ASICS Kahuna Tour vol. 4 - OPEN

Polska Federacja Squasha, turniej kategorii B+ (B3)

Pozycja Gracz Status Miasto Pozycja w rankingu* Pozycja końcowa
1 Nowisz WojciechPotwierdzony Warszawa 4 1
2 Szymczak MarcinPotwierdzony Warszawa 43 2
3 Jankowski MarekPotwierdzony Warszawa 51 3
5 Nowak PiotrWalkover Ząbki 78 4
6 Hrycaj MarcinPotwierdzony Warszawa 117 5
8 Majcher JakubPotwierdzony Warszawa 179 6
32 Cooke NeilPotwierdzony Stamford 7
4 Rubczyński SzczepanWalkover Warszawa 68 8
23 Spooner DavidPotwierdzony Stamford 1738 9
10 Fordoński JakubPotwierdzony Warszawa 297 10
16 Witkowska DominikaPotwierdzony Warszawa 620 11
38 Jones Will StuartPotwierdzony Stamford 12
31 Goodwin JoshPotwierdzony Stamford 13
14 Fordoński AleksanderPotwierdzony Warszawa 588 14
39 Glazer ZbigniewPotwierdzony Warszawa 15
34 Barker RichardPotwierdzony Stamford 16
24 Brewin MartinPotwierdzony Stamford 2198 17
7 Słaboszewski BartłomiejPotwierdzony Łódź 154 18
26 Spice TonyPotwierdzony Stamford 2358 19
9 Zieliński PiotrWalkover Warszawa 198 20
29 Van Westhuizen JasonPotwierdzony Stamford 3026 21
25 Barker SimonPotwierdzony Stamford 2273 22
27 Morris SimonPotwierdzony Stamford 2432 23
13 Leszczyński StanisławPotwierdzony Warszawa 583 24
33 Haines BenPotwierdzony Stamford 25
12 Sanz Blanco EnriquePotwierdzony Radom/Gran Canaria 453 26
20 Janasiewicz RobertPotwierdzony Warszawa 1219 27
17 Sasinowski ArturPotwierdzony Marki 689 28
11 Zielak JarosławPotwierdzony Kutno 306 29
15 Filipczak ArkadiuszPotwierdzony Wolbórz 592 30
22 Łopaciuk PiotrPotwierdzony Siedlce 1402 31
36 Taylor MichaelPotwierdzony Stamford 32
19 Rzeszutko MałgorzataPotwierdzony Warszawa 811 33
18 Sztyber JakubPotwierdzony Ząbki 756 34
30 Mozer SebastianPotwierdzony Warszawa 3028 35
21 Szcześniak JanPotwierdzony Marki 1243 36
35 Treanor EamonnPotwierdzony Stamford 37
37 Cozens KimPotwierdzony Stamford 38
28 Barnard FerlinPotwierdzony Stamford 2971 39


* Na podstawie notowania PFS OPEN z dnia 19-02-2018


Runda 1Runda 2Runda 3ĆwierćfinałPółfinałFinałZwycięzca
Nowisz Wojciech
Bye
Bye
Morris Simon
Jones Will Stuart
Bye
Treanor Eamonn
0
  4:11  5:11
Zielak Jarosław
2
Sanz Blanco Enrique
Bye
Bye
Barker Richard
Cooke Neil
2
  11:9  11:13  11:7
Rzeszutko Małgorzata
1
Bye
Słaboszewski Bartłomiej
Hrycaj Marcin
Bye
Bye
Spice Tony
Sasinowski Artur
2
  11:9  11:8
Barnard Ferlin
0
Bye
Fordoński Aleksander
Fordoński Jakub
Bye
Bye
Taylor Michael
Van Westhuizen Jason
2
  11:3  11:6
Szcześniak Jan
0
Bye
Jankowski Marek
Rubczyński Szczepan
Bye
Bye
Łopaciuk Piotr
Cozens Kim
0
  3:11  7:11
Glazer Zbigniew
2
Bye
Leszczyński Stanisław
Zieliński Piotr
Bye
Mozer Sebastian
0
  8:11  3:11
Spooner David
2
Haines Ben
Bye
Bye
Nowak Piotr
Majcher Jakub
Bye
Bye
Barker Simon
Janasiewicz Robert
Bye
Bye
Witkowska Dominika
Filipczak Arkadiusz
Bye
Goodwin Josh
2
  11:5  11:3
Sztyber Jakub
0
Brewin Martin
Bye
Bye
Szymczak Marcin
Nowisz Wojciech
2
  11:7  11:5
Morris Simon
0
Jones Will Stuart
2
  12:10  11:5
Zielak Jarosław
0
Sanz Blanco Enrique
0
  10:12  1:11
Barker Richard
2
Cooke Neil
2
  11:9  15:13
Słaboszewski Bartłomiej
0
Hrycaj Marcin
2
  6:11  11:3  11:5
Spice Tony
1
Sasinowski Artur
0
  1:11  5:11
Fordoński Aleksander
2
Fordoński Jakub
2
  11:8  11:4
Taylor Michael
0
Van Westhuizen Jason
0
  8:11  2:11
Jankowski Marek
2
Rubczyński Szczepan
2
  11:2  11:6
Łopaciuk Piotr
0
Glazer Zbigniew
2
  12:10  7:11  12:10
Leszczyński Stanisław
1
Zieliński Piotr
0
  9:11  3:11
Spooner David
2
Haines Ben
0
  3:11  4:11
Nowak Piotr
2
Majcher Jakub
2
  11:4  7:11  11:8
Barker Simon
1
Janasiewicz Robert
0
  1:11  6:11
Witkowska Dominika
2
Filipczak Arkadiusz
0
  2:11  6:11
Goodwin Josh
2
Brewin Martin
0
  3:11  9:11
Szymczak Marcin
2
Nowisz Wojciech
2
  11:7  11:0
Jones Will Stuart
0
Barker Richard
0
  9:11  2:11
Cooke Neil
2
Hrycaj Marcin
2
  11:6  11:3
Fordoński Aleksander
0
Fordoński Jakub
0
  10:12  14:16
Jankowski Marek
2
Rubczyński Szczepan
2
  11:8  11:8
Glazer Zbigniew
0
Spooner David
1
  11:9  5:11  2:11
Nowak Piotr
2
Majcher Jakub
2
  11:4  11:9
Witkowska Dominika
0
Goodwin Josh
0
  9:11  6:11
Szymczak Marcin
2
Nowisz Wojciech
3
  11:7  11:8  11:4
Cooke Neil
0
Hrycaj Marcin
1
  11:8  7:11  8:11  4:11
Jankowski Marek
3
Rubczyński Szczepan
1
  11:6  7:11  3:11  6:11
Nowak Piotr
3
Majcher Jakub
1
  11:7  5:11  4:11  6:11
Szymczak Marcin
3
Nowisz Wojciech
3
  11:8  11:8  11:2
Jankowski Marek
0
Nowak Piotr
0
  8:11  9:11  9:11
Szymczak Marcin
3
Nowisz Wojciech
3
  11:4  13:15  11:9  11:9
Szymczak Marcin
1
Nowisz Wojciech
Miejsca 3 - 4
Jankowski Marek
3
WALKOVER
Nowak Piotr
W
Jankowski Marek
Miejsca 5 - 8
Cooke Neil
0
  8:11  7:11
Hrycaj Marcin
2
Rubczyński Szczepan
W
WALKOVER
Majcher Jakub
2
Hrycaj Marcin
2
  11:9  11:3
Majcher Jakub
0
Hrycaj Marcin
Miejsca 7 - 8
Cooke Neil
Bye
Cooke Neil
Miejsca 9 - 16
Jones Will Stuart
2
  11:8  8:11  12:10
Barker Richard
1
Fordoński Aleksander
0
  3:11  6:11
Fordoński Jakub
2
Glazer Zbigniew
1
  2:11  11:8  2:11
Spooner David
2
Witkowska Dominika
2
  11:8  11:4
Goodwin Josh
0
Jones Will Stuart
0
  4:11  6:11
Fordoński Jakub
2
Spooner David
2
  13:11  4:11  11:6
Witkowska Dominika
1
Fordoński Jakub
0
  9:11  9:11
Spooner David
2
Spooner David
Miejsca 11 - 12
Jones Will Stuart
0
  9:11  3:11
Witkowska Dominika
2
Witkowska Dominika
Miejsca 13 - 16
Barker Richard
0
  6:11  7:11
Fordoński Aleksander
2
Glazer Zbigniew
1
  11:6  5:11  5:11
Goodwin Josh
2
Fordoński Aleksander
0
  8:11  6:11
Goodwin Josh
2
Goodwin Josh
Miejsca 15 - 16
Barker Richard
1
  11:7  6:11  4:11
Glazer Zbigniew
2
Glazer Zbigniew
Miejsca 17 - 32
Morris Simon
2
  10:12  12:10  11:9
Zielak Jarosław
1
Sanz Blanco Enrique
0
  2:11  9:11
Słaboszewski Bartłomiej
2
Spice Tony
2
  11:0  11:5
Sasinowski Artur
0
Taylor Michael
0
  6:11  10:12
Van Westhuizen Jason
2
Łopaciuk Piotr
0
  7:11  6:11
Leszczyński Stanisław
2
Zieliński Piotr
2
  11:8  11:9
Haines Ben
0
Barker Simon
2
  11:9  11:4
Janasiewicz Robert
0
Filipczak Arkadiusz
0
  3:11  6:11
Brewin Martin
2
Morris Simon
0
  9:11  9:11
Słaboszewski Bartłomiej
2
Spice Tony
2
  11:7  4:11  11:9
Van Westhuizen Jason
1
Leszczyński Stanisław
1
  8:11  11:9  7:11
Zieliński Piotr
2
Barker Simon
0
  9:11  10:12
Brewin Martin
2
Słaboszewski Bartłomiej
2
  11:8  11:9
Spice Tony
0
Zieliński Piotr
0
  8:11  9:11
Brewin Martin
2
Słaboszewski Bartłomiej
1
  12:10  1:11  5:11
Brewin Martin
2
Brewin Martin
Miejsca 19 - 20
Spice Tony
2
WALKOVER
Zieliński Piotr
W
Spice Tony
Miejsca 21 - 24
Morris Simon
0
  11:13  9:11
Van Westhuizen Jason
2
Leszczyński Stanisław
1
  3:11  12:10  9:11
Barker Simon
2
Van Westhuizen Jason
2
  11:9  9:11  11:9
Barker Simon
1
Van Westhuizen Jason
Miejsca 23 - 24
Morris Simon
2
  11:9  11:5
Leszczyński Stanisław
0
Morris Simon
Miejsca 25 - 32
Zielak Jarosław
0
  7:11  7:11
Sanz Blanco Enrique
2
Sasinowski Artur
2
  10:12  11:5  11:8
Taylor Michael
1
Łopaciuk Piotr
0
  5:11  9:11
Haines Ben
2
Janasiewicz Robert
2
  11:7  11:8
Filipczak Arkadiusz
0
Sanz Blanco Enrique
2
  11:2  11:6
Sasinowski Artur
0
Haines Ben
2
  6:11  11:5  11:4
Janasiewicz Robert
1
Sanz Blanco Enrique
1
  11:7  5:11  9:11
Haines Ben
2
Haines Ben
Miejsca 27 - 28
Sasinowski Artur
0
  3:11  2:11
Janasiewicz Robert
2
Janasiewicz Robert
Miejsca 29 - 32
Zielak Jarosław
2
  11:2  11:2
Taylor Michael
0
Łopaciuk Piotr
0
  9:11  3:11
Filipczak Arkadiusz
2
Zielak Jarosław
2
  11:9  11:8
Filipczak Arkadiusz
0
Zielak Jarosław
Miejsca 31 - 32
Taylor Michael
0
  9:11  7:11
Łopaciuk Piotr
2
Łopaciuk Piotr
Miejsca 33 - 64
Bye
Bye
Bye
Treanor Eamonn
Bye
Bye
Rzeszutko Małgorzata
Bye
Bye
Bye
Barnard Ferlin
Bye
Bye
Bye
Szcześniak Jan
Bye
Bye
Bye
Cozens Kim
Bye
Bye
Mozer Sebastian
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Sztyber Jakub
Bye
Bye
Bye
Treanor Eamonn
Bye
Rzeszutko Małgorzata
Bye
Barnard Ferlin
Bye
Szcześniak Jan
Bye
Cozens Kim
Mozer Sebastian
Bye
Bye
Bye
Sztyber Jakub
Bye
Treanor Eamonn
0
  7:11  4:11
Rzeszutko Małgorzata
2
Barnard Ferlin
0
  6:11  7:11
Szcześniak Jan
2
Cozens Kim
0
  7:11  8:11
Mozer Sebastian
2
Bye
Sztyber Jakub
Rzeszutko Małgorzata
2
  11:3  11:1
Szcześniak Jan
0
Mozer Sebastian
1
  13:11  10:12  6:11
Sztyber Jakub
2
Rzeszutko Małgorzata
2
  11:9  11:4
Sztyber Jakub
0
Rzeszutko Małgorzata
Miejsca 35 - 36
Szcześniak Jan
1
  11:4  12:14  2:11
Mozer Sebastian
2
Mozer Sebastian
Miejsca 37 - 40
Treanor Eamonn
2
  11:7  8:11  11:5
Barnard Ferlin
1
Cozens Kim
Bye
Treanor Eamonn
2
  11:5  11:5
Cozens Kim
0
Treanor Eamonn
Miejsca 39 - 40
Barnard Ferlin
Bye
Barnard Ferlin
Miejsca 41 - 48
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Miejsca 43 - 44
Bye
Bye
Bye
Miejsca 45 - 48
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Miejsca 47 - 48
Bye
Bye
Bye
Miejsca 49 - 64
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Miejsca 51 - 52
Bye
Bye
Bye
Miejsca 53 - 56
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Miejsca 55 - 56
Bye
Bye
Bye
Miejsca 57 - 64
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Miejsca 59 - 60
Bye
Bye
Bye
Miejsca 61 - 64
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Miejsca 63 - 64
Bye
Bye
Bye
Stan na: 06:29:22 25-02-2018