09:00 K3. Drink Team RYTM vs. JYSK Squash Team Radomsko II
Zagajewski Adam
201112 
410 
Ciesielski Grzegorz
Łukasiewicz Maciej
201111 
56 
Woch Paulina
Nyk Bogusław
201111 
35 
Nowicki Tomasz
Jankiewicz Rafał
201111 
00 
WALKOVER
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
09:00 K4. Drink Team RYTM vs. SNS FOODS Squash Team
Zagajewski Adam
0227 
1111 
Karp Adam
Łukasiewicz Maciej
0282 
1111 
Krysicki Jakub
Nyk Bogusław
0288 
1111 
Knobloch Zbigniew
Jankiewicz Rafał
201111 
00 
WALKOVER
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
09:00 K1. LSI Software vs. Girls Plus Him Vera Team
9:00 15-02-2020
Jabłoński Artur
0239 
1111 
Cielecka Justyna
Rybak Kamil
201112 
510 
Otto Malwina
Płuciennik Robert
0296 
1111 
Szczurtek Piotr
Kubiński Radosław
124117
11811
Klemba Katarzyna
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
09:00 K2. LSI Software vs. JYSK Squash Team Radomsko II
9:01 15-02-2020
Jabłoński Artur
2191411
11127
Ciesielski Grzegorz
Rybak Kamil
126119
11911
Woch Paulina
Płuciennik Robert
0255 
1111 
Nowicki Tomasz
Kubiński Radosław
201111 
00 
WALKOVER
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
09:00 K5. SNS FOODS Squash Team vs. JYSK Squash T. Radomsko I
9:04 15-02-2020
Karp Adam
201211 
106 
Rudnik Sylwester
Krysicki Jakub
201111 
56 
Kowalski Tomasz
Knobloch Zbigniew
2181211
11105
Lewandowski Szymon
WALKOVER
0200 
1111 
Makowski Marcin
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
09:00 K6. Squash Team Kutno vs. FCS Zduńska Wola
9:05 15-02-2020
Sapierzyński Robert
201111 
80 
Jędras Jakub
Zielak Jarosław
2111911
8116
Woldanowski Michał
Łopata Radosław
201111 
33 
Nowak Zbigniew
Sulej Michał
2111814
91112
Kubiak Maciej
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
09:00 K7. Politechnika Łódzka vs. JYSK Squash Team Radomsko I
9:06 15-02-2020
Czyszanowski Tomasz
0289 
1111 
Rudnik Sylwester
Kowalski Bartosz
0232 
1111 
Kowalski Tomasz
Cinkusz Konrad
0268 
1111 
Lewandowski Szymon
Głębski Maciej
0284 
1111 
Makowski Marcin
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
10:30 K1. LSI Software vs. Premier Squash Team
10:30 15-02-2020
Jabłoński Artur
02611 
1113 
Janiszewski Paweł
Rybak Kamil
0247 
1111 
Sycz Paweł
Płuciennik Robert
0244 
1111 
Polinceusz Dariusz
Kubiński Radosław
0259 
1111 
Rosiak Robert
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
10:30 K2. Premier Squash Team vs. SNS FOODS Squash Team
10:31 15-02-2020
Janiszewski Paweł
0266 
1111 
Karp Adam
Sycz Paweł
0244 
1111 
Krysicki Jakub
Suwalski Hubert
0248 
1111 
Knobloch Zbigniew
Rosiak Robert
201111 
00 
WALKOVER
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
10:30 K3. Girls Plus Him Vera Team vs. FCS Zduńska Wola
10:32 15-02-2020
Cielecka Justyna
121178
71111
Jędras Jakub
Otto Malwina
0278 
1111 
Woldanowski Michał
Szczurtek Piotr
0222 
1111 
Nowak Zbigniew
Klemba Katarzyna
0284 
1111 
Krakowski Krzysztof
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
10:30 K4. Vera Squash Team vs. Girls Plus Him Vera Team
10:33 15-02-2020
Jesionowski Jarosław
1211610
71112
Cielecka Justyna
Wójcikowski Kamil
201111 
73 
Otto Malwina
Makaro Przemysław
2171311
11119
Szczurtek Piotr
Robaszek Kamil
201111 
56 
Klemba Katarzyna
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
10:30 K5. AGAVOY Squash Łowicz vs. JYSK Squash Team Radomsko II
10:34 15-02-2020
Kłosiński Romuald
121176
91111
Ciesielski Grzegorz
Machaj Krzysztof
21111111
1379
Woch Paulina
Zyśk Michał
2111611
8119
Nowicki Tomasz
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
10:30 K6. Politechnika Łódzka vs. Drink Team RYTM
10:35 15-02-2020
Czyszanowski Tomasz
201111 
24 
Zagajewski Adam
Kowalski Bartosz
0284 
1111 
Łukasiewicz Maciej
Głębski Maciej
0263 
1111 
Nyk Bogusław
Stepniewski Michał
121155
41111
Jankiewicz Rafał
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
10:30 K7. Squash Team Kutno vs. JYSK Squash Team Radomsko I
10:36 15-02-2020
Sapierzyński Robert
2111511
8117
Rudnik Sylwester
Zielak Jarosław
201111 
45 
Kowalski Tomasz
Milczarski Łukasz
201211 
109 
Lewandowski Szymon
Łopata Radosław
2191111
1124
Makowski Marcin
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
12:00 K1. Politechnika Łódzka vs. FCS Zduńska Wola
12:00 15-02-2020
Czyszanowski Tomasz
201111 
33 
Jędras Jakub
Kowalski Bartosz
02104 
1211 
Woldanowski Michał
Głębski Maciej
0233 
1111 
Nowak Zbigniew
Stepniewski Michał
0237 
1111 
Krakowski Krzysztof
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
12:00 K2. Vera Squash Team vs. FCS Zduńska Wola
12:01 15-02-2020
Jesionowski Jarosław
123138
111111
Jędras Jakub
Jurkiewicz Łukasz
121157
71111
Woldanowski Michał
Wójcikowski Kamil
0228 
1111 
Nowak Zbigniew
Robaszek Kamil
0283 
1111 
Krakowski Krzysztof
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
12:00 K3. LSI Software vs. AGAVOY Squash Łowicz
12:02 15-02-2020
Jabłoński Artur
2111312
21110
Kłosiński Romuald
Rybak Kamil
121198
51111
Machaj Krzysztof
Płuciennik Robert
0245 
1111 
Zyśk Michał
Kubiński Radosław
201111 
00 
WALKOVER
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
12:00 K4. LSI Software vs. Squash Team Kutno
12:03 15-02-2020
Jabłoński Artur
0261 
1111 
Zielak Jarosław
Rybak Kamil
0235 
1111 
Milczarski Łukasz
Płuciennik Robert
0233 
1111 
Łopata Radosław
Kubiński Radosław
0217 
1111 
Sulej Michał
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
12:00 K5. Drink Team RYTM vs. Premier Squash Team
12:04 15-02-2020
Zagajewski Adam
121144
71111
Janiszewski Paweł
Łukasiewicz Maciej
2111611
9116
Sycz Paweł
Nyk Bogusław
02109 
1211 
Polinceusz Dariusz
Jankiewicz Rafał
0248 
1111 
Rosiak Robert
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
12:00 K6. Premier Squash Team vs. JYSK Squash Team Radomsko II
12:05 15-02-2020
Sycz Paweł
201111 
46 
Ciesielski Grzegorz
Suwalski Hubert
2191111
1188
Woch Paulina
Polinceusz Dariusz
201111 
23 
Nowicki Tomasz
Rosiak Robert
201111 
00 
WALKOVER
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
12:00 K7. Girls Plus Him Vera Team vs. SNS FOODS Squash Team
12:06 15-02-2020
Cielecka Justyna
0269 
1111 
Karp Adam
Otto Malwina
0253 
1111 
Krysicki Jakub
Szczurtek Piotr
0259 
1111 
Knobloch Zbigniew
Klemba Katarzyna
201111 
00 
WALKOVER
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
13:30 K1. Politechnika Łódzka vs. Vera Squash Team
13:30 15-02-2020
Czyszanowski Tomasz
201111 
21 
Jesionowski Jarosław
Kowalski Bartosz
121198
91111
Jurkiewicz Łukasz
Głębski Maciej
0281 
1111 
Wójcikowski Kamil
Stepniewski Michał
121146
81111
Makaro Przemysław
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
13:30 K2. Squash Team Kutno vs. Girls Plus Him Vera Team
13:31 15-02-2020
Zielak Jarosław
2111611
3117
Cielecka Justyna
Milczarski Łukasz
2111711
5118
Otto Malwina
Łopata Radosław
201111 
05 
Szczurtek Piotr
Sulej Michał
201112 
610 
Klemba Katarzyna
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
13:30 K3. AGAVOY Squash Łowicz vs. Vera Squash Team
13:32 15-02-2020
Kłosiński Romuald
201211 
104 
Jesionowski Jarosław
Machaj Krzysztof
02109 
1211 
Wójcikowski Kamil
Zyśk Michał
201111 
79 
Makaro Przemysław
WALKOVER
0200 
1111 
Robaszek Kamil
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
13:30 K4. AGAVOY Squash Łowicz vs. Drink Team RYTM
13:33 15-02-2020
Kłosiński Romuald
124117
11911
Zagajewski Adam
Machaj Krzysztof
02610 
1112 
Łukasiewicz Maciej
Zyśk Michał
0285 
1111 
Nyk Bogusław
WALKOVER
0200 
1111 
Jankiewicz Rafał
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
13:30 K5. LSI Software vs. Drink Team RYTM
13:34 15-02-2020
Jabłoński Artur
0252 
1111 
Zagajewski Adam
Rybak Kamil
0243 
1111 
Łukasiewicz Maciej
Płuciennik Robert
0218 
1111 
Nyk Bogusław
Kubiński Radosław
0254 
1111 
Jankiewicz Rafał
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
Stan na: