Najdłuższy mecz

M 35+M 40+M 45+M 50+
44"56'Gidziński Bolesław3
Michalak Radosław2
44"36'Sowa Grzegorz Tiger2
Wojtunik Bartłomiej3
39"54'Duraj Wojciech3
Gidziński Bolesław2
38"39'Hibner Jacek1
Terlecki Jarosław3
37"50'Dawid Krzysztof3
Glaza Tomasz2
37"42'Zjawin Jakub3
Dawid Krzysztof2
35"32'Sowa Grzegorz Tiger3
Hibner Jacek2
30"37'Nowak Jakub1
Chodorowski Krzysztof3
30"31'Wojtunik Bartłomiej1
Terlecki Jarosław3
30"27'Dereń Mariusz0
Gudaczewski Paweł3
37"49'Terlecki Jarosław3
Hibner Jacek2
34"17'Wajda Wojciech3
Górski Norbert1
30"55'Kozłowski Roman2
Dutka Dariusz3
30"02'Ormianin Marcin1
Karkoszka Krzysztof3
28"54'Dutka Dariusz3
Młyński Oskar2
27"41'Wrzosek Bartłomiej3
Kozłowski Roman2
27"18'Kowalski Grzegorz3
Klucz Wojciech2
24"27'Hibner Jacek3
Cichocki Jakub0
24"20'Górski Norbert1
Karkoszka Krzysztof3
23"06'Dutka Dariusz3
Burak Michał0
34"54'Olkuski Sławomir2
Łuniewski Robert3
32"46'Olkuski Sławomir1
Smaga Marek3
32"25'Sawczyn Arkadiusz2
Banasiak Tomasz3
31"44'Olkuski Sławomir1
Dutka Dariusz3
30"56'Grudziński Sławomir3
Łuniewski Robert2
30"16'Grudziński Sławomir1
Banasiak Tomasz3
26"38'Banasiak Tomasz3
Błażyca Ireneusz1
23"45'Krawczyk Jan3
Paruszewski Andrzej1
23"33'Olkuski Sławomir3
Pazdaj Cezary1
22"25'Smaga Marek1
Błażyca Ireneusz3
46"00'Szymkowiak Mariusz3
Karwowski Wojciech2
44"25'Waniak Zenon2
Sienkiewicz Leszek3
41"54'Wilk Roman2
Sienkiewicz Leszek3
34"11'Wymysłowski Adam2
Grishin Sergei3
26"20'Grishin Sergei2
Waniak Zenon3
25"40'Peplinski Franciszek1
Szymkowiak Mariusz3
22"58'Kaczmarek Jerzy Piotr2
Peplinski Franciszek3
22"27'Waniak Zenon3
Kaczmarek Jerzy Piotr1
20"29'Sienkiewicz Leszek0
Karwowski Wojciech2
18"46'Wilk Roman0
Szymkowiak Mariusz3

Najdłużej na korcie

M 35+M 40+M 45+M 50+
Sowa Grzegorz Tiger107"12'
Dawid Krzysztof105"03'
Hibner Jacek100"19'
Wojtunik Bartłomiej100"03'
Gidziński Bolesław99"52'
Terlecki Jarosław86"49'
Duraj Wojciech86"27'
Michalak Radosław85"05'
Chodorowski Krzysztof81"24'
Glaza Tomasz80"07'
Dutka Dariusz97"39'
Kowalski Grzegorz81"33'
Hibner Jacek81"32'
Młyński Oskar77"43'
Ripa Adam74"56'
Górski Norbert74"14'
Dereń Mariusz73"33'
Wrzosek Bartłomiej70"25'
Terlecki Jarosław67"03'
Karkoszka Krzysztof64"16'
Olkuski Sławomir99"24'
Grudziński Sławomir81"08'
Łuniewski Robert73"49'
Banasiak Tomasz69"19'
Błażyca Ireneusz65"31'
Sawczyn Arkadiusz61"10'
Dutka Dariusz53"46'
Smaga Marek50"05'
Krawczyk Jan49"36'
Pazdaj Cezary48"10'
Waniak Zenon90"13'
Sienkiewicz Leszek89"28'
Wilk Roman76"03'
Szymkowiak Mariusz72"17'
Karwowski Wojciech69"47'
Kaczmarek Jerzy Piotr62"37'
Peplinski Franciszek50"49'
Grishin Sergei50"10'
Kowalski Piotr41"48'
Wymysłowski Adam41"36'

Czas setów: 35 godz. 5 min 10 s

M 35+M 40+M 45+M 50+

786 min 54 s

18"53'
1 set
Dereń Mariusz0
Gudaczewski Paweł3
12"18'
4 set
Hibner Jacek1
Terlecki Jarosław3
11"17'
3 set
Wojtunik Bartłomiej3
Chodorowski Krzysztof0
9"55'
4 set
Duraj Wojciech3
Gidziński Bolesław2
8"46'
5 set
Gidziński Bolesław3
Michalak Radosław2
8"28'
2 set
Sowa Grzegorz Tiger2
Wojtunik Bartłomiej3
8"25'
3 set
Zjawin Jakub3
Dawid Krzysztof2
8"20'
2 set
Gidziński Bolesław3
Michalak Radosław2
8"19'
1 set
Gudaczewski Paweł3
Harpula Tomasz0
7"58'
5 set
Sowa Grzegorz Tiger2
Wojtunik Bartłomiej3

618 min 43 s

33"21'
1 set
Dereń Mariusz3
Ripa Adam2
10"29'
3 set
Wajda Wojciech3
Górski Norbert1
10"01'
3 set
Młyński Oskar3
Wrzosek Bartłomiej0
8"42'
3 set
Hibner Jacek3
Cichocki Jakub0
7"59'
3 set
Dutka Dariusz3
Burak Michał0
7"45'
2 set
Ormianin Marcin1
Karkoszka Krzysztof3
7"40'
4 set
Dereń Mariusz3
Ripa Adam2
7"39'
4 set
Terlecki Jarosław3
Hibner Jacek2
7"29'
3 set
Dutka Dariusz0
Cichocki Jakub3
7"27'
3 set
Burak Michał3
Klucz Wojciech0

371 min 5 s

8"11'
3 set
Olkuski Sławomir1
Dutka Dariusz3
7"51'
3 set
Pazdaj Cezary3
Paruszewski Andrzej1
7"48'
4 set
Olkuski Sławomir2
Łuniewski Robert3
7"36'
5 set
Grudziński Sławomir3
Łuniewski Robert2
7"21'
1 set
Olkuski Sławomir1
Smaga Marek3
7"07'
2 set
Krawczyk Jan3
Paruszewski Andrzej1
6"58'
1 set
Grudziński Sławomir1
Banasiak Tomasz3
6"53'
3 set
Olkuski Sławomir1
Smaga Marek3
6"38'
1 set
Grudziński Sławomir3
Krawczyk Jan0
6"35'
4 set
Pazdaj Cezary3
Paruszewski Andrzej1

328 min 28 s

9"44'
1 set
Sienkiewicz Leszek0
Karwowski Wojciech2
9"11'
5 set
Wilk Roman2
Sienkiewicz Leszek3
9"11'
4 set
Szymkowiak Mariusz3
Karwowski Wojciech2
9"06'
5 set
Waniak Zenon2
Sienkiewicz Leszek3
8"12'
3 set
Wilk Roman2
Sienkiewicz Leszek3
8"10'
3 set
Szymkowiak Mariusz3
Karwowski Wojciech2
8"01'
2 set
Waniak Zenon2
Sienkiewicz Leszek3
7"58'
1 set
Waniak Zenon2
Sienkiewicz Leszek3
7"18'
3 set
Waniak Zenon0
Kowalski Piotr3
6"42'
2 set
Wilk Roman2
Sienkiewicz Leszek3

Małych punktów: 7236

M 35+M 40+M 45+M 50+

2632

Sowa Grzegorz Tiger194
Hibner Jacek179
Dawid Krzysztof167
Zjawin Jakub156
Terlecki Jarosław151
Chodorowski Krzysztof150
Michalak Radosław148
Wojtunik Bartłomiej146
Gidziński Bolesław135
Glaza Tomasz133

2135

Dutka Dariusz175
Hibner Jacek167
Kowalski Grzegorz161
Młyński Oskar156
Terlecki Jarosław145
Wrzosek Bartłomiej132
Burak Michał124
Cichocki Jakub119
Karkoszka Krzysztof108
Klucz Wojciech105

1354

Olkuski Sławomir152
Sawczyn Arkadiusz149
Błażyca Ireneusz144
Grudziński Sławomir141
Banasiak Tomasz130
Łuniewski Robert119
Peplinski Franciszek92
Pazdaj Cezary90
Smaga Marek85
Paruszewski Andrzej85

1115

Waniak Zenon159
Kaczmarek Jerzy Piotr140
Szymkowiak Mariusz116
Wilk Roman112
Peplinski Franciszek112
Grishin Sergei110
Sienkiewicz Leszek105
Kowalski Piotr87
Karwowski Wojciech85
Wymysłowski Adam61

