tola0
Góra Jagoda3
9"39'Urbańska Weronika3
Ziąbska Melania0
21"35'Góra Jagoda3
Grzechowiak Natasza2
20"38'Jankowiak Kaja3
Gałwa Aleksandra1
18"55'Tomczyk Aleksandra3
Breczko Joanna0
18"35'Góra Jagoda3
Jankowiak Kaja1
18"25'Jankowiak Kaja3
Tomczyk Aleksandra1
16"38'Sikora Marta3
Grzechowiak Natasza0
16"08'Skrzypiec Dorota0
Grzechowiak Natasza3
13"33'Góra Jagoda0
Rak Sonia3
12"29'Rak Sonia0
Sikora Marta3
12"28'Góra Jagoda3
Zimecka Weronika0
28"16'Rak Sonia2
Sikora Marta3
17"46'Sędziak Maja3
Ołdyńska Emilia1
16"54'Górecka Aleksandra3
Sęk Wiktoria0
12"54'Sikora Marta3
Górecka Aleksandra0
12"53'Sikora Marta3
Ołdyńska Emilia0
10"33'Rak Sonia3
Sęk Wiktoria0
8"42'Teper Ada0
Rak Sonia3
6"39'Sędziak Maja0
Górecka Aleksandra3
'Teper Ada3
Ołdyńska Emilia0
'Teper Ada3
Sędziak Maja0
24"06'Sonik Julia1
Lubińska Dominika3
18"50'Lubińska Dominika0
Surdziel Aleksandra3
14"56'Sędziak Maja3
Ołdyńska Emilia0
13"33'Sędziak Maja0
Górecka Aleksandra3
13"30'Górecka Aleksandra0
Surdziel Aleksandra3
13"21'Teper Ada3
Sędziak Maja0
13"08'Ołdyńska Emilia0
Lubińska Dominika3
11"55'Sonik Julia3
Górecka Aleksandra0
11"42'Sonik Julia3
Teper Ada0
9"59'Teper Ada3
Ołdyńska Emilia0

Najdłużej na korcie

OU9 GRUPYOU9 GRUPY - FinałyOU11OU13OU15OU17OU19GU11GU13GU15GU17
Zdrojewski Tymek29"02'
Campbell Bruno26"27'
Stawarski Michał23"47'
Zdrojewski Antoni22"49'
Łysiak Igor18"57'
Ptaszek Mateusz18"21'
Gnitecki Aleksander12"07'
Grobel Michał10"56'
Gnitecki Aleksander11"47'
Zdrojewski Antoni11"47'
Campbell Bruno9"56'
Zdrojewski Tymek9"56'
Stawarski Michał8"40'
Łysiak Igor8"40'
Grobel Michał7"25'
Ptaszek Mateusz7"25'
Wójtowicz Szymon107"28'
Grobel Michał86"48'
Jakubiec Antek85"28'
Szopiak Jakub76"18'
Michniewicz Franciszek70"06'
Wójtowicz Tymon55"39'
Stawarski Michał55"15'
Kwiatkowski Karol54"40'
Binasik Antoni54"13'
Kazanowski Nikodem49"26'
Samborski Jan61"31'
Marcinkowski Łukasz60"24'
Zimecki Jakub55"16'
Binasik Antoni55"05'
Sienkiewicz Michał53"15'
Marcinkowski Mateusz49"26'
Celm Maksymilian48"49'
Krysiak Leon48"11'
Górecki Mateusz47"35'
Jakubiec Antek43"48'
Korsak Mikołaj92"36'
Ostrowski Jakub90"21'
Jarota Filip87"55'
Dybioch Leon79"25'
Dobrzyński Wojciech78"45'
Dyczkowski Jakub76"36'
Sikorski Marcin73"58'
Górecki Mateusz71"38'
Krysiak Leon71"17'
Janasiewicz Robert66"08'
Osojca Mateusz85"42'
Hrycaj Marcin77"17'
Fordoński Jakub75"01'
Dyczkowski Jakub72"35'
Korsak Mikołaj70"15'
Forreiter Maciej69"28'
Kraczkowski Damian67"07'
Klimowicz Dawid63"32'
Kuliński Wojciech61"29'
Dybioch Leon52"23'
Rybaczewski Gaspar110"26'
Forreiter Maciej101"36'
Krasucki Miłosz87"21'
Hemmerling Piotr85"36'
Szabelski Mateusz77"01'
Przybitkowski Kamil73"54'
Hełminiak Piotr68"50'
Osojca Mateusz67"19'
Kot Gaweł64"00'
Sokołowski Łukasz63"46'
Urbańska Weronika60"34'
Tomczyk Aleksandra59"03'
Góra Jagoda58"02'
Breczko Joanna49"01'
Otrząsek Tola46"36'
Ziąbska Melania37"36'
Góra Jagoda55"16'
Tomczyk Aleksandra48"29'
Jankowiak Kaja47"02'
Grzechowiak Natasza44"13'
Skrzypiec Dorota39"35'
Gałwa Aleksandra34"48'
Breczko Joanna32"44'
Sikora Marta32"26'
Rak Sonia31"57'
Zimecka Weronika19"29'
Sikora Marta44"27'
Rak Sonia36"27'
Ołdyńska Emilia29"33'
Górecka Aleksandra28"52'
Sędziak Maja22"22'
Sęk Wiktoria21"28'
Teper Ada6"35'
Lubińska Dominika47"03'
Sędziak Maja37"47'
Sonik Julia36"33'
Ołdyńska Emilia36"20'
Teper Ada31"17'
Górecka Aleksandra30"26'
Surdziel Aleksandra27"10'

Czas setów: 49 godz. 14 min 58 s

OU9 GRUPYOU9 GRUPY - FinałyOU11OU13OU15OU17OU19GU11GU13GU15GU17

81 min 13 s

11"30'
1 set
Zdrojewski Tymek2
Gnitecki Aleksander0
9"24'
1 set
Ptaszek Mateusz2
Campbell Bruno0
8"55'
1 set
Stawarski Michał2
Zdrojewski Tymek0
8"23'
1 set
Zdrojewski Antoni0
Campbell Bruno2
7"54'
1 set
Łysiak Igor2
Zdrojewski Antoni0
6"08'
2 set
Stawarski Michał2
Zdrojewski Tymek0
4"46'
1 set
Łysiak Igor2
Campbell Bruno0
4"40'
1 set
Grobel Michał2
Stawarski Michał0
3"43'
2 set
Zdrojewski Antoni0
Campbell Bruno2
3"41'
2 set
Grobel Michał2
Stawarski Michał0

37 min 48 s

7"49'
1 set
Gnitecki Aleksander2
Zdrojewski Antoni0
4"49'
1 set
Zdrojewski Tymek3
Campbell Bruno0
4"39'
1 set
Stawarski Michał3
Łysiak Igor0
4"24'
2 set
Zdrojewski Tymek3
Campbell Bruno0
3"56'
2 set
Stawarski Michał3
Łysiak Igor0
3"54'
2 set
Grobel Michał3
Ptaszek Mateusz0
3"53'
2 set
Gnitecki Aleksander2
Zdrojewski Antoni0
3"27'
1 set
Grobel Michał3
Ptaszek Mateusz0
43'
3 set
Zdrojewski Tymek3
Campbell Bruno0
5'
3 set
Stawarski Michał3
Łysiak Igor0

422 min 30 s

13"09'
1 set
Wójtowicz Szymon2
Michniewicz Franciszek3
10"56'
1 set
Stawarski Michał0
Wójtowicz Szymon3
8"40'
1 set
Kazanowski Nikodem0
Wójtowicz Tymon3
8"29'
5 set
Wójtowicz Szymon2
Michniewicz Franciszek3
8"25'
1 set
Binasik Antoni0
Samborski Jan3
8"15'
2 set
Szopiak Jakub1
Binasik Antoni3
7"53'
4 set
Jakubiec Antoni3
Wójtowicz Szymon2
7"50'
1 set
Wójtowicz Tymon0
Grobel Michał3
7"35'
5 set
Jakubiec Antoni3
Wójtowicz Szymon2
7"23'
4 set
Wójtowicz Szymon2
Michniewicz Franciszek3

327 min 9 s

11"04'
1 set
Sienkiewicz Michał0
Górecki Mateusz3
10"07'
1 set
Binasik Antoni0
Samborski Jan3
9"39'
1 set
Marcinkowski Łukasz0
Krysiak Leon3
8"22'
1 set
Samborski Jan3
Jakubiec Antoni0
8"20'
3 set
Marcinkowski Łukasz0
Krysiak Leon3
6"46'
2 set
Sienkiewicz Michał0
Marcinkowski Łukasz3
6"39'
3 set
Binasik Antoni0
Samborski Jan3
6"02'
3 set
Marcinkowski Łukasz3
Zimecki Jakub1
5"42'
1 set
Marcinkowski Mateusz0
Krysiak Leon3
5"35'
2 set
Marcinkowski Łukasz3
Zimecki Jakub1

617 min 58 s

15"06'
1 set
Ostrowski Jakub3
Dybioch Leon1
14"37'
1 set
Nowak Piotr0
Jarota Filip3
12"59'
4 set
Jarota Filip1
Korsak Mikołaj3
11"01'
1 set
Jarota Filip1
Korsak Mikołaj3
10"12'
2 set
Pytlowany Jakub0
Korsak Mikołaj3
10"02'
1 set
Górecki Mateusz3
Jagiełka Łukasz0
9"43'
1 set
Korsak Mikołaj3
Kanton Aleksander0
9"23'
1 set
Krysiak Leon3
Górecki Mateusz0
8"32'
1 set
Dobrzyński Wojciech3
Dyczkowski Jakub0
8"11'
3 set
Dyczkowski Jakub1
Dybioch Leon3

438 min 16 s

14"22'
2 set
Dyczkowski Jakub1
Dybioch Leon3
8"58'
2 set
Korsak Mikołaj3
Osojca Mateusz1
8"40'
4 set
Osojca Mateusz3
Nowak Piotr1
8"23'
2 set
Forreiter Maciej3
Hrycaj Marcin1
8"09'
1 set
Forreiter Maciej3
Hrycaj Marcin1
8"01'
3 set
Kraczkowski Damian3
Dyczkowski Jakub0
7"57'
3 set
Hrycaj Marcin0
Osojca Mateusz3
7"56'
3 set
Dyczkowski Jakub1
Dybioch Leon3
7"52'
2 set
Hrycaj Marcin3
Fordoński Jakub1
7"27'
2 set
Klimowicz Dawid3
Dyczkowski Jakub0

455 min 18 s

16"18'
4 set
Szabelski Mateusz3
Forreiter Maciej2
13"17'
2 set
Rybaczewski Gaspar0
Osojca Mateusz3
13"16'
3 set
Rybaczewski Gaspar3
Hełminiak Piotr0
12"00'
1 set
Hemmerling Piotr3
Hełminiak Piotr1
10"52'
1 set
Rybaczewski Gaspar3
Forreiter Maciej2
9"51'
5 set
Szabelski Mateusz3
Forreiter Maciej2
9"46'
5 set
Rybaczewski Gaspar3
Forreiter Maciej2
9"35'
1 set
Hełminiak Piotr3
Kot Gaweł0
9"25'
1 set
Jankowiak Juliusz1
Kraczkowski Damian3
8"51'
3 set
Rybaczewski Gaspar3
Forreiter Maciej2

155 min 26 s

7"37'
3 set
Tomczyk Aleksandra3
Urbańska Weronika0
5"05'
1 set
Tomczyk Aleksandra3
Góra Jagoda1
4"34'
3 set
Tomczyk Aleksandra3
Góra Jagoda1
4"28'
1 set
Urbańska Weronika3
Otrząsek Tola1
4"25'
1 set
Tomczyk Aleksandra3
Breczko Joanna0
4"23'
2 set
Urbańska Weronika0
Góra Jagoda3
4"07'
2 set
Tomczyk Aleksandra3
Góra Jagoda1
4"07'
2 set
Tomczyk Aleksandra3
Breczko Joanna0
4"03'
2 set
Urbańska Weronika3
Otrząsek Tola1
3"59'
4 set
Tomczyk Aleksandra3
Góra Jagoda1

201 min 10 s

6"58'
4 set
Jankowiak Kaja3
Gałwa Aleksandra1
6"56'
3 set
Skrzypiec Dorota0
Grzechowiak Natasza3
6"49'
1 set
Tomczyk Aleksandra3
Breczko Joanna0
6"40'
1 set
Sikora Marta3
Grzechowiak Natasza0
5"58'
1 set
Jankowiak Kaja3
Tomczyk Aleksandra1
5"52'
1 set
Góra Jagoda0
Rak Sonia3
4"48'
2 set
Tomczyk Aleksandra3
Breczko Joanna0
4"34'
2 set
Jankowiak Kaja3
Tomczyk Aleksandra1
4"19'
2 set
Gałwa Aleksandra0
Rak Sonia3
4"18'
2 set
Jankowiak Kaja3
Gałwa Aleksandra1

94 min 52 s

8"22'
1 set
Górecka Aleksandra3
Sęk Wiktoria0
6"58'
1 set
Sikora Marta3
Ołdyńska Emilia0
5"33'
3 set
Sędziak Maja3
Ołdyńska Emilia1
5"04'
1 set
Rak Sonia2
Sikora Marta3
4"57'
5 set
Rak Sonia2
Sikora Marta3
4"14'
4 set
Rak Sonia2
Sikora Marta3
4"08'
2 set
Sędziak Maja3
Ołdyńska Emilia1
4"06'
2 set
Rak Sonia2
Sikora Marta3
3"58'
4 set
Sędziak Maja3
Ołdyńska Emilia1
3"57'
3 set
Rak Sonia3
Sęk Wiktoria0

123 min 18 s

7"29'
1 set
Lubińska Dominika0
Surdziel Aleksandra3
7"14'
1 set
Ołdyńska Emilia0
Lubińska Dominika3
6"45'
3 set
Sędziak Maja3
Ołdyńska Emilia0
5"27'
3 set
Sonik Julia1
Lubińska Dominika3
5"23'
1 set
Teper Ada3
Sędziak Maja0
5"03'
3 set
Górecka Aleksandra0
Surdziel Aleksandra3
4"54'
2 set
Sonik Julia1
Lubińska Dominika3
4"37'
4 set
Sonik Julia1
Lubińska Dominika3
4"33'
3 set
Teper Ada3
Sędziak Maja0
4"20'
2 set
Lubińska Dominika0
Surdziel Aleksandra3

Małych punktów: 10787

OU9 GRUPYOU9 GRUPY - FinałyOU11OU13OU15OU17OU19GU11GU13GU15GU17

406

Ptaszek Mateusz74
Łysiak Igor68
Grobel Michał66
Stawarski Michał61
Zdrojewski Tymek57
Campbell Bruno39
Gnitecki Aleksander23
Zdrojewski Antoni18

183

Stawarski Michał33
Zdrojewski Tymek33
Gnitecki Aleksander33
Grobel Michał33
Zdrojewski Antoni20
Campbell Bruno15
Łysiak Igor9
Ptaszek Mateusz7

1509

Wójtowicz Szymon162
Grobel Michał157
Szopiak Jakub146
Jakubiec Antek143
Michniewicz Franciszek124
Krysiak Karol117
Samborski Jan99
Binasik Antoni98
Kwiatkowski Karol98
Wójtowicz Tymon97

1257

Samborski Jan125
Marcinkowski Mateusz115
Zimecki Jakub112
Górecki Mateusz109
Sienkiewicz Michał105
Binasik Antoni104
Marcinkowski Łukasz101
Krysiak Leon101
Nagalski Jakub93
Celm Maksymilian87

2113

Dobrzyński Wojciech166
Ostrowski Jakub163
Krysiak Leon155
Korsak Mikołaj146
Jarota Filip138
Janasiewicz Robert125
Pytlowany Jakub121
Sikorski Marcin118
Nowak Piotr111
Dybioch Leon110

1385

Korsak Mikołaj141
Osojca Mateusz128
Hrycaj Marcin128
Forreiter Maciej127
Fordoński Jakub117
Kuliński Wojciech110
Klimowicz Dawid109
Kraczkowski Damian106
Nowak Piotr102
Szabelski Mateusz88

1274

Hemmerling Piotr150
Rybaczewski Gaspar142
Przybitkowski Kamil130
Krasucki Miłosz128
Forreiter Maciej125
Szabelski Mateusz116
Osojca Mateusz100
Hełminiak Piotr89
Sokołowski Łukasz84
Kraczkowski Damian79

731

Tomczyk Aleksandra176
Góra Jagoda161
Breczko Joanna153
Urbańska Weronika123
Otrząsek Tola84
Ziąbska Melania34

901

Góra Jagoda135
Jankowiak Kaja123
Sikora Marta99
Tomczyk Aleksandra96
Breczko Joanna87
Grzechowiak Natasza80
Skrzypiec Dorota79
Rak Sonia78
Gałwa Aleksandra72
Zimecka Weronika35

528

Sikora Marta115
Rak Sonia108
Górecka Aleksandra83
Teper Ada74
Ołdyńska Emilia63
Sędziak Maja60
Sęk Wiktoria25

500

Lubińska Dominika97
Sonik Julia92
Teper Ada77
Sędziak Maja70
Surdziel Aleksandra69
Górecka Aleksandra56
Ołdyńska Emilia39

Wszystkich rozegranych setów: 655

OU9 GRUPYOU9 GRUPY - FinałyOU11OU13OU15OU17OU19GU11GU13GU15GU17

25

12

90

77

128

83

73

47

56

33

31


Wszystkich rozegranych meczów: 201

OU9 GRUPYOU9 GRUPY - FinałyOU11OU13OU15OU17OU19GU11GU13GU15GU17

12

4

25

25

38

25

20

15

17

10

10


Szybkość zdobycia punktów

OU9 GRUPYOU9 GRUPY - FinałyOU11OU13OU15OU17OU19GU11GU13GU15GU17
0.27'
2 set
Stawarski Michał2
Gnitecki Aleksander0
0.36'
2 set
Zdrojewski Tymek2
Gnitecki Aleksander0
0.36'
2 set
Grobel Michał2
Gnitecki Aleksander0
0.45'
2 set
Łysiak Igor2
Campbell Bruno0
0.45'
2 set
Łysiak Igor2
Zdrojewski Antoni0
0.55'
1 set
Zdrojewski Antoni0
Ptaszek Mateusz2
0.55'
2 set
Ptaszek Mateusz2
Campbell Bruno0
0.55'
1 set
Grobel Michał2
Gnitecki Aleksander0
1.82'
1 set
Stawarski Michał2
Gnitecki Aleksander0
2.09'
1 set
Grobel Michał2
Zdrojewski Tymek0
0.36'
3 set
Grobel Michał3
Ptaszek Mateusz0
0.45'
3 set
Gnitecki Aleksander2
Zdrojewski Antoni0
0.45'
3 set
Stawarski Michał3
Łysiak Igor0
0.45'
3 set
Gnitecki Aleksander2
Zdrojewski Antoni0
3.91'
3 set
Zdrojewski Tymek3
Campbell Bruno0
18.82'
1 set
Grobel Michał3
Ptaszek Mateusz0
21.18'
2 set
Gnitecki Aleksander2
Zdrojewski Antoni0
21.27'
2 set
Grobel Michał3
Ptaszek Mateusz0
21.45'
2 set
Stawarski Michał3
Łysiak Igor0
24.00'
2 set
Zdrojewski Tymek3
Campbell Bruno0
12.27'
1 set
Bystrzanowski Mateusz0
Michniewicz Franciszek3
13.09'
3 set
Michniewicz Franciszek0
Samborski Jan3
13.18'
1 set
Wójtowicz Tymon3
Bystrzanowski Mateusz0
13.45'
1 set
Bystrzanowski Mateusz0
Dębicki Maciej3
13.64'
3 set
Stawarski Michał0
Wójtowicz Szymon3
13.82'
1 set
Kwiatkowski Karol0
Krysiak Karol3
14.00'
3 set
Grobel Michał3
Dębicki Maciej2
14.27'
1 set
Wójtowicz Tymon0
Krysiak Karol3
14.36'
3 set
Kazanowski Nikodem0
Wójtowicz Tymon3
14.64'
1 set
Binasik Antoni3
Jakubiec Antoni1
11.27'
1 set
Czajkowski Aleksy0
Nagalski Jakub3
12.27'
2 set
Sienkiewicz Michał3
Nagalski Jakub0
13.27'
3 set
Sienkiewicz Michał3
Kazanowski Nikodem0
13.45'
2 set
Sienkiewicz Michał3
Kazanowski Nikodem0
13.82'
3 set
Misiło Patryk0
Górecki Mateusz3
13.82'
2 set
Misiło Patryk0
Górecki Mateusz3
14.00'
3 set
Kazanowski Nikodem3
Misiło Patryk0
14.18'
1 set
Misiło Patryk0
Górecki Mateusz3
14.45'
3 set
Czajkowski Aleksy0
Nagalski Jakub3
15.18'
2 set
Samborski Jan3
Jakubiec Antoni0
9.82'
1 set
Dobrzyński Wojciech3
Durkalec Michał0
12.00'
1 set
Krysiak Leon3
Sokołowski Julian0
12.45'
2 set
Klimowicz Dawid3
Durkalec Michał0
12.45'
2 set
Dobrzyński Wojciech3
Durkalec Michał0
13.00'
1 set
Jagiełka Łukasz0
