Najdłuższy mecz

OU11OU13OU15OU15 - eliminacjeOU17OU19GU11GU13GU19
31"29'Zimecki Jakub2
Kozik Aleksander3
28"13'Oleksy Franciszek3
Krysiak Karol1
27"54'Oleksy Franciszek2
Birecki Bartosz3
27"49'Krysiak Karol2
Sienkiewicz Michał3
27"13'Marcinkowski Mateusz3
Samborski Jan1
25"35'Binasik Antoni3
Sienkiewicz Michał1
25"13'Samborski Jan1
Marcinkowski Łukasz3
24"18'Celm Maksymilian1
Oleksy Franciszek3
21"16'Oleksy Franciszek3
Kampschoer Igor1
21"10'Celm Maksymilian3
Nagalski Jakub1
33"23'Pytlowany Jakub3
Wierzba Aleksander2
32"19'Wiechecki Mikołaj2
Niedbała Jakub3
31"55'Hernas Nataniel1
Woziwodzki Jakub3
31"43'Ratajczak Krzysztof2
Fordoński Aleksander3
29"20'Górecki Mateusz2
Brzozowski Maciej3
25"28'Hernas Nataniel0
Gogol Jakub3
24"45'Gogol Jakub3
Szymaczek Piotr1
23"56'Mołodecki Szymon3
Klimowicz Dawid1
21"37'Woziwodzki Jakub0
Szymaczek Piotr3
21"19'Sokołowski Julian1
Niedbała Jakub3
45"06'Jarota Filip1
Korsak Mikołaj3
40"32'Giemza Mikołaj3
Nowak Piotr2
34"40'Janasiewicz Robert0
Korsak Mikołaj3
31"27'Dybioch Leon3
Hernik Adrian2
30"00'Janasiewicz Robert3
Grochowski Patryk2
28"38'Jarota Filip3
Nowak Piotr1
27"24'Pożarowski Michał3
Dybioch Leon2
26"59'Kuliński Wojciech1
Felbór Tytus3
24"12'Wróblewski Jakub3
Pożarowski Michał1
22"21'Pożarowski Michał3
Ostrowski Jakub1
27"17'Pol Jakub2
Pol Kamil3
59"26'Majkut Daniel3
Osojca Mateusz2
54"09'Wielgus Maksymilian3
Wierzba Andrzej2
40"00'Majkut Daniel1
Wielgus Maksymilian3
36"28'Gorol Mateusz3
Kraczkowski Damian2
35"45'Forreiter Maciej1
Stein Bartosz3
35"40'Gorol Mateusz3
Koch Mateusz2
34"22'Majkut Daniel3
Stein Bartosz1
27"55'Przybitkowski Kamil3
Hrycaj Marcin1
27"31'Osojca Mateusz3
Forreiter Maciej1
26"29'Przybitkowski Kamil1
Majkut Daniel3
51"42'Hełminiak Piotr3
Krasucki Miłosz2
49"26'Krasucki Miłosz2
Szabelski Mateusz3
48"47'Machno Artur3
Pych Dawid2
42"58'Sokołowski Łukasz2
Wysocki Tymoteusz3
38"40'Adamczak Jakub3
Politański Maciej2
38"25'Kot Gaweł3
Szabelski Mateusz1
37"45'Hełminiak Piotr3
Kot Gaweł2
36"51'Hełminiak Piotr3
Stępień Michał1
36"32'Rybaczewski Gaspar1
Wysocki Tymoteusz3
35"49'Krasucki Miłosz1
Politański Maciej3
28"11'Gałwa Aleksandra2
Tomczyk Aleksandra3
23"19'Tomczyk Aleksandra1
Jankowiak Kaja3
19"45'Zimecka Weronika3
Dorota Skrzypiec1
14"54'Dorota Skrzypiec3
Brożek Marta0
14"26'Pokrywka Zofia3
Brożek Marta0
13"49'Urbańska Weronika3
Pokrywka Zofia0
12"14'Gałwa Aleksandra3
Dorota Skrzypiec0
12"10'Gałwa Aleksandra3
Paturej Pola0
10"35'Urbańska Weronika0
Jankowiak Kaja3
10"20'Zimecka Weronika0
Urbańska Weronika3
29"07'Szymańska Amelia1
Sikora Marta3
25"02'Dakowska Martyna3
Rak Sonia2
21"22'Patałąg Julia1
Lubińska Dominika3
20"01'Szymańska Amelia0
Patałąg Julia3
16"54'Sikora Marta0
Lubińska Dominika3
16"01'Dakowska Martyna0
Szymańska Amelia3
15"26'Oleksy Amelia3
Grzechowiak Natasza0
12"56'Grzechowiak Natasza0
Sęk Wiktoria3
10"20'Dakowska Martyna3
Oleksy Amelia0
10"03'Dakowska Martyna3
Sęk Wiktoria0
34"53'Wojciechowska Ewa3
Wilkosz Anna2
34"22'Czekaj Natalia2
Kaniewska Emilia3
28"18'Czekaj Natalia3
Kozaryn Michalina2
27"38'Surdziel Aleksandra3
Kaniewska Emilia1
17"25'Wojciechowska Ewa0
Sonik Julia3
17"00'Sonik Julia0
Czekaj Natalia3
16"57'Czekaj Natalia3
Wróblewska Anna1
16"14'Sonik Julia0
Surdziel Aleksandra3
15"01'Wojciechowska Ewa3
Wróblewska Anna0
12"56'Wilkosz Anna3
Miedziocha Oliwia0

Najdłużej na korcie

OU11OU13OU15OU15 - eliminacjeOU17OU19GU11GU13GU19
Oleksy Franciszek86"58'
Samborski Jan66"59'
Krysiak Karol61"01'
Celm Maksymilian61"00'
Birecki Bartosz60"43'
Zimecki Jakub60"22'
Kozik Aleksander59"40'
Sienkiewicz Michał57"56'
Binasik Antoni56"25'
Marcinkowski Łukasz55"40'
Niedbała Jakub82"38'
Hernas Nataniel77"57'
Woziwodzki Jakub73"06'
Fordoński Aleksander72"12'
Dobrzyński Wojciech70"21'
Gogol Jakub69"43'
Wiechecki Mikołaj67"12'
Szymaczek Piotr64"18'
Sokołowski Julian64"16'
Pytlowany Jakub60"25'
Korsak Mikołaj92"49'
Jarota Filip90"00'
Janasiewicz Robert81"36'
Nowak Piotr78"16'
Dybioch Leon74"46'
Giemza Mikołaj72"58'
Pożarowski Michał72"47'
Grochowski Patryk66"54'
Felbór Tytus62"09'
Kanton Aleksander60"56'
Pol Kamil20"52'
Pol Jakub20"52'
Majkut Daniel137"15'
Wielgus Maksymilian105"23'
Osojca Mateusz103"26'
Gorol Mateusz103"18'
Kraczkowski Damian97"07'
Przybitkowski Kamil87"11'
Stein Bartosz86"03'
Wierzba Andrzej83"37'
Forreiter Maciej72"09'
Kralka Wiktor71"21'
Wysocki Tymoteusz139"40'
Krasucki Miłosz126"50'
Hełminiak Piotr118"43'
Kot Gaweł110"19'
Politański Maciej105"16'
Machno Artur104"49'
Szabelski Mateusz103"05'
Pych Dawid100"44'
Szewczyk Filip98"20'
Sokołowski Łukasz89"57'
Tomczyk Aleksandra47"06'
Gałwa Aleksandra47"03'
Dorota Skrzypiec38"18'
Jankowiak Kaja34"26'
Zimecka Weronika31"20'
Brożek Marta31"19'
Pokrywka Zofia30"26'
Urbańska Weronika27"28'
Paturej Pola8"36'
Szymańska Amelia54"19'
Dakowska Martyna49"08'
Sikora Marta45"06'
Patałąg Julia42"57'
Lubińska Dominika39"11'
Grzechowiak Natasza29"55'
Oleksy Amelia27"28'
Sęk Wiktoria25"56'
Rak Sonia20"10'
Czekaj Natalia75"18'
Wojciechowska Ewa58"38'
Kaniewska Emilia56"45'
Wilkosz Anna47"15'
Surdziel Aleksandra45"35'
Sonik Julia40"17'
Wróblewska Anna33"59'
Kozaryn Michalina28"39'
Miedziocha Oliwia26"51'
Bartolewska Magdalena11"25'

