1. Squash Besties vs. ReSquash Ladies T1
10:00 3.12.2022, Kort: 3
Drabowska Karolina
03465  
111111  
Smoleń Magdalena
Szczurek Agnieszka
139111010 
1191212 
Łabuś Magdalena
Piasecka Sylwia
32116111011
6115128
Muc Karolina
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
2. Squash Akademia Girls vs. SquashOK Fajrant Team powered by Squashowice
10:00 3.12.2022, Kort: 4
Bober Beata
30111211  
7104  
Włóka Ewelina
Jaśniewicz-Moroń Agnieszka
236117113
11211511
Szlesinger Jolanta
Szramik Anna
30111111  
944  
Basik Agnieszka
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
3. S4S Squash For Silesia Orzech vs. SquashOK Team 1 powered by Squashowice
Transmisja online na kanale YT - S4S Channel
10:00 3.12.2022, Kort: 1
Czakańska Karolina
30111111  
424  
Kaczmarek Marta
Zawartka Anna
30111111  
121  
Lech Olga
Sonik Julia
30111111  
671  
Mitas Kaja
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
4. SCT Ladies Squash Team Pszczyna W2 vs. SCT Ladies Squash Team Pszczyna
10:00 3.12.2022, Kort: 2
Góra Zuzanna
035104  
111211  
Owczarek Małgorzata
Tyrna Iwona
03742  
111111  
Góra Jagoda
Mazur Agnieszka
035910  
111112  
Jarzembowska Maria
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
5. ReSquash Ladies T1 vs. SquashOK Fajrant Team powered by Squashowice
12:00 3.12.2022, Kort: 3
Smoleń Magdalena
30111111  
465  
Włóka Ewelina
Łabuś Magdalena
03794  
111111  
Szlesinger Jolanta
Muc Karolina
30111111  
235  
Basik Agnieszka
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
6. Squash Besties vs. SquashOK Team 1 powered by Squashowice
12:00 3.12.2022, Kort: 4
Drabowska Karolina
231295111
101111911
Brodowska Martyna
Szczurek Agnieszka
1341162 
1191111 
Jankowska Iwona
Piasecka Sylwia
03766  
111111  
Kwaśniak Izabela
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
7. Squash Akademia Girls vs. SCT Ladies Squash Team Pszczyna
12:00 3.12.2022, Kort: 2
Bober Beata
23111310910
611121112
Jarzembowska Maria
Jaśniewicz-Moroń Agnieszka
03663  
111111  
Suchy Anna
Szramik Anna
03394  
111111  
Kozłowska Łucja
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
8. S4S Squash For Silesia Orzech vs. SCT Ladies Squash Team Pszczyna W2
Transmisja online na kanale YT - S4S Channel
12:00 3.12.2022, Kort: 1
Patałąg Julia
30111111  
544  
Piechnik Jolanta
Czakańska Karolina
30111111  
347  
Góra Zuzanna
Zawartka Anna
30111111  
480  
Kowalska Paulina
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
10. SquashOK Fajrant Team powered by Squashowice vs. SCT Ladies Squash Team Pszczyna
14:00 3.12.2022, Kort: 3
Włóka Ewelina
03771  
111111  
Owczarek Małgorzata
Szlesinger Jolanta
1378118 
1111811 
Suchy Anna
Basik Agnieszka
03506  
111111  
Kozłowska Łucja
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
11. Squash Besties vs. SCT Ladies Squash Team Pszczyna W2
14:00 3.12.2022, Kort: 2
Drabowska Karolina
03935  
111111  
Piechnik Jolanta
Szczurek Agnieszka
03263  
111111  
Kowalska Paulina
Piasecka Sylwia
03705  
111111  
Tyrna Iwona
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
12. Squash Akademia Girls vs. S4S Squash For Silesia Orzech
Transmisja online na kanale YT - S4S Channel
14:00 3.12.2022, Kort: 1
Bober Beata
03436  
111111  
Patałąg Julia
Jaśniewicz-Moroń Agnieszka
03165  
111111  
Czakańska Karolina
Szramik Anna
03444  
111111  
Zawartka Anna
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
9. SquashOK Team 1 powered by Squashowice vs. ReSquash Ladies T1
14:00 3.12.2022, Kort: 4
Brodowska Martyna
03385  
111111  
Smoleń Magdalena
Jankowska Iwona
32107111112
12112510
Łabuś Magdalena
Kwaśniak Izabela
30111111  
664  
Muc Karolina
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
13. ReSquash Ladies T1 vs. SCT Ladies Squash Team Pszczyna
16:00 3.12.2022, Korty: 3, 4
Smoleń Magdalena
231161332
711111111
Góra Jagoda
Łabuś Magdalena
231166112
51111511
Suchy Anna
Muc Karolina
03418  
111111  
Kozłowska Łucja
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
14. SquashOK Team 1 powered by Squashowice vs. SCT Ladies Squash Team Pszczyna W2
Transmisja online na kanale YT - S4S Channel
16:00 3.12.2022, Korty: 1, 2
Brodowska Martyna
03042  
111111  
Góra Zuzanna
Jankowska Iwona
237111166
11791111
Kowalska Paulina
Kwaśniak Izabela
03465  
111111  
Mazur Agnieszka
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
Stan na: