Najdłuższy mecz

OU 11OU 13OU 15OU 17OU 19GU 11GU 13GU 15
32"53'Stawarski Michał1
Ptaszek Mateusz3
31"00'Lohmann Mateusz3
Żemojcin Jan2
28"50'Ptaszek Mateusz3
Lohmann Mateusz1
26"46'Ładny Daniel1
Piorun Filip3
22"47'Stawarski Michał1
Solawa Jakub3
21"32'Solawa Jakub1
Lohmann Szymon3
18"17'Żemojcin Jan0
Solawa Jakub3
18"08'Ptaszek Mateusz3
Lohmann Szymon0
15"17'Żemojcin Jan3
Szczepanik Maciej0
14"26'Piorun Filip0
Lohmann Mateusz3
32"40'Stawarski Michał3
Lohmann Mateusz2
29"49'Anisiewicz Igor3
Lohmann Mateusz1
29"06'Stawarski Michał1
Stolecki Filip3
26"39'Stolecki Filip1
Jakubiec Antoni3
26"33'Dzido Tymoteusz3
Ptaszek Mateusz1
25"09'Ptaszek Mateusz3
Anisiewicz Igor1
24"25'Lohmann Szymon3
Szymański Mikołaj1
24"20'Stolecki Filip3
Binasik Antoni1
22"04'Samborski Jan3
Krysiak Karol0
21"35'Lohmann Szymon1
Jakubiec Antoni3
41"45'Krysiak Leon2
Woziwodzki Jakub3
41"01'Krysiak Leon3
Dobrzyński Wojciech2
39"07'Krysiak Leon3
Krawczyk Tobiasz2
35"50'Krysiak Leon3
Fordoński Aleksander2
31"40'Figarski Jan1
Woziwodzki Jakub3
28"24'Celm Maksymilian2
Stolecki Filip3
28"09'Moncznik Mikołaj1
Marcinkowski Łukasz3
25"54'Moncznik Mikołaj3
Kampschoer Igor1
23"41'Moncznik Mikołaj1
Hernas Nataniel3
23"10'Woziwodzki Jakub3
Hernas Nataniel0
41"06'Stolecki Leon2
Zimecki Jakub3
40"21'Krawczyk Tobiasz3
Dyczkowski Jakub2
36"16'Janasiewicz Robert3
Zimecki Jakub2
34"52'Trojanowicz Jakub2
Felbór Tytus3
31"25'Moncznik Mikołaj3
Ostrowski Jakub2
29"18'Marcinkowski Łukasz1
Moncznik Mikołaj3
28"36'Lipski Kajetan1
Dobrzyński Wojciech3
27"41'Ostrowski Jakub3
Krawczyk Tobiasz1
27"32'Różak Axel1
Kampschoer Igor3
26"55'Figarski Jan3
Dyczkowski Jakub0
47"26'Górecka Aleksandra0
Giemza Mikołaj3
38"53'Dyczkowski Jakub3
Górecka Aleksandra2
32"07'Dyczkowski Jakub3
Stolecki Leon1
25"26'Stolecki Leon3
Górecka Aleksandra1
22"16'Dyczkowski Jakub0
Fordoński Jakub3
19"24'Fordoński Jakub3
Stolecki Leon0
17"35'Fordoński Jakub0
Giemza Mikołaj3
16"55'Różak Axel0
Górecka Aleksandra3
16"42'Dyczkowski Jakub3
Różak Axel0
15"21'Fordoński Jakub3
Górecka Aleksandra0
14"28'Łukawska Natalia0
Malinowska Martyna3
13"05'Zimecka Weronika3
Góra Zuzanna0
12"22'Wilk Alicja0
Malinowska Martyna3
12"19'Zimecka Weronika3
Malinowska Martyna0
11"04'Wilk Alicja0
Góra Zuzanna3
'Zimecka Weronika3
Wilk Alicja0
'Zimecka Weronika3
Łukawska Natalia0
'Malinowska Martyna1
Góra Zuzanna3
'Łukawska Natalia3
Wilk Alicja1
'Łukawska Natalia0
Góra Zuzanna3
23"27'Parafiniuk Zofia1
Zimecka Weronika3
19"43'Otrząsek Tola3
Urbańska Weronika1
19"40'Otrząsek Tola0
Tomczyk Aleksandra3
19"17'Wróbel Martyna1
Urbańska Weronika3
18"14'Otrząsek Tola3
Wilk Joanna1
17"09'Tomczyk Aleksandra3
Zimecka Weronika0
16"46'Góra Zuzanna3
Wróbel Martyna0
15"06'Góra Zuzanna0
Zimecka Weronika3
13"30'Parafiniuk Zofia0
Góra Jagoda3
11"36'Góra Jagoda3
Urbańska Weronika0
31"08'Tomczyk Aleksandra2
Rak Sonia3
25"21'Rak Sonia1
Góra Jagoda3
25"17'Tomczyk Aleksandra3
Gałwa Aleksandra1
23"16'Filipkowska Alicja2
Urbańska Weronika3
14"31'Tomczyk Aleksandra3
Parafiniuk Zofia0
13"55'Parafiniuk Zofia3
Wilk Joanna0
13"45'Góra Jagoda3
Urbańska Weronika0
13"43'Filipkowska Alicja0
Rak Sonia3
12"56'Góra Jagoda3
Gałwa Aleksandra0
12"28'Urbańska Weronika3
Wilk Joanna0

Najdłużej na korcie

OU 11OU 13OU 15OU 17OU 19GU 11GU 13GU 15
Ptaszek Mateusz66"56'
Lohmann Mateusz60"27'
Żemojcin Jan52"53'
Solawa Jakub50"15'
Stawarski Michał48"08'
Ładny Daniel35"41'
Piorun Filip34"28'
Lohmann Szymon30"27'
Szczepanik Maciej25"19'
Stolecki Filip81"21'
Stawarski Michał74"52'
Ptaszek Mateusz70"49'
Lohmann Mateusz70"49'
Binasik Antoni62"14'
Lohmann Szymon62"02'
Jakubiec Antek60"34'
Dzido Tymoteusz59"26'
Samborski Jan57"45'
Krysiak Karol51"36'
Krysiak Leon144"11'
Woziwodzki Jakub91"06'
Krawczyk Tobiasz79"13'
Moncznik Mikołaj75"58'
Dobrzyński Wojciech75"42'
Fordoński Aleksander68"30'
Marcinkowski Łukasz61"17'
Hernas Nataniel60"31'
Samborski Jan57"24'
Dzido Tymoteusz52"59'
Krysiak Leon83"51'
Krawczyk Tobiasz79"25'
Ostrowski Jakub77"10'
Dyczkowski Jakub76"30'
Felbór Tytus76"22'
Moncznik Mikołaj75"53'
Zimecki Jakub74"43'
Trojanowicz Jakub71"10'
Stolecki Leon66"57'
Figarski Jan64"52'
Górecka Aleksandra128"11'
Giemza Mikołaj94"04'
Stolecki Leon87"45'
Różak Axel60"42'
Dyczkowski Jakub-828044'
Fordoński Jakub-829798'
Malinowska Martyna32"21'
Zimecka Weronika20"43'
Wilk Alicja19"26'
Góra Zuzanna19"18'
Łukawska Natalia11"30'
Otrząsek Tola48"23'
Zimecka Weronika44"28'
Urbańska Weronika41"40'
Tomczyk Aleksandra32"21'
Parafiniuk Zofia30"15'
Wróbel Martyna29"29'
Góra Zuzanna25"09'
Góra Jagoda20"39'
Wilk Joanna13"34'
Rak Sonia56"14'
Tomczyk Aleksandra56"01'
Góra Jagoda41"46'
Filipkowska Alicja41"00'
Urbańska Weronika39"57'
Parafiniuk Zofia33"46'
Gałwa Aleksandra30"46'
Wilk Joanna21"56'

Czas setów: 40 godz. 54 min 4 s

OU 11OU 13OU 15OU 17OU 19GU 11GU 13GU 15

202 min 17 s

9"25'
2 set
Stawarski Michał1
Ptaszek Mateusz3
6"55'
3 set
Stawarski Michał1
Ptaszek Mateusz3
6"51'
4 set
Stawarski Michał1
Ptaszek Mateusz3
6"38'
1 set
Stawarski Michał1
Ptaszek Mateusz3
6"20'
4 set
Ptaszek Mateusz3
Lohmann Mateusz1
6"14'
3 set
Ptaszek Mateusz3
Lohmann Mateusz1
6"07'
1 set
Ładny Daniel1
Piorun Filip3
6"02'
2 set
Ładny Daniel1
Piorun Filip3
5"57'
3 set
Lohmann Mateusz3
Żemojcin Jan2
5"50'
1 set
Ptaszek Mateusz3
Lohmann Mateusz1

502 min 3 s

9"09'
2 set
Anisiewicz Igor3
Lohmann Mateusz1
8"42'
1 set
Samborski Jan3
Krysiak Karol0
8"03'
4 set
Stawarski Michał1
Stolecki Filip3
7"50'
2 set
Stawarski Michał0
Szymański Mikołaj3
7"28'
1 set
Lohmann Szymon1
Jakubiec Antoni3
7"25'
3 set
Ptaszek Mateusz3
Solawa Jakub0
6"42'
2 set
Stolecki Filip3
Binasik Antoni1
6"33'
2 set
Dzido Tymoteusz3
Ptaszek Mateusz1
6"28'
2 set
Stolecki Filip1
Jakubiec Antoni3
6"28'
3 set
Samborski Jan3
Krysiak Karol0

564 min 10 s

8"34'
2 set
Moncznik Mikołaj1
Marcinkowski Łukasz3
8"30'
4 set
Krysiak Leon2
Woziwodzki Jakub3
8"23'
1 set
Krysiak Leon3
Dobrzyński Wojciech2
8"03'
5 set
Krysiak Leon2
Woziwodzki Jakub3
7"58'
2 set
Krysiak Leon3
Dobrzyński Wojciech2
7"48'
3 set
Figarski Jan1
Woziwodzki Jakub3
7"48'
5 set
Krysiak Leon3
Fordoński Aleksander2
7"19'
1 set
Zimecki Jakub3
Marczewski Wojciech0
7"11'
1 set
Figarski Jan1
Woziwodzki Jakub3
7"08'
2 set
Moncznik Mikołaj3
Kampschoer Igor1

561 min 36 s

9"38'
3 set
Figarski Jan3
Dyczkowski Jakub0
9"11'
4 set
Janasiewicz Robert3
Zimecki Jakub2
9"01'
3 set
Krawczyk Tobiasz3
Dyczkowski Jakub2
8"46'
2 set
Figarski Jan3
Dyczkowski Jakub0
8"37'
5 set
Krawczyk Tobiasz3
Dyczkowski Jakub2
8"07'
2 set
Stolecki Leon2
Zimecki Jakub3
7"36'
4 set
Stolecki Leon2
Zimecki Jakub3
7"32'
3 set
Krysiak Leon3
Dyczkowski Jakub0
7"18'
1 set
Krysiak Leon3
Dyczkowski Jakub0
7"11'
2 set
Ostrowski Jakub3
Krawczyk Tobiasz1

268 min 37 s

37"01'
1 set
Górecka Aleksandra0
Giemza Mikołaj3
8"24'
4 set
Dyczkowski Jakub3
Stolecki Leon1
8"16'
3 set
Dyczkowski Jakub3
Górecka Aleksandra2
7"26'
5 set
Dyczkowski Jakub3
Górecka Aleksandra2
7"03'
1 set
Fordoński Jakub3
Stolecki Leon0
6"58'
3 set
Dyczkowski Jakub3
Stolecki Leon1
6"27'
3 set
Dyczkowski Jakub0
Fordoński Jakub3
6"18'
2 set
Dyczkowski Jakub3
Górecka Aleksandra2
6"11'
2 set
Dyczkowski Jakub3
Stolecki Leon1
6"09'
2 set
Dyczkowski Jakub0
Fordoński Jakub3

51 min 39 s

5"32'
1 set
Wilk Alicja0
Malinowska Martyna3
4"35'
2 set
Łukawska Natalia0
Malinowska Martyna3
4"10'
1 set
Łukawska Natalia0
Malinowska Martyna3
4"08'
3 set
Zimecka Weronika3
Góra Zuzanna0
4"00'
1 set
Zimecka Weronika3
Góra Zuzanna0
3"29'
2 set
Zimecka Weronika3
Malinowska Martyna0
3"18'
3 set
Zimecka Weronika3
Malinowska Martyna0
3"07'
1 set
Zimecka Weronika3
Malinowska Martyna0
2"54'
2 set
Wilk Alicja0
Góra Zuzanna3
2"54'
3 set
Wilk Alicja0
Malinowska Martyna3

142 min 59 s

10"45'
1 set
Otrząsek Tola0
Tomczyk Aleksandra3
8"20'
1 set
Góra Zuzanna3
Wróbel Martyna0
6"06'
3 set
Tomczyk Aleksandra3
Zimecka Weronika0
5"43'
1 set
Parafiniuk Zofia1
Zimecka Weronika3
5"04'
4 set
Parafiniuk Zofia1
Zimecka Weronika3
4"45'
2 set
Parafiniuk Zofia0
Góra Jagoda3
4"41'
2 set
Góra Zuzanna0
Zimecka Weronika3
4"37'
2 set
Tomczyk Aleksandra3
Zimecka Weronika0
4"37'
3 set
Otrząsek Tola3
Urbańska Weronika1
4"24'
1 set
Otrząsek Tola3
Urbańska Weronika1

160 min 43 s

7"02'
2 set
Rak Sonia1
Góra Jagoda3
6"31'
5 set
Tomczyk Aleksandra2
Rak Sonia3
5"27'
2 set
Tomczyk Aleksandra2
Rak Sonia3
5"25'
2 set
Tomczyk Aleksandra3
Gałwa Aleksandra1
5"24'
1 set
Tomczyk Aleksandra3
Gałwa Aleksandra1
5"17'
3 set
Filipkowska Alicja0
Rak Sonia3
4"56'
3 set
Tomczyk Aleksandra3
Gałwa Aleksandra1
4"48'
3 set
Rak Sonia1
Góra Jagoda3
4"40'
4 set
Tomczyk Aleksandra2
Rak Sonia3
4"28'
4 set
Rak Sonia1
Góra Jagoda3

Małych punktów: 10344

OU 11OU 13OU 15OU 17OU 19GU 11GU 13GU 15

782

Ptaszek Mateusz119
Lohmann Mateusz118
Żemojcin Jan109
Solawa Jakub103
Stawarski Michał96
Ładny Daniel70
Piorun Filip65
Lohmann Szymon60
Szczepanik Maciej42

2398

Lohmann Szymon166
Stawarski Michał164
Lohmann Mateusz157
Szymański Mikołaj144
Ramza Seweryn142
Anisiewicz Igor139
Binasik Antoni137
Ptaszek Mateusz135
Samborski Jan132
Szukała Adam131

2325

Krysiak Leon219
Moncznik Mikołaj172
Woziwodzki Jakub161
Dobrzyński Wojciech150
Stolecki Filip142
Samborski Jan142
Krawczyk Tobiasz135
Hernas Nataniel134
Figarski Jan133
Fordoński Aleksander131

2109

Krysiak Leon176
Marcinkowski Łukasz173
Felbór Tytus154
Trojanowicz Jakub146
Dobrzyński Wojciech145
Ostrowski Jakub140
Zimecki Jakub132
Moncznik Mikołaj129
Krawczyk Tobiasz122
Stolecki Leon120

776

Giemza Mikołaj165
Dyczkowski Jakub149
Fordoński Jakub145
Stolecki Leon140
Górecka Aleksandra114
Różak Axel63

506

Zimecka Weronika132
Góra Zuzanna122
Malinowska Martyna110
Łukawska Natalia86
Wilk Alicja56

689

Otrząsek Tola116
Góra Jagoda99
Zimecka Weronika95
Parafiniuk Zofia82
Tomczyk Aleksandra81
Urbańska Weronika73
Góra Zuzanna71
Wróbel Martyna53
Wilk Joanna19

759

Tomczyk Aleksandra125
Góra Jagoda110
Rak Sonia107
Filipkowska Alicja100
Urbańska Weronika92
Gałwa Aleksandra92
Parafiniuk Zofia67
Wilk Joanna66

Wszystkich rozegranych setów: 610

OU 11OU 13OU 15OU 17OU 19GU 11GU 13GU 15

43

145

137

117

49

32

43

44


Wszystkich rozegranych meczów: 176

OU 11OU 13OU 15OU 17OU 19GU 11GU 13GU 15

12

42

41

31

15

10

13

12


Szybkość zdobycia punktów

OU 11OU 13OU 15OU 17OU 19GU 11GU 13GU 15
11.55'
2 set
Żemojcin Jan3
Szczepanik Maciej0
17.09'
1 set
Stawarski Michał1
Solawa Jakub3
19.64'
2 set
Lohmann Mateusz3
Żemojcin Jan2
19.91'
1 set
Solawa Jakub1
Lohmann Szymon3
20.09'
3 set
Piorun Filip0
Lohmann Mateusz3
21.00'
2 set
Solawa Jakub1
Lohmann Szymon3
21.45'
2 set
Piorun Filip0
Lohmann Mateusz3
22.36'
1 set
Ptaszek Mateusz3
Lohmann Szymon0
22.36'
1 set
Ładny Daniel3
Szczepanik Maciej0
22.64'
3 set
Żemojcin Jan3
Szczepanik Maciej0
10.36'
1 set
Jakubiec Antoni3
Bujak Maciej0
11.27'
2 set
Dzido Tymoteusz3
Babijczuk Krzysztof0
11.45'
2 set
Szymański Mikołaj3
Bujak Maciej0
12.73'
3 set
Bińczak Adam0
Krysiak Karol3
13.55'
3 set
Szukała Adam0
Binasik Antoni3
13.55'
3 set
Szymański Mikołaj3
Bujak Maciej0
13.73'
3 set
Lohmann Szymon3
Hyżyk Mikołaj0
13.82'
1 set
Szymański Mikołaj3
Bujak Maciej0
14.00'
2 set
Lohmann Mateusz3
Babijczuk Krzysztof0
14.00'
2 set
Lohmann Szymon3
Hyżyk Mikołaj0
9.27'
2 set
Marczewski Wojciech0
Woziwodzki Jakub3
11.00'
3 set
Marczewski Wojciech0
Woziwodzki Jakub3
12.91'
2 set
Hernas Nataniel3
Szukała Adam0
13.45'
3 set
Hernas Nataniel3
Szukała Adam0
14.00'
3 set
Stolecki Filip3
Szukała Adam0
14.73'
1 set
Szukała Adam0
Dzido Tymoteusz3
15.18'
3 set
Olesiński Stanisław0
Krysiak Leon3
15.27'
1 set
Samborski Jan3
Morys Szymon0
15.64'
1 set
Krawczyk Tobiasz3
Krysiak Karol0
15.73'
2 set
Marcinkowski Łukasz3
Dzido Tymoteusz0
12.55'
3 set
Krysiak Leon3
Moncznik Mikołaj1
12.64'
4 set
Kampschoer Igor3
Celm Maksymilian2
13.15'
1 set
Marcinkowski Łukasz0
Dobrzyński Wojciech3
13.45'
3 set
Kampschoer Igor0
Krysiak Leon3
14.73'
1 set
Figarski Jan0
Trojanowicz Jakub3
15.55'
1 set
Marcinkowski Łukasz0
Dobrzyński Wojciech3
15.82'
2 set
Kampschoer Igor0
Krysiak Leon3
15.82'
3 set
Trojanowicz Jakub3
Zimecki Jakub0
17.36'
2 set
Marcinkowski Łukasz3
Celm Maksymilian0
18.27'
2 set
Marcinkowski Łukasz0
Dobrzyński Wojciech3
14.55'
2 set
Stolecki Leon3
Różak Axel0
15.55'
1 set
Różak Axel0
Giemza Mikołaj3
17.00'
2 set
Fordoński Jakub3
Różak Axel0
17.55'
2 set
Górecka Aleksandra0
Giemza Mikołaj3
17.64'
1 set
Stolecki Leon3
Różak Axel0
18.18'
2 set
Różak Axel0
Giemza Mikołaj3
18.64'
3 set
Dyczkowski Jakub0
Giemza Mikołaj3
18.91'
3 set
Różak Axel0
Giemza Mikołaj3
19.09'
3 set
Stolecki Leon0
Giemza Mikołaj3
19.91'
1 set
Dyczkowski Jakub0
Giemza Mikołaj3
13.73'
2 set
Wilk Alicja0
Malinowska Martyna3
14.64'
2 set
Zimecka Weronika3
Góra Zuzanna0
14.91'
1 set
Wilk Alicja0
Góra Zuzanna3
15.00'
3 set
Łukawska Natalia0
Malinowska Martyna3
15.55'
3 set
Wilk Alicja0
Góra Zuzanna3
15.82'
3 set
Wilk Alicja0
Malinowska Martyna3
15.82'
2 set
Wilk Alicja0
Góra Zuzanna3
17.00'
1 set
Zimecka Weronika3
Malinowska Martyna0
18.00'
3 set
Zimecka Weronika3
Malinowska Martyna0
19.00'
2 set
Zimecka Weronika3
Malinowska Martyna0
13.73'
3 set
Góra Zuzanna3
Wróbel Martyna0
15.00'
1 set
Parafiniuk Zofia0
Góra Jagoda3
15.36'
4 set
Otrząsek Tola3
Wilk Joanna1
15.73'
1 set
Góra Jagoda3
Urbańska Weronika0
16.73'
1 set
Góra Zuzanna0
Zimecka Weronika3
16.91'
3 set
Góra Zuzanna0
Zimecka Weronika3
17.55'
1 set
Otrząsek Tola3
Wilk Joanna1
17.91'
2 set
Góra Jagoda3
Urbańska Weronika0
18.00'
4 set
Wróbel Martyna1
Urbańska Weronika3
18.00'
3 set
Góra Jagoda3
Urbańska Weronika0
13.45'
1 set
Parafiniuk Zofia0
Filipkowska Alicja3
15.82'
1 set
Filipkowska Alicja0
Rak Sonia3
16.09'
3 set
Urbańska Weronika3
Wilk Joanna0
17.09'
3 set
Parafiniuk Zofia0
Filipkowska Alicja3
17.18'
1 set
Góra Jagoda3
Gałwa Aleksandra0
17.27'
1 set
Góra Jagoda3
Urbańska Weronika0
17.45'
2 set
Filipkowska Alicja2
Urbańska Weronika3
18.36'
1 set
Tomczyk Aleksandra2
Rak Sonia3
18.36'
1 set
Filipkowska Alicja2
Urbańska Weronika3
18.36'
2 set
Filipkowska Alicja0
Rak Sonia3

Decyzji sędziowskich: 58 (0,7%)

Stroke 20
34,5%
Let 36
62,1%
Nolet 2
3,4%

OU 11OU 13OU 15OU 17OU 19GU 13
4 6,5%
2-2-0
Żemojcin Jan0
Solawa Jakub3
1 2%
1-0-0
Żemojcin Jan3
Szczepanik Maciej0
4 5,8%
2-2-0
Spadło Milan1
Solawa Jakub3
4 8,5%
2-2-0
Stawarski Michał0
Szymański Mikołaj3
3 3,4%
2-1-0
Stawarski Michał3
Lohmann Mateusz2
2 2,5%
0-2-0
Anisiewicz Igor3
Lohmann Mateusz1
1 2,4%
0-1-0
Lohmann Szymon3
Hyżyk Mikołaj0
1 1,5%
0-1-0
Lohmann Szymon1
Jakubiec Antoni3
3 3,6%
0-3-0
Krysiak Leon3
Krawczyk Tobiasz2
2 2,3%
1-1-0
Moncznik Mikołaj1
Marcinkowski Łukasz3
1 1,9%
0-1-0
Krawczyk Tobiasz3
Zimecki Jakub0
1 2%
0-1-0
Stolecki Filip0
Moncznik Mikołaj3
1 2,2%
0-1-0
Samborski Jan3
Morys Szymon0
1 1%
1-0-0
Celm Maksymilian2
Stolecki Filip3
1 1,9%
0-1-0
Dobrzyński Wojciech3
Figarski Jan0
1 2,2%
0-1-0
Krawczyk Tobiasz3
Krysiak Karol0
14 18,7%
5-8-1
Krawczyk Tobiasz1
Felbór Tytus3
3 4,3%
1-2-0
Krysiak Leon3
Moncznik Mikołaj1
1 1,6%
0-1-0
Krysiak Leon0
Trojanowicz Jakub3
1 1%
0-1-0
Trojanowicz Jakub2
Felbór Tytus3
1 1,6%
1-0-0
Figarski Jan3
Stolecki Leon0
1 1%
0-1-0
Janasiewicz Robert3
Zimecki Jakub2
2 4,2%
2-0-0
Dyczkowski Jakub0
Fordoński Jakub3
1 2,1%
0-1-0
Fordoński Jakub0
Giemza Mikołaj3
3 3,8%
0-2-1
Parafiniuk Zofia1
Zimecka Weronika3




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0