Wszystkich rozegranych setów: 424

M 35+M 40+M 45+M 50+

152

130

77

65


Wszystkich rozegranych meczów: 117

M 35+M 40+M 45+M 50+

43

37

20

17


Szybkość zdobycia punktów

M 35+M 40+M 45+M 50+
12.82'
3 set
Rygielski Rafał3
Stepecki Rafał0
14.36'
1 set
Kozłowski Łukasz0
Zjawin Jakub3
14.45'
2 set
Kozłowski Łukasz3
Adamiszyn Janusz0
14.55'
3 set
Kozłowski Łukasz3
Dereń Mariusz0
15.09'
1 set
Dereń Mariusz3
Stawarski Mariusz0
15.45'
3 set
Hibner Jacek3
Duraj Wojciech0
16.00'
3 set
Michalak Radosław3
Stepecki Rafał0
16.18'
2 set
Nowak Jakub3
Stepecki Rafał0
16.55'
1 set
Nowak Jakub3
Stepecki Rafał0
17.27'
4 set
Harpula Tomasz3
Mateusiak Arkadiusz1
1.45'
3 set
Sowa Grzegorz Tiger0
Cichocki Jakub3
11.82'
3 set
Młyński Oskar0
Terlecki Jarosław3
11.82'
2 set
Dereń Mariusz0
Smaga Marek3
12.09'
2 set
Burak Michał3
Dereń Mariusz0
12.73'
1 set
Jewsiewicki Tomasz0
Kowalski Grzegorz3
13.55'
2 set
Jewsiewicki Tomasz0
Kowalski Grzegorz3
13.64'
1 set
Ripa Adam0
Młyński Oskar3
14.09'
1 set
Klucz Wojciech3
Ripa Adam0
15.27'
2 set
Klucz Wojciech3
Ripa Adam0
15.36'
2 set
Jewsiewicki Tomasz0
Wajda Wojciech3
1.55'
2 set
Pazdaj Cezary3
Paruszewski Andrzej1
2.09'
1 set
Pazdaj Cezary3
Paruszewski Andrzej1
13.73'
1 set
Smaga Marek0
Sawczyn Arkadiusz3
14.55'
4 set
Krawczyk Jan3
Paruszewski Andrzej1
14.64'
3 set
Sawczyn Arkadiusz3
Dutka Dariusz1
14.82'
4 set
Sawczyn Arkadiusz3
Dutka Dariusz1
15.91'
3 set
Smaga Marek0
Sawczyn Arkadiusz3
17.09'
4 set
Błażyca Ireneusz3
Łuniewski Robert1
17.73'
2 set
Błażyca Ireneusz3
Łuniewski Robert1
18.64'
3 set
Pazdaj Cezary1
Peplinski Franciszek3
15.64'
1 set
Kaczmarek Jerzy Piotr2
Peplinski Franciszek3
17.55'
2 set
Waniak Zenon0
Kowalski Piotr3
18.64'
3 set
Kaczmarek Jerzy Piotr2
Peplinski Franciszek3
18.82'
1 set
Kowalski Piotr0
Peplinski Franciszek3
18.82'
2 set
Kaczmarek Jerzy Piotr3
Wilk Roman0
20.00'
1 set
Waniak Zenon3
Kaczmarek Jerzy Piotr1
20.73'
3 set
Kowalski Piotr0
Peplinski Franciszek3
20.82'
2 set
Wilk Roman3
Mikulski Edward0
21.18'
2 set
Waniak Zenon3
Kaczmarek Jerzy Piotr1
21.45'
1 set
Wilk Roman3
Mikulski Edward0

Decyzji sędziowskich: 41 (0,6%)

Stroke 8
19,5%
Let 29
70,7%
Nolet 4
9,8%

M 35+M 40+M 45+M 50+
6 6,5%
0-6-0
Glaza Tomasz3
Michalak Radosław1
3 4,2%
2-1-0
Wojtunik Bartłomiej1
Terlecki Jarosław3
2 2,1%
0-2-0
Sowa Grzegorz Tiger2
Wojtunik Bartłomiej3
2 3,9%
0-2-0
Sowa Grzegorz Tiger3
Harpula Tomasz0
2 2,1%
0-2-0
Sowa Grzegorz Tiger3
Hibner Jacek2
2 2,7%
0-1-1
Dawid Krzysztof3
Rygielski Rafał1
1 1,1%
0-1-0
Gudaczewski Paweł3
Suski Paweł2
1 1,4%
1-0-0
Adamiszyn Janusz1
Duraj Wojciech3
1 2%
1-0-0
Kozłowski Łukasz0
Hibner Jacek3
2 3,4%
0-2-0
Dutka Dariusz3
Burak Michał0
2 3,6%
0-1-1
Młyński Oskar3
Wrzosek Bartłomiej0
1 1,4%
0-1-0
Górski Norbert1
Karkoszka Krzysztof3
1 1,8%
0-0-1
Adamiszyn Janusz0
Burak Michał3
1 1,1%
0-1-0
Kozłowski Roman2
Dutka Dariusz3
4 4,7%
1-3-0
Grudziński Sławomir3
Łuniewski Robert2
2 3,5%
1-1-0
Dutka Dariusz0
Grudziński Sławomir3
1 1,8%
0-1-0
Błażyca Ireneusz3
Paruszewski Andrzej0
4 6,9%
1-3-0
Kaczmarek Jerzy Piotr3
Wilk Roman0
3 5,2%
1-1-1
Waniak Zenon0
Kowalski Piotr3




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0