Najdłuższy mecz

KobietyMężczyźniDziewczętaChłopcy
38"04'Ogorodnik Julia3
Kozłowska Łucja2
36"27'Maciocha Barbara2
Patałąg Julia3
36"18'Tyma Karina1
Serme Anna3
35"20'Malinowska Martyna3
Wilas Karolina2
35"07'Schwarzer Sonja3
Jarzembowska Maria2
34"26'Chomicka Magda2
Owczarek Małgorzata3
34"02'Matowicka Magdalena2
Tyrna Iwona3
33"49'Mierzejewska Natalia2
Buczkowska Ewa3
33"15'Olbryk-Derecka Elżbieta3
Suchy Anna2
33"07'Tyrna Iwona3
Drobniak Elżbieta2
72"32'Sikorski Marcin2
Wasilewski Jakub3
56"56'Przybitkowski Kamil2
Gogol Jakub3
52"00'Podgórski Bartłomiej3
Marcinkowski Łukasz1
51"35'Choma Damian2
Marcinkowski Mateusz3
48"18'Mekbib Daniel1
Masotti Baptiste3
48"09'Kowalski Dominik3
Żak Marcin2
45"51'Poleshchuk Daniel1
Mekbib Daniel3
43"50'Stasiak Wojciech2
Florczyk Paweł3
43"43'Marszał Adrian3
Kotra Mateusz0
43"34'Hernas Nataniel2
Czarnota Krzysztof3
38"35'Popko Aleksandra3
Gałwa Aleksandra2
34"49'Zimecka Weronika2
Malinowska Martyna3
31"29'Góra Jagoda2
Patałąg Julia3
29"29'Otrząsek Tola3
Popko Aleksandra0
25"54'Góra Jagoda3
Lubińska Dominika1
20"11'Otrząsek Tola3
Gałwa Aleksandra0
17"23'Patałąg Julia3
Lubińska Dominika0
13"12'Zimecka Weronika3
Jakubiec Anna0
12"51'Łukawska Natalia0
Mierzejewska Natalia3
12"42'Jakubiec Anna0
Wróbel Hanna3
55"14'Woziwodzki Jakub3
Lipski Kajetan2
41"56'Hyżyk Mikołaj1
Zimecki Jakub3
41"15'Krysiak Karol3
Jakubiec Antoni2
37"43'Dyczkowski Jakub2
Szcześniak Jan3
31"44'Sikorski Marcin0
Pytlowany Jakub3
30"07'Sobiecki Antoni3
Jażdżewski Błażej2
27"50'Krysiak Leon3
Marcinkowski Łukasz0
27"34'Samborski Jan3
Krysiak Karol0
25"46'Dyczkowski Jakub3
Lewański Daniel1
24"38'Lipski Kajetan2
Szcześniak Jan1

Najdłużej na korcie

KobietyMężczyźniDziewczętaChłopcy
Ogorodnik Julia90"39'
Schwarzer Sonja81"44'
Patałąg Julia81"39'
Burak Aleksandra81"31'
Olbryk-Derecka Elżbieta79"10'
Czakańska Karolina77"08'
Mierzejewska Natalia75"32'
Poboży Anna70"51'
Maciocha Barbara70"45'
Burak Julia70"38'
Wasilewski Jakub129"50'
Mekbib Daniel126"52'
Stasiak Wojciech123"59'
Kowalski Dominik121"26'
Marcinkowski Łukasz119"43'
Jachimowicz Michał118"18'
Solnicky Jakub115"16'
Żak Marcin113"56'
Rewilak Bartosz112"41'
Pełczyński Adam112"25'
Popko Aleksandra57"07'
Gałwa Aleksandra48"44'
Góra Jagoda45"53'
Otrząsek Tola42"55'
Patałąg Julia39"49'
Zimecka Weronika39"36'
Lubińska Dominika34"30'
Malinowska Martyna28"45'
Jakubiec Anna21"16'
Łukawska Natalia20"10'
Hyżyk Mikołaj72"28'
Lipski Kajetan70"43'
Zimecki Jakub70"08'
Woziwodzki Jakub67"29'
Krysiak Karol66"48'
Szcześniak Jan63"24'
Jakubiec Antoni58"11'
Samborski Jan56"14'
Sienkiewicz Michał55"20'
Dyczkowski Jakub53"25'

Czas setów: 90 godz. 55 min 5 s

KobietyMężczyźniDziewczętaChłopcy

1474 min 38 s

11"41'
3 set
Tyma Karina1
Serme Anna3
11"20'
2 set
Burak Aleksandra1
Krzywicka Paulina3
11"19'
3 set
Ogorodnik Julia3
Kozłowska Łucja2
11"01'
2 set
Krzywicka Paulina0
Szymaniak Kinga3
10"22'
5 set
Schwarzer Sonja3
Jarzembowska Maria2
10"12'
1 set
Miler-Podgajna Aleksandra0
Góra Jagoda3
9"18'
4 set
Cielecka Justyna3
Suchy Anna1
9"02'
4 set
Gałwa Aleksandra3
Bruk Anna1
8"48'
3 set
Krzywicka Paulina0
Szymaniak Kinga3
8"01'
1 set
Buczkowska Ewa0
Czakańska Karolina3

3018 min 54 s

22"59'
5 set
Sikorski Marcin2
Wasilewski Jakub3
18"53'
1 set
Poleshchuk Daniel1
Mekbib Daniel3
18"00'
3 set
Mekbib Daniel1
Masotti Baptiste3
16"05'
2 set
Podgórski Bartłomiej3
Marcinkowski Łukasz1
15"48'
3 set
Pełczyński Adam0
Filipowski Dariusz3
15"30'
3 set
Marszał Adrian3
Kotra Mateusz0
14"54'
3 set
Hemmerling Piotr3
Filipowski Dariusz0
14"09'
2 set
Byrtus Viktor0
Masotti Baptiste3
13"58'
1 set
Sikorski Marcin2
Wasilewski Jakub3
13"22'
1 set
Marszał Adrian3
Kotra Mateusz0

221 min 29 s

12"11'
1 set
Otrząsek Tola3
Popko Aleksandra0
8"08'
3 set
Otrząsek Tola3
Gałwa Aleksandra0
7"47'
5 set
Zimecka Weronika2
Malinowska Martyna3
7"37'
2 set
Otrząsek Tola3
Popko Aleksandra0
7"14'
4 set
Popko Aleksandra3
Gałwa Aleksandra2
7"02'
2 set
Popko Aleksandra3
Gałwa Aleksandra2
6"22'
4 set
Góra Jagoda3
Lubińska Dominika1
6"20'
1 set
Zimecka Weronika2
Malinowska Martyna3
6"11'
4 set
Zimecka Weronika2
Malinowska Martyna3
6"11'
3 set
Góra Jagoda2
Patałąg Julia3

740 min 4 s

14"17'
3 set
Woziwodzki Jakub3
Lipski Kajetan2
12"38'
3 set
Hyżyk Mikołaj1
Zimecki Jakub3
11"24'
2 set
Sikorski Marcin0
Pytlowany Jakub3
10"43'
1 set
Krysiak Leon3
Marcinkowski Łukasz0
10"42'
1 set
Sikorski Marcin0
Pytlowany Jakub3
10"13'
1 set
Hyżyk Mikołaj1
Zimecki Jakub3
9"59'
2 set
Woziwodzki Jakub3
Lipski Kajetan2
9"45'
5 set
Woziwodzki Jakub3
Lipski Kajetan2
9"36'
3 set
Samborski Jan3
Krysiak Karol0
9"24'
1 set
Figura Tomasz Junior3
Charzewski-Woś Fryderyk0

Małych punktów: 16370

KobietyMężczyźniDziewczętaChłopcy

5292

Owczarek Małgorzata171
Burak Aleksandra146
Široka Teresa143
Ogorodnik Julia139
Bruk Anna139
Schwarzer Sonja135
Malinowska Martyna134
Gałwa Aleksandra132
Mierzejewska Natalia131
Burak Julia131

7588

Kowalski Dominik170
Czarnota Krzysztof157
Dawid Krzysztof156
Makowski Maksymilian150
Rewilak Bartosz149
Wasilewski Jakub149
Lipski Kajetan146
Krzyżaniak Tomasz146
Wyskiel Maciej146
Matejski Tomasz145

797

Patałąg Julia83
Góra Jagoda81
Popko Aleksandra73
Zimecka Weronika72
Otrząsek Tola68
Gałwa Aleksandra67
Mierzejewska Natalia66
Budzik Nadia66
Lubińska Dominika56
Malinowska Martyna49

2693

Jakubiec Antoni106
Krysiak Karol106
Szcześniak Jan104
Lewański Daniel100
Krysiak Leon100
Lohmann Szymon99
Zimecki Jakub99
Samborski Jan99
Lohmann Mateusz99
Woziwodzki Jakub92

Wszystkich rozegranych setów: 996

KobietyMężczyźniDziewczętaChłopcy

320

447

49

180


Wszystkich rozegranych meczów: 272

KobietyMężczyźniDziewczętaChłopcy

92

121

13

46


Szybkość zdobycia punktów

KobietyMężczyźniDziewczętaChłopcy
10.18'
2 set
Borowska Ludmiła0
Mohamed Nazia3
10.27'
1 set
Nosal Sylwia0
Mohamed Nazia3
11.00'
3 set
Borowska Ludmiła0
Mohamed Nazia3
11.27'
1 set
Malinowska Martyna3
Czyż-Bankiel Aleksandra0
11.91'
3 set
Gałwa Aleksandra3
Pławecka Natalia0
12.00'
2 set
Nosal Sylwia0
Mohamed Nazia3
12.27'
3 set
Szymaniak Kinga3
Sawicka Agnieszka0
12.82'
2 set
Dzik Agnieszka0
Płodowska Katarzyna3
13.73'
3 set
Woronko Anna3
Pławecka Natalia0
14.00'
2 set
Ryfa Natalia3
Drobniak Elżbieta0
0.27'
1 set
Moncznik Mikołaj0
Dominiak Kamil3
0.36'
3 set
Hemmerling Piotr3
Krysiak Leon0
0.36'
2 set
Hemmerling Piotr3
Krysiak Leon0
11.91'
2 set
Moncznik Mikołaj0
Dominiak Kamil3
15.18'
3 set
Busłowski Leszek3
Zieliński Mateusz0
15.55'
1 set
Pytlowany Jakub3
Florczyk Paweł0
17.45'
4 set
Krysiak Karol1
Hernas Nataniel3
18.00'
2 set
Busłowski Leszek1
Wojnarski Marek3
18.00'
1 set
Dawid Krzysztof3
Stolecki Leon1
18.27'
3 set
Masotti Baptiste3
Khan Kaleemullah0
13.73'
2 set
Budzik Nadia3
Sobiecka Maria0
13.82'
2 set
Tuleja Maria0
Mierzejewska Natalia3
14.73'
1 set
Tuleja Maria0
Mierzejewska Natalia3
14.73'
3 set
Budzik Nadia3
Sobiecka Maria0
15.18'
3 set
Łukawska Natalia0
Mierzejewska Natalia3
15.45'
3 set
Tuleja Maria0
Mierzejewska Natalia3
15.64'
2 set
Zimecka Weronika3
Jakubiec Anna0
15.82'
3 set
Jakubiec Anna0
Wróbel Hanna3
17.18'
2 set
Góra Zuzanna3
Łukawska Natalia0
17.82'
1 set
Jakubiec Anna0
Wróbel Hanna3
10.27'
3 set
Ptaszek Mateusz3
Serniak Kacper0
11.09'
2 set
Ptaszek Mateusz3
Serniak Kacper0
11.27'
3 set
Charzewski-Woś Fryderyk0
Krysiak Karol3
12.00'
1 set
Charzewski-Woś Fryderyk0
Krysiak Karol3
12.45'
1 set
Stawarski Michał3
Wawrykiewicz Dominik0
12.64'
1 set
Ptaszek Mateusz3
Serniak Kacper0
13.55'
1 set
Hernas Nataniel3
Banasiewicz Oskar0
13.64'
1 set
Nogawka Maciej0
Krysiak Leon3
13.64'
2 set
Stawarski Michał3
Wawrykiewicz Dominik0
13.82'
2 set
Nogawka Maciej0
Krysiak Leon3

Decyzji sędziowskich: 478 (3.1%)

Stroke 224
46.9%
Let 198
41.4%
Nolet 56
11.7%

KobietyMężczyźniDziewczętaChłopcy
14 20%
6-5-3
Krzywicka Paulina0
Szymaniak Kinga3
8 14.3%
4-4-0
Prokop Karolina0
Góra Zuzanna3
6 7.7%
5-1-0
Tyma Karina1
Serme Anna3
4 6.7%
1-2-1
Burak Aleksandra3
Zarówna Klaudyna0
4 10%
1-3-0
Buczkowska Ewa3
Borowska Ludmiła0
4 7.3%
2-1-1
Ogorodnik Julia3
Malinowska Martyna0
3 4.7%
1-2-0
Poboży Anna3
Cielecka Justyna0
3 3.4%
2-1-0
Mierzejewska Natalia2
Buczkowska Ewa3
3 5.6%
1-1-1
Široka Teresa3
Jarzembowska Maria0
3 3.5%
1-2-0
Malinowska Martyna3
Wilas Karolina2
22 21%
9-9-4
Kowalski Dominik3
Żak Marcin2
21 26.9%
11-7-3
Poleshchuk Daniel1
Mekbib Daniel3
18 17.6%
8-8-2
Sikorski Marcin2
Wasilewski Jakub3
17 20.7%
9-7-1
Stasiak Wojciech3
Wasilewski Jan1
16 20.8%
9-3-4
Wojnarski Marek3
Czarnota Krzysztof1
14 18.7%
6-5-3
Lipski Kajetan3
Dominiak Kamil1
14 14.6%
8-5-1
Przybitkowski Kamil2
Gogol Jakub3
14 15.1%
9-3-2
Podgórski Bartłomiej3
Marcinkowski Łukasz1
13 26.5%
8-2-3
Pytlowany Jakub3
Florczyk Paweł0
13 18.8%
3-7-3
Przybitkowski Kamil3
Dominiak Kamil1
6 6.2%
2-2-2
Popko Aleksandra3
Gałwa Aleksandra2
1 1.1%
0-1-0
Góra Jagoda2
Patałąg Julia3
1 2.8%
1-0-0
Budzik Nadia3
Sobiecka Maria0
8 9.5%
4-3-1
Hyżyk Mikołaj1
Zimecki Jakub3
8 15.1%
3-5-0
Samborski Jan3
Mozer Dominik0
5 9.8%
1-4-0
Makowski Maksymilian0
Woziwodzki Jakub3
3 2.5%
0-3-0
Woziwodzki Jakub3
Lipski Kajetan2
2 4.3%
1-1-0
Jakubiec Antoni3
Kubrowski Maciej0
2 4.3%
0-2-0
Ptaszek Mateusz3
Pawluk Tymon0
2 6.3%
1-1-0
Makowski Maksymilian0
Szcześniak Jan2
1 1.9%
1-0-0
Krysiak Leon3
Marcinkowski Łukasz0
1 2.3%
1-0-0
Lohmann Szymon3
Szczepanik Maciej0
1 2.6%
0-1-0
Al Naib Sami0
Figura Tomasz Junior3




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0