Czas setów: 59 godz. 51 min 18 s

OU11OU13OU15OU15 - eliminacjeOU17OU19GU11GU13GU19

398 min 28 s

7"50'
1 set
Oleksy Franciszek3
Krysiak Karol1
7"10'
1 set
Marcinkowski Mateusz3
Samborski Jan1
6"56'
3 set
Kozik Aleksander0
Krysiak Leon3
6"55'
3 set
Zimecki Jakub2
Kozik Aleksander3
6"50'
1 set
Binasik Antoni3
Sienkiewicz Michał1
6"39'
3 set
Oleksy Franciszek2
Birecki Bartosz3
6"39'
2 set
Marcinkowski Łukasz0
Krysiak Leon3
6"31'
4 set
Oleksy Franciszek3
Krysiak Karol1
6"30'
3 set
Binasik Antoni3
Sienkiewicz Michał1
6"26'
2 set
Samborski Jan1
Marcinkowski Łukasz3

611 min 30 s

13"15'
1 set
Hernas Nataniel0
Gogol Jakub3
10"13'
1 set
Hernas Nataniel1
Woziwodzki Jakub3
9"06'
5 set
Wiechecki Mikołaj2
Niedbała Jakub3
8"30'
2 set
Mołodecki Szymon3
Klimowicz Dawid1
8"08'
3 set
Pytlowany Jakub3
Wierzba Aleksander2
7"51'
4 set
Hernas Nataniel1
Woziwodzki Jakub3
7"50'
1 set
Wiechecki Mikołaj0
Woziwodzki Jakub3
7"27'
2 set
Woziwodzki Jakub0
Szymaczek Piotr3
6"52'
3 set
Dyczkowski Jakub0
Dobrzyński Wojciech3
6"44'
2 set
Hernas Nataniel0
Lipski Kajetan3

522 min 46 s

27"11'
1 set
Janasiewicz Robert0
Korsak Mikołaj3
14"27'
2 set
Jarota Filip1
Korsak Mikołaj3
8"56'
4 set
Giemza Mikołaj3
Nowak Piotr2
8"16'
3 set
Jarota Filip1
Korsak Mikołaj3
8"13'
3 set
Giemza Mikołaj3
Nowak Piotr2
8"09'
1 set
Jarota Filip1
Korsak Mikołaj3
7"42'
2 set
Wróblewski Jakub0
Felbór Tytus3
7"14'
4 set
Jarota Filip3
Nowak Piotr1
7"10'
2 set
Fordoński Jakub0
Jarota Filip3
6"58'
5 set
Giemza Mikołaj3
Nowak Piotr2

20 min 52 s

5"16'
5 set
Pol Jakub2
Pol Kamil3
4"06'
4 set
Pol Jakub2
Pol Kamil3
3"52'
1 set
Pol Jakub2
Pol Kamil3
3"51'
2 set
Pol Jakub2
Pol Kamil3
3"47'
3 set
Pol Jakub2
Pol Kamil3

693 min 23 s

15"05'
5 set
Majkut Daniel3
Osojca Mateusz2
13"46'
5 set
Wielgus Maksymilian3
Wierzba Andrzej2
11"42'
2 set
Majkut Daniel1
Wielgus Maksymilian3
11"18'
2 set
Majkut Daniel3
Osojca Mateusz2
10"26'
4 set
Majkut Daniel3
Osojca Mateusz2
10"16'
1 set
Hernik Ernest0
Kraczkowski Damian3
9"50'
4 set
Wielgus Maksymilian3
Wierzba Andrzej2
9"24'
2 set
Majkut Daniel3
Stein Bartosz1
9"00'
3 set
Majkut Daniel3
Osojca Mateusz2
8"57'
3 set
Majkut Daniel1
Wielgus Maksymilian3

816 min 52 s

12"43'
4 set
Krasucki Miłosz1
Politański Maciej3
11"47'
3 set
Wysocki Tymoteusz0
Szewczyk Filip3
11"40'
4 set
Rybaczewski Gaspar1
Wysocki Tymoteusz3
10"51'
4 set
Kot Gaweł3
Szabelski Mateusz1
10"23'
4 set
Sokołowski Łukasz2
Wysocki Tymoteusz3
10"14'
5 set
Hełminiak Piotr3
Krasucki Miłosz2
10"13'
4 set
Machno Artur3
Pych Dawid2
9"59'
3 set
Krasucki Miłosz2
Szabelski Mateusz3
9"46'
1 set
Hełminiak Piotr3
Krasucki Miłosz2
9"14'
2 set
Hełminiak Piotr3
Krasucki Miłosz2

148 min 1 s

6"14'
4 set
Tomczyk Aleksandra1
Jankowiak Kaja3
5"37'
4 set
Gałwa Aleksandra2
Tomczyk Aleksandra3
5"20'
3 set
Tomczyk Aleksandra1
Jankowiak Kaja3
4"57'
1 set
Dorota Skrzypiec3
Brożek Marta0
4"46'
2 set
Zimecka Weronika3
Dorota Skrzypiec1
4"38'
2 set
Pokrywka Zofia3
Brożek Marta0
4"30'
2 set
Dorota Skrzypiec3
Brożek Marta0
4"24'
1 set
Urbańska Weronika3
Pokrywka Zofia0
4"17'
2 set
Gałwa Aleksandra2
Tomczyk Aleksandra3
4"09'
1 set
Pokrywka Zofia3
Brożek Marta0

167 min 5 s

7"18'
3 set
Szymańska Amelia1
Sikora Marta3
6"07'
3 set
Szymańska Amelia0
Patałąg Julia3
5"48'
2 set
Szymańska Amelia1
Sikora Marta3
5"41'
4 set
Patałąg Julia1
Lubińska Dominika3
5"39'
4 set
Szymańska Amelia1
Sikora Marta3
5"38'
1 set
Szymańska Amelia0
Patałąg Julia3
5"24'
1 set
Szymańska Amelia1
Sikora Marta3
5"18'
2 set
Dakowska Martyna0
Szymańska Amelia3
5"16'
2 set
Oleksy Amelia3
Grzechowiak Natasza0
5"11'
3 set
Dakowska Martyna0
Szymańska Amelia3

212 min 21 s

7"40'
4 set
Surdziel Aleksandra3
Kaniewska Emilia1
7"04'
1 set
Wojciechowska Ewa0
Sonik Julia3
6"56'
3 set
Czekaj Natalia2
Kaniewska Emilia3
6"24'
5 set
Wojciechowska Ewa3
Wilkosz Anna2
6"14'
3 set
Wojciechowska Ewa3
Wilkosz Anna2
6"04'
4 set
Czekaj Natalia3
Kozaryn Michalina2
6"02'
3 set
Sonik Julia0
Surdziel Aleksandra3
5"56'
5 set
Czekaj Natalia3
Kozaryn Michalina2
5"39'
5 set
Czekaj Natalia2
Kaniewska Emilia3
5"29'
1 set
Surdziel Aleksandra3
Kaniewska Emilia1

Małych punktów: 12546

OU11OU13OU15OU15 - eliminacjeOU17OU19GU11GU13GU19

1544

Oleksy Franciszek168
Samborski Jan131
Celm Maksymilian127
Kozik Aleksander124
Zimecki Jakub123
Sienkiewicz Michał119
Marcinkowski Łukasz119
Birecki Bartosz102
Krysiak Karol102
Krysiak Leon100

2324

Niedbała Jakub170
Dobrzyński Wojciech153
Pytlowany Jakub152
Wierzba Aleksander148
Wiechecki Mikołaj144
Fordoński Aleksander141
Gogol Jakub130
Lipski Kajetan128
Sokołowski Julian127
Mołodecki Szymon123

1748

Korsak Mikołaj143
Nowak Piotr141
Giemza Mikołaj137
Jarota Filip132
Pożarowski Michał129
Felbór Tytus124
Grochowski Patryk119
Dybioch Leon116
Kanton Aleksander112
Wróblewski Jakub104