Pytlowany Jakub3
13.91'
1 set
Dobrzyński Wojciech0
Jarota Filip3
13.91'
2 set
Dybioch Leon0
Kanton Aleksander3
14.18'
3 set
Dybioch Leon0
Kanton Aleksander3
14.27'
3 set
Ostrowski Jakub0
Korsak Mikołaj3
14.36'
3 set
Jagiełka Łukasz0
Ostrowski Jakub3
13.55'
2 set
Hrycaj Marcin3
Dybioch Leon0
15.00'
3 set
Dybioch Leon0
Kuliński Wojciech3
15.18'
2 set
Nowak Piotr3
Różak Axel0
15.27'
1 set
Hrycaj Marcin3
Dybioch Leon0
16.64'
1 set
Korsak Mikołaj3
Różak Axel0
16.73'
3 set
Hrycaj Marcin3
Dybioch Leon0
18.09'
2 set
Dybioch Leon0
Kuliński Wojciech3
18.64'
3 set
Nowak Piotr3
Różak Axel0
18.64'
3 set
Korsak Mikołaj3
Różak Axel0
18.82'
1 set
Nowak Piotr3
Różak Axel0
0.27'
3 set
Hemmerling Piotr3
Przybitkowski Kamil0
0.45'
3 set
Hełminiak Piotr3
Kot Gaweł0
1.55'
4 set
Szabelski Mateusz3
Kraczkowski Damian1
19.55'
2 set
Szabelski Mateusz3
Forreiter Maciej2
19.91'
2 set
Forreiter Maciej3
Jankowiak Juliusz0
20.09'
3 set
Jankowiak Juliusz1
Kraczkowski Damian3
20.18'
4 set
Przybitkowski Kamil3
Kot Gaweł1
21.55'
4 set
Jankowiak Juliusz1
Kraczkowski Damian3
22.00'
1 set
Rybaczewski Gaspar3
Krasucki Miłosz1
23.00'
3 set
Forreiter Maciej3
Jankowiak Juliusz0
10.73'
2 set
Ziąbska Melania0
Breczko Joanna3
11.00'
1 set
Otrząsek Tola3
Ziąbska Melania0
11.36'
3 set
Tomczyk Aleksandra3
Otrząsek Tola0
11.82'
2 set
Urbańska Weronika3
Ziąbska Melania0
11.82'
2 set
Otrząsek Tola3
Ziąbska Melania0
11.91'
1 set
Otrząsek Tola0
Breczko Joanna3
12.36'
3 set
Otrząsek Tola3
Ziąbska Melania0
13.27'
2 set
Ziąbska Melania0
Góra Jagoda3
13.73'
2 set
Otrząsek Tola0
Breczko Joanna3
13.73'
3 set
Tomczyk Aleksandra3
Ziąbska Melania0
1.36'
4 set
Jankowiak Kaja3
Tomczyk Aleksandra1
12.09'
1 set
Gałwa Aleksandra0
Rak Sonia3
12.91'
3 set
Gałwa Aleksandra3
Skrzypiec Dorota0
12.91'
2 set
Duszyńska Oliwia0
Skrzypiec Dorota3
13.36'
1 set
Tomczyk Aleksandra0
Sikora Marta3
13.73'
2 set
Breczko Joanna3
Zimecka Weronika0
14.09'
3 set
Breczko Joanna3
Duszyńska Oliwia0
14.09'
1 set
Breczko Joanna3
Duszyńska Oliwia0
14.36'
3 set
Breczko Joanna3
Zimecka Weronika0
14.64'
3 set
Tomczyk Aleksandra0
Sikora Marta3
9.00'
1 set
Sędziak Maja0
Górecka Aleksandra3
9.45'
3 set
Sędziak Maja0
Górecka Aleksandra3
10.00'
2 set
Sędziak Maja0
Górecka Aleksandra3
10.36'
3 set
Sikora Marta3
Ołdyńska Emilia0
10.91'
2 set
Teper Ada0
Rak Sonia3
11.27'
2 set
Górecka Aleksandra3
Sęk Wiktoria0
11.73'
1 set
Rak Sonia3
Sęk Wiktoria0
11.91'
2 set
Rak Sonia3
Sęk Wiktoria0
12.09'
3 set
Teper Ada0
Rak Sonia3
12.91'
1 set
Teper Ada0
Rak Sonia3
13.27'
2 set
Teper Ada3
Ołdyńska Emilia0
14.27'
3 set
Ołdyńska Emilia0
Lubińska Dominika3
15.18'
3 set
Sonik Julia3
Teper Ada0
15.18'
2 set
Ołdyńska Emilia0
Lubińska Dominika3
15.45'
2 set
Sonik Julia3
Górecka Aleksandra0
15.73'
1 set
Górecka Aleksandra0
Surdziel Aleksandra3
15.82'
1 set
Sonik Julia3
Górecka Aleksandra0
16.55'
3 set
Sonik Julia3
Górecka Aleksandra0
16.73'
2 set
Teper Ada3
Sędziak Maja0
16.73'
1 set
Sonik Julia3
Teper Ada0

Decyzji sędziowskich: 76 (0,7%)

Stroke 16
21,1%
Let 55
72,4%
Nolet 5
6,6%

OU11OU13OU15OU17OU19GU11GU13GU15
5 5,7%
2-3-0
Szopiak Jakub2
Wójtowicz Szymon3
1 2,1%
0-1-0
Szopiak Jakub3
Dębicki Maciej0
1 1,4%
0-1-0
Szopiak Jakub3
Kwiatkowski Karol1
3 7,1%
0-2-1
Sienkiewicz Michał3
Kazanowski Nikodem0
2 3,9%
1-1-0
Samborski Jan3
Jakubiec Antoni0
2 4,3%
1-1-0
Nagalski Jakub3
Celm Maksymilian0
2 3,6%
0-1-1
Samborski Jan0
Marcinkowski Mateusz3
1 1,4%
0-1-0
Celm Maksymilian3
Jakubiec Antoni1
1 1,9%
1-0-0
Czajkowski Aleksy0
Jakubiec Antoni3
1 2,2%
0-1-0
Nagalski Jakub0
Zimecki Jakub3
26 27,1%
0-26-0
Ostrowski Jakub3
Dybioch Leon1
7 12,1%
7-0-0
Pytlowany Jakub0
Korsak Mikołaj3
1 2,2%
0-1-0
Sikorski Marcin0
Jarota Filip3
1 2,3%
0-0-1
Pytlowany Jakub3
Janasiewicz Robert0
1 2,5%
0-1-0
Dybioch Leon0
Kanton Aleksander3
1 2,1%
0-0-1
Janasiewicz Robert3
Sokołowski Julian0
1 2,4%
1-0-0
Jagiełka Łukasz0
Ostrowski Jakub3
3 4,8%
1-2-0
Kraczkowski Damian3
Dyczkowski Jakub0
2 2,2%
0-2-0
Dyczkowski Jakub1
Dybioch Leon3
2 3,8%
0-2-0
Forreiter Maciej0
Korsak Mikołaj3
1 2%
0-1-0
Korsak Mikołaj3
Szabelski Mateusz0
1 1,4%
0-1-0
Klimowicz Dawid1
Kuliński Wojciech3
1 1,9%
1-0-0
Kraczkowski Damian0
Krasucki Miłosz3
1 0,9%
0-1-0
Szabelski Mateusz3
Forreiter Maciej2
1 1,1%
1-0-0
Rybaczewski Gaspar3
Forreiter Maciej2
1 2,6%
0-1-0
Otrząsek Tola3
Ziąbska Melania0
2 4%
0-2-0
Tomczyk Aleksandra3
Skrzypiec Dorota0
1 1,9%
0-1-0
Góra Jagoda3
Zimecka Weronika0
1 2%
0-0-1
Góra Jagoda0
Rak Sonia3
2 2,5%
0-2-0
Sędziak Maja3
Ołdyńska Emilia1




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0