1. S4S Squash For Silesia Orzech Team 3 vs. Aplikuj.pl Enjoy Squash Team
17:00 29-01-2022, Korty: 3, 4
Kelar Alex
03425  
111111  
Kischel Julian
Moncznik Mikołaj
0310710  
121112  
Lipski Kajetan
Zimecki Jakub
2311118712
33111114
Gorczycki Wojciech
Kozik Aleksander
321011121111
12131078
Kliś Maciej
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
2. AJC ART-TEL Jastrzębie-Zdrój Team 1 vs. Sosnowiecki Squash Team
Live na kanale S4S - https://www.youtube.com/watch?v=a7A7ILBekdI
17:00 29-01-2022, Korty: 1, 2
Pelech Patrik
03842  
111111  
Zeman David
Atras Przemysław
30111111  
590  
Jachimowicz Michał
Chojnacki Sebastian
30111111  
787  
Rygielski Rafał
Zawadzki Michał
1382179 
11111511 
Machno Artur
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
3. Aplikuj.pl Enjoy Squash Team vs. SCT Squash Team Pszczyna
Live na kanale S4S - https://www.youtube.com/watch?v=a7A7ILBekdI
10:00 29-01-2022, Kort: 1
Poleshchuk Daniel
1311567 
6111111 
Solnicky Jakub
Kischel Julian
3211129611
71011112
Dobry Marek
Lipski Kajetan
30111111  
997  
Przybysz Grzegorz
Hernas Nataniel
03663  
111111  
Olejniczak Robert
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
4. S4S Squash For Silesia Orzech Team 2 vs. Sosnowiecki Squash Team
10:00 29-01-2022, Kort: 2
Dudek Piotr
0311104  
131211  
Zeman David
Horzela Szymon
031378  
151111  
Jachimowicz Michał
Świeca Bartosz
30111111  
738  
Dawid Krzysztof
Dudek Kamil
1375114 
1111511 
Machno Artur
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
5. S4S Squash For Silesia Orzech Team 3 vs. S4S Squash For Silesia Orzech Team 1
10:00 29-01-2022, Korty: 3, 4
Kelar Alex
03874  
111111  
Byrtus Viktor
Piasecki Łukasz
1311824 
9111111 
Woziwodzki Jakub
Kozik Aleksander
1377139 
11111111 
Wycisło Wojciech
Kazek Adrian
031063  
121111  
Kozik Marcin
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
6. SCT Squash Team Pszczyna vs. Sosnowiecki Squash Team
12:30 29-01-2022, Korty: 3, 4
Solnicky Jakub
319111111 
11978 
Zeman David
Dobry Marek
038106  
111211  
Jachimowicz Michał
Przybysz Grzegorz
30111111  
268  
Dawid Krzysztof
Pilch Michał
30111111  
889  
Machno Artur
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
7. Aplikuj.pl Enjoy Squash Team vs. S4S Squash For Silesia Orzech Team 1
Live na kanale S4S - https://www.youtube.com/watch?v=a7A7ILBekdI
12:30 29-01-2022, Kort: 1
Poleshchuk Daniel
3211113311
9711118
Byrtus Viktor
Kischel Julian
237411118
11117811
Marszał Adrian
Lipski Kajetan
039610  
111112  
Gogol Jakub
Szymczyk Michał
03349  
111111  
Wasilewski Jakub
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
8. S4S Squash For Silesia Orzech Team 3 vs. AJC ART-TEL Jastrzębie-Zdrój Team 1
12:30 29-01-2022, Kort: 2
Kelar Alex
03833  
111111  
Pelech Patrik
Moncznik Mikołaj
1311145 
7111111 
Atras Przemysław
Zimecki Jakub
031053  
121111  
Chojnacki Sebastian
Kozik Aleksander
32156131111
17111166
Zappa Michał
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
10. Aplikuj.pl Enjoy Squash Team vs. AJC ART-TEL Jastrzębie-Zdrój Team 1
15:00 29-01-2022, Korty: 3, 4
Kischel Julian
3294131111
11111120
Pelech Patrik
Lipski Kajetan
318111111 
11787 
Zawadzki Michał
Gorczycki Wojciech
30111111  
625  
Wydmański Tomasz
Kliś Maciej
316111511 
119137 
Kacperski Adrian
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
11. S4S Squash For Silesia Orzech Team 2 vs. S4S Squash For Silesia Orzech Team 3
15:00 29-01-2022, Kort: 2
Dudek Piotr
30111111  
856  
Kelar Alex
Świeca Bartosz
236111178
11691111
Moncznik Mikołaj
Dudek Kamil
1311900 
7111111 
Kazek Adrian
WALKOVER
03000  
111111  
Kowalewski Tomasz
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
3. S4S Squash For Silesia Orzech Team 1 vs. SCT Squash Team Pszczyna
Byrtus Viktor
13108117 
1211311 
Solnicky Jakub
Gogol Jakub
30111111  
713  
Dobry Marek
Wasilewski Jakub
3291111811
1152119
Przybysz Grzegorz
Woziwodzki Jakub
237131295
1111101111
Olejniczak Robert
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
Stan na: