Kahuna Cup 300+ vol. 3 - OPEN

Polska Federacja Squasha, turniej kategorii C

Pozycja Gracz Status Miasto Pozycja w rankingu* Pozycja końcowa
1 Wójcicki MarcinPotwierdzony Warszawa 327 1
20 Kot GawełPotwierdzony Warszawa 1519 2
3 Wewiórkowski HubertPotwierdzony Warszawa 366 3
4 Podleś DawidPotwierdzony 447 4
8 Leszczyński StanisławPotwierdzony Warszawa 785 5
25 Sadłoń PrzemysławPotwierdzony Warszawa 2094 6
17 Janiszewski BartoszPotwierdzony Wałbrzych 1243 7
7 Skonieczny MateuszPotwierdzony Warszawa 720 8
19 Zawadzki BartoszPotwierdzony Warszawa 1427 9
26 Wierzbicki PawełPotwierdzony Warszawa 2292 10
11 Śliwiński PiotrPotwierdzony Otrębusy 868 11
15 Glina PatrykPotwierdzony Warszawa 1067 12
24 Klepacz PawełPotwierdzony Warszawa 1902 13
27 Parzuchowski KamilPotwierdzony Warszawa 2342 14
14 Pałka JędrzejPotwierdzony Warszawa 1027 15
22 Busłowski PatrykPotwierdzony Białystok 1815 16
5 Dymel KrzysztofPotwierdzony Warszawa 547 17
21 Karolak ŁukaszPotwierdzony Warszawa 1752 18
6 Kołodziejczyk MarcinPotwierdzony Warszawa 708 19
10 Kobylarz DominikPotwierdzony Bojanów 845 20
12 Wnuk MichałPotwierdzony 913 21
29 Ładny JacekWalkover Warszawa 3052 22
13 Kobylarz PrzemysławPotwierdzony Bojanów 925 23
30 Winter ArturPotwierdzony Warszawa 24
9 Zając RafałPotwierdzony Warszawa 786 25
32 Kamińska KarolinaPotwierdzony Warszawa 26
16 Czarzasty PiotrPotwierdzony Warszawa 1223 27
23 Nitka JacekPotwierdzony Warszawa 1868 28
31 Sobczak PiotrPotwierdzony Chrzanów Mały 29
18 Romanowski MateuszPotwierdzony Warszawa 1360 31
28 Sosnowiec AdamWalkover Grójec 2831 32
2 Malinowski TomaszWalkover Olsztyn 329 32


* Na podstawie notowania PFS OPEN z dnia 06-11-2017


Runda 1Runda 2ĆwierćfinałPółfinałFinałZwycięzca
Wójcicki Marcin
2
  11:3  11:6
Zając Rafał
0
Parzuchowski Kamil
2
  11:7  12:10
Ładny Jacek
0
Sobczak Piotr
0
  4:11  9:11
Glina Patryk
2
Kobylarz Dominik
0
  11:13  9:11
Leszczyński Stanisław
2
Skonieczny Mateusz
2
  11:4  12:10
Karolak Łukasz
0
Zawadzki Bartosz
2
  14:12  11:3
Romanowski Mateusz
0
Busłowski Patryk
2
  11:3  11:9
Czarzasty Piotr
0
Kobylarz Przemysław
0
  9:11  10:12
Wewiórkowski Hubert
2
Podleś Dawid
2
WALKOVER
Sosnowiec Adam
W
Pałka Jędrzej
2
  11:3  11:4
Winter Artur
0
Sadłoń Przemysław
2
  11:4  11:1
Nitka Jacek
0
Wierzbicki Paweł
2
  13:11  11:4
Kołodziejczyk Marcin
0
Dymel Krzysztof
0
  7:11  8:11
Klepacz Paweł
2
Kamińska Karolina
0
  5:11  6:11
Janiszewski Bartosz
2
Śliwiński Piotr
2
  11:6  11:8
Wnuk Michał
0
Kot Gaweł
2
WALKOVER
Malinowski Tomasz
W
Wójcicki Marcin
2
  11:5  11:8
Parzuchowski Kamil
0
Glina Patryk
1
  7:11  11:8  9:11
Leszczyński Stanisław
2
Skonieczny Mateusz
2
  2:11  13:11  11:9
Zawadzki Bartosz
1
Busłowski Patryk
1
  3:11  11:8  11:13
Wewiórkowski Hubert
2
Podleś Dawid
2
  11:9  11:9
Pałka Jędrzej
0
Sadłoń Przemysław
2
  11:7  11:8
Wierzbicki Paweł
0
Klepacz Paweł
0
  6:11  11:13
Janiszewski Bartosz
2
Śliwiński Piotr
0
  5:11  8:11
Kot Gaweł
2
Wójcicki Marcin
2
  11:7  11:3
Leszczyński Stanisław
0
Skonieczny Mateusz
1
  16:14  8:11  3:11
Wewiórkowski Hubert
2
Podleś Dawid
2
  6:11  11:6  11:7
Sadłoń Przemysław
1
Janiszewski Bartosz
0
  5:11  8:11
Kot Gaweł
2
Wójcicki Marcin
3
  11:7  11:4  11:2
Wewiórkowski Hubert
0
Podleś Dawid
0
  8:11  9:11  9:11
Kot Gaweł
3
Wójcicki Marcin
3
  13:11  11:6  11:5
Kot Gaweł
0
Wójcicki Marcin
Miejsca 3 - 4
Wewiórkowski Hubert
3
  12:10  8:11  11:8  11:3
Podleś Dawid
1
Wewiórkowski Hubert
Miejsca 5 - 8
Leszczyński Stanisław
2
  11:4  12:10
Skonieczny Mateusz
0
Sadłoń Przemysław
2
  9:11  11:8  11:2
Janiszewski Bartosz
1
Leszczyński Stanisław
2
  11:6  11:3
Sadłoń Przemysław
0
Leszczyński Stanisław
Miejsca 7 - 8
Skonieczny Mateusz
0
  7:11  7:11
Janiszewski Bartosz
2
Janiszewski Bartosz
Miejsca 9 - 16
Parzuchowski Kamil
0
  9:11  3:11
Glina Patryk
2
Zawadzki Bartosz
2
  11:9  11:2
Busłowski Patryk
0
Pałka Jędrzej
0
  7:11  3:11
Wierzbicki Paweł
2
Klepacz Paweł
1
  10:12  13:11  6:11
Śliwiński Piotr
2
Glina Patryk
1
  12:10  6:11  4:11
Zawadzki Bartosz
2
Wierzbicki Paweł
2
  11:3  11:4
Śliwiński Piotr
0
Zawadzki Bartosz
2
  11:8  3:11  11:9
Wierzbicki Paweł
1
Zawadzki Bartosz
Miejsca 11 - 12
Glina Patryk
0
  11:13  6:11
Śliwiński Piotr
2
Śliwiński Piotr
Miejsca 13 - 16
Parzuchowski Kamil
2
  11:8  11:7
Busłowski Patryk
0
Pałka Jędrzej
1
  11:9  7:11  9:11
Klepacz Paweł
2
Parzuchowski Kamil
1
  11:9  7:11  9:11
Klepacz Paweł
2
Klepacz Paweł
Miejsca 15 - 16
Busłowski Patryk
0
  9:11  9:11
Pałka Jędrzej
2
Pałka Jędrzej
Miejsca 17 - 32
Zając Rafał
1
  11:8  10:12  8:11
Ładny Jacek
2
Sobczak Piotr
1
  6:11  12:10  6:11
Kobylarz Dominik
2
Karolak Łukasz
2
  12:10  11:9
Romanowski Mateusz
0
Czarzasty Piotr
1
  7:11  11:6  10:12
Kobylarz Przemysław
2
Bye
Winter Artur
Nitka Jacek
0
  5:11  9:11
Kołodziejczyk Marcin
2
Dymel Krzysztof
2
  11:3  11:7
Kamińska Karolina
0
Wnuk Michał
Bye
Ładny Jacek
0
  9:11  12:14
Kobylarz Dominik
2
Karolak Łukasz
2
  11:4  12:10
Kobylarz Przemysław
0
Winter Artur
0
  2:11  4:11
Kołodziejczyk Marcin
2
Dymel Krzysztof
2
  6:11  11:7  11:9
Wnuk Michał
1
Kobylarz Dominik
1
  7:11  11:6  10:12
Karolak Łukasz
2
Kołodziejczyk Marcin
1
  11:9  5:11  6:11
Dymel Krzysztof
2
Karolak Łukasz
0
  7:11  7:11
Dymel Krzysztof
2
Dymel Krzysztof
Miejsca 19 - 20
Kobylarz Dominik
1
  11:9  4:11  7:11
Kołodziejczyk Marcin
2
Kołodziejczyk Marcin
Miejsca 21 - 24
Ładny Jacek
2
  10:12  11:6  11:5
Kobylarz Przemysław
1
Winter Artur
1
  12:10  5:11  4:11
Wnuk Michał
2
Ładny Jacek
W
WALKOVER
Wnuk Michał
2
Wnuk Michał
Miejsca 23 - 24
Kobylarz Przemysław
2
  11:4  12:10
Winter Artur
0
Kobylarz Przemysław
Miejsca 25 - 32
Zając Rafał
2
  11:4  11:3
Sobczak Piotr
0
Romanowski Mateusz
0
  5:11  1:11
Czarzasty Piotr
2
Bye
Nitka Jacek
Kamińska Karolina
Bye
Zając Rafał
2
  11:8  11:5
Czarzasty Piotr
0
Nitka Jacek
1
  8:11  11:6  4:11
Kamińska Karolina
2
Zając Rafał
2
  11:4  11:7
Kamińska Karolina
0
Zając Rafał
Miejsca 27 - 28
Czarzasty Piotr
2
  11:2  11:1
Nitka Jacek
0
Czarzasty Piotr
Miejsca 29 - 32
Sobczak Piotr
2
  11:6  7:11  11:8
Romanowski Mateusz
1
Bye
Bye
Sobczak Piotr
Bye
Sobczak Piotr
Miejsca 31 - 32
Romanowski Mateusz
Bye
Romanowski Mateusz
Stan na: 17:30:19 24-11-2017