87

Pol Kamil44
Pol Jakub43

2234

Gorol Mateusz187
Przybitkowski Kamil160
Kralka Wiktor160
Majkut Daniel158
Wielgus Maksymilian158
Wierzba Andrzej156
Osojca Mateusz149
Kraczkowski Damian148
Hrycaj Marcin125
Stein Bartosz122

2321

Wysocki Tymoteusz192
Kot Gaweł172
Hemmerling Piotr155
Machno Artur153
Hełminiak Piotr152
Krasucki Miłosz152
Pych Dawid150
Politański Maciej142
Szewczyk Filip141
Szabelski Mateusz134

706

Gałwa Aleksandra142
Tomczyk Aleksandra115
Jankowiak Kaja105
Dorota Skrzypiec88
Urbańska Weronika77
Zimecka Weronika63
Pokrywka Zofia62
Brożek Marta43
Paturej Pola11

704

Dakowska Martyna128
Lubińska Dominika105
Szymańska Amelia102
Sikora Marta101
Patałąg Julia97
Rak Sonia46
Oleksy Amelia42
Sęk Wiktoria42
Grzechowiak Natasza41

878

Czekaj Natalia175
Wojciechowska Ewa138
Kaniewska Emilia115
Surdziel Aleksandra109
Wilkosz Anna87
Wróblewska Anna76
Kozaryn Michalina74
Sonik Julia64
Miedziocha Oliwia38
Bartolewska Magdalena2

Wszystkich rozegranych setów: 744

OU11OU13OU15OU15 - eliminacjeOU17OU19GU11GU13GU19

90

140

106

5

131

133

43

43

53


Wszystkich rozegranych meczów: 211

OU11OU13OU15OU15 - eliminacjeOU17OU19GU11GU13GU19

25

41

31

1

36

36

13

13

15


Szybkość zdobycia punktów

OU11OU13OU15OU15 - eliminacjeOU17OU19GU11GU13GU19
13.36'
1 set
Nagalski Jakub3
Kampschoer Igor1
13.73'
2 set
Binasik Antoni0
Kozik Aleksander3
14.36'
1 set
Binasik Antoni0
Kozik Aleksander3
14.55'
2 set
Marcinkowski Mateusz0
Krysiak Leon3
15.36'
3 set
Zimecki Jakub3
Kampschoer Igor0
15.64'
1 set
Nagalski Jakub0
Kozik Aleksander3
15.91'
2 set
Zimecki Jakub3
Birecki Bartosz0
16.09'
3 set
Birecki Bartosz3
Binasik Antoni1
16.09'
3 set
Nagalski Jakub0
Kozik Aleksander3
16.18'
4 set
Nagalski Jakub3
Kampschoer Igor1
11.18'
3 set
Lipski Kajetan3
Brzozowski Maciej0
11.73'
2 set
Puzio Kuba0
Pytlowany Jakub3
11.73'
1 set
Dyczkowski Jakub0
Wierzba Aleksander3
12.55'
4 set
Mołodecki Szymon1
Sokołowski Julian3
12.64'
3 set
Górecki Mateusz0
Mołodecki Szymon3
12.73'
2 set
Lipski Kajetan3
Brzozowski Maciej0
13.55'
2 set
Mołodecki Szymon1
Sokołowski Julian3
13.64'
2 set
Dyczkowski Jakub0
Wierzba Aleksander3
13.91'
1 set
Wiechecki Mikołaj3
Marciniak Mikołaj0
13.91'
2 set
Klimowicz Dawid3
Brzozowski Maciej0
3.91'
3 set
Wróblewski Jakub0
Felbór Tytus3
11.18'
2 set
Pol Kamil0
Fordoński Jakub3
11.82'
1 set
Nowak Piotr3
Hernik Adrian0
12.27'
3 set
Janasiewicz Robert0
Korsak Mikołaj3
13.09'
3 set
Korsak Mikołaj3
Ostrowski Jakub0
13.18'
1 set
Korsak Mikołaj3
Ostrowski Jakub0
13.27'
3 set
Pol Kamil0
Fordoński Jakub3
14.91'
2 set
Pol Kamil0
Wróblewski Jakub3
15.09'
2 set
Janasiewicz Robert0
Korsak Mikołaj3
15.36'
3 set
Nowak Piotr3
Hernik Adrian0
20.64'
3 set
Pol Jakub2
Pol Kamil3
21.00'
2 set
Pol Jakub2
Pol Kamil3
21.09'
1 set
Pol Jakub2
Pol Kamil3
22.36'
4 set
Pol Jakub2
Pol Kamil3
28.73'
5 set
Pol Jakub2
Pol Kamil3
8.73'
2 set
Krasucki Stanisław0
Wielgus Maksymilian3
14.00'
3 set
Przybitkowski Kamil3
Kralka Wiktor2
14.00'
1 set
Krasucki Stanisław3
Sokołowski Marek0
15.36'
2 set
Pudlarz Dawid0
Kralka Wiktor3
15.45'
1 set
Krasucki Stanisław0
Wielgus Maksymilian3
15.55'
3 set
Hrycaj Marcin3
Krasucki Stanisław0
15.64'
1 set
Pudlarz Dawid0
Kralka Wiktor3
16.45'
2 set
Krasucki Stanisław3
Sokołowski Marek0
16.64'
3 set
Koch Mateusz0
Wierzba Andrzej3
16.91'
3 set
Sienkiewicz Piotr3
Gumieniak Mateusz0
14.64'
1 set
Adamczak Jakub3
Barański Rafał0
14.73'
2 set
Adamczak Jakub3
Barański Rafał0
16.55'
1 set
Kot Gaweł0
Pych Dawid3
17.00'
2 set
Brandys Michał0
Hemmerling Piotr3
17.00'
1 set
Szabelski Mateusz3
Barański Rafał0
17.82'
2 set
Miedziocha Cyprian0
Stępień Michał3
18.18'
1 set
Brandys Michał0
Hemmerling Piotr3
18.27'
1 set
Pych Dawid2
Szewczyk Filip3
18.91'
4 set
Szczepaniak Bartosz1
Kot Gaweł3
19.36'
1 set
Kot Gaweł3
Miedziocha Cyprian0
9.64'
3 set
Tomczyk Aleksandra3
Zimecka Weronika0
10.82'
1 set
Brożek Marta0
Jankowiak Kaja3
11.73'
2 set
Brożek Marta0
Jankowiak Kaja3
12.36'
3 set
Gałwa Aleksandra3
Pokrywka Zofia0
12.55'
3 set
Gałwa Aleksandra3
Paturej Pola0
13.18'
1 set
Tomczyk Aleksandra3
Zimecka Weronika0
13.36'
3 set
Zimecka Weronika0
Urbańska Weronika3
13.73'
1 set
Urbańska Weronika0
Jankowiak Kaja3
13.82'
2 set
Urbańska Weronika0
Jankowiak Kaja3
14.00'
2 set
Zimecka Weronika0
Urbańska Weronika3
10.36'
1 set
Sikora Marta3
Grzechowiak Natasza0
12.09'
1 set
Sęk Wiktoria0
Lubińska Dominika3
12.55'
3 set
Sęk Wiktoria0
Lubińska Dominika3
12.91'
3 set
Dakowska Martyna3
Oleksy Amelia0
13.00'
1 set
Dakowska Martyna3
Oleksy Amelia0
13.09'
1 set
Patałąg Julia3
Oleksy Amelia0
13.73'
2 set
Dakowska Martyna3
Sęk Wiktoria0
14.18'
2 set
Sikora Marta3
Grzechowiak Natasza0
14.27'
2 set
Dakowska Martyna3
Oleksy Amelia0
14.36'
2 set
Sęk Wiktoria0
Lubińska Dominika3
8.09'
1 set
Bartolewska Magdalena0
Wojciechowska Ewa3
9.09'
3 set
Bartolewska Magdalena0
Wojciechowska Ewa3
10.00'
2 set
Kozaryn Michalina3
Bartolewska Magdalena0
11.18'
1 set
Kozaryn Michalina3
Bartolewska Magdalena0
11.18'
1 set
Miedziocha Oliwia0
Kaniewska Emilia3
11.18'
2 set
Wróblewska Anna3
Miedziocha Oliwia0
11.18'
3 set
Miedziocha Oliwia0
Kaniewska Emilia3
11.45'
3 set
Kozaryn Michalina3
Bartolewska Magdalena0
12.00'
1 set
Wilkosz Anna0
Surdziel Aleksandra3
12.45'
2 set
Bartolewska Magdalena0
Wojciechowska Ewa3

Decyzji sędziowskich: 139 (1,1%)

Stroke 40
28,8%
Let 93
66,9%
Nolet 6
4,3%

OU11OU13OU15OU17OU19GU11GU13GU19
2 2,5%
2-0-0
Binasik Antoni3
Sienkiewicz Michał1
1 1,2%
0-0-1
Zimecki Jakub2
Kozik Aleksander3
1 1,5%
0-1-0
Sienkiewicz Michał0
Celm Maksymilian3
5 5%
3-2-0
Górecki Mateusz2
Brzozowski Maciej3
5 4,9%
4-1-0
Pytlowany Jakub3
Wierzba Aleksander2
4 6,3%
1-3-0
Mołodecki Szymon1
Sokołowski Julian3
1 2,2%
0-1-0
Pytlowany Jakub3
Jankowiak Makary0
1 2%
1-0-0
Hernas Nataniel0
Gogol Jakub3
1 2,3%
1-0-0
Wiechecki Mikołaj3
Marciniak Mikołaj0
3 3,1%
0-2-1
Giemza Mikołaj3
Nowak Piotr2
2 3,9%
0-2-0
Fordoński Jakub0
Jarota Filip3
2 3,6%
0-2-0
Wróblewski Jakub0
Felbór Tytus3
1 1,5%
0-1-0
Wróblewski Jakub3
Pożarowski Michał1
1 2,6%
1-0-0
Nowak Piotr3
Hernik Adrian0
26 19,8%
9-17-0
Wielgus Maksymilian3
Wierzba Andrzej2
5 7,1%
0-5-0
Majkut Daniel1
Wielgus Maksymilian3
4 4,1%
0-3-1
Gorol Mateusz3
Koch Mateusz2
2 3,3%
0-2-0
Kralka Wiktor3
Koch Mateusz0
2 2,6%
0-2-0
Przybitkowski Kamil3
Hrycaj Marcin1
1 1,4%
1-0-0
Hernik Ernest1
Forreiter Maciej3
1 2%
1-0-0
Stein Bartosz0
Wierzba Andrzej3
1 1,5%
1-0-0
Kralka Wiktor3
Krasucki Stanisław1
1 1,4%
0-1-0
Kraczkowski Damian1
Hrycaj Marcin3
14 16,5%
3-10-1
Wysocki Tymoteusz3
Politański Maciej1
9 8,8%
3-6-0
Machno Artur3
Pych Dawid2
6 9,2%
0-6-0
Wysocki Tymoteusz0
Szewczyk Filip3
5 5,1%
1-4-0
Hełminiak Piotr3
Kot Gaweł2
4 5,6%
1-3-0
Szewczyk Filip1
Hemmerling Piotr3
3 4,4%
2-1-0
Szczepaniak Bartosz1
Kot Gaweł3
2 3,8%
0-2-0
Kot Gaweł3
Miedziocha Cyprian0
1 2,7%
0-0-1
Brożek Marta0
Jankowiak Kaja3
1 1,6%
1-0-0
Szymańska Amelia0
Patałąg Julia3
8 9,9%
1-6-1
Surdziel Aleksandra3
Kaniewska Emilia1
6 5,8%
1-5-0
Czekaj Natalia2
Kaniewska Emilia3
3 5%
1-2-0
Wojciechowska Ewa0
Sonik Julia3
2 3,4%
0-2-0
Wojciechowska Ewa3
Wróblewska Anna0
1 2,4%
0-1-0
Miedziocha Oliwia0
Kaniewska Emilia3
1 2,1%
1-0-0
Sonik Julia0
Czekaj Natalia3